Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
10. črc 2009
Ty brďo na porod online asi fakt nemám. Ale můžete se blejsknout vy, až budete čekat další potomky 😃
sayastautor
10. črc 2009
to po me chteli holky z jine diskuze,porod on line. kdyz to prislo,tak jsem byla rada ze jsem napsala strucnou sms ze UZ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
10. črc 2009
Káťo já mám takovou radost že to těm vašim polovičkám chutná zase budu zkoušet další a pak podám reference.

Já hlad nemám já sežrala půl kila jahod (moje jídlo za celej den 😃 😃 😃 😃 😃 )

Jo to vám musím říct tchyně mě dneska pochválila - prý že jsem nějaká pohublá (sice nevím kde - nejvíc mě pohubla peněženka ) ale je fakt že z vahou co jsem rodila jsem momentálně - 13kg
klaraemma
10. črc 2009
sandří je to fiat marea, velká, ale stará 1997. Ale službu udělala dobrou. My teď máme 3 auta, tohle, pak má manžel služební a jedno mám já, to jsme kupovali loni.
kvikvicek
10. črc 2009
Evi to se ani neda, ja jsem ztezi zavolala manzu k porodu, byl zrovna nekde v lese, s nasima, prej ona uz rodiiii, tak jedem... 😃
sayastautor
10. črc 2009
nin,ja se u tvych prispevku rezu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

co se tyce tvych odkazu na recepty,taky varim a eda me chvali jak jsem sikovna a jak se snazim 😃 😃 😃 😃 . tak dik 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
10. črc 2009
sandři: asi taky budu ráda, že napíšu, že už a ždáný vykecávání 😃

Káťo, tak to jsi měla taky veselý co? 😃
klaraemma
10. črc 2009
no nin, jak už jsem tu psala, já jsem rok na mateřské a přibrala jsem 6 kg. Jinak pohublou mám taky jen peněženku z dnešní Ikeii. A chuť mám kurňa taky, co si dám............................. :-p
ninus81
10. črc 2009
Ani to byh musela vyžahnout tak 2 - 3 vínka ale to bych tam pak taky mohla nechat(zapomenout) malého
kvikvicek
10. črc 2009
Nin to tak potesi kdyz nam nekdo rekne ze jsme nejak zhubli vid? me to rekla tchyne a pak vy na srazu, toz jsem se dmula pychou 😃 😃 😃 😃 dneska mi to rekl i manza a to je co rict 😃 😃 😃
sayastautor
10. črc 2009
zas tak stara ne,ten peugot jak se na nej jede zitra podivat je 1998. puvodne jsme pod rok 2000 jit nechteli,ale nebyla jina moznost kvuli financim 😞

a vy byste ji prodali za cca kolik? co je v tom potreba opravit? te vyzpovidam 😃

ostatne,vse lepsi nez megane v coupe :-N 😃 😃 😃 😃
anny84
10. črc 2009
😃 😃 to bys ho tam snad nenechala 😃 😃 😃 ja te pripomenu, ze ho tam mas 😃 😃

jooo, das si povinne 😃
ninus81
10. črc 2009
Káťa to je dobře že si manža všimnul - ten muj akorát mamině ( jeho řekl ) cituji ,, ona nežere jenom hulí ,,
kvikvicek
10. črc 2009
Evi si pamatuju jak jsem ztezi volala mezi kontrakcema a rikam uz rodim prijed, a on do telefonu coze, uz a kde si, jsem zarvala rodim a polozila to bo na me prisla kontrakce 😃 😃 😃
sayastautor
10. črc 2009
tohle presne tohle jsme dnes meli kupovat :-N 😃 😃 😃
http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/renault/...
ninus81
10. črc 2009
Ani možná bych se tam zapměla i já 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
10. črc 2009
Nin 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
10. črc 2009
Káťo: to mě čekají tedy pěkné věci. Já řeším odvoz, protože Vašík dělá v terénu a hned se ke mně nedostane, takže mám v záloze taťku,no ale uvidíme. Kdyžtak to opravdu bude porod online
ninus81
10. črc 2009
sandři já jsem ráda když někoho rozesměju

Auto krásný ale vždyt se tam nevejde ani špejle od nanuku - natož třeba u nás skoro 2metrový Honza,malej, kočár a německej ovčák 😃 😃 😃 😃
klaraemma
10. črc 2009
sandří říkali jsme s manželem že za 20 000 a budem rádi, ale určo bude chtít opravit. ale jak říkám, jezdilo se s ní dobře a má parádní kufr a zatmavený skla.
kvikvicek
10. črc 2009
jo moje draha polovicka chce za tri roky koupit Opel Insignia 🙂
ninus81
10. črc 2009
Evi kdyštak volej my z holkama tě přijedeme povzbuzovat - mám 7 místné auto takže by jsme to pojali jako výlet 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
10. črc 2009
evco,ja uz si na nic nepamatuju 😉. teda jen tu placentu,ale ta se stava malo zenam a meli by te na to vsude uspat 😉. to ja jen rodila v blbou dobu (patek v noci) a s blbou dr (gregorovou). Jinak to tak hrozne nebylo 😉
a manzu jsem volala taky v klidu, ten z toho byl chudak vykulenej az si doma zapomnel klice a musel v pul 4 rano pro nahradni ke sve milovane tchyni 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
10. črc 2009
ale kdo vi,treba se nam zalibi neco jinyho,nedavno chtel Pasata, ale nevim nevim, ono to nema rucni brzdu ale cudlik, z toho me klepne :-S
kvikvicek
10. črc 2009
Nin se rezu, ty vole to by byl vylet 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
10. črc 2009
ty vado evi porod online já nemám ani webkameru 😃 😃 😃
klaraemma
10. črc 2009
sandří, já se v autech nevyznám, když jsme kupovali loni tohle původní, tak moje jediná podmínka byla velký kufr
kvikvicek
10. črc 2009
Nin ja mam 😃
ninus81
10. črc 2009
Káťo levnej a zajmavej výlet 😃
evulebobule
10. črc 2009
nin: tomu se říká ideální výlet. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli