• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani mě se nejde přihlásit na icq,ten křáp mi furt hlási že v icq aplikace došlo k problému,opakujte akci za chvíli
14. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Petul, to je napad, tak zitra muzete prifrcet vy? My vam s Petou udelame prohlidku Blatne :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, tak cele icq vypni, a znovu zapni, treba to pomuze
14. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky,my jsme byli dneska zase u našich,doma je to čím dál horší,zítra musím dobalit tašky abych to měla všechno a ve čtvrtek budu čistit ty koberce a pak hurááááá dovolená,už se tak těším :dizzy_face:

já zítra na srazík zřejmě nebudu,ještě nevím,jsem domluvená s kamarádkou že zajdem na bazén ale všechno se může
ještě změnit
14. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,ja jestli srazik tak ve str,protoze pak mozna pojedem na chalupu. z blatny uz by to pro me bylo komplikovane

evi,ze by :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

anny,co je s adikem?
14. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tu zpátky už asi 4 den po sobě máme řvací rituál a padne přesně 21:30 a malej spinká a to až do 6:30 a před spáním vyžahne po mlíku přes 100ml fenykl.čaje a to skoro celou flašku dá i přes devvn.
Já zítra jsem bohužel bez auta Honza je ve skladu takže si autí bere on, takže pro mě přichází v uvahu Strakonice ( sandři to vypadá že se sejdeme jen my 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
Jo Any co je s Adíkem že jdete k dr??????????????????
14. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vzkaz od Jíti: Ahoj,už jsem mezi vámi,jmenuju se Terezka,vážím 2,25 kg,narodila jsem sev 19:20.Já i maminka jsme v pořádku.PS:tatínek taky

takže Terezko vítej,ať se Ti na tom světě líbí :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, velka gratulace Jitus,at Terezka roste do krasy a dela samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jdu se rozloucit, v pet rano vyrazime, abychom se aspon trosku vyhnuli tem vedrum. tovedro je priserny, Kacence se blbe spi :confounded: mozna se ozvu, uvidim jak bude cas.

Evi, drz se, hodne sil Ti preju, at je ten vas chlap brzo na svete, napis mi sms, jestli budes mit silu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak holky jdu spat, jsem KO. Papa a peknou dovolenou vsem :wink:
14. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
JITUŠ velikánské gratulace k TEREZCE ať vám roste do krásy a dělá jen a jen samou radost. Je to kus ženský :wink: :wink: :wink: a je moc dobře že jste obě v pořádku a samozdřejmě že tatínek taky :wink: :wink:

(teda ale to byl fofr :slight_smile: )

EVI UŽ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Káťo krásnou dovču a hlavně dobrou a bezproblémovou cestu

Holky jinak dobré ránko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Malej ted dopapal a jdeme to asi ještě zalomit :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak aby se to nepletlo,líp mi není,z oka mi v noci začal týct nějakej sajrajt,takže konec domácího kurýrování a budu muset k doktorce,míša zase začala kašlat,tak nevím,jestli jsem něco na ni prskla :frowning2: ,měli jsme jít dneska ke kamarádce do velkýho bazénu,tak mám obavy,že půjdeme do prd.. :frowning2:
15. črc 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci šupajdi k doktorce at si brzi fit. Tady je šílený počasí prší to jsou uplné proudy vody a do toho hřmí pravý letní počasí.
15. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě NIC :grinning:
15. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nin:právě mi to říkala tchýně,že to vae strakonicích zase řádí,tady se nějak strašně ochladilo,já jdu oblíct děti a vyrážíme k očnímu,myslím si,že je to nějakej zánět,bud je to k tomu krku nebo mi tam něco zanesla malá,ono jí ted strašně baví píchat mě do očí :wink:
15. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No EVI jak to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i Jituš tě předběhla :wink: :wink: :wink:
15. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tady je uplně tmavo jako kdyby byl večer tohle se asi dneska nevybere :angry: :angry: no a ted se rozjela i buřina
15. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk to je hnus tady je ted uplně černo to je jako z hororu já musela rozsvítit
15. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko tady se teď přehnala buřina a prší a je zataženo,tak snad to přestane aby jsme mohly ven
jak máte ve strak?

murečce taky gratuluju k Terezce :slight_smile:

mispul ty máš pech, to je furt něco viď? to je otrava takhle marodit v létě
15. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin teď sem to přečetla :grinning: takže taky hnus počasí
15. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda nevim co budem dělat jestli bude takhle hnusně, ty předpovědi jim fakt vycházejí :angry:
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo hnus je slabý slovo tohle jestli se vybere tak to bude zázrak
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je pod mrakem,ale oproti včerejšku zima :confounded:
15. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady je taky šílená bouřka a už docela dlouho, nějak to nad náma visí :frowning2:

nin: no vidíš to, teď to čtu, že náš předběhla Terezka

Tak hlavně ať je zdravá a maminka taky :wink:
15. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak třeba dneska když je ta buřina :wink: :wink: :wink: :wink:
15. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady začíná pršet
15. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já ti nevím, my už jsme s Davídkem takových bouřek zažili, no uvidíme, nikdy neříkej nikdy :grinning:
15. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou šílený hromy blesky. Vašek volal, že někde u Bělčic je boží dopuštění, stromy poválený...
dneska by to holky na srazík moc nebylo co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi začíná se to vybírat tak snad bude hezky aby ještě nebyl hic :grinning: :grinning:
Srazík asi dneska není, nikdo nemůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jasně, oni ty přeháňky hlásí i na odpoledne.
No horko už nééééé, to mi nedělá moc dobře
15. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek