• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ty brďo na porod online asi fakt nemám. Ale můžete se blejsknout vy, až budete čekat další potomky :grinning:
10. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to po me chteli holky z jine diskuze,porod on line. kdyz to prislo,tak jsem byla rada ze jsem napsala strucnou sms ze UZ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo já mám takovou radost že to těm vašim polovičkám chutná zase budu zkoušet další a pak podám reference.

Já hlad nemám já sežrala půl kila jahod (moje jídlo za celej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

Jo to vám musím říct tchyně mě dneska pochválila - prý že jsem nějaká pohublá (sice nevím kde - nejvíc mě pohubla peněženka ) ale je fakt že z vahou co jsem rodila jsem momentálně - 13kg
sandří je to fiat marea, velká, ale stará 1997. Ale službu udělala dobrou. My teď máme 3 auta, tohle, pak má manžel služební a jedno mám já, to jsme kupovali loni.
Evi to se ani neda, ja jsem ztezi zavolala manzu k porodu, byl zrovna nekde v lese, s nasima, prej ona uz rodiiii, tak jedem... :grinning:
autor
nin,ja se u tvych prispevku rezu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

co se tyce tvych odkazu na recepty,taky varim a eda me chvali jak jsem sikovna a jak se snazim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . tak dik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: asi taky budu ráda, že napíšu, že už a ždáný vykecávání :grinning:

Káťo, tak to jsi měla taky veselý co? :grinning:
10. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nin, jak už jsem tu psala, já jsem rok na mateřské a přibrala jsem 6 kg. Jinak pohublou mám taky jen peněženku z dnešní Ikeii. A chuť mám kurňa taky, co si dám............................. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to byh musela vyžahnout tak 2 - 3 vínka ale to bych tam pak taky mohla nechat(zapomenout) malého
Nin to tak potesi kdyz nam nekdo rekne ze jsme nejak zhubli vid? me to rekla tchyne a pak vy na srazu, toz jsem se dmula pychou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska mi to rekl i manza a to je co rict :grinning: :grinning: :grinning:
autor
zas tak stara ne,ten peugot jak se na nej jede zitra podivat je 1998. puvodne jsme pod rok 2000 jit nechteli,ale nebyla jina moznost kvuli financim :frowning2:

a vy byste ji prodali za cca kolik? co je v tom potreba opravit? te vyzpovidam :grinning:

ostatne,vse lepsi nez megane v coupe :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to bys ho tam snad nenechala :grinning: :grinning: :grinning: ja te pripomenu, ze ho tam mas :grinning: :grinning:

jooo, das si povinne :grinning:
10. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťa to je dobře že si manža všimnul - ten muj akorát mamině ( jeho řekl ) cituji ,, ona nežere jenom hulí ,,
10. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi si pamatuju jak jsem ztezi volala mezi kontrakcema a rikam uz rodim prijed, a on do telefonu coze, uz a kde si, jsem zarvala rodim a polozila to bo na me prisla kontrakce :grinning: :grinning: :grinning:
autor
tohle presne tohle jsme dnes meli kupovat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/renault/megane/7160502
Ani možná bych se tam zapměla i já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo: to mě čekají tedy pěkné věci. Já řeším odvoz, protože Vašík dělá v terénu a hned se ke mně nedostane, takže mám v záloze taťku,no ale uvidíme. Kdyžtak to opravdu bude porod online
10. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři já jsem ráda když někoho rozesměju

Auto krásný ale vždyt se tam nevejde ani špejle od nanuku - natož třeba u nás skoro 2metrový Honza,malej, kočár a německej ovčák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sandří říkali jsme s manželem že za 20 000 a budem rádi, ale určo bude chtít opravit. ale jak říkám, jezdilo se s ní dobře a má parádní kufr a zatmavený skla.
jo moje draha polovicka chce za tri roky koupit Opel Insignia :slight_smile:
10. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi kdyštak volej my z holkama tě přijedeme povzbuzovat - mám 7 místné auto takže by jsme to pojali jako výlet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,ja uz si na nic nepamatuju :wink:. teda jen tu placentu,ale ta se stava malo zenam a meli by te na to vsude uspat :wink:. to ja jen rodila v blbou dobu (patek v noci) a s blbou dr (gregorovou). Jinak to tak hrozne nebylo :wink:
a manzu jsem volala taky v klidu, ten z toho byl chudak vykulenej az si doma zapomnel klice a musel v pul 4 rano pro nahradni ke sve milovane tchyni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kdo vi,treba se nam zalibi neco jinyho,nedavno chtel Pasata, ale nevim nevim, ono to nema rucni brzdu ale cudlik, z toho me klepne :confounded:
Nin se rezu, ty vole to by byl vylet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty vado evi porod online já nemám ani webkameru :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, já se v autech nevyznám, když jsme kupovali loni tohle původní, tak moje jediná podmínka byla velký kufr
Nin ja mam :grinning:
Káťo levnej a zajmavej výlet :grinning:
nin: tomu se říká ideální výlet. :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek