• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Kláří ahoj zrovna jsem na tebe před chvílí myslela.
Nech to na dýl a nějak se tím netrap Emička na to časem přijde co se po ní chce jen to asi nelámat přes koleno.
Káždému někdy ujedou nervy nic bych si nevyčítala
10. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťo malého doma nandám do autosedačky a ještě něž ho donesu do auta spinká vid Sandruš jak jsme jeli za Luckou malej celou cestu do Protivína prospinkal :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepak se nám fláká Anička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a Alča tu dlouho nebyla - ty holky to nějak flákají :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrou holky já už to jdu zalomit,už mam 10 minut spát :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťo dobrou noc už máš 10min deficit :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo holky, vím, že má čas, jen jsem to prostě chtěla zkusit, no. My jsme ze ségrou byly bez plen od 14 měs., tudle jsem se ptala ségry švagrové a jejich holky od roka a čtvrt, vím, každý dítě je jiný. No poučila jsem se.
Nin. dělala jsem tu znojemkou, fajnovka, fakt!!!
10. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík holky,
tak jsem tu :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ANičko AHOJ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláři to jsem ráda že znojemská chutnala u nás je taky mezi oblibenými recepty.
10. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
peto,dobrou

ani,ahoj :slight_smile:

klarko, to jsou zkusenosti,ted uz to bude jen lepsi :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme meli dneska navstevu, Petu a Adu, a pak jsme byli az do vecera venku, kluci toho dneska moc nenaspinkali, taky nas trapily prdaky, uz aby od nich byl klid

Klari, segry mala, za mesic ji budou dva roky, tak jsou to tak 3 tydny co zacala chodit na nocnik, taky tam davala panenky, moc dobre vedela na co nocnik je, sedela tam chvili, a pak se taky ihned vycarala vedle :grinning:
To chce cas a klid :wink:
Ona si jednou rekne sama, uvidis
10. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě zaráži proč moje dr říkala že oočkuje první hexou i prevenarem najednou a vám zase vaše dr řekla tohle já jsem z toho už jelen
10. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninus, posli mi taky recepis na tu znojemku, prosim :slight_smile:
Aničko to už víme že v Mačkově bylo veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
v tydnu udelam tu krkovicku, jak si mi posilala vcera :slight_smile:

jinak co doktor, to jiny nazor, to je des
10. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1355 Ani tady je já to dělala z hovězího takže není rychlá ale už jsem jí dělala i z kuřecího a taky je výborná a zahuštovala jsem hotovou tmavou jíškou
10. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
covece, ta je dost jedoducha, to taky vyzkousim, udelam to asi taky z kureciho, to hovezi u nas moc nefrci, a delala si to s knedlikem, vid?
10. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninusko, ty si lepsi jak nejaka kucharka (knizka myslim) pac od tebe mam vyborny, ale hlavne odzkousene recepty :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ani - díky :slight_smile: seš hodná, ona tam jeden čas chodila úplně ukázkově, kakala i čůrala, že měla plínky fakt jen na spaní, ale pak prostě ne, no jsem fakt poučená, jen mě mrzí, že jsem ujela. :cry:
Holky, já bych tak šla někam tančit až bych brečela!!!
10. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to si bude manža mlaskat - alespon u nás se mlaskalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sakra ty doktoři by měli mít stejnej názor pak je z toho člověk na větvi to samé jako s přetahováním - v porodnici říkali nepřetahovat do roka je čas to samé říkala dětská a na chirurgii mě řekla přetahovat prase se v tom vyznej a komu má člověk věřit - já uvěřila doktorce z chirurgiie
10. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ANIČKO děkuji to je nejkrásnější pochvala co jsem kdy slyšela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem u toho notebooku uplně zčervenala :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláří já bych taky někam vyrazila,už jsem nebyla ani nepamatuju
10. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Udělala jsem k tomu řýži a koupila i knedlík
10. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Ani příští týden chci vyzkoušet tenhle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49387
10. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Klari, me by to taky mrzelo.
Nekdy, kdyz kluci oba jeci,a nejdou zastavit, je toho dost, tak na ne treba zvysim hlas, ale pak me to strasne mrzi, proste nekdy nervy ujedou

Nin, urcite bych verila doktorce z chirurgie, ja teda pretahuju, ale zatim to ma porad takovy zarostly, bojim se pretahnout vic, abych mu neublizila, ma to jen Adik, Davi to ma pekny :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm, to vypada taky hooodne jedle, proste, kde je smetana, tak to nema chybu :slight_smile: uz to mam v oblibenych, taky vyzkousim

ja udelam pristi tyden tu znojemku a tu krkovicku
10. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ninusko,dik,recepty mam ulozeny :grinning:. vypadaj super :wink:

u nas se konecne spi :slight_smile:

co se tyce ockovani,me vanatova rikala ze julcu naockuje jak si budu prat ja. kdyz jsem se ptala na jeji nazor,rikala ze je radsi kdyz se nejdriv naockuje hexa a pak se zacne s pneumokokem. ze se ji stalo (NE VZDY),ale ze kdyz se ockovalo najednou,tak pak to dite melo reakci,ze kdyz se ockuje pouze jedno,tak reakce nebyvaji a taky ze se pak u pneumokoka usetri dite jedne davky
ale nevim,kazdej rika neco jineho a pak se v tom vyznej :rolling_eyes:
10. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
My dostali i mastičku že mámmazat tu lůžičku že bude pak víc poddajná tak mažeme 5 x denně a přetahujem tak jak nám to ukázala dr až prostě bude vidět trubice a nejlépe ve vaně
10. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Až ho zase udělám písnu reference aby jste věděli jestli to vařit nebo ne :grinning: :grinning: :grinning: mě to strašně baví experimentovat a vařit
Doufám že bude příští týden srazík - mám absenci na KOLOUŠKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo, ja taky pretahuju ve vanicce, no az pujdeme za 3 tydny na prvni hexu, tak se ho zeptam, jak pretahovat, at mu neublizim.
10. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek