• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Kde jsi to četla že nad 1500 je doprava zdarma????
Já bych si vzala asi 3 jsou 5-9 a to my než budeme těch 9kg mít tak se zdělají
18. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem si vsimla, ze na rajplinek je v tom mega packu 86kc, a v tom pemi je 78ks
18. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jdu na to juknout já už jsem taky možná slepá :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo, tak ja si precetla, ze nad 1500 to je zdarma, ale rozvoz po Praze, to uz jsem nedocetla :grinning:
potom by pro nas bylo lepsi z toho rajeplinek, pac jich je tam vic a to postovne tedy 99Kc
mozna bych taky vzala 3 baliky, byl by zase nejaky cas klid, a cena je teda fakt pekna. Vis, ze me ani nenapadlo to takhle objednat?
18. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už jsem nad tím přemýšlela dlouho že když se nás sejde na objednávku víc vyjde to levnějš a nikam nemusíš a PPL to doveze až domů
18. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis, to ses ale sikovna :slight_smile: :slight_smile:
tak uvidime, kdo se prida, a klido pido to muzeme objednat, a co nejdriv :grinning: budu pomalu potrebovat
18. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono i ty stránky ráje plínek vypadají lépe než tamty ty mě přijdou takovy pochybný
18. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to bude mega balik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: covece, me taky, a zrovna si to rikam :grinning: :grinning: :grinning: a ty to pises
18. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkáme jestli se k nám ještě někdo nepřidá :grinning: :grinning: a objednalo by s to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě tammají za super cenu 2+1 vlhčené ubrousky Nivea ty používám ty se mě osvědčili a nejsou tak vonyvý jako pampers a ostatní a jsou hlavně bez alkoholu a ten balík za 169,- nedávno jsem ten samý kupovala v Teta drogerie za 199 :angry: :angry: :angry: :angry: a jedny normálně stojí 86kč tak to se taky vyplatí
18. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, pockame a objedname, ted jsem cetla, ze dodani byva do 72h, coz je do 3dnu, kdyby se to zitra vecir objenalo, mohlo by to ve stredu byt. Ze bys to objednala ty :grinning: a ve stredu bych te dala penizky a mozna uz si plenky odvezla
18. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, taky jsem koukala, ty ted taky hodne kupuju, ty soft a care :slight_smile: :slight_smile: u nas v tete ted byly v akci za 149Kc :wink: ale i tech 169Kc je fajn
18. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo objednám to :wink: :wink: tak holky chcete ještě některá něco z www.rajplinek.cz předání cca na srazíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Any já jim dělám reklamu to by jsme měli chtít ještě mega slevu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to jo, bylo by to dobry
18. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si jdu lehnout, papa a dobrou, a zitra uvidime, kdo se prida a provedeme mega objedavku maga packu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teta to jso u nás v tetě KURVY akce 199,- že jim není hanba :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Když u vás narazíš na akci tak mě sem písni a kdyštk by jsi mi je koupila :grinning: :grinning: :grinning: já mám ted sensitive a pure
18. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky zase je hodin jako na kostele :grinning: :grinning: :grinning: ty jo to pak ten od té PPL bude koukat si bude myslet že mám soukromé jesle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jo, to bude cucet

jasny, klido ti je koupim :wink: :slight_smile:

a ted jsem nasla, ze pri platbe predem je postovny dokonce 89Kc, to je krasny
18. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAPAPAPAPAPAPAPA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Copak asi Evička????????????????????
18. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jenomže já na účt nemám ani vorla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Čekáme na miláčkovo výplatu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, moc na ni myslim, snad to bude rychly a v pohode

tak dobroooou :slight_smile:
18. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by musel objednat někdo kdo má finance na účtě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vezmeme na dobirku :slight_smile:
DOBROU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj holky tak já si 1 balík klidně vemu,mam teda ještě do zásoby ale 1 se neztratí
a já to i klíďo objednam,jsou to tyhlo že jo?
http://www.rajplinek.cz/?p=productsMore&iProduct=114&sName=HUGGIES-Premium-Superflex-3-MIDI-(4-9-kg)-86-ks-MEGA-PACK
19. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak písněte kolik toho chcete
19. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,

Petul, jo jo, jsou to tyhle, tak ja budu chtit ted dva baliky.

Co dneska planujete? My asi odpocinek doma :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
co ta evca??????????????????????????????????????? ja manzu premluvila at mi zapne notebook,protoze sms od ninusky zadna a tady taky nic :confused: . moc na evcu myslim,chudak,trva ji to uz dlouho :frowning2:

tady dobre,dnes se pojedeme podivat do J. hradce a mozna na zamek do cervene lhoty :slight_smile:

plenky huggies premium jsou skvele,jsem s nima velmi spokojena,kdyz jsou v akci v kaufu,tak tam asi nabehnu :grinning:. my mame uz 8-14 kg. jsou fajn :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek