• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jo a z velmi praktickeho auta meganu v coupecku nam seslo :grinning: :sweat_smile: ,ale snad nevadi,zitra se eda jede podivat na peugota 406 combi :slight_smile:. tak to uz vypada rodinneji :slight_smile::grinning:. sice rok 98,ale snad to bude dobry
10. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale golfky si pry stejne mam koupit kdyz se mi tak libi :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a potkala jsem dnes katu (kadel), nemela jsem brejle,tudiz slepa jak patrona,tak na me musela volat a dokonce zastavit nez jsem byla schopna aspon trosku zaostrit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jsme byli ve meste,tak jsem edu dotahla do kocarku,chtela jsem videt golfky a ze je kdyztak koupime,tak na malym meste jich meli asi 5 a zadny nesli do lehu :rolling_eyes: a v labuti sice docela vyber meli,ale do temer lehu sli jen chicco multiway (nebo jak se to pise :sweat_smile:),barvu pouze cervenou a zelenou. tak jsem to nechtela. zas tak se mi nelibili designove. to se mi moc libi ty chipolino. holt jsem se zamilovala :dizzy_face:
10. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale jezdilo se s nima pekne,tak jsem zvedava na moje budouci :grinning:. taky jsem tam videla moonky,jsou docela chvaleny,nechapu proc :sweat_smile:. nesli do lehu a meli zadicka zpevneny snad jen latkou :sweat_smile:
10. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tedy ty si vystačíš co?
:grinning:
10. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my jsme před chvíli přijeli z chalupy malej je vykoupanej a napapanej a momentálně se rozčiluje v postýlce
10. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mala mi v postylce taky brebta,ale ma smulu,maminka jeste papa :sweat_smile::grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky papám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ovdověli teď,odpoledne jsme byli konečně na delší dobu venku,byli jsme na asfaltovým basketbalovým hřišti kousek od baráku,chtěla jsem tam jít,protže je to na celkem uzavřeným prostoru,takže tam může mišák běhat kam chce,no a co myslíte,na jedný půlce pod košem nějaký hovado rozbilo flašku od piva,takže tam byla spousta střepů,snažila jsemse to odklidit,ale stejně tam něco zůstalo :confounded: ,no nic půl hodiny jsme tam vydrželi,kopali jsme do míče a míša mi nosila kamínky,máme úspěch,když jsem řekla dej,tak dala :wink: ,pak se zatáhlo a začal foukat děsnej vítr,tak jsme došli do krámu a domů,trošku se snad unavili a mohli by usnout dřív a bez řvaní(míša)

já si naplánovala vanu,něco na mě leze,začíná mě bolet v krku,odpoledne se nějak razantně změnil tlak ,polejval mě studenej pot a myslela jsem,že sebou švihnu
10. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se hlásím mezi slaměné vdovy :grinning:
10. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo už tu dlouho nebyla Klárka jak pak se asi mají s Emičkou
10. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem na ně myslela

ještě jeden úspěch máme,odbourala jsem míše flašky na čaj,neustále mi prokusovala dudlíky,takže pijeme jen z hrnečků,buď s pítkem,to sama,nebo i z normálního,když jí ho někdo drží
10. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je šikulka :slight_smile:
Za chvíli bude pít sama i bez pítka
Jé mě nějak honí mlsná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bagruju jahody co mě dala tchýně :slight_smile:
to jsem si je chtěla zítra udělat ze smetanou a piškotama - už neudělám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak nám se taťka vrátí až zítra z práce, takže jsme taky sami doma

byli jsme dnes na návštěvě v Mačkově u Aničky a kluků

tak sem si řikala že mam dneska nějaký hodný dítě,docela dost spal a nebrečel,zato večer po koupání ho chytla taková hysterie že sem ho nemohla uklidnit,uplně se vysílil a usnul,chudinka to bylo hrozný už sem nevěděla co s nim :frowning2:

ninus já si dělala ten dortík se zakys.smetánkou a borůvkama a už je po něm :grinning:
10. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Peťo, tak koukám je nás tu víc slaměných vdov :grinning: :grinning: :grinning:
Já ho chtěla dělat zítra z jahodama ale už jsem je doslova sežrala. Honzulka je zlatej před chvílí usnul a bude spinkat zase cca do 5 - 6 pak papat a zase spinkat tak do 9 :wink: :wink: :wink: :wink:
Malej plače jen když ho trápí prdíky a ted obzvlášt jak zatlačí tak ho asi pobolívá ta jizvička ale už se krásně zahojila stehy se vstřebali až na jeden a ten pokud neodpadne do pondělí máme přijít na chirurgii a doktorka mu ho přestřihne. V týdnu nás taky čeká očkováni + pneumokok
10. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,to je sikulka :wink:

nin,my jdem na ockovani ve crvtrek :unamused:

jinak uz mi julca spala a ten bly pes mel na pilno stekat a vzbudil mi ji :cry:
10. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a manza zapomnel zapnuty notebook,tak toho vyuzivam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já dam očkování na pneumokoka až v 6.měs.
to se máš že ti honzík takhle krásně spinká,to mě se budí adam kolem 1-2 pak mezi 5-6 jak kdy a pak už si ho musim vzít do postele ale stejně už spíme tak po 5-10minutovejch intervalech a vstáváme mezi 7-8,vždycky ho ráno vzbudí prdíky a musim počkat až se pokadí...a pak je klid
10. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se tam moc netěším bojím se aby nebyla reakce - při našem štestí bych se tomu už asi ani nedivila :frowning2:
Honzík už spinká to mě taky vždycky nasere když to naše psí hovado začne štekat
10. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my pneumokoka taky az po sestem mesici,doporucila nam to mudra

tak me usne do pul hodky a pak bude spat a na kojeni se vzbudi az mezi 6-8 a pak bude spat dal :slight_smile:. nedavno jsem mamce musela priznat ze se stydim,ale ze mam trimesicni mimino,ale jsem prespana :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík je na tohle šikula dřív se mi tak ytak budil ale ted si to nastavil tak že poslední papání je mezi 19-20hod pak ho uložím a spinká do těch 5 -6
Přes den spinká taky, dneska jsme jeli na chalupu přijeli jsme tam po 13hod to už spal v autosedačce a spinkal na tom šumavským vzdoušku skoro do 17hod
10. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodim spát už kolem 9 abych dohnala to vstávání brzo,tak proto sem večer moc nepíšu,páč už spim :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě doktorka zase doporučila očkování ted
ahoj holky,
tak jsem tu!
Zdeni, ty voe ty jsi akční nechceš přijet k nám???
Tady počasí taky na prd - ven chodíme, ale jsou přeháňky, tak pak zalezem na terasu a pak zase ven a furt dokola. Holky, skončila jsem s nočníkováním, nechám to na dýl, včera jsem se tu složila mamce , bulela jsem. Malá ví moc dobře co se po ní chce (dává na nočník panenky a říká čí, to už jsme panenkám nandaly i kalhotky pro inspiraci), ale ona na něj prostě čůrat nebude. Sedí tam dlouho (stydím se, ale rekord máme 3 hodiny, dokonce na něm i usnula :frowning2: ) nic neudělá pak sleze a do minuty se počůrá. no a včera jsem u psychicky nevydržela a plácla jí přes zadek víc než jsem chtěla :frowning2: no nervy prostě, pak jsem tu mamce bulela - že mě to mrzelo, že jsem ujela a prostě to nezvládla, tak říkala a´t se na to vyprdnem a necháme to dýl . Na nočník jí dávám dál, ale nechávám jí tam jen co chce víc ne. Ještě se mi podařílo nechtíc jak jsem jí tam držela, tak ona jak se vzpírala a cukala, tak si udělala hrozný modříny na zádech, no prostě tohle jsem prokaučovala úplně hrozně, včera fakt depka zatím největší co jsem máma, poprvé jsem kvůli malé brečela, no hrůza, úplně se stydím jak jsem to nezvládla. :frowning2: :frowning2:
jinak dneska jsme byly v Ikeii- tak hezký den a teď jsem slaměná taky. A vanu už mám za sebou, teď sedím u koně, piju víno a čekám na sex............. jaký už víte, že jo :grinning:
Peťo to se ti ani nedivím, já občas zalehnu taky brzo
10. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
..........VE MĚSTĚ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vám závidim takový spací děti :grinning:
mě se předtím taky jeden čas budil na první kojení až ve 4 ale teď chce jíst dřív,nevim čim to
a v autosedačce spí všichni děti krásně jen co se nastartuje auto,jen náš adámek nééé :angry:
10. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,tak to nehrot,ted se to stejne doporucuje az ve dvou letech :wink:
a obcas ujede kazdy...
10. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek