Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
10. únor 2009
Holky mě taky staší z pohlavím , mám okolo sebe pár známých kterým tvrdili že to bude krásnej chlapeček a tatínek(náš známý ) když byl u porodu - tak mu řekli Tatínku máte krásnou holčičku - chudáka ho málem ošetřovali 😃 😃 😃 mě 😃 to bylo vcelku jedno hlavně že bude mimi zdravé a vše ok.
Jinak už bych to taky ráda měla za sebou - naštstí kila nepřibila mám stále mínus 2 kg, ale to břicho už mě dost unavuj 🙂
sayastautor
11. únor 2009
nin,to je zvlastni,vetsinou se pletou u holcicek 😃
a jak ti je? je to lepsi?

Evco,v budejkach si to uzijte, je tam mimco krasne videt, vem i manzu, muj taky byl a moc se mu to libilo 😉
sayastautor
11. únor 2009
holky kouknete, dojemny pribeh s dobrym koncem:
http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
mikesova25
11. únor 2009
ahojky 🙂
tak jsme konečně tady a už docela zdraví,tak doufám že už nic nechytnem...
taky u vás tak sněží? u nás napadlo 10 cm a padá pořád
jsem ráda že vám kontroly všem dopadly dobře
sandruš video je opravdu dojemný,ale malá je krásná 🙂
a k tomu pohlaví, mám kamarádku, která když čekala první tak jí doktoři řekli že je to kluk jako buk a ona je to dneska Lenička a po druhý jí řekli že to bude holka a dneska je to Kuba, takže já na pohlaví z utz moc nevěřím
Evčo v budějkách je to krásný,vidíš tam úplně všechno a nezapomeň si vzít kazetu aby ti to nahráli,my se doma na to koukáme dost často i když nám to nahráli bez zvuku 😞
evulebobule
11. únor 2009
sayast: a jak to tam přesně probíhá? 🙂
evulebobule
11. únor 2009
mikesova: takže jednu videokazetu s sebou. 🙂
sayastautor
11. únor 2009
evco,oni si te tam nasmerujou 😉. Nam to treba na kazetu taky meli nahrat,ale asi to blbe zmackli a na kazete nemame nic 😞. tam to bylo v hroznem spechu, clovek si to ani moc neuzil, tak jsme se moc tesili jak si to pustime doma v klidu a ono nic. tenkrat jsem to skoro obrecela 😞
kvikvicek
11. únor 2009
ahojky, stejne je to neuveritelny, ze dokazou dneska vypiplat pulkilove miminecko 🙂
evulebobule
11. únor 2009
sayast: no snad to zmáčknou. Uvidíme. 😃
kvikvicek
11. únor 2009
Nam to taky nahrali blbe, tesila se cela rodina ana kazete bylo prd, zkouseli jsme asi tri videa :-S 8-(
sayastautor
11. únor 2009
my to taky zkouseli na 3 videich a nic. a to jsme na poprve byli serazeni cela rodina jak si to pustime 😞
sayastautor
11. únor 2009
Zdeni, to je fajn ze uz jste zdravy 🙂. Co manza? taky v poho?
mikesova25
11. únor 2009
manža bohužel stále marodí, jeho doktor je naprd, pořád do něj cpe prášky za cca 400 kč a když mu na poslední kontrole řekl že se to nelepší tak mu napsal mastičku a stále žádné zlepšení,takže jsme si našli doktora v ČB a budeme tam zítra volat a objednávat se, už by jsme chtěli aby bylo po, je to dost nepříjemný a hlavně pro manžu,trápí se s tím už 5 let... :-| ,mk
mikesova25
11. únor 2009
tak poznámka za smailíkem je venďulkovo,taky si prý chce písnout... 😃
sayastautor
11. únor 2009
tak to je Vendik sikovnej 😃
No,hlavne aby to bylo dobry. pristup nekterych lekaru je fakt hroznej 😞
ilona24
11. únor 2009
Ahoj holky, jak se máte? Mně to do toho testování vůbec neutíká, to je věčnost ty dva týdny. Jsem si zkusila jen tak změřit teplotu a je 37,25°, tak doufám, že je to dobrý znamení...ach jo, nejradši bych usnula a vzbudila se za týden. Ale je tu malá naděje předčasného štěstí nebo zklamání - zítra nesu na rozbor moč, pro jistotu kvůli ledvinám, no a moje tchýně dělá v nemocnici, tak se mě ptala, jestli chci nechat zjistit hCG - jestli už to teda po tak krátký době jde, tak si to asi nechám..
evulebobule
12. únor 2009
ilona: jojo je to doba než se dojde k testování co? Ale neboj brzy se to dozvíš.
ilona24
12. únor 2009
Ahoj, no tak to ještě nejde poznat takhle brzy, takže si musím opravdu počkat ještě týden...
evulebobule
13. únor 2009
ilona: neboj, uteče to. 😉
kvikvicek
13. únor 2009
Sandrus, jsi jeste dva v jednom?
evulebobule
13. únor 2009
Holky, vy to máte všechny za pár, to to uteklo. Za chvilku Sandrus a pak to půjde jedna po druhé. 😃
ninus81
13. únor 2009
Ahojky holky tak vám hlásím že jsem zavřená v nemocnici =-)
Ve středu jsem šla na kontrolu a na UTZ, utz v pořádku ale čípek začal zlobit tak si mě tu rovnou nechali, mám nařízený klid na lůžku a můžu akorát na wc které mám na pokoji, takže jsem z toho docela neštastná, jen tiše doufám že se čípek umoudří a pustí mě domů jinak se cítím dobře a z toho ležení na té nemocniční posteli mě bolí záda jak čert.
Natáčeli mě i monitor vše vyšlo v pohodě, děloha nepracuje a srdíčko tluče jako zvon
Tak mě držte palečky at jsem co nejdřív doma, naštestí přes známého mě jsem byl přes wifi zaveden internet - sice nevím jak tu budu dlouho ale ty 300 co jsem zaplatila stojí za to že budu mít spojení ze světem 😃
kvikvicek
13. únor 2009
Ninus drz se 🙂
evulebobule
13. únor 2009
ninus: to je tedy zpráva, doufám, že se tělo brzy umoudří a půjdeš brzy domů.
Zrovna dneska porodila známá ve Strakonicích holčičku Adélku. 😉
ninus81
13. únor 2009
Děkuji za podporu, snad se čípek umoudří a půjdu domů
Nevíte co Sandra, je jěště v celku 🙂
evulebobule
13. únor 2009
ninus: jo to kdyby jsme věděly.... 🙂
kvikvicek
13. únor 2009
Holky to je divny, nerodi ona fakt? ani na icq neni, a tady je dycky rano mezi prvnima, ja ji napisu sms
mikesova25
13. únor 2009
ninus doufám že se ten tvůj čípek umoudří a ty půjdeš domů,tak hlavně že tam máš net,hlavní je že nemáš kontrakce
s tou Sandrou je to divný co?
evulebobule
13. únor 2009
myslíte hoĺky, že už to na ní přišlo?Je ještě brzy ne? :-o
ninus81
13. únor 2009
ahoj taky doufám že se čípek umoudří a já pomažu ještě do porodu do svého pelíšku doma, nedokážu si představit tady ležet. Musíme toho ještě dost zařídit - např: Matriku, naštestí pokojíček je vymalovanej a zítra tam naběhne moje rodina a budou gruntovat. Lituju mojí drahou polovičku 😃 😃 ten z toho bude chudák na větvi. Jinak s tou Sandrou mě dejte vědět ale asi to už tak vypadá že snad se rozsypala - no a já se budu snažit ještě se pokusit být v celku. Cítím se dobře nic mě nebolí ale na čípek si holt nevydím 🙂