• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Dobré krásné sluneční ráno, koukám tady nikde nikdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko nin vypadá to dneska na pěknej pařák
terezka je krásný miminko,takovej drobek

mam v albíčku "novej" kočárek na zahradu :grinning: ,tak se číhněte
zato náš x-lander je nám poněkud těsnější :sweat_smile:, už to na dlouho nevidím
16. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Peťo dneska bude slušnej pařák
Kočárek je krásnej :grinning: :grinning: my máme něco podobného na balkoně a je fakt že tam je hafo místa.
U nás je to to samé do x-landera se už jen tak tak vejdeme počítám že v září bude malej v káře
16. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hlásím se 2 v 1. Na monitoru klídek.

petul: krásný vozidlo :wink:

Terezka je nádherná, je to prostě kočka :wink:
16. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:
terezka je nadherna :slight_smile:

my dnes na ockovani,julca ho zvladla perfektne a mame uz 8690 g :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hrozne se divili kde se ve me bere tak kvalitni mliko kdyz jsem tak hubena a plocha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dostali jsme olejicek na stroupky ve vlascich a pochvalu. za mesic dalsi ockovani

a uz julca pije cajicek. ale po lzickach :slight_smile:. dnes uz ma v sobe 40 ml :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak byl edik v lekarne,dostal za ukol koupit julce nejaky cajik a koupil nejaky biocaj jablko a banan od 4. mesicu. tak jsem ho hnedka julce uvarila,tak jsem zvedava jak ji bude chutnat :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde jste dneska vsechny? ja zitra jedu pryc :frowning2:
16. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme pryč teď jdeme na koupačku k babi a dědovi

julinka je šikulka,když umí ze lžičky :wink:

asi se objevím večer,až se vrátíme,chceme si tam ugrilovat něco k večeři :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy,tak si to uzijte :wink:

lzicka se ji libi,hned jak ji vidi,tak uz otevira pusinku,kez by ji to vydrzelo :grinning:
16. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy Sandři, to je šikulka tedy. Hezky jí od tety pochval :wink:
16. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska byl ale parak, co? To se nedalo, a jeste zitra, kluci v tomhle spatne spinkaji. Nemohli ani ted usnout, jak byli pretazeny, ale uz je tam ticho, tak se asi zadarilo :slight_smile:

Sandrus, tak to mate peknou vahu :slight_smile: Hlavne, ze jste ockovani zmakli, snad nebude zadna reakce. A vyrazite nekam na ten vylet, jak si psala? Jo, a Julinka nechce pit z flasky?

Evi, ty si ale drzak :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, dneska jsem varila tu znojemku, je to fakt vynikajici, a strasne rychly :slight_smile: :slight_smile: Nin, mas od nas jednicku :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANi, jojo já držím, to jsem zvědavá, jak ještě dlouho. :wink:
16. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aby Davi nevykouknul na vase vyroci svatby, to by bylo hezky, co?
16. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo hezký. A mamka ho pořád přemlouvá, aby vydržel do jejích narozenin. To je 29. :grinning:
Ale takhle dlouho mě určitě doktoři nenechají a Davídek určitě taky nebude chtít tak dlouho čekat :grinning:
16. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to te asi nenechaji, vetsinou nechaji max 5dni, jak kdo teda
16. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by mělo být v pondělí 40+5. No uvidíme.
16. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko to jsem ráda že se znojemská povedla a za jedničku děkuji :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:wink: :wink:
Počasí je hnus horoko že by udolalo vola, tak jsme dneska byli za strejdou ,,kolouškem,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak hezky jsme si pokecali to ta kofola chutná uplně jináč když jí naserviruje z úsměvem než tamta slečna s kyselím ksichtem a to jsem ho dopol potkala v bance :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to prostě KUS jak AUTOBUS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,julca mi odmita flasku,jakoukoliv
zitra iodjizdime na tyden do dubenek,tak balim,je fofr
16. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:štastnou cestu a jeďte opatrně,vezete si poklad :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš pěknou cestu hlavně nic nezapomenout, radši toho zabalit víc než aby chybělo to asi bude srazík bez tebe co????
16. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,
tak se s vama loucim,v 7 vyjizdime,budeme pryc tyden a budu nejspis bez netu. to bude abstak :sweat_smile:
budte hodny,moc nenakecejte :grinning:
srazik bohuzel beze me,ale ja si to vynahradim :grinning:

ninusko,napis mi prosim echo az bude davca na svete ju :slight_smile:

evco,preju rychlej a co nejpohodovejsi porod :dizzy_face:
17. črc 2009 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš pěknou cestu a hlavně si to tam užijte :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: neboj echo dám
Tak náš miláček má to spinkání :wink: ak krásný od 21:30 do 6:30 :wink: ted se napapal a budeme chvíli povídat a pak zase usne :slight_smile: na 3 -4 hod. Jinak mě začal cestovat po postýlce od včera se mě točí o 180stupnů místo aby hajal tak jak ho položím ne to ne musí se otočit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dneska se mu povedlo sundat si i tu peřinku jak je mi záhadou
17. črc 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi UŽ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo ještě ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdeme pokračovat v té krásné spací činnosti :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky koukám že tady je těžce mrtvo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Venku je zase hnusnej pařák tak radši ani snad nepujdeme ven,počkám na maminu a pak zběhnu koupit bazének aby se malej měl kde ráchat :grinning:
17. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já sem vždy přijdu, když tu nikdo neni :frowning2:
Dnes byl pařák i přes to sem neodolala sluníčku, když to moje sladce spalo v postýce a šla se slunit. Víc jak půl hodiny sem nevydržela a pak přišel zas slejvák a bouřka.
Nin Jůlinka se nám taky točí, už tak měsíc :grinning: Mám to zrovna v albíčku :grinning: Ještě že jsou tam ty mantinely, jinak by byla beruška samá boule :confounded: :slight_smile: Teda ty už kupuješ bazének? Já ho koupila ve výprodeji dost výhodně už před 2 rokama, ale asi ho letos ještě nevyužijem.
17. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezka je nádherná, úplně vidim Julinku, taky měla tolik vlásků :slight_smile:
17. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,juli je taky pěknej ďáblík,docela jí koukaj čertíci z očí :grinning:

vedro na padnutí,zatím se držíme doma,pozdějc vyrazíme na pivko a pizzu
17. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to má po tatínkovi :grinning:
Co ta tvoje Miška malá? Už je ok?A očička?
17. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek