• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já mám zase dneska fofr internet :angry: :angry: :angry:
10. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj neublížíš já se ze začátku taky bála klepali se mi ruce a ted je to v pohodě
10. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
me taky bavi varit, a neumim varit male mnozstvi, ale az budou kluci vetsi, tak se to bude hodit, to pak budou porce :grinning: :grinning: :grinning:
holky, tak až odkojíte tak si dáme srazík někdy večer, jo???
Ani já myslela že první Hexu už máte za sebou
10. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a ma uz tam Honzicek neco videt? Adi tam ma fakt jen dirku na curani
10. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláři já už odkojila :grinning: :grinning: :grinning: já bych byla pro
10. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no, jak jsme byli naposledy, to jsou dva tydny, tak doktor rikal, ze kdyz jsou nedonoseny, ze nema cenu s ockovanim kam spechat, ze pockame, a on ma ted dovcu, takze za ty tri tydny dostanou prvni
10. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no vida, jedna se chytla.................. no holky, tak šup a vyrazíme na pivi, víno, tanec ...............
už má ze začátku měl jenom uzký kousek a proto dr říkala nebát se mazat a přetahovat a ted už má krásně vidět trubici - dr říkala že má i dlouhou tu kužičku
jéééé já jsem blbá vždyt si to říkala na srazíku hned n azačátku vid :wink: :wink: to íš já měla v hlavě kolouška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláři já jsem pro každou špatnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pivčo néééé ale to vínko by šlo ale stím tancem to bude horší tancovala jsem naposledy snad před rokem takže bud někomu pošlapu nohy a nebo budu jako slon v porcelánu :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo, rikala :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdu si zakouřit CIGARETU ( radši to dodávám aby nevzniklo nedopatření :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
10. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ty děláš, jak kdybych chodila tančit každý víkend. dáš si vino, dvě a uvidíš. No vida, tak to se musíme domluvit.
Ninus, vzdyt si psala, ze si slamena :grinning: :grinning: :grinning: tak to by nam doslo :grinning:
autor
ja bych sla na to pivco :grinning:. tanec nevim jak by eda vydejchal,to jedine ze bych ho pak vzala sebou :sweat_smile: :grinning:. jako ze by se pridal az by jsme sli nekam tancovat :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
cus bus zeny :grinning: jsem vas musela docist, pridavam se k slamenym vdovam, jsem cetla a cetla a nestekl po me ani pes, vy na me uplne prdite, kde jsem a tak :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: chjooo :frowning2: jsem musela schrabnout bordelv byte a uvarila jsem obed na zitra, vypravila manzu do hospody(zapomnel si prachy a klice od bytu :grinning: ) mala mela hysterak, ale uz od deviti spime :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří klíďo ať se přidá, jééééééééééé já se těším.
10. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, parit nekde, to uz vubec neznam :confounded:
10. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ani nevim jak bych sla, tchyni v tomhle neverim, a Jirka by se asi opupinkoval, hlidat malou, ale coz,naucit se to musi :rolling_eyes:
10. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky koukáte na Krause?? Ta právnička je dobrá, co??
10. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to ja do predchvilky uspavala :grinning:. bordel na me pocka :grinning: na zitra :grinning:
a obed varit mozna nebudu,pry kdyz vyjde to auti,tak pojedeme pryc :slight_smile:
klari :slight_smile:
10. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja koukam na pottera :grinning:

u nas bude hlidat mamka,ale abych byla uprimna,me to zatim nechybi :sweat_smile: :grinning:
stejne jsem nejklidnejsi kdyz jsem s julcou ja :grinning:
10. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo, koukame, ta je jasna :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandri, a auti je nekde v bazaru? Ze uz byste ho zitra koupili?
10. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani znáš to aby to nedopadlo jako s těma prsama :grinning: :grinning: :grinning:

Kláři dám si víno nebo dvě a padnu tě tam pod stůl :grinning: :grinning: :grinning: holky já když se připiju tak na mě pozor já jsem pak nebezpečně VTIPNÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Káťo AHOJ :wink:
10. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo je dobrá, připomíná mi trochu tu Samantu ze sexu ve městě
10. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
anny,nasli jsme ho pres inzerat v cp servisu. prodava to nejaky pan. tak se na to eda jede podivat jeste se znamym ktery autum docela rozumi a kdyztak by ho rovnou koupili.
po bazarech jsme byli dneska a ty jsou predrazeny az to neni hezky :unamused: :angry: :rolling_eyes:
10. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já koukám do notebooku

Holky přemýšlela jsem asi si zkusím na jaře podat přihlášku na nějakou vejšku
10. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek