• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

zuzi: to asi ne, snad se do toho nějak trefím :wink:
15. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už sme i po jídle. Okolo hlavičky má Julinka 39cm.Teď sem si uvědomila, že už je to dva týdny, co sme byly u dr, takže za ty dva týdny je to o 2cm. Asi to pružit nebude viď?Tak budem počítat radši větší? A tu druhou ještě věší? :grinning:
15. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře budu s tím počítat, udělám těch 40, cenťák sem nebo tam to je jedno.
15. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju a za jak dlouho to asi bude? Abych si včas vyřešila jak se za tebou dostanu.
15. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
San doufám že ses neurazila, já to myslela ze srandy :confused:
15. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vam mohu oficialne sdelit, ze mam potvrzene tehotenstvi, jsem ve 4+1 tt :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko tak to mooooc gratuluji!
15. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji.
15. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulko :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to moc krasnej pocit a myslim si, ze k tomu hodne pomohla Italie....
15. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jdem ven - na zmrzlinku. Mějte se a smějte se, pa
15. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím, dovolená je k tomu jako stvořená - vlastní zkušenost :grinning: :grinning: Tak s Jůlinkou držíme pěsti - a to ona beruška umí dobře, ať je vše ok.
15. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,jen uz jsem pak nebyla na pc :wink:

ani,gratuluju,mas stejny termin jako ja :slight_smile: :dizzy_face:

tak jsme byli v rossmannovi a nakupovali,maji tam za 299 kc pampersky a prebalovaci podlozky za 79 kc :slight_smile:
a uz pouzivame huggies vel 4 (8-14 kg) :sweat_smile:
pampers mame 7-18 kg

zitra jdem na ockovani,tak jsem zvedava na vahu :sweat_smile:
15. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANIČKO velké gratulace k těhulkování i ode mě :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Holky já byla na kofole - u kolouška :grinning: :grinning: :grinning: a víte kdo mě obsluhoval ,,koloušek,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem mu hned řekla co tam má za lemry tak koukal a on nám totiž odjel na dovolenou proto tam nemakal vrátil se dneska ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a samozdřejmě mu to seklo tak jsme se s kamarádkou pokochali pohledem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,co ti rekl na ty lemry? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, taky moc gratuluju. Moc hezká zpráva :wink:
15. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anicko, taky moc gratuluju, pekna zprava :wink: :slight_smile:

Nin, ty ses teda mela, sakra, ja mela dorazit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak snad pristi tyden :wink:
Prosim te, jak si delala tu znojemku, davala si toho vic? takhle me to prijde fakt jak na jednu porci

Evi, tak jak je dneska takhle pri terminu? :grinning:
15. črc 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any jo jo dávala jsem toho mnohem víc většinou dělám z kila a něco omáčky a to jsem dělala i znojemskou všeho jsem dávala víc

Já jakmile jsem ho viděla jak k nám šel s usměvem tak jsem si říkala škoda že tu nejsou holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sandři řekl že to už slyšel od více lidí takže ani moc překvapenej nebyl prý tam je nehoráznej bordel ve všem co byl pryč
15. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

ani gratuluju k těhulkování :dizzy_face:

já jsem byla taky ve městě,potřebovala jsem něco na dovču dokoupit ale už víckrát sama do města nejedu, venouš zlobí čím dál víc, já ho nemůžu zvládnout, v krámu dává do košíku všechno možný a když mu to nenechám,tak si lehne na zem a vzteká se :angry:

tady ráno byla taková bouřka a kroupy,to léto si letos dělá z nás srandu :frowning2:
15. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni stejný problém měl brácha s dvojčatama když byly ve věku vašeho Vašíčka. Byly zvyklý, že doma mamince třeba přebíraly ponožky a v krámu chtěly berušky praktikovat to samé :grinning: :grinning: Teď se snad trochu zklidnily, jsou jim 2roky a 4 měsíce. Snad ho to taky přejde :wink:
Slejvák a bouřka tu u nás byla ráno taky, to byl mazec! Viděly ste zprávy, jakou paseku to nadělalo?
15. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: viděli jsme zprávy na jedničce, mluvili tam o Chlumu u Blatné a o trati do Březnice, Vašík to dneska v práci odklízel, prý docela fuška a hlavně boží dopuštění.

Ani: dneska je mi fajn. Zítra zase monitor+kontrola.
15. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já ti Aničko taky gratuluju a moc ti to přeju :slight_smile:

já už musim to naše zlobidlo vykoupat, řve jako pavián ale rozčílením,začíná se pěkně vztekat :confounded:

takže příští tejden dáme spicha jooo?abych si dopředu domluvila auto
15. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko asi je něco ve vzduchu, Julie opakuje včerejší ukňouraný den. Skoro nespí. Tak sem ji dala babičce udrncat na půl hodinky ven, aby pak byla klidná na krmení před spaním, jinak dělá blobosti, rozčiluje se. Snad ji uspí :pensive: :confused:

Evi tak ať je to zítra ok a třeba už nějaké kontrakce co? :wink:
15. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi kde bude vlasně rodit?
15. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nějak neumim psát, tak znovu
Kde budeš vlastně Evi rodit?
15. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: budu rodit v Písku. :wink:
15. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Tak snad se ti tam bude líbit jako mně.. řikalas že jedeš zítra na monitor - do Písecké nemocnice?
15. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: nene do strakonické, protože chodím k doktorovi do ST.
Kamarádka tam teď rodila na začátku července a moc si to tam chválila :wink:
15. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já že zítra jedu do Písku, mohly bysme se sejít, kdybys tam byla odpoledne..

Tak musím končit, jdem koupat, papat, spinkat.Tak se mějte, pa
15. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my už jsme od 18:30 vykoupaný a napapaný a dneska bez řevu už spíme (snd až do rána když je malej zvyklej usínat v půl desáté ) jsem ho asi uhrála blbli jsme z hračkama a já mu moc krásně (falešně) prozpěvovala tak ho to asi udolalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Začal šně slintat se uplně bojím aby to nebyli třeba zuby - strká si do pusinky od hraček počínaje po pěstičky konče
15. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek