• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani, no vidíš, dobrej nápad. Můžete cvičit u kolouška určitě vám rád s choreografií pomůže :grinning:
11. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jarmilky a ty modrý šortky nebo co to je, fakt dokonalý..... :grinning:
11. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to by pomohl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hlavne, kdyz bychom tam vsechny naklusaly v jarmilkach, v tech modrych sortkach a v bilem uplem tilku :grinning: :grinning: :grinning:

Sandrus, tak snad dobre poridite, a vyrazite nekam na vylet
11. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ty vado mě z noce nějak bolí záda jsem zase blbě ležela a nebo nacvičovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To si myslím že by koloušek nerozdejchal až by jsme tam naběhli chudák mě by se lekl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až bych tam špulila tu prdel jako vrata v těch šortkách no to upý triko beru ty prsa to by bylo asi jediný na co by se mohl podívat co ještě za pohld stojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sandruš to pak mužete zajet i za námi až budemem na Javorníku na chalupe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, to jo, určitě by měl taky nějaký dobrý nápad. Ten by byl asi bez sebe co? :grinning:

nin: náhodou si vás představuju v živých barvách. A ještě jste si holky mohly udělat culíčky :grinning:
11. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak auto bude v pondeli :slight_smile:
11. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: fakt? Tak to máte radost ne? :wink:
11. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,to jo. pry je krasny,cely v kuzi,elektrice,prostorny :slight_smile:
tesim se az nekam vyrazime :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
san a za kolik peněz
11. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři to se vám tedy bude hezky jezdit. :wink:
11. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy pokud to není tajný :wink:
11. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,za 60 tisic
11. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky tak sem se slušně pobavila při tý vaší diskuzi :grinning: :grinning: :grinning:
san pěkný autí a za celkem pěknej peníz :wink:

my jedem zejtra koupit někam novou ledničku,máme ještě takovou starou a strašně se namrazuje a žere elektriku jako prase
11. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peto,tak vyberte nejakou dobrou :wink:
11. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři za 60tis to je skoro zadarmo.
Peto ahoj včera jsme měli plodnou diskuzi já se tu řezala celej večer :slight_smile: no ledničku by jsme potebovali taky, pak sporák a novou pračku ale to bych musela vyhrát aby jsme to pořídili
11. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, tak jaky auti jste nakonec vybrali?
To uz se tesite na vylety, vid?

My jsme dneska byli v CB v Igy, meli tam fakt strasny slevy, tak jsme celkem pekne nakoupili hadriky na sebe, zase muzem mezi lidi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na deticky meli prekrasny v HM, ale to je tak hrozne drahy, nechapu, jak takhle muzou vsichni těžit na nasich drobeckach

Ted si jdeme s tatkou ogrilovat spizky :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, tak to věřím, taky jsme byli takhle jednou v IGY v létě a byly tam fakt velký slevy. Taky jsem si tenkrát nakoupila :grinning:
12. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, a jak je?
12. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, jde to, občas někde něco zatlačí, ale to je normální. :wink:
12. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je normal :wink: :slight_smile:
a ten prvni termin, toho 15. mas podle MS?
12. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,včerejší podvečer byl moc fajn,ale dneska to na mě dolehlo úplně,je mi pěkně mizerně a ztratila jsem hlas,nevíte co s tím,co na to pomáhá?

a to chceme jít večer do kina,už máme domluvený hlídání,tak doufám,že se z toho aspoň trochu zberchám
12. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dej si horky kakao, a klidne 2-3 :wink: :slight_smile:

vy jste byli nekde parit?
12. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani: no je to podle poslední MS (ale počítají s cyklem 28 dní, což jsem nikdy neměla) Takže to spíš vychází na dýl. Kolem toho 20. :slight_smile:
12. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky klábosilky :sweat_smile:

vás dočítat to je něco

já jsem v pátek odpoledne ujela k našim,doma to je k nevydržení ale tam jsme zase bez pc takže vždycky 2 dny a konec,došla jsem si ke kamarádce na manikúru,tak mám krásný nehtíky,ale docela delší než mívám pravidelně,takže jsem si včera zvykala a dneska už dělám všechno :slight_smile:

san tak to budete mít stejný autí jako máme my,jsme naprosto spokojený a toho místa :dizzy_face: jsme ho původně kupovali aby se nám tam vešel kočárek na ty dvojčátka a aby tam bylo ještě místo a nakonec máme prostoru haba kuk
jnak za 60 tis. to je skoro zadarmo,my za něj dávali kolem 150 tis. a to jsme pro něj jeli ještě jakej kus za brno protože
tady k sehnání nebylo s tím motorem co chtěl manža,ale už jsme spokojený 2 rok :slight_smile:

evule tak co už se vypravuješ do porodky nebo to vidíš ještě na dlouho? teď mají být hrozný horka,tak ti to nezávidím

já už pomalu balím na dovču, ve čtvrtek ještě doma vyčistím koberce a vzhlede k tomu že se na ně nesmí 24 h. šlapat tak pak huráááááááááá dovolená :grinning:
12. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: já nevím, na jak dlouho to bude, nedokážu to nějak odhadnout.
Nehtíky jsem taky donedávna měla gelový, ale kvůli mimču jsem to dala pryč. :wink:
12. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani,když si dám kakao,tak skolabuju úplně,jsem na něj alergická :wink:

je mi čím dál hůř,ploužím se tady kolem plotny a nic se mi nedaří,děti už vřískaj hlady a mě se ne a ne dopíct kuře,kino ruším,franta půjde sám,stejně to začíná v sedm a končí skoro v půl desátý,tak aby nemuseli bejt tak dlouho u rodičů,doufám,že zítra už to bude lepší
12. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé zdeni, dovča to ti závidím. Snad vyjde ta předpověď a bude krásně. Jinak nehtíky taky závidím, máš umělý?? Já je kdysy měla, pak sundala kvůli malý ale teď si má ta moje masérka dělat kurz i na manikúru, tak už o nich zase přemýšlím. Nebo spíš jsem říkala, že si nechám svoje nehty potáhnout tím gelem, aby se zpevnily.
Luci - bolení v krku je děs, já si dávám obklady, jinak nic osvědčenýho nemám (ani ta slivovice nepomáhá), to prostě musí odeznít :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě určitě nenamáhat hlasivky. Jinak o kině s Jakubem taky uvažujeme, až budou něco dávat a když bude hlídání, tak se taky těším.
Já snad půjdu příští víkend na tanec, hurááááááááááááá :sunglasses: :sunglasses:
12. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ciao ve spolek!!! Tak jsem se vratila z dovolene uzasne odpocata.... Teda, ale kecali jste tu o sto sest, to nejde ani docist ;)
12. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Aničko vítej :slight_smile: jak bylo??? Blbá otzka ai nádherně viď????
12. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: vítej zpátky z dovči, jak bylo. Vyjeli jste z jeskyně tři? :grinning:
12. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek