• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

zuzi: my jedeme ráno. :wink:
Mějte se hezky holky :wink:
15. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: Že by zoubky? :wink:
15. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi kdyby něco dej ECHO :slight_smile: všichni jsme tu jako na trní jestli UŽ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To snad ne to si myslím že je ještě brzo - no ale my museli mít vždycky všechno extra :grinning: :grinning:

Any co znojemská????????????????????????????????????
15. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin brzo není na zoubky, my jsme měli první přesně na den ve 4 měsících a pak to šlo raz dva, každých 14 dní 1 zub :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to by byl mazec :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Já myslela že začínají až tak v 6 měsících
15. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to začne první zoubky, slova, krůčky - první diskotéka atd............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,u nas v klokanech maji zuby od 2 mesicu :wink:
ja teda doufam, ze u nas jeste nepospichaji :sweat_smile::grinning:. ale slintame dlouho taky hrozne,vse kouse,ale zatim nic :slight_smile:

evco,tak at je to zitra ok a urcite dej vedet!!!!!

my uz pul hodiny spime :slight_smile:

peto,adovi vse nej k mesicninam :wink:
15. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš nejen Adíkovy od Petruš ale i se zpožděním Julince já jsem takovej hambář já vždycky zapomenu ( ale omlouvá mě věk ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No proti nám slimák je srágora my slintáme i ze spaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u nás už se spinká skoro hodinku :wink:
15. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš normálně jsem dneska pročítala starší příspěvky vzpomínala jsem jak jste na mě mysleli když jsem rodila ....atd a pak jsem našla jak jsem popisovala svůj porod a ono to je sice u mé ikony ale je to slovensky a fakt muj porod to není tak jsem na to koukala je možný že se takhle změní příspěvek čuměla jsem na to jako vyvoraná myš.
15. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandruš dík,vám taky k včerejším :wink:

Adam taky strašně slintá a rve si všechno do pusinky,ale taky doufam že zuby ještě chvíli počkají
15. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tak ted se budeme i ze Sandruš předhánět který z našich prcků bude mít první zub
Já bych se nezlobila kdyby zuby počkali alespon do těch 6-8měsíců :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se spí skoro 2 hodiny, smrádě dneska vytuhnul,sem to už večer nevydržela a zakřičela jsem na něj až mi to později bylo líto,ale už jsem to nemohla vydržet
mám velkej průser,když jsem přijeli z města odložila jsem si klíče na stolek ve verandě a miláček si je půjčil a já je nemůžu najít,mám sice náhradní,ale to není originál takže musím hledat jinak mě manža přizabije,radši jsem mu to ani
nepsala
15. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni Venoušek je šikula asi chtěl aby se maminka nenudila :grinning: :grinning: hldej na místech kde by jsi to nejméně čekala
To já dnska vykouřila byt teda respektive debilní sporák (trouba) holt se budeme muset uskrovnit a koupit novej jinak to nevydím, větrala jsem pak skoro 2 hod to bylo smradu jako v cařihradu
15. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už právě hledala všude a klíče nikde,se z toho pos..u :unamused:

navíc mi zítra odpadlo čištění koberců a přesunulo se to na pátek,takže tady musím ještě o 1 den dýl vydržet :angry:
15. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy to tady teda flákáte :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
se všechny věnují manželům :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen já jsem zase sama :pensive:
15. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já taky tatka dostal propustku na 2 :grinning:
15. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska babička byla Honzíkovy objednat už ježíška dostane takovou tu tříkolku nebo jak se to jmenuje jak to má vzadu tu vodící tyč ( je to od 10m ) no je nádherná černo zelená se stříškou a držákem na flašku a taky tam je dětský mobil (stojí 2200,-) a pak mu prý ještě koupi toho pejska od fisher prise
15. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pro neteřinku vydražila krásnou soupravu od nextu http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3596575
je to tak divoký až se mě to líbí a potom komplet http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3598603
15. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dám vědět.

Půjdu na kutě, ať jsem zítra fit. Tak dobrou. :wink:
15. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,píšu za Jitušku a mám vyřídit, že moc děkujeme za přání a podporu. Pokud chcete tak se můžete na Terezku kouknout do alba. Jituška je v pořádku, zatím je na ženském a čekáme na propuštění aby mohla za šmudlinkou na neonatologii. Terezka je moc a moc šikovná, papat jí chutná, maminka už jí i sama krmila.
15. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dobrou :wink:
15. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi dobrou

tééééda Terezka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEREZKA je moc krásná no ne krásná je nádherná a je to kus ženský doufám že si na neonatologii holky pobydou jen chviličku a brzo budou doma celá rodinka pohormadě. Ještě jednou gratulace Jituš jsi šikulka jak jsi to v t nemocnici vydržela a za tak krásnou dcerku to stálo viď. Už aby jsi tu byla mezi námi a už aby jsi nám Terezku přivezla ukázat na srazík :wink: :wink: :wink: :wink:
15. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám Jituš že jsi rodila uplně jako já v 37tt a Honzík měl 2600 a ted už je z něj chlapák a Terezka ta to taky rychle dožene (my už máme 6kg ) :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to jsme dopadli holk se věnujou manžílkům a my tu strašíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to vypadá už tu asi straším jen já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj strašíme, já jdu do sprchy a pak asi do hajan, už mě nebaví ani to pc, to je se mnou hrozný :frowning2:
15. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě už pomalu taky nebaví já si jdu dát cigárko a taky zalezu do peřin :wink:
ted jsem koukal od fishera po tom hrnci té vkládačce to jsou ceny že by jeden blil :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek