• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

hele Davidek je poradny chlap, i doktor to rikal :grinning: , ten si poradnou zenskou nenecha ujit :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin ty vole aby te nechytli :grinning: :grinning: :grinning: zada
10. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,myslim ze hodne rychle bys nas poslala domu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bys udelala vykop a volalibychom dve zachranky, jednu pro tebe a druhou pro Evu :grinning: :grinning: :grinning:
San taky si myslim :grinning: :grinning: :grinning:
Evi ted jsem si vzpoměla jak si napsala ten program tak jsem si vzpoměla na kamenák (film) jak jí tam věští že po smrti bude dělat akvabelu a že by už měla nacvičovat že večer má první vystoupení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jen se neboj, to zmákneš, jsi přeci teta šikovná, Davídek to moc dobře ví....tak tu ze sebe nedělej lazara :grinning: :grinning:

jojo Davídek prý bude vyvinutej, tak se holky těšte :grinning:
nin- kurňa kamenák to je film, můžeš ho 100x vidět a furt se pobavíš.
nin: ty máš času dost, žádný umírání. :grinning: Koukej nacvičovat hned teď.... :grinning:
10. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vole no záda na ty bych uplně zapoměla :grinning: :grinning: :grinning: to by od záchranky koukali že jedou pro rodičku a pak pro strašidlo s fáborkama v rukách :grinning: :grinning: :grinning:

Evi ještě mažoretit ty vole to bych si dřív vypíchla oko
10. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,kamenak je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

evco,ale myslim ze pedofilka tu nejsme ani jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . to jedine pro ty nase princezny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo přibereme ještě někoho a mužeme tě zahrát třeba loutkový divadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u toho bych se tak nenadřela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: bezoká mažoretka :grinning:

sandři: tak aspoň má šanci Jůlinka, Kačenka a další....
10. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já určitě ne nebudu riskovat INTERHOTEL BORY - ty to by bylo moc hustý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
udelame Davidkovi superstar, neco pekneho mu zazpivame, aby se mu hezky lezlo ven :grinning: :grinning: :grinning:
nin: jen se nevymlouvej začni cvičit. :grinning:
jééééé tak dneska sexáč smutný :cry:
co se řeší tady?? Sprosťárny??
10. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo ty budeš zpívat a já ti budu dělat křoví a Sandruš se naučí hrát na nějaký doprovodná nástroj
autor
nin,ty ses fakt kolik,ja se tu valim smichy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ted mi nedochazelo jaky interhotel,kdyz bory je veznice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem si presedla a pak to pochopil i muj vykojeny mozek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Káťo: tak teď jsem si zase já vzpomněla na Slunce seno...jak tam ty vesnický krafny zpívjí Náš Vitoušek oráááá. :grinning:
nebo by to chtelo ten hudebni nastroj jak ho pouzivaji Indove, jak hrajou a leze ta kobra ven z toho kosiku :grinning: :grinning: :grinning: sakrys a to by bylo aby tonebylo, ze by Davca nevylezl :grinning: :grinning:
Kláři jako vždycky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ja a zpivat nebo hrat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to by se davidek zavrtal zpatky hodne hluboko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty vole holky já tu učurávám smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: chudák Davídek ani nedutá, jak ho tu natřásám smíchy. No jo,musí si zvykat. S tetkama to nebude lehký :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo z kobrou z košíku si mě dostala to jsem nezřízeně vyprskla smíchy naštestí Honzík spinká
10. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo mam jiny napad zalozime rockovou skupinu, Ninus my budeme jecet a Sandra bude mit cestnou funkci bude trepat hlavou a vlasama :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš jasnačka nacvič repertoár a pojedeme
Káťa veme kobru z košíkem a budeme mít skoro cirkus a já jako mažoretka a roztleskávačka a jsme jasný odvezou nás do Lnář
10. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda,tohle neni mozny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek