Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
13. črc 2009
koukám že komunikace tady dneska vázne,jindy holky píšou romány a dneska mrtvo |-|

kvikvicek, ty pocházíš z ostravy?
mikesova25
13. črc 2009
koukám že ty chlapi jsou všude stejný, my si s manžou vždycky odpočineme když jede na to slovensko,po 2 dnech je nám smutno a už se na sebe těšíme a pak máme do zimy klid,ale potom je to hrozný,ale vydrželi jsme to spolu už 9,5 roku,tak snad vydržíme i dál i když jednou už bylo namále a byl rozvod,ale to všechno bylo když se nám nevedlo otěhu,pak když jsem byla rozhodnutá že se teda odstěhuju tak jsme zjistili že jsem v tom a bylo po rozvodu :-N
kadel
13. črc 2009
holky, co bych já za to dala mít Jirku doma,, aspon jeden den v týdnu - ne jenom o víkendech 😞 ale co se dá dělat, takhle jsme si aspon vzácnější
sayastautor
13. črc 2009
tak my dnes vyletili v autiku,byli jsme na Milavach a v horazdovicich na vece. zitra hned rano jedem za babi na chalupu,tak se tesim. asi tam nechame endyho,tak si odpocinem. jinak auto super x-) . nemuzu si ho vynachvalit x-)

kato,to me mrzi s tim manzou,u nas ted v pohode. ale ja mam vyhodu ze bydlim ve meste,nejsem na nic vazana a mam tu celou rodinku.
kata je sikovna 😉

peto,tak snad to bude dobry,my jdem ve ctvrtek. tak snad budem bez reakce kdyz chcem jet k te jihlave...

tak my jdem na cigaretku a spat

dobrou 🙂
evulebobule
14. črc 2009
Kadel, cítím se dobře, už to mám opravdu za pár. Zítra mám první termín a kolem dvacátého druhý 😉 A co ty? Jak se daří?
evulebobule
14. črc 2009
Káťo, tak se odvaž a vyraž za vašima sama, naplánuj si nějakou šikovnou klidnou cestu 😉
anny84
14. črc 2009
Ahoj holky,
Evi, tak porad nic, jo? 😉 🙂 A co podle monitoru, chysta se neco?

Petul, co Adik, broucek jeden, snad mu to polevilo, injekce blba 😢
Ale aspon pekne pribral, housenka jeden 🙂

Sandrus, tak to je fajn, ze jste s autim spokojeni, a muzete vyletovat 🙂 🙂

holky, tady to ted je sama dovolenka, Kata az Ostrava, to tam mate nejakou tu svatbu, co?
mispuli
14. črc 2009
ahoj holky,tak jsem si včerejšek krásně užila,byly jsme u kamarádky, mají chalupu kousíček za protivínem,tráví tady prázdniny,je taky učitelka,bylo nás osm,popíjely jsme lambrusko a griotku,pojídaly pečený brambory a jiný ňamky,domů jsem dorazila v půlnoci,dětičky spokojeně spinkali,taťka to zvládnul na jedničku

ráno mi franta volal,že se včera zabil na motorce kluk,kterýho jsem učila,bylo mu 24let,to je strašný,já ty motorky tak nenávidím,byl to moc hodnej a šikovnej kluk
evulebobule
14. črc 2009
Ani, ještě nic. Na monitor jedu dneska, tak pak podám zprávy 😉
kvikvicek
14. črc 2009
ahoj holky, Zdeni narodila jsem se v Karvine,to je kousek od Ostravy, takze jsem Ostravacka pomalu, vdava se segra,a nasi malou hrozne dlouho nevideli tak tam budu 14 dni, tyjo to bude absencena srazech jako prase :-p 😃 uz mam sbaleno, ted uklizim, uz jen utru prach a hojne zaleju kytky, vymenim cincilam podestylku a dam jim hooodne zradla a je to, pak uz se musim dat dokupy ja, chci si udelat manikuru a pedikuru. venku je uplne na zdechnuti. vecer se jeste zastavim abych se rozloucila, ted du makat, dokud Kacka spi, jak se otaci na brisko, tak by na nem bylaporad a vzteka se kdyz ji dam na zada a rve a rve, tak je ted chvili klid, jdu makat. Evi myslim na tebe x-) 😉
sayastautor
14. črc 2009
ahojky holky,
lucy,to je smutny 😞. taky nemam motorky rada
my dnes byli za babi a dedou na chalupe,pomohli jsme posekat kus zahrady,vic jsme nestihli,dostali obed a nechali tam endyho. tak je tu nejaky klid ted :-N

kdepak je ninuska?

bude zitra srazik?
mispuli
14. črc 2009
na ninušku taky myslím,nejsou někde na dovče,že se neozývá?

venku je zas na padnutí,půjdeme zase zahradu,ale mám obavy,že se něco přižene :-|
sayastautor
14. črc 2009
me beruska spinka,tak cekam az se vzbudi a pak taky nekam vyrazime. myslim ze burina prijde
mispuli
14. črc 2009
přemejšlím,jestli mám dát mišákovi šaty nebozase tričko a krátata,strašně ted slintá,máme 3-4 trika na den,pořád peru a nějak mi to nikdo nežehlí 😞

včera jsem viděla fotky ze strakonic,když tam byla ta průtrž a utopený auta,fakt dobrý
sayastautor
14. črc 2009
ja dam asi body a katata. jeste nevim. to ja zehlim jen plinky :-N

tak rostou dalsi zoubky?

jj,prutrz byla hrozna. a my ji zrovna stravili na podskali :-N 😃 😃 😃 😃
mispuli
14. črc 2009
no doufám,že jo jinak si tu protivnost,nechut k jídlu a slintavost nedokážu vysvětlit,koukala jsem do pusy a má to tam naběhlý
sayastautor
14. črc 2009
tak to se ji chudince klubou dalsi
mispuli
14. črc 2009
asi jo,nakonec to vyhrály šatičky,včera jsem je koupila v sekáči a moc jí sluší,jdu zabalit věci na koupání,doufám,že tam vlezeme 🙂
sayastautor
14. črc 2009
tak si to uzijte 😉

tady je tak nedychatelno,ze prochazku vzdavam a zustanem doma. nastesti dnes uz venku byla a to na te chalupe,tak to aspon trochu slo
evulebobule
14. črc 2009
ahoj holky,tak jsem doma z monitoru. Malej spinkal a pak zase kopal jak čutálista.
Ozvičky jsou už měřitelné dost dole,tak to vypadá k porodu, ale zatím monitor nic neukazoval.
evulebobule
14. črc 2009
Káťo, děkuju, že na mě myslíš. 🙂
petulka12
14. črc 2009
evi mě monitor neukazoval vůbec nic ráno v den porodu a to jsem rodila v 1 odpoledne
nějak se Dejvímu nechce ale co ještě má 6 dní čas 😃
anny84
14. črc 2009
ty jo, Evi, tak to jsem fakt zvedava, kdy to vypukne 😃
evulebobule
14. črc 2009
holky, to já jsem taky zvědavá. Nejhorší bude až mi ve čtvrtek ve Strakonicích na monitoru řeknou, že už si mě tam nechají a já jim budu vysvětlovat, že rodím v Písku |-| =-)
anny84
14. črc 2009
no a co, mas pravo se svobodne rozhodnout, kde chces rodit, z toho si hlavu nedelej 😉 🙂
evulebobule
14. črc 2009
anny: no je to takový blbý, ale co můžu dělat 😃
Jdu k TV, bolí mě trochu bříško 😉
anny84
14. črc 2009
fakt jo? ze by se Davi zacinal klubat? 😉 🙂
tak si bez odpocinout
ninus81
14. črc 2009
Ahojky holky moje, tak koukám nejsem tu já a nějak to tu vázne
My jsme byli na chalupě je tam krásně a Honza měl volno tak co smrdět doma 😃 😃 😃 😃 tak jsme vyrazili na šumavský vzduch 😃 😃 😃 😃

Co zítra bude SRAZÍK ( mini srazík ) 😃 😃 😃 😃

EVI UŽ nebo ještě NE 😉 😉 😉
anny84
14. črc 2009
No cus Ninus 🙂 si rikam, kde se jako toulas 🙂
Ja zitra neprifrcim, jdu s Adim k doktoru, a pak si zalezeme nekam do stinu
Pristi tyden to ale jisti kolousek 😃 😃 😃
petulka12
14. črc 2009
evčo my jsme totiž všichni netrpělivý víc jak ty 😃

ninuš a což kdybyste vyrazili sa San směr blatná? kde máte chalupu na šumavě?

Začni psát odpověď...

Odešli