• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

koukám že komunikace tady dneska vázne,jindy holky píšou romány a dneska mrtvo :pensive:

kvikvicek, ty pocházíš z ostravy?
13. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že ty chlapi jsou všude stejný, my si s manžou vždycky odpočineme když jede na to slovensko,po 2 dnech je nám smutno a už se na sebe těšíme a pak máme do zimy klid,ale potom je to hrozný,ale vydrželi jsme to spolu už 9,5 roku,tak snad vydržíme i dál i když jednou už bylo namále a byl rozvod,ale to všechno bylo když se nám nevedlo otěhu,pak když jsem byla rozhodnutá že se teda odstěhuju tak jsme zjistili že jsem v tom a bylo po rozvodu :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co bych já za to dala mít Jirku doma,, aspon jeden den v týdnu - ne jenom o víkendech :frowning2: ale co se dá dělat, takhle jsme si aspon vzácnější
13. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my dnes vyletili v autiku,byli jsme na Milavach a v horazdovicich na vece. zitra hned rano jedem za babi na chalupu,tak se tesim. asi tam nechame endyho,tak si odpocinem. jinak auto super :dizzy_face: . nemuzu si ho vynachvalit :dizzy_face:

kato,to me mrzi s tim manzou,u nas ted v pohode. ale ja mam vyhodu ze bydlim ve meste,nejsem na nic vazana a mam tu celou rodinku.
kata je sikovna :wink:

peto,tak snad to bude dobry,my jdem ve ctvrtek. tak snad budem bez reakce kdyz chcem jet k te jihlave...

tak my jdem na cigaretku a spat

dobrou :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadel, cítím se dobře, už to mám opravdu za pár. Zítra mám první termín a kolem dvacátého druhý :wink: A co ty? Jak se daří?
14. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak se odvaž a vyraž za vašima sama, naplánuj si nějakou šikovnou klidnou cestu :wink:
14. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Evi, tak porad nic, jo? :wink: :slight_smile: A co podle monitoru, chysta se neco?

Petul, co Adik, broucek jeden, snad mu to polevilo, injekce blba :cry:
Ale aspon pekne pribral, housenka jeden :slight_smile:

Sandrus, tak to je fajn, ze jste s autim spokojeni, a muzete vyletovat :slight_smile: :slight_smile:

holky, tady to ted je sama dovolenka, Kata az Ostrava, to tam mate nejakou tu svatbu, co?
14. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem si včerejšek krásně užila,byly jsme u kamarádky, mají chalupu kousíček za protivínem,tráví tady prázdniny,je taky učitelka,bylo nás osm,popíjely jsme lambrusko a griotku,pojídaly pečený brambory a jiný ňamky,domů jsem dorazila v půlnoci,dětičky spokojeně spinkali,taťka to zvládnul na jedničku

ráno mi franta volal,že se včera zabil na motorce kluk,kterýho jsem učila,bylo mu 24let,to je strašný,já ty motorky tak nenávidím,byl to moc hodnej a šikovnej kluk
14. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, ještě nic. Na monitor jedu dneska, tak pak podám zprávy :wink:
14. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Zdeni narodila jsem se v Karvine,to je kousek od Ostravy, takze jsem Ostravacka pomalu, vdava se segra,a nasi malou hrozne dlouho nevideli tak tam budu 14 dni, tyjo to bude absencena srazech jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: uz mam sbaleno, ted uklizim, uz jen utru prach a hojne zaleju kytky, vymenim cincilam podestylku a dam jim hooodne zradla a je to, pak uz se musim dat dokupy ja, chci si udelat manikuru a pedikuru. venku je uplne na zdechnuti. vecer se jeste zastavim abych se rozloucila, ted du makat, dokud Kacka spi, jak se otaci na brisko, tak by na nem bylaporad a vzteka se kdyz ji dam na zada a rve a rve, tak je ted chvili klid, jdu makat. Evi myslim na tebe :dizzy_face: :wink:
14. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
lucy,to je smutny :frowning2:. taky nemam motorky rada
my dnes byli za babi a dedou na chalupe,pomohli jsme posekat kus zahrady,vic jsme nestihli,dostali obed a nechali tam endyho. tak je tu nejaky klid ted :sweat_smile:

kdepak je ninuska?

bude zitra srazik?
14. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ninušku taky myslím,nejsou někde na dovče,že se neozývá?

venku je zas na padnutí,půjdeme zase zahradu,ale mám obavy,že se něco přižene :unamused:
14. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me beruska spinka,tak cekam az se vzbudi a pak taky nekam vyrazime. myslim ze burina prijde
14. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemejšlím,jestli mám dát mišákovi šaty nebozase tričko a krátata,strašně ted slintá,máme 3-4 trika na den,pořád peru a nějak mi to nikdo nežehlí :frowning2:

včera jsem viděla fotky ze strakonic,když tam byla ta průtrž a utopený auta,fakt dobrý
14. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja dam asi body a katata. jeste nevim. to ja zehlim jen plinky :sweat_smile:

tak rostou dalsi zoubky?

jj,prutrz byla hrozna. a my ji zrovna stravili na podskali :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám,že jo jinak si tu protivnost,nechut k jídlu a slintavost nedokážu vysvětlit,koukala jsem do pusy a má to tam naběhlý
14. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to se ji chudince klubou dalsi
14. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo,nakonec to vyhrály šatičky,včera jsem je koupila v sekáči a moc jí sluší,jdu zabalit věci na koupání,doufám,že tam vlezeme :slight_smile:
14. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si to uzijte :wink:

tady je tak nedychatelno,ze prochazku vzdavam a zustanem doma. nastesti dnes uz venku byla a to na te chalupe,tak to aspon trochu slo
14. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem doma z monitoru. Malej spinkal a pak zase kopal jak čutálista.
Ozvičky jsou už měřitelné dost dole,tak to vypadá k porodu, ale zatím monitor nic neukazoval.
14. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, děkuju, že na mě myslíš. :slight_smile:
14. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi mě monitor neukazoval vůbec nic ráno v den porodu a to jsem rodila v 1 odpoledne
nějak se Dejvímu nechce ale co ještě má 6 dní čas :grinning:
14. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Evi, tak to jsem fakt zvedava, kdy to vypukne :grinning:
14. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to já jsem taky zvědavá. Nejhorší bude až mi ve čtvrtek ve Strakonicích na monitoru řeknou, že už si mě tam nechají a já jim budu vysvětlovat, že rodím v Písku :pensive: :confused:
14. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co, mas pravo se svobodne rozhodnout, kde chces rodit, z toho si hlavu nedelej :wink: :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny: no je to takový blbý, ale co můžu dělat :grinning:
Jdu k TV, bolí mě trochu bříško :wink:
14. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo? ze by se Davi zacinal klubat? :wink: :slight_smile:
tak si bez odpocinout
14. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje, tak koukám nejsem tu já a nějak to tu vázne
My jsme byli na chalupě je tam krásně a Honza měl volno tak co smrdět doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme vyrazili na šumavský vzduch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Co zítra bude SRAZÍK ( mini srazík ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

EVI UŽ nebo ještě NE :wink: :wink: :wink:
14. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No cus Ninus :slight_smile: si rikam, kde se jako toulas :slight_smile:
Ja zitra neprifrcim, jdu s Adim k doktoru, a pak si zalezeme nekam do stinu
Pristi tyden to ale jisti kolousek :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evčo my jsme totiž všichni netrpělivý víc jak ty :grinning:

ninuš a což kdybyste vyrazili sa San směr blatná? kde máte chalupu na šumavě?
14. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek