• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

To máš pravdu já hlavně chci mít u porodu přítele, protože se prý chovají k rodičkám co sebou májí partnery lépe :slight_smile: alespon to jsem teda slyšela. Přítel tam chce být taky hlavně si říkám že to musí být velká podpora pro tu ženskou
15. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: já chci manžela taky u porodu, pro mě to bude podpora a pro něj aspoň zkušenost, uvidí, co to obnáší. To je taky dobře.
15. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vid alespoň si část prožijou s námi :grinning:
15. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky sem slyšela, že se k rodičkám za přítomnosti tatínka chovaj mnohem líp, nedovolí si tolik, když je tam budoucí mamina sama, to je fakt. Já ani nevím, jestli by mi tam byl oporou. On je takovej, že bych spíš měla starost já o něj, jesti je ok a neleží už nekdě na zemi :slight_smile: Ale na druhou stranu, když se já bojim o někoho, nebojim se sama, to by se hodilo :grinning: On sám má obavy, co by to s ním udělalo, tak se stále rozmýšlí. Uvidíme..
15. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý to tak je no slyšela jsem to od spoustu známejch co rodili ve Strakonicích. A taky jsem se od známé dozvěděla když měla manžela u porodu že pokud by omdlel - za jeho ošetření by prý zaplatila 1500,- tak nevím co je na tom pravdy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: možná že jsoukolabovala to fámy fakt nevím
Zuzi ten muj asi to samé co ten tvůj taky budu mít asi starost spíš o něj :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si děláš srandu, že za to že by manžela probrali chtěj takovou pálku!
15. únor 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy a já myslela, že Strakonice jsou fakt vyjímka, nikdy sem nic špatného neslyšela (né že bych toho tedy slyšela nějak hodně). Pořád dostávaji nějaké ocenění.. Sestřenice tam rodila před 2 rokama a mooc si to tam chválila, ale je fakt, že tam dělá její známá, což dělá taky hodně..
15. únor 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus budu muset končit, máme PC se ségrou dohromady a už tu kolem krouží jak sup. :confounded: Závislačka :sweat_smile: zajdu zítra ráno, zatím pa..
15. únor 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
ja teda rodit chci a budu ve strakonicich za pritomnosti manzela. jelikoz bych mela byt prvni, tak vas poinformuju :slight_smile:. Ja si totiz taky myslim ze vsude je neco a tady to budu mit lepsi i diky navstevam, dopravim se tam, libi se mi tu :slight_smile:.
treba budem mit stesti a natrefime na sluzbu Razaka :grinning:
Nin,zitra moc drzim palce :wink:
Jinak ja uz skoro nemuzu ani chodit, od patka co jsem litala me strasne boli stydka kost,asi uz se pripravuje, brisko taky sestupuje a vsichni si mysli ze zacnu rodit driv. uprimne si to myslim taky a ani by mi to nevadilo. Ty kila jsou k moji vysce a postave moc znat,uz se mi hur funguje :rolling_eyes: . I kdyz na druhou stranu,zatim se jeste vubec nesetrim. to si nechavam na horsi casy :slight_smile:
15. únor 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky,
konečně jsem se sem zase dostala.
Ninus co to čtu? V nemocnici? Ještě je brzo tak se holka drž. Přeju ti, aby se čípek umoudřil a přestal zlobit :wink: .
Zuzko vítej :slight_smile: .
Já rodila ve Strakoncích 2x :slight_smile: . A musím potvrdit to, že opravdu záleží na tom na jakou směnu narazíš.
15. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přeju krásné ráno!
Tak se budeme těšit Sayast, jak nám poreferuješ... Já to mám právě blíž do Písku, návštěvy by to měly taky lepší, teď tam budu jezdit i na kurzy, protože ze Strak bych se složitě dostávala domů, ale pořád myslim na darování pupeč. krve, což v Písku nedělaj. Tam si ji můžu zaplatit jen pro sebe, je to docela pálka..
16. únor 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky, přeji také krásné ráno
Tak už 6 den v nemocnici :cry: ach jo, už je po vizitě a dneska nebo zítra mě čeká Utz a pak se uvidí tak mě držte palečky.
16. únor 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držíme palečky, ať to dobře dopadne a pustí tě. Musí už tam být nuda co?
:frowning2:
16. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
koukám jak jste se rozkecaly... ninus držíme ti palečky aby ti zítra utz dopadl dobře a ty jsi mohla jít domů,už tě tam trápí dost dlouho pro nic :unamused:
Jinak v každý nemocnici se najde někdo protivnej,já bych do písku rodit nešla, protože tam nechávají dýl v porodnici po porodu a mě by to hodně vadilo, už takhle jsem to nemohla ty 4 dny vydržet ve strakonicích, ale možná to bylo tím jak jsem tam ležela už preventivně dopředu, také jen tak...
u nás dneska padá zase sníh,už ho tu máme dost, jakmile vyjdeme s Venouškem ven,tak první co je tak se žene na sáňky a musíme jít bobovat... :slight_smile:
Sandruš oslava doma proběhla ve čtvrtek, no a v sobotu to slavil manža s kamarádama...
16. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když mluvíš o tom, že v Písku nechávaj dýl po porodu v nem, mně by to tam zas uteklo rychlejc, protože mám plno známých v Písku, kteří mě chtěj přijít navštívit. Ve Strak nikoho a spojení od nás na prd.. :frowning2: Ale jen kvůli těm návštěvám bych v Písku nebyla :slight_smile: Pořád myslim na darování pupeč. krve a to dělaj jen ve Strak.Máš s tím zkušenosti?
16. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu nuda k zbláznění ještě že mě známej zapojil ten internet jinak by mě tady omyli. :grinning: Šve mě jak mě tady drží jen tak jsem z toho uplně hotová a celá opuchlá jak se tady prostě nevyspím - nejde to. A když se mě poštestí zabrat naběhnou jsem sestry, nebo uklízečka no jsem z toho už vzteklá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Byla tu za mnou před chvílí na návštěvě paní Jurášová ( porodní asistentka ) znám se z její dcerou tak se na mě přišla podívat,a asi teda budu rodit ve Strakonicích pokud se teda malýmu nebude chtít ven dřív ( kdyby chtěl před 34tt ) tak musím do ČB, ale vypadá to že se mu ven chtít nebude :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, oni tě tam drží abys byla v klidu, přitom doma by ho bylo jistě víc viď? Teď jsem volala do Strak, že bych se tam chtěla podívat, tak už se těšim, až nám to s manželem vyjde. Asi budu rodit taky tam..
16. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem byla na UTZ (dělali mě vnitřní Utz) a prý si mě tu ještě týden nechají :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a za týden zopakují utz a prý se uvidí jestli půjdu domů - slzičky ukápli :pensive: :pensive:
16. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi líto :frowning2: Já tedy nikdy v nemocnici neležela, tak nevím jaké to je, ale jistě nic moc .. Ale aspoň tě tam maj pod kontrolou,kdyby se něco dělo.
16. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, to me moc mrzi :frowning2:. Ale ber to tak ze jsi aspon pod dohledem. malej Honzik za to stoji :wink:. bud rada ze mas aspon internet, byt bez nej, tak je to na zblazneni. vydrz to. moc na tebe vsechny myslime.
16. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sayast prosim tě jak moc dopředu bych se měla nahlásit ve Strak do nemocnice a vyplnit papíry?
16. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzanko, to ja vubec netusim :sweat_smile: . me nikdo nic nerikal, tak jsem na to ani nepomyslela :sweat_smile: . Proste az prijedu rodit, tak vyplnim :slight_smile:. kdyz jsem tam byla na prohlidce, tak mam za to ze rikali ze prijem a ten porodopis a vse se stejne vyplnuje, zatimco tebe maji napojenou na monitor. takze ja bych to moc neresila :wink:. Hale, max. me vynadaj a vam dam vedet a vy to stihnete :grinning:
16. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří samozdřejmě malej za to stojí to každopádně ale jen nechápu proč mě teda dávají 1 sáček magnosolvu denně a nedělají nic jiného??????
16. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,to nevim :frowning2:. a co se jim nezdalo na tom utz?
16. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: to je naprd, já jsem si v nemocnici už poležela. Jako dítě asi tři týdny a pak jako dospělá asi týden a stačilo. Takže čípek se nelepší? :frowning2:
16. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus to mě moc mrzí že tam musíš zůstat,ale doktoři asi ví proč... :frowning2:
z vlastní zkušenosti vím jak to chodí, ležela jsem tam týden, pak jsem je uprosila abych šla ležet domů,ale doma jsem ležela 3 dny poctivě a pak už zvesela trajdala po domečku a za 2 dny šupky dupky zpátky a ležet až do porodu...
ve strakonicích se předem k porodu nehlásí, papíry vypisuješ všechny na přijmu jak říká Sandra, budeš na monitoru a sestřička se bude ptát a vypisovat papíry a když přijedeš rodit a nestihneš to vypsat,tak to spolu potom vypíšete až po porodu, to měla ségra, akorát si do porodnice poneseš papír se jmény, hlavně podepsat!!! Většinou ho dává doktor hodně dlouho dopředu, já už ho od Křešničky měla před 30 tt ale možná to bylo kvůli tomu že hrozil ten předčasný porod.
16. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,tak na me asi zapomnel :grinning:. Sice me pred tydnem privital slovy, tak jste vydrzela :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale papir o jmenu nam jeste zadny nedal :sunglasses: . Ale pry jde to jmeno stejne zmenit behem porodu i kdyz je to podepsany :wink:. Ptala jsem se na to.
16. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se k vám přidat?
Koukám, že řešíte jestli rodit v Písku či ve Strakonicích. Já budu rodit v Písku, chodím totiž do nemocnice na gynekologii. :slight_smile: :slight_smile:
Nino, je mi tě líto, vím co si prožíváš, ležela jsem v nemocnici v prosinci, ale když je to pro dobro miminka tak přimhouříme oči, když je to děsné.
16. únor 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky murecka, vitej u nas :slight_smile:. Neco nam o sobe napis, zuzanko ty taky :slight_smile:. at o sobe vime vic :wink:
Jinak ja se tak strasne nudim, manza na odpoledni, tak uz jsem asi poctvrte predelala veci pro malou ve kterych pojede domu z porodnice a i vyvarila dudliky :grinning:

Take mam zaktualizovane album kdybyste chteli mrknout :wink:
16. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sayast,děkuji za přivítání, tak něco o mě, čekáme první miminko, podstoupili jsme IVF, do Strakonic jsem se vdala, jinak pocházím z Písecka. Jsem v pracovní neschopnosti. Nevím co bych měla ještě na sebe prozradit? :slight_smile:
16. únor 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek