• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

malá velká horolezkyně,leze kam nemá,hlavně po vejškách,očička dobrý,chytli jsme to hned v začátku

jdeme se oblíct a jdeme na pivko,i s dětičkama
17. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Přeji krásný páteční večer my jedeme na grilovačku a mamina bude hlídat
pak já pomažu domu a tatk za chlapama na pivko. Tak se tu pak ukážu ale předpokládám že tu bude mrtvo :cry: :cry:
17. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme v poradku dojeli, je fajn :D
17. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu, zase slaměná a nikde nikdo!!!
Luci - malá měla včera nějaký zarudlý oči, mnula si je, jsem myslela, že ze sluníčka, dala jsem jí brýle, ale ty nosit nechce, vykápla jsem je, namazala a dneska dobrý.
17. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kláří tak já už jsem taky slaměná vdova :grinning: :grinning:
Sandři to je dobře že jste v pořádku dojeli
ty jo dneska tu nebyla Evička že by UŽ :wink:
17. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi my už taky přes měsíc musím ho cestovatele taky vyfotit a je to šikula že se otáčí a cestuje i stou spropadenou peřinkou - díky bohu za mantineli :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,
tak dneska to tam je pekny hnus, snad aspon prestane, abychom mohli odpo vyrazit na vylet

Vcera jsme byli ve Strakach u segry na bazenu, to byl parak :slight_smile:

Co ta Evina, vcera uz tu nebyla, rekla bych, ze uz je mozna v porodnici, uvidime, kdy dorazi sms, ze uz je Davi na svete :wink: :slight_smile:

Nin, tak jak jste si uzili grilovacku, my prave mame jet dneska, maji tam sice stany, ale uvidime

Sandrus, krasne si uzijte dovcu :slight_smile: melo by byt zase hezky
18. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak vám můžu konečně napsat UŽ. Už se něco děje. Začalo to v 3:45 ráno od té doby bolesti každých 5-6 min. K porodu to ale zatím není, prý možná na večer. Nabídli mi buď zůstat tam nebo si to protrpět doma. Tak jsem jela domů. Jinak otevřená na prst a kousek :grinning:
18. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé evi tak snad to nebude dlouho trvat,takže přeju hodně sil, co nejmíň bolesti a rychlý a bezproblémový porod
a budu na tebe myslet,držim pěsti
18. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: děkuju, já to vůbec nedokážu odhadnout, jak to ještě může dlouho trvat. No možná to bude až zítra. :rolling_eyes:
18. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVI HURÁ
Držím palečky at dlouho ,,netrpíš,, a ať to jde rychle a bezbolestně ať máš Davídka brzo u sebe, moc na tebe myslím
18. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: děkuju, doufám, že to půjde rychle.Jdu chvilku odpočívat, třeba se ještě ukážu.

Zatím děkuju moc za podporu, pak dám vědět Aničce, ta vám to určitě sem písne. :wink:
18. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evčo mě hodně pomohla horká sprcha a i to urychlila, no každopádně na tebe budu myslet :slight_smile:
18. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: jojo zkusím.Zatím papa
18. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky hlásím že v Kauflandu mají plenky HUGGIES PREMIUM za 199,-
18. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík tak co asi evča jestli je doma nebo už v porodce,celej den na ní myslim :slight_smile:

a co vy jste holky dělali dneska? tady u nás celej den pršelo,šli jsme ven až odpoledne a to k našim na zahradu a seděli jsme pod pergolou a opekli si aspoň buřta ale byla kosa, ale malýmu se dobře spalo jak je vlhkej vzduch
18. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin kolik tam jinak stojí ty huggiesky když nejsou v akci? tady u nás v Tetě je mají pořád za 209,-
18. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tu prsi,ale byli jsme v dacicich na zamku :slight_smile:

evco,ze by :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . tak at to mas brzo za sebou :wink:

kdyztak prosim o echo,chodim vzdy na chvili na kukandu jen vecer
18. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo původní cena 299,- to tam teda psali a právě že v kaufu je mají ty premium málo kdy to jde za 209,- a tenkrát mě známe z makra přivezla mega pack 99plen za 320,- taky huggies
18. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se vratili z vyletu okolo pul 10h :slight_smile: bylo to moc pekny, kluci byli suprovy, celou dobu spinkali

jsem zvedava, kdy Evca porodi :wink: cekam porad na sms, ale zatim nic, hned jak napise, poletim sem tu zpravu napsat :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ty jo, Nin, ty huggiesky za tech 320Kc bych brala, to je super cena

Petul, a co Adik, jak v tom desti spinkal?
18. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem Any taky koukala když mě je přivezla je to super cena, až ta zase pojede musím jí říct at mě je přiveze. Já byla od 19hod na pokecu s holkama a v 22hod jsem dorazila domů, pěkně jsme podrbali bylo fajn.
Jsem zvědavá kdy bude Davídek na světe, moc na Evču myslím
18. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to se vyplati

tak sis taky uzila pekny vecer, a tatka hlidal?
18. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
NE ne hlídala babička tatka se po včerejšku kuríruje měli pitku s kamarádem slavil narozky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na netu jsem je našla ten Mega pack ale ne 99ks - ty jsem měla u velikosti newborn a je to taky super cena
http://www.pemi.cz/drogerie/detail.asp?ProductID=77916372 juknu kolik je poštovný a kdyby se vzalo víc balíku možná se to vyplatí
18. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko už jsi nastudovala ty příkrmy já se přiznám jsem lempl ještě ne už víš jakou budeš dávám klukům kaši jestli mléčnou nebo nemléčnou?????????
18. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to by se asi vyplatilo, myslim, ze zrovna na obrazku jsou nase 3, a je tam 78ks, to ja bych chtela aspon 2 baliky
18. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, ja jsem na tom stejne :slight_smile: s temi prikrmy, ale musim fakt ted v tydnu jeden vecer sednout, a neco o tom nastudovat, pac za 2 tydny uz muzeme teoreticky zacit s prikrmy, tak to probereme na sraziku, dame stredu? kolousek? :grinning: :grinning: :grinning:

koukala jsem na ty plenky, nemuzu najit kolik chteji za postovny, akorat tam pisou objednavka nad 1500Kc zdarma, coz bychom vlastne asi zmakly si myslim, pokud by se jeste nekdo pridal
18. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo hldala jsem ty 3 v tom ráji plínek je mají asi o 6 kč dražší a poštovné 115 což když se o něj podělíme tak to jde
18. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by slo, ja kdyz bych vzala 2 baliky, ty, myslim, ze vezme i Peta, tak to dame tech 1500kc, a postovne bude gratis :slight_smile:
zrovna by se mi nejake plinky hodily, tak jestli se domluvime, muze se to objednat, co myslis?
18. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v tom pemi za doručení chtějí 99,-
18. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek