• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky,koukám,že jste si užívaly sluníčka a teplíčka,my celej den trčeli doma,dopoledne mi bylo fakt mizerně,byla jsem slabá jak moucha a při představě,že bysme měli jít ven,mi vynechávali nohy,ani chuť k jídlu jsem neměla ,uvařila jsem oběd a neměla z něj vůbec nic,poprvý jsem jedla až ve čtvrt na čtyři,ale teď už je mi asi o 150% líp,míša celej den srajdí,tak doufám,že je to k zubům,vypadá to na další 3 najednou

taťka šel do kina sám,dávaj tady Andělé a démoni a on zrovna dočet tu knížku,tak se šel podívat,jak moc je to jiný

ahoj ani,dovču závidím,hned bych jela zase :wink:
12. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani vítej zpátky z dovolený... :slight_smile:

já už jsem uložila malýho a koukat co je v telce a ono nic,takže zřejmě zalezu do sprchy a pak do hajan za venouškem,už bych chtěla aby přijel manža domů,bez něj je to tu prázdný a hrozný,já bych nemohla být bez chlapa
12. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, je dobre, ze te je lepe, a to me prekvapilo, ze mas alergii na kakao, to jsem jeste neslysela, ale to me vzdycky stoprocentne pomuze
12. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, prosim te, jak si delala tu znojemku, tak si davala vseho minimalne dvojnasobek, ne? takhle me to prijde jako na jednu porci :slight_smile:
chtela bych to zitra uklohnit :wink:
12. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny:mám alergii nejen na kakao,ale i čokoládu,oříšky,mandle,mák,mandle,kokos apod..obsahuje to všechno nějakej tuk ,po kterým se dusím :confounded:

nin zapomněla jsem se zeptat,jaká byla ta kachna na sucho
12. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to je blby, hlavne ta cokolada :frowning2: to te nezavidim
12. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to od malika,už jsem si zvykla :wink:
12. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já tedy tu čokoládu taky nezávidím, já jí miluju, ale nedalo by se nic dělat :angry:
12. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to si clovek zvykne, takze na to se prislo, ze ses zacala dusit, jo?
12. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani vitej :slight_smile:

holky,my meli krasny den. byli jsme nasim pekaem na chalupe na vacovsku,kupodivu nas nikde nenechal a dovezl i zpatky :grinning: a pak jsme sli jeste na podskali,i s endym. takze super straveny den :slight_smile:

anny,budem kupovat peugeot 406 combi,1998 rok,cely v kuzi a elektrice :slight_smile:
a hned v patek pojedeme k jihlave za edovo babi a dedou,asi na tyden :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, do jeskyne jsme se nedostali, bylo to moc z ruky.......snad priste. Jinak jsi treti, ktera se pta jestli nas prijelo vic a ja znovu odpovidam: "Jak to mam asi tak dopredu vedet???" :D

Jinak pocasi bylo krasne az se nam nechtelo domu..... Pokud by mel nekdo zajem o fota napiste do IP poslu heslo a login na http://johnmatey.rajce.idnes.cz/. Italove jsou vazne skvely. Protancila jsem dopoledne na plazi a noci na parketech, zaplavala si a jela bych znovu..... Tam clovek zapomene na vse.

Jinak prisel dalsi dopis z CLK, kde stoji, ze mohlo dojit k pochybeni Gregorove a chteji ujasnit nejake veci z doby porodu, chteji konfrontaci me a Gregorove. Nechci ji videt a setkat se s ni. Tak jsem jim to i napsala.... Uvidime, jak k tomu pristoupi...
12. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: já vím, dělám si srandu, já jen, že jsme o tom mluvili, tak mě to napadlo. Jasný, že to ještě nemůžeš vědět.
13. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak máme za sebou druhý očkování, snad bude bez reakce,váha nám z 5,6 vyskočila po měsíci na 6,3kg :sweat_smile: ,je to znát ten nutrilon 2x denně, a měříme 65cm.
kde se všichni touláte? nějak vázne diskuze :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,tak jak je při dnešku,venku tak krásně a tady nikdo :confused:

já jsem už stačila zavařit třešně,obrat rybíz a udělat marmeládu a teď se zřejmě vrhnu na to malování

koukám že pojedeme stejným směrem, san do jihlavy,já do novýho jičína a nejdál káťa ta do ostravy,my plánujeme že až budem na moravě tak vyrazíme do ostravy do zoo,mají tam teď ten nový dinopark :slight_smile:

san tak auto už je vaše? jo dávejte si pozor na ty kožený sedačky,není to zrovna praktický,my máme celý interiér smetanový a to je hrozný hlavně kolem sedačky malýho a tak jsme si nechali ušít potahy v barvě auta
13. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: snad to po tom očkování bude v pohodě. :wink: A pěkně Adámek povyrostl :grinning:
13. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vítám odpočinutou aničku
tak tropy asi budou ale prý bez sluníčka :cry:
malá spí, já vytřela a teď odpočívám.
13. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni:třešínky já ráda :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš jestli ráda lezeš po stromech tak si můžete přijet natrhat třeba 5 košíků,máme tohi hodně ale nikdo na strom nechce lézt

tak jsem místo malování umyla a naleštila auto a vykoupala našeho psa,to byl boj :sweat_smile:
13. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu s dětičkama na zahradu,tam si je převezme taťka a já razím s holkama popít,máme takovej babskej slet,třeba konečně přetluču tu bolest v krku :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achojky holky,
tak auticko uz nam rika pane :slight_smile:. je nadherny, zdeni,taky ho mame v kuzi,ale cerne,tak snad to nebude tak hrozne :slight_smile:

dop jsem obehavala socku,tak uz to mam z krku. pry jsem mela jeste cas,tak nemusite spechat. jen maji lhutu 30 dni na vyrizeni,tak staci kdyz si to zaridite treba mesic a pul dopredu :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
san to je dobře že jste auto koupili :slight_smile:

tak můj drahoušek už usnul,napustila jsem mu bazén a tak se unavil a padnul :sweat_smile:

já už pomalu balím abych to vůbec stihla,mamka se mi smála že toho budu mít jak pro regiment a já jí tvrdila že ne a už mám pro malýho sbalenou jednu tašku a to nemám ještě sebe :grinning: :grinning: už je slyším jak říkají na jak dlouho tam jedem,ale já nemám ráda když bych měla mít druhý den stejný oblečení a tak toho radši povezu víc a pro malýho toho musí být když vidím jak jsme na tom doma :sweat_smile:

jituš tak si to s holkama užij a zapij tu bolest
13. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: jo balení, to je věc, z toho jsem vždycky na prášky :grinning:
13. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to jak po vymření dneska
:sweat_smile:
malej má reakci na očkování 38,7 :frowning2: dala jsem mu čípek tak mu trošku ulevil ale pořád brečí,už sem z toho na palici,na chvíli usne ale pak zase začne, má i bouličku na nožičce a bolí ho to tak chladim,chudák to je hrůza, si nedokážu představit až mu polezou zuby
13. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: chudinka malej, tak přeci jenom přišla teplota. To je nepříjemný.
:astonished:

Jojo je to tu jak po vymření... :frowning2:
13. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, kde se touláte?
13. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo ahoj, to nevím, kde jsou. Nějak to tu poslední dny skomírá :frowning2:
13. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi,
divím s, že tu není Ninuš :sunglasses: a co ty, jak je? Už za pár, co? :grinning:
13. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem KO, cely den jsem makala, zehlila,prala,balila, ve stredu vyrazime hned brzo rano,abychom se vyhnuli tem vedrum, ale kam ty tasky naskladam, to fakt nevim, mala ma jednu tasku ja druhou, manza treti,ted kocar, lehatko pro malou, cestovni postylku atd atd.... manza me sere jak blazen, jde si zahrat tenis, a prijde v deset vecer, ani se neraci mi to oznamit, dneska zas, ze jde po praci posedet se znamym, v sedm prej budu doma, tudle, prisel v devet, me uz je to jedno,at si chodi kdy chce, kazdej vikend si nekam jde, na nas sere, tak zustanu u nasich treba mesic, nic me tu nedrzi, porad sedet doma, misto toho aby nas nekam vzal, bez auta jsem uplne vyrizena,musim se otrepat a troufnout si jet do Ostravy sama, tady uz fakt na to nemam nervy, ani na manzu ani na jeho rodinu.

Holky me se Kacenka denska otocila na brisko, i vytahla rucicku a rovnou pasla, prdelka moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aspon nekdo mi dela radost :pensive:
13. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Káto, manžel má mínusový body, co? :wink: Kačenka je šikovná, doufám, že ta naše bude taky. Už kope jak blázen :grinning:
13. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katus, to bude divoska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek