• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ninus: určitě se to všechno dá do pořádku, jen lež a odpočívej. Kdo ví, jestli Sandruš někde pod tebou nerodí. :grinning:
13. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na kutě, dobrou noc :wink:
13. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám jestli tady někde neleží už s miminkem, že tady ani nebyla tak snad je v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:
My máme po vizitě u mě je všechno v pořádku pan doktor Razak mě pochválil bříško a řekl že to bude pořádné miminko, ale na čípek se mě nikdo nekoukl tak snad v pondělí, z toho ležení mě bolí zada jak bejk :dizzy_face:
14. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
nerodim :grinning:, jen manza mel volno, tak jsme litali cely odpo po meste,pak jsem sla za mamkou a vecer byla rada ze lezim :grinning:. I kdyz asi jsem precenila svoje sily a opravdu uz myslela ze porodim, i hlavicku uz jsem citila nejak podezrele dole, bolelo me bricho a zada a stydka kost. ale vyspala jsem se z toho :slight_smile:. jeste mam cas :grinning:. aspon 2 tydny.
Nin,tak at mas vse v poradku, oni si te radsi pohlidaj, ale to taky neni na skodu :slight_smile:. aspon vis ze je vse jak ma byt :slight_smile:
14. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a uz mi prej klesa brisko :slight_smile:
14. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snadří my jsme tě už pomalu zařadili mezi rodící :grinning: :grinning: :grinning:
No já se zítra zeptám co a jak jelikož už mě nedávají žádné prášky jen jeden pytlíček Magnosolvu denně,tak nevím proč mě tu drží,když prý je všechno ok doma by mě bylo lépe. Ale musím říct že nový pan primář mě prostě nesedí :cry: :cry:
14. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam na to :grinning:. ale tak aspon mate trenink az to opravdu prijde :grinning:
teda,to ses tam fakt trosku zbytecne. lezet a pit magnosolv muzes doma....
noveho primare jsem jeste ani nevidela,tak vubec nevim. a jinak jsou na tebe hodny?
14. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: tak ať miminko hezky ještě dva týdny počká. Já už se tak těším na fotky :wink:

ninus: doufám, že tě brzy propustí, nemocnice jsou na dvě věci. :unamused:
14. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju krásný den!
Jsem sice z Písecka, ale ráda bych se k Vám přidala, můžu?
14. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky zuzanko :slight_smile:
vitej u nas :slight_smile:
14. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také vítám Zuzanku :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snadří taky mě to přijde že jsem tu zbytečně, když bych mohla ležet v klidu doma, a magnosolv pít ze svého pělíšku. Tady je to šílený prý aby si tu člověk odpočinul - a prd :angry: :angry: v pět ráno sem naběhne sestra z teploměrem, potom další co mě jde změřit tlak - a to to snad ještě neumí protože mě to tak na foukne že mám pocit že mě urve ruku - no umělkyně :confounded: :confounded: :confounded:
Jídlo je tu nic moc - ještě že mě nosí návštevy, jinak to jejich bilý kafe a to co dávají těhotným no hnus, dneska jsem z toho oběda dostala akorát běhavku :cry:
14. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: ahoj, vítej tu :wink:
14. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: budeš rodit v Písku? Já se tam chystám jít rodit.
14. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že sem vás tu prošvihla, teď tu asi nikdo není.. Právě že bych Evulebobule (ty máš krásnej nick :slight_smile:) chtěla spíš rodit ve Strakonicích. Přeci jen jsem na Strak. nemocnici slyšela víc chvály a i se mi tam víc líbí.. Ale definitivní to ještě neni, pořád se rozmýšlím..
14. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Zuzi my máme stejné datum porodu :grinning: :grinning: 22.04 :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím dejte hlas našemu hafanovy http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=7539 :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ho tam má, krasavec, je fakt pěknej, ninus!
14. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo moc děkuji :wink: :wink:
14. únor 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus už jsme také hlasovali
manža dneska slaví narozeniny a já jsem bohužel doma,venoušek dneska pláče celý den,lezou mu zase zoubky takže je celý den mrzutý...
14. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za hlasy :slight_smile:
A já hlasím že konečně můžu do sprchy, ptala jsem se sestry a ta řekla že mě Razak do raní zprávy napsal břicho měkké, pohyby cítí tak že nevydí důvod proč bych nemohla jít tak já šupajdila - umyla si hlavu, převlékla čistou košilku a hned mě je o poznání lépe :grinning: :grinning:
Jinak mě není vůbec nic, už se blíží večer a další den za mnou tak se chci zítra zeptat Razaka co a jak, protože mě tady akorát měří tlak a dávají 1x denně magnosolv
14. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: tak to jo, tak to já mám zase opačně. Slyším spíš chválu na Písek. :grinning:
14. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co se musi vyridit na matrice?
14. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se hlásím a začínám další den ve Strakonické nemocnici, další dlouhej nudnej den :angry: :angry:
Měli jsme vizitu - teda jestli se to dá nazvat byla to spíš taková fofr vizita, Dr Razak jsem naběhl prohmatal mě břicho a to bylo vše. :frowning2: Tak jsem se ho teda ptala co jako se mnou bude dál, a on mě řekl že se mám domluvit z mým ošetřujícím lékářem a ten že se koukne na čípek a pokud to bude lepší pustí mě domů.No tak budu tajně doufat že se můj doktor zítra objeví :slight_smile:
Jinak mě tady z toho prostředí a vzduchu vyskákali opary, takže jsem krasavice :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jééé my taky musíme na matriku až mě teda pustí aby měl malej příjmení přítele když zatím nejsme svoji
15. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
Nin, pejsek je opravdu krasnej a hlas uz tam ode me ma :wink:. Zkus to v nemocnici nejak vydrzet, i kdyz to musi bejt hrozny a zvlast kdyz s tebou nic nedelaj :rolling_eyes: . Takhle odpocivat opravdu muzes i doma. ale uvidis zitra,urcite te pusti :wink:
Zdeni,co zoubky? Lepsi? A oslavili jste aspon doma trosku?
15. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: taky se mi zdá zbytečný, aby tě tam drželi. Uvidíš, co řekne na čípek tvůj doktor, doufám, že to bude už v pořádku a pošlou tě domů

Pejsíček taky dostal hlas :slight_smile:
15. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Ninus když tedy máme ten společný termín, pošlu hlas tvému pejskovi :wink: Ne, je krásnej, miluju pejsky.Ať vyhraje! Tedy v Pátek jsem se byla podívat ve Strak. nemocnici a večer sem měla opar taky. Že by tam bylo něco ve vzduchu? :confused: :slight_smile: A jsou tam na tebe hodní? Budeš tam rodit?
Ona Písecká němocnice asi není špatná, ale slyšela jsem, že když tam při porodu slouží nějaký parta, nejsu zrovna milí... A i se mi víc líbí Strak. pokoje po dvou. Čtyři už je opravdu dost a na samotku nechci.
15. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava: " nějaká parta"
15. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi snad vyhraje a když ne nevadí pro mě je ten nej :grinning: :grinning: :grinning:
Určitě je tady něco ve vzduchu bolí mě celej nos a vypadám no nádherně :frowning2: :frowning2:
Hodní jak se to veme, přístup některých mě vyráží dech, tak pomalu začínám přemýšlet že bych rodila jinde uvidím jak se vše vyvrbí. Má totiž odcházet muj gynekolog a to koncem unora, a on mě měl i rodit no a nakonec nebude, takže se zatím nemůžu rozhodnout :cry:
15. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já si myslím, že všude je něco. V každý nemocnici se najde někdo nepříjemnej, to se nedá nic dělat.
A nikdy nemůžeme vědět na koho natrefíme.
15. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek