Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
16. črc 2009
Dobré krásné sluneční ráno, koukám tady nikde nikdo 😃 😃 😃 😃
petulka12
16. črc 2009
dobré ránko nin vypadá to dneska na pěknej pařák
terezka je krásný miminko,takovej drobek

mam v albíčku "novej" kočárek na zahradu 😃 ,tak se číhněte
zato náš x-lander je nám poněkud těsnější :-N, už to na dlouho nevidím
ninus81
16. črc 2009
Ahojky Peťo dneska bude slušnej pařák
Kočárek je krásnej 😃 😃 my máme něco podobného na balkoně a je fakt že tam je hafo místa.
U nás je to to samé do x-landera se už jen tak tak vejdeme počítám že v září bude malej v káře
evulebobule
16. črc 2009
Ahoj holky,

hlásím se 2 v 1. Na monitoru klídek.

petul: krásný vozidlo 😉

Terezka je nádherná, je to prostě kočka 😉
sayastautor
16. črc 2009
ahoj 🙂
terezka je nadherna 🙂

my dnes na ockovani,julca ho zvladla perfektne a mame uz 8690 g :-N :-N :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
hrozne se divili kde se ve me bere tak kvalitni mliko kdyz jsem tak hubena a plocha 😃 😃 😃 😃 😃
dostali jsme olejicek na stroupky ve vlascich a pochvalu. za mesic dalsi ockovani

a uz julca pije cajicek. ale po lzickach 🙂. dnes uz ma v sobe 40 ml 🙂
sayastautor
16. črc 2009
tak byl edik v lekarne,dostal za ukol koupit julce nejaky cajik a koupil nejaky biocaj jablko a banan od 4. mesicu. tak jsem ho hnedka julce uvarila,tak jsem zvedava jak ji bude chutnat 🙂
sayastautor
16. črc 2009
kde jste dneska vsechny? ja zitra jedu pryc 😞
mispuli
16. črc 2009
my jdeme pryč teď jdeme na koupačku k babi a dědovi

julinka je šikulka,když umí ze lžičky 😉

asi se objevím večer,až se vrátíme,chceme si tam ugrilovat něco k večeři 🙂 🙂
sayastautor
16. črc 2009
lucy,tak si to uzijte 😉

lzicka se ji libi,hned jak ji vidi,tak uz otevira pusinku,kez by ji to vydrzelo 😃
evulebobule
16. črc 2009
tedy Sandři, to je šikulka tedy. Hezky jí od tety pochval 😉
anny84
16. črc 2009
Ahoj holky,
dneska byl ale parak, co? To se nedalo, a jeste zitra, kluci v tomhle spatne spinkaji. Nemohli ani ted usnout, jak byli pretazeny, ale uz je tam ticho, tak se asi zadarilo 🙂

Sandrus, tak to mate peknou vahu 🙂 Hlavne, ze jste ockovani zmakli, snad nebude zadna reakce. A vyrazite nekam na ten vylet, jak si psala? Jo, a Julinka nechce pit z flasky?

Evi, ty si ale drzak 😃 😃
anny84
16. črc 2009
Jo, dneska jsem varila tu znojemku, je to fakt vynikajici, a strasne rychly 🙂 🙂 Nin, mas od nas jednicku x-)
evulebobule
16. črc 2009
ANi, jojo já držím, to jsem zvědavá, jak ještě dlouho. 😉
anny84
16. črc 2009
Aby Davi nevykouknul na vase vyroci svatby, to by bylo hezky, co?
evulebobule
16. črc 2009
to by bylo hezký. A mamka ho pořád přemlouvá, aby vydržel do jejích narozenin. To je 29. 😃
Ale takhle dlouho mě určitě doktoři nenechají a Davídek určitě taky nebude chtít tak dlouho čekat 😃
anny84
16. črc 2009
to te asi nenechaji, vetsinou nechaji max 5dni, jak kdo teda
evulebobule
16. črc 2009
tak to by mělo být v pondělí 40+5. No uvidíme.
ninus81
16. črc 2009
Aničko to jsem ráda že se znojemská povedla a za jedničku děkuji 😉 😉 😉 😉 😉
😉 😉
Počasí je hnus horoko že by udolalo vola, tak jsme dneska byli za strejdou ,,kolouškem,, 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tak hezky jsme si pokecali to ta kofola chutná uplně jináč když jí naserviruje z úsměvem než tamta slečna s kyselím ksichtem a to jsem ho dopol potkala v bance x-) x-) x-) x-) x-) x-) je to prostě KUS jak AUTOBUS x-) x-) x-) x-)
sayastautor
16. črc 2009
jj,julca mi odmita flasku,jakoukoliv
zitra iodjizdime na tyden do dubenek,tak balim,je fofr
mispuli
16. črc 2009
san:štastnou cestu a jeďte opatrně,vezete si poklad 🙂 🙂
ninus81
16. črc 2009
Sandruš pěknou cestu hlavně nic nezapomenout, radši toho zabalit víc než aby chybělo to asi bude srazík bez tebe co????
sayastautor
17. črc 2009
holky,
tak se s vama loucim,v 7 vyjizdime,budeme pryc tyden a budu nejspis bez netu. to bude abstak :-N
budte hodny,moc nenakecejte 😃
srazik bohuzel beze me,ale ja si to vynahradim 😃

ninusko,napis mi prosim echo az bude davca na svete ju 🙂

evco,preju rychlej a co nejpohodovejsi porod x-)
ninus81
17. črc 2009
Sandruš pěknou cestu a hlavně si to tam užijte 😉 😉 😉 😉 😉 neboj echo dám
Tak náš miláček má to spinkání 😉 ak krásný od 21:30 do 6:30 😉 ted se napapal a budeme chvíli povídat a pak zase usne 🙂 na 3 -4 hod. Jinak mě začal cestovat po postýlce od včera se mě točí o 180stupnů místo aby hajal tak jak ho položím ne to ne musí se otočit 😃 😃 😃 😃 a dneska se mu povedlo sundat si i tu peřinku jak je mi záhadou
ninus81
17. črc 2009
Evi UŽ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 nebo ještě ne 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
17. črc 2009
tak my jdeme pokračovat v té krásné spací činnosti x-) x-)
ninus81
17. črc 2009
Ahojky holky koukám že tady je těžce mrtvo 😞 😞 😞 😞
Venku je zase hnusnej pařák tak radši ani snad nepujdeme ven,počkám na maminu a pak zběhnu koupit bazének aby se malej měl kde ráchat 😃
zuzankast.
17. črc 2009
Ahojky,
já sem vždy přijdu, když tu nikdo neni 😞
Dnes byl pařák i přes to sem neodolala sluníčku, když to moje sladce spalo v postýce a šla se slunit. Víc jak půl hodiny sem nevydržela a pak přišel zas slejvák a bouřka.
Nin Jůlinka se nám taky točí, už tak měsíc 😃 Mám to zrovna v albíčku 😃 Ještě že jsou tam ty mantinely, jinak by byla beruška samá boule :-S 🙂 Teda ty už kupuješ bazének? Já ho koupila ve výprodeji dost výhodně už před 2 rokama, ale asi ho letos ještě nevyužijem.
zuzankast.
17. črc 2009
Terezka je nádherná, úplně vidim Julinku, taky měla tolik vlásků 🙂
mispuli
17. črc 2009
zuzi,juli je taky pěknej ďáblík,docela jí koukaj čertíci z očí 😃

vedro na padnutí,zatím se držíme doma,pozdějc vyrazíme na pivko a pizzu
zuzankast.
17. črc 2009
Luci to má po tatínkovi 😃
Co ta tvoje Miška malá? Už je ok?A očička?

Začni psát odpověď...

Odešli