• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jejda, zrovna jsem dneska na jitu myslela a ona uz ma terezku u sebe!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . strasne moc gratuluju!!!!!!! super zprava :slight_smile:

kato,tak dojedte v poradku

evco,ted ty :slight_smile:. ale ty beztak budes rodit az budu pryc a bez netu :frowning2:
15. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je počasí jaqk u blbců ted vyléza sluníčko :slight_smile:
Sandří neboj dám echo :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: neboj, to se určitě dozvíš včas. :wink:

nin: u vás vylejzá sluníčko? To je fakt jak u blbejch na půdě :grinning:
15. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my byli s Adikem na koznim, jak ma na hlavicce to poporodni znamenko (ohnicek) tak mu to vystouplo, tak jsme pro jistotu sli, ale je to v poradku, nic to neni, a do jednoho roka se to ma ztratit.

Jite k Terezce moc gratulujeme, at vam dela jen samou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pocasi je sileny blazinec, snad uz to prestalo a budeme moci vyrazit ven

Evi, tak co, jak to dneska vidis? :wink: :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, zatím nic, uvidíme jak se to vyvrbí. :wink:
15. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se svalit k TV :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani tak to je dobře že to není nic vážného,malej to má od porodu na ručičce a bud se mu to ztratí nebo zůstane ( já mám tohle znamínko na noze)

Mě z toho počasí omejou :grinning:
15. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se pridavam k gratulacim male Terezky. Doufam, ze uz vam budu moci rici odpoledne take jednu pozitivni zpravu....

Evi, moc na tebe myslim!! Hned jak budes moci po porodu, tak se ozvi!
15. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zplavená jako jetel - vytírala jsem ten náš hangár malej usnul tak jsem se na to vrhla že jsem se radši nesvalila taky na gauč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale co už to mám kromě jedné koupelny hotové tak já jdu pokračovat abych neztratila pracovní aktivitu :grinning: :grinning: :grinning:

Aničko to by bylo super teším se na pozitivní zprávu :wink: :wink: :wink: :wink:
15. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky Jitce moc gratuluji! To je krásná zprávička :slight_smile: :slight_smile:
Znaménko taky máme, na kotníčku, zatím nemizí. Doufám že neporoste s Julinkou, je teď přes celý kotníček (skoro tedy přes nožičku)..
15. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ahoj nemělo by růst - fut lepší na kotníčku nebo na ručičce jako máme my než přes pusinku

Koukám venku vysvitlo sluníčko - dusno jako prase a tady nikdo já mám uklizeno a čekám až se ten náš miláček vzbudí nakrmím a asi pošupajdíme ven
Jinak v albíšku pár nových foteček :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin to sem ráda. Máš pravdu, že jsou horší místa.
Ach jo,malá včera byla protivka celý den, od dvou spala jen půl hodiny za celé odpoledne a pak večer sme ji udrncali na další půl hodinku venku před koupáním - pak už jedla v polospánku a hezky spala v noci. A teď na novo, zdřímla si čtvrt hodinky a zas pláče, venku je docela přijatelně, tak půjdem kočárkovat, snad se uklidní :frowning2:

San krásný autí.

A četla sem že byste šli tancovat.. Já byla před dvěma týdny v Písku v Družbě, kde mi známej připomněl, že už nejsem nejmladší (sprosťák jeden, si myslí že když je o rok mladší, tak já už sem stará) - což mi zkazilo náladu skoro na celej tejden. Ještě k tomu sem měla teď narozky- další rok navíc.. Takže asi zas dlouho nikam na disco mezi omladinu nepojedu.
15. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko a kolik ti je jestli to neni tajny? :wink:

me ted mala usnula u mamky :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři a já tě chtěla vytahnout ke kolouškovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,bohuzel,my jsme u mamky a pak se pujdem domluvit s edou. je nasrany ze nechci jet k ty jihlave uz zitra hned po ockovani pres poledne :unamused:
15. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
27.. já si připadam na dvacet, ale ten blb mě fakt rozhodil.

Nino krásný fotečky.
Taky sem nějaké dám, jestli Julinka dovolí :confused:
15. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,to moc neni :wink:
15. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi mě je taky 27 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a v říjnu 28 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem už stará raketa ale co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: důležité je že se na to necítím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sandři to nevadí my razíme papapapa
15. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,pa pa a uzijte si to :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se tím taky uklidňuju :wink: Pa pa Nino
15. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,přesně tak,nenech se rozhodit nějakým magorem,já se třeba cítím 24,prostě báječnej věk

jinak jsem se vrátila od oční,je to začínající zánět spojivek,dostala jsem kapičky a mastičku,jo a mišák to má taky,takže jsem to chytla zřejmě já od ní,protože já to mám poprvý a jak říkám,oblíbená činnost večer před spaním je,vypíchnout mamince oko

vyrážíme na ten bazén,tak pá,pá
15. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pá pá Luci a pozor na sluníčko s těma vašema očičkama. Jé já bych se jela taky koupat, to mě zatím nenapadlo, jak sem pořád s Julinkou, že bysme jako mohly taky někam vayrazit :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky hlásím 27 :grinning: 28 mi bude v prosinci :grinning:
zuzi: tak jakej máte ten obvod hlavičky? :wink:
15. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, tak to sme stejně mladý :slight_smile: Teď už asi jinej, zázrakem usnula, tak ji pak hned změřím, kolemdruhé by měla baštit, tak se snad vzbudí.. Jak je Evi, v tom vedru s bříškem nic moc co?
15. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: jojo jsme stejně mlady :grinning: Jojo změřuž jsem koupila i růžovou, tak se do toho pustím.
No to víš, ty vedra nic moc, před chvilkou proběhla studená sprcha :grinning:
15. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja o sobe radsi psat nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: myslíš věk? :wink:
15. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,krasne fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: