• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Holky mě taky staší z pohlavím , mám okolo sebe pár známých kterým tvrdili že to bude krásnej chlapeček a tatínek(náš známý ) když byl u porodu - tak mu řekli Tatínku máte krásnou holčičku - chudáka ho málem ošetřovali :grinning: :grinning: :grinning::grinning: to bylo vcelku jedno hlavně že bude mimi zdravé a vše ok.
Jinak už bych to taky ráda měla za sebou - naštstí kila nepřibila mám stále mínus 2 kg, ale to břicho už mě dost unavuj :slight_smile:
10. únor 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,to je zvlastni,vetsinou se pletou u holcicek :grinning:
a jak ti je? je to lepsi?

Evco,v budejkach si to uzijte, je tam mimco krasne videt, vem i manzu, muj taky byl a moc se mu to libilo :wink:
11. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kouknete, dojemny pribeh s dobrym koncem:
http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
11. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak jsme konečně tady a už docela zdraví,tak doufám že už nic nechytnem...
taky u vás tak sněží? u nás napadlo 10 cm a padá pořád
jsem ráda že vám kontroly všem dopadly dobře
sandruš video je opravdu dojemný,ale malá je krásná :slight_smile:
a k tomu pohlaví, mám kamarádku, která když čekala první tak jí doktoři řekli že je to kluk jako buk a ona je to dneska Lenička a po druhý jí řekli že to bude holka a dneska je to Kuba, takže já na pohlaví z utz moc nevěřím
Evčo v budějkách je to krásný,vidíš tam úplně všechno a nezapomeň si vzít kazetu aby ti to nahráli,my se doma na to koukáme dost často i když nám to nahráli bez zvuku :frowning2:
11. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: a jak to tam přesně probíhá? :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: takže jednu videokazetu s sebou. :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,oni si te tam nasmerujou :wink:. Nam to treba na kazetu taky meli nahrat,ale asi to blbe zmackli a na kazete nemame nic :frowning2:. tam to bylo v hroznem spechu, clovek si to ani moc neuzil, tak jsme se moc tesili jak si to pustime doma v klidu a ono nic. tenkrat jsem to skoro obrecela :frowning2:
11. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, stejne je to neuveritelny, ze dokazou dneska vypiplat pulkilove miminecko :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: no snad to zmáčknou. Uvidíme. :grinning:
11. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam to taky nahrali blbe, tesila se cela rodina ana kazete bylo prd, zkouseli jsme asi tri videa :confounded: :rolling_eyes:
11. únor 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my to taky zkouseli na 3 videich a nic. a to jsme na poprve byli serazeni cela rodina jak si to pustime :frowning2:
11. únor 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, to je fajn ze uz jste zdravy :slight_smile:. Co manza? taky v poho?
11. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža bohužel stále marodí, jeho doktor je naprd, pořád do něj cpe prášky za cca 400 kč a když mu na poslední kontrole řekl že se to nelepší tak mu napsal mastičku a stále žádné zlepšení,takže jsme si našli doktora v ČB a budeme tam zítra volat a objednávat se, už by jsme chtěli aby bylo po, je to dost nepříjemný a hlavně pro manžu,trápí se s tím už 5 let... :unamused: ,mk
11. únor 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak poznámka za smailíkem je venďulkovo,taky si prý chce písnout... :grinning:
11. únor 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je Vendik sikovnej :grinning:
No,hlavne aby to bylo dobry. pristup nekterych lekaru je fakt hroznej :frowning2:
11. únor 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? Mně to do toho testování vůbec neutíká, to je věčnost ty dva týdny. Jsem si zkusila jen tak změřit teplotu a je 37,25°, tak doufám, že je to dobrý znamení...ach jo, nejradši bych usnula a vzbudila se za týden. Ale je tu malá naděje předčasného štěstí nebo zklamání - zítra nesu na rozbor moč, pro jistotu kvůli ledvinám, no a moje tchýně dělá v nemocnici, tak se mě ptala, jestli chci nechat zjistit hCG - jestli už to teda po tak krátký době jde, tak si to asi nechám..
11. únor 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilona: jojo je to doba než se dojde k testování co? Ale neboj brzy se to dozvíš.
12. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no tak to ještě nejde poznat takhle brzy, takže si musím opravdu počkat ještě týden...
12. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilona: neboj, uteče to. :wink:
13. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, jsi jeste dva v jednom?
13. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy to máte všechny za pár, to to uteklo. Za chvilku Sandrus a pak to půjde jedna po druhé. :grinning:
13. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak vám hlásím že jsem zavřená v nemocnici :confused:
Ve středu jsem šla na kontrolu a na UTZ, utz v pořádku ale čípek začal zlobit tak si mě tu rovnou nechali, mám nařízený klid na lůžku a můžu akorát na wc které mám na pokoji, takže jsem z toho docela neštastná, jen tiše doufám že se čípek umoudří a pustí mě domů jinak se cítím dobře a z toho ležení na té nemocniční posteli mě bolí záda jak čert.
Natáčeli mě i monitor vše vyšlo v pohodě, děloha nepracuje a srdíčko tluče jako zvon
Tak mě držte palečky at jsem co nejdřív doma, naštestí přes známého mě jsem byl přes wifi zaveden internet - sice nevím jak tu budu dlouho ale ty 300 co jsem zaplatila stojí za to že budu mít spojení ze světem :grinning:
13. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus drz se :slight_smile:
13. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: to je tedy zpráva, doufám, že se tělo brzy umoudří a půjdeš brzy domů.
Zrovna dneska porodila známá ve Strakonicích holčičku Adélku. :wink:
13. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za podporu, snad se čípek umoudří a půjdu domů
Nevíte co Sandra, je jěště v celku :slight_smile:
13. únor 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: jo to kdyby jsme věděly.... :slight_smile:
13. únor 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je divny, nerodi ona fakt? ani na icq neni, a tady je dycky rano mezi prvnima, ja ji napisu sms
13. únor 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus doufám že se ten tvůj čípek umoudří a ty půjdeš domů,tak hlavně že tam máš net,hlavní je že nemáš kontrakce
s tou Sandrou je to divný co?
13. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte hoĺky, že už to na ní přišlo?Je ještě brzy ne? :astonished:
13. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky doufám že se čípek umoudří a já pomažu ještě do porodu do svého pelíšku doma, nedokážu si představit tady ležet. Musíme toho ještě dost zařídit - např: Matriku, naštestí pokojíček je vymalovanej a zítra tam naběhne moje rodina a budou gruntovat. Lituju mojí drahou polovičku :grinning: :grinning: ten z toho bude chudák na větvi. Jinak s tou Sandrou mě dejte vědět ale asi to už tak vypadá že snad se rozsypala - no a já se budu snažit ještě se pokusit být v celku. Cítím se dobře nic mě nebolí ale na čípek si holt nevydím :slight_smile:
13. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek