Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
petulka12
14. črc 2009
Ani mě se nejde přihlásit na icq,ten křáp mi furt hlási že v icq aplikace došlo k problému,opakujte akci za chvíli
anny84
14. črc 2009
No, Petul, to je napad, tak zitra muzete prifrcet vy? My vam s Petou udelame prohlidku Blatne 😃 😃 😃
anny84
14. črc 2009
Petul, tak cele icq vypni, a znovu zapni, treba to pomuze
mikesova25
14. črc 2009
nazdárek holky,my jsme byli dneska zase u našich,doma je to čím dál horší,zítra musím dobalit tašky abych to měla všechno a ve čtvrtek budu čistit ty koberce a pak hurááááá dovolená,už se tak těším x-)

já zítra na srazík zřejmě nebudu,ještě nevím,jsem domluvená s kamarádkou že zajdem na bazén ale všechno se může
ještě změnit
sayastautor
14. črc 2009
holky,ja jestli srazik tak ve str,protoze pak mozna pojedem na chalupu. z blatny uz by to pro me bylo komplikovane

evi,ze by x-) x-) x-)

anny,co je s adikem?
ninus81
14. črc 2009
Tak už jsem tu zpátky už asi 4 den po sobě máme řvací rituál a padne přesně 21:30 a malej spinká a to až do 6:30 a před spáním vyžahne po mlíku přes 100ml fenykl.čaje a to skoro celou flašku dá i přes devvn.
Já zítra jsem bohužel bez auta Honza je ve skladu takže si autí bere on, takže pro mě přichází v uvahu Strakonice ( sandři to vypadá že se sejdeme jen my 2 😃 😃 😃 😃 )
Jo Any co je s Adíkem že jdete k dr??????????????????
mispuli
14. črc 2009
ahoj holky vzkaz od Jíti: Ahoj,už jsem mezi vámi,jmenuju se Terezka,vážím 2,25 kg,narodila jsem sev 19:20.Já i maminka jsme v pořádku.PS:tatínek taky

takže Terezko vítej,ať se Ti na tom světě líbí 🙂 🙂
kvikvicek
14. črc 2009
Ahoj holky, velka gratulace Jitus,at Terezka roste do krasy a dela samou radost x-) x-) x-) Jdu se rozloucit, v pet rano vyrazime, abychom se aspon trosku vyhnuli tem vedrum. tovedro je priserny, Kacence se blbe spi :-S mozna se ozvu, uvidim jak bude cas.

Evi, drz se, hodne sil Ti preju, at je ten vas chlap brzo na svete, napis mi sms, jestli budes mit silu 🙂 x-) x-) x-)

Tak holky jdu spat, jsem KO. Papa a peknou dovolenou vsem 😉
ninus81
15. črc 2009
JITUŠ velikánské gratulace k TEREZCE ať vám roste do krásy a dělá jen a jen samou radost. Je to kus ženský 😉 😉 😉 a je moc dobře že jste obě v pořádku a samozdřejmě že tatínek taky 😉 😉

(teda ale to byl fofr 🙂 )

EVI UŽ x-) x-) x-) x-) x-)

Káťo krásnou dovču a hlavně dobrou a bezproblémovou cestu

Holky jinak dobré ránko 😃 😃 😃 😃
Malej ted dopapal a jdeme to asi ještě zalomit 😃 😃
mispuli
15. črc 2009
ahoj holky,tak aby se to nepletlo,líp mi není,z oka mi v noci začal týct nějakej sajrajt,takže konec domácího kurýrování a budu muset k doktorce,míša zase začala kašlat,tak nevím,jestli jsem něco na ni prskla 😞 ,měli jsme jít dneska ke kamarádce do velkýho bazénu,tak mám obavy,že půjdeme do prd.. 😞
ninus81
15. črc 2009
Ahoj Luci šupajdi k doktorce at si brzi fit. Tady je šílený počasí prší to jsou uplné proudy vody a do toho hřmí pravý letní počasí.
evulebobule
15. črc 2009
Holky ještě NIC 😃
mispuli
15. črc 2009
ahoj nin:právě mi to říkala tchýně,že to vae strakonicích zase řádí,tady se nějak strašně ochladilo,já jdu oblíct děti a vyrážíme k očnímu,myslím si,že je to nějakej zánět,bud je to k tomu krku nebo mi tam něco zanesla malá,ono jí ted strašně baví píchat mě do očí 😉
ninus81
15. črc 2009
No EVI jak to 😃 😃 😃 😃 😃 i Jituš tě předběhla 😉 😉 😉
ninus81
15. črc 2009
Luci tady je uplně tmavo jako kdyby byl večer tohle se asi dneska nevybere ]-( ]-( no a ted se rozjela i buřina
ninus81
15. črc 2009
Holk to je hnus tady je ted uplně černo to je jako z hororu já musela rozsvítit
petulka12
15. črc 2009
brý ránko tady se teď přehnala buřina a prší a je zataženo,tak snad to přestane aby jsme mohly ven
jak máte ve strak?

murečce taky gratuluju k Terezce 🙂

mispul ty máš pech, to je furt něco viď? to je otrava takhle marodit v létě
petulka12
15. črc 2009
nin teď sem to přečetla 😃 takže taky hnus počasí
petulka12
15. črc 2009
to teda nevim co budem dělat jestli bude takhle hnusně, ty předpovědi jim fakt vycházejí ]-(
ninus81
15. črc 2009
Peťo hnus je slabý slovo tohle jestli se vybere tak to bude zázrak
mispuli
15. črc 2009
tady je pod mrakem,ale oproti včerejšku zima :-S
evulebobule
15. črc 2009
Holky, tady je taky šílená bouřka a už docela dlouho, nějak to nad náma visí 😞

nin: no vidíš to, teď to čtu, že náš předběhla Terezka

Tak hlavně ať je zdravá a maminka taky 😉
ninus81
15. črc 2009
Evi tak třeba dneska když je ta buřina 😉 😉 😉 😉
mispuli
15. črc 2009
tak tady začíná pršet
evulebobule
15. črc 2009
nin: já ti nevím, my už jsme s Davídkem takových bouřek zažili, no uvidíme, nikdy neříkej nikdy 😃
evulebobule
15. črc 2009
tady jsou šílený hromy blesky. Vašek volal, že někde u Bělčic je boží dopuštění, stromy poválený...
ninus81
15. črc 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
15. črc 2009
dneska by to holky na srazík moc nebylo co? :-p
ninus81
15. črc 2009
Evi začíná se to vybírat tak snad bude hezky aby ještě nebyl hic 😃 😃
Srazík asi dneska není, nikdo nemůže :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
evulebobule
15. črc 2009
nin: jasně, oni ty přeháňky hlásí i na odpoledne.
No horko už nééééé, to mi nedělá moc dobře