Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
15. črc 2009
zuzi: my jedeme ráno. 😉
Mějte se hezky holky 😉
evulebobule
15. črc 2009
nin: Že by zoubky? 😉
ninus81
15. črc 2009
Evi kdyby něco dej ECHO 🙂 všichni jsme tu jako na trní jestli UŽ 😃 😃 😃 😃 😃
To snad ne to si myslím že je ještě brzo - no ale my museli mít vždycky všechno extra 😃 😃

Any co znojemská????????????????????????????????????
mikesova25
15. črc 2009
nin brzo není na zoubky, my jsme měli první přesně na den ve 4 měsících a pak to šlo raz dva, každých 14 dní 1 zub 🙂
ninus81
15. črc 2009
Zdeni to by byl mazec :-S :-S :-S :-S
Já myslela že začínají až tak v 6 měsících
ninus81
15. črc 2009
to začne první zoubky, slova, krůčky - první diskotéka atd............. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
15. črc 2009
nin,u nas v klokanech maji zuby od 2 mesicu 😉
ja teda doufam, ze u nas jeste nepospichaji :-N😃. ale slintame dlouho taky hrozne,vse kouse,ale zatim nic 🙂

evco,tak at je to zitra ok a urcite dej vedet!!!!!

my uz pul hodiny spime 🙂

peto,adovi vse nej k mesicninam 😉
ninus81
15. črc 2009
Sandruš nejen Adíkovy od Petruš ale i se zpožděním Julince já jsem takovej hambář já vždycky zapomenu ( ale omlouvá mě věk ) 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
No proti nám slimák je srágora my slintáme i ze spaní 😃 😃 😃 😃 😃
u nás už se spinká skoro hodinku 😉
ninus81
15. črc 2009
Sandruš normálně jsem dneska pročítala starší příspěvky vzpomínala jsem jak jste na mě mysleli když jsem rodila ....atd a pak jsem našla jak jsem popisovala svůj porod a ono to je sice u mé ikony ale je to slovensky a fakt muj porod to není tak jsem na to koukala je možný že se takhle změní příspěvek čuměla jsem na to jako vyvoraná myš.
petulka12
15. črc 2009
sandruš dík,vám taky k včerejším 😉

Adam taky strašně slintá a rve si všechno do pusinky,ale taky doufam že zuby ještě chvíli počkají
ninus81
15. črc 2009
Petul tak ted se budeme i ze Sandruš předhánět který z našich prcků bude mít první zub
Já bych se nezlobila kdyby zuby počkali alespon do těch 6-8měsíců 😃 😃
mikesova25
15. črc 2009
tak u nás už se spí skoro 2 hodiny, smrádě dneska vytuhnul,sem to už večer nevydržela a zakřičela jsem na něj až mi to později bylo líto,ale už jsem to nemohla vydržet
mám velkej průser,když jsem přijeli z města odložila jsem si klíče na stolek ve verandě a miláček si je půjčil a já je nemůžu najít,mám sice náhradní,ale to není originál takže musím hledat jinak mě manža přizabije,radši jsem mu to ani
nepsala
ninus81
15. črc 2009
Zdeni Venoušek je šikula asi chtěl aby se maminka nenudila 😃 😃 hldej na místech kde by jsi to nejméně čekala
To já dnska vykouřila byt teda respektive debilní sporák (trouba) holt se budeme muset uskrovnit a koupit novej jinak to nevydím, větrala jsem pak skoro 2 hod to bylo smradu jako v cařihradu
mikesova25
15. črc 2009
no já už právě hledala všude a klíče nikde,se z toho pos..u :-|

navíc mi zítra odpadlo čištění koberců a přesunulo se to na pátek,takže tady musím ještě o 1 den dýl vydržet ]-(
ninus81
15. črc 2009
holky vy to tady teda flákáte 😃 😃 😃
mikesova25
15. črc 2009
se všechny věnují manželům :-N
mikesova25
15. črc 2009
jen já jsem zase sama |-|
ninus81
15. črc 2009
Zdeni já taky tatka dostal propustku na 2 😃
ninus81
15. črc 2009
Dneska babička byla Honzíkovy objednat už ježíška dostane takovou tu tříkolku nebo jak se to jmenuje jak to má vzadu tu vodící tyč ( je to od 10m ) no je nádherná černo zelená se stříškou a držákem na flašku a taky tam je dětský mobil (stojí 2200,-) a pak mu prý ještě koupi toho pejska od fisher prise
ninus81
15. črc 2009
tak jsem pro neteřinku vydražila krásnou soupravu od nextu http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3596575
je to tak divoký až se mě to líbí a potom komplet http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3598603
evulebobule
15. črc 2009
jojo dám vědět.

Půjdu na kutě, ať jsem zítra fit. Tak dobrou. 😉
murecka76
15. črc 2009
Ahoj holky,píšu za Jitušku a mám vyřídit, že moc děkujeme za přání a podporu. Pokud chcete tak se můžete na Terezku kouknout do alba. Jituška je v pořádku, zatím je na ženském a čekáme na propuštění aby mohla za šmudlinkou na neonatologii. Terezka je moc a moc šikovná, papat jí chutná, maminka už jí i sama krmila.
ninus81
15. črc 2009
Evi dobrou 😉
mikesova25
15. črc 2009
evi dobrou

tééééda Terezka je nádherná x-) x-)
ninus81
15. črc 2009
TEREZKA je moc krásná no ne krásná je nádherná a je to kus ženský doufám že si na neonatologii holky pobydou jen chviličku a brzo budou doma celá rodinka pohormadě. Ještě jednou gratulace Jituš jsi šikulka jak jsi to v t nemocnici vydržela a za tak krásnou dcerku to stálo viď. Už aby jsi tu byla mezi námi a už aby jsi nám Terezku přivezla ukázat na srazík 😉 😉 😉 😉
ninus81
15. črc 2009
Tak koukám Jituš že jsi rodila uplně jako já v 37tt a Honzík měl 2600 a ted už je z něj chlapák a Terezka ta to taky rychle dožene (my už máme 6kg ) 😃 😃
ninus81
15. črc 2009
Zdeni to jsme dopadli holk se věnujou manžílkům a my tu strašíme 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
15. črc 2009
a jak to vypadá už tu asi straším jen já :-p 😃 :-p 😃 :-p
mikesova25
15. črc 2009
jj strašíme, já jdu do sprchy a pak asi do hajan, už mě nebaví ani to pc, to je se mnou hrozný 😞
ninus81
15. črc 2009
mě už pomalu taky nebaví já si jdu dát cigárko a taky zalezu do peřin 😉
ted jsem koukal od fishera po tom hrnci té vkládačce to jsou ceny že by jeden blil ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli