• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
za chvili udu net vypinat,tak kdyztak prosim o sms s info o evce,strasne na ni myslim!!!!!!!!
19. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY UZ JE TO TADY, UZ JE TO TADY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sms od maminky Evicky :slight_smile:

19.7.2009 v 10:00 vykoukla na svet rybicka, ktera meri 50cm a vazi 3,250 kilicka. A jake je jmeno te ryby? Davidek, bezpochyby. Maminka Eva a tatinek Vasik

tak my s klucikama prejeme Davidkovi vse nej nej nej a at krasne roste a dela rodicum jen samou radost :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandus, tak si zpravu snad jeste stihla :wink: :slight_smile:
a mejte se krasne na vylete
19. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moooc BLAHOPŘEJEME k DAVÍDKOVI !
19. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hura :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ani nebyl tak velky jak strasili :slight_smile:. super zprava,evco,moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tesim se na fotky :slight_smile:

anicko,moc je pozdravuj!!!
19. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A musím říct, že s Huggieskama sem taky spokojená. Máme i tesco plenky, ale na noc dávám Hug. Taky pro ně pojedu, aspoň dva balíky, snad ještě budou.. A zřejmě je povezu busem, to bude veselo.Ještě budu platit zavazadlo :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁ HURÁ Davídek už je tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evičko velikánské gratulace at vám Davídek dělá jen samou radost
snad to bylo rychlí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
už se těšímna fotečky
aničko moc jeode mě taky pozdravuj
Peto tak je objednáš????? Tak mě prosím taky 2 balíky
Pak zase uděláme objednávku až nám dojdou :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je dneska nějak ouvej v noci se mi zvedal žaludek a měla jsem návali horka a zimi asi se mě chytá nějaká chřipajzna :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé tak my se přidáváme ke gratulaci a přejeme oběma moc zdravíčka.
Nin: ať je Ti líp :frowning2:
sandří : užij si dovču :sunglasses:
19. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
véééélikááá gratulace Evče k Davídkovi :slight_smile: ať je zdravej a dělá Vám jen radost :wink:

holky tak jsem ty plenky objednala,snad do středy přijdou
19. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, super :slight_smile: snad dorazi
19. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul super děkuji, kdyby do střey nedorazili tk já si pro n přijedu do Blátné nebo Mačkova :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takže ve středu dáme kolouška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři je mi celkem dobře zapotila jsem se uklidem našeho hangáru :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak at je ti brzo dobre

klari,dekuju

my dnes byli v jindrichove hradci a pak v cervene lhote na zamku,bylo to super!!!!!!
19. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny, ve stredu to kolousek jisti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a koukej Ninus vyzjistit, jestli ho tam budeme mit, jinak nejedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a jinak klido muzete prijet, treba v patek, to uz ty plenky urcite dorazi
19. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dala jsem konecne nove fotky, tak se muzete mrknout :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!
Anny ti jsou kouzelní, a jak hezky pasou koníčky, to Jůlince moc nejde, ale baví ji to, když ležim a mám ji tak na sobě, to se u toho i řehní :grinning: :grinning: :grinning:
San hezky si užij dovču, taky bych jela na zámek.. My pojedem snad za dva týdny, ale jezdíme pod stan, takže uvidíme podle počasí..
20. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko fotky nádherný :dizzy_face:
Tak nás zítra čeká očkování no vubec se netěším, snad budeme bez reakce
já jsem dneska jak praštěná kládou pořád mi je ouvej a do toho mě začal bolet žlučník :angry: :angry: něco na mě statečně leze a chlap to bohužel není :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
My letos pojedeme akorát tak do prd... a zpět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne dělám si srandu jezdíme na chalupu a tam jsme všichni spokojeny ale příští rok bych chtěla do Chorvatska - známý byli no Korčule a je to tam nádherný tak bych to tam chtěla vidět na vlastní oči
20. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já zapoměla KRÁSNÉ RÁNKO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Zuzi, dik. Kluci pasou krasne uz dlouho, ale nevydrzi to dlouho, pak se zacnou vztekat :slight_smile: Jo jo, kdyz pasou na me, tak to je sranda.

Vy byste jeli pod stan i s Julinkou? A kam jezdite?
20. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezdíme na Třeboňsko - Staňkovský rybník. Už přez dvacet let, takže bych moc ráda i letos, jen je Julinka na stanování asi ještě moc malá,Tak sme chtěli aspoň na víkend, ale nevím nevím, aby to neodmarodila :frowning2:
20. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Nin, tak to nezavidim, my jdeme za dva tydny na ockovani, taky se netesim, ale kluci to urcite zmaknou bez reakce, ver tomu :wink: :slight_smile:

My pojedeme letos na maltu a zlate pisky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pristi rok snad konecne Itoska
20. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
do toho stanu bych se bala, do chatky ne, to by bylo v pohode
20. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj NIno, to se máte. Jo, taky bysme chtěli k moři, už to plánujem asi tři roky,ale vždy sme pak jeli jen na Staňkov a za uštřený penízky koupili něco pro radost - loni to byl třeba foťák :grinning: Snad se tam dostanem za rok :grinning:
20. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, taky sme jinak na maltě a zlatých pískách a ještě k tomu s bobrama :grinning: :grinning:

Možná nakonec pojedem jen na den na otočku, je tam úžasný koupání. Je to hodina a půl cesty, ale stálo by to za to.

Očkování nás čeká v srpnu, taky už jeď bojim.
20. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj ahoj, hlasi se matka cestovatelka :grinning: :grinning: :grinning: O Evicce a Davidkovi vim, psala mi sms,my se mame dobre, svatba super, jidlo mnam mnam, nevesta krasna, zabava supr - nejlepsi byla hra mezi tatkama novomanzelu, rozbijeli si vajicka o hlavy :grinning: :grinning: :grinning: aneb ruska ruleta :grinning: vratim se az pristi tyden v pondeli, ted jsme u segry na baraku, pocasi mame krasne, psy me jeste nesezrali, Kacenka je sikovna, porad se toci na brisko a to i pojidle, pak pod sebe nablije a vymacha si v tom cely oblicej :confounded: kdyz ji dam na zada, tak rve, bo ji lezet nebavi :rolling_eyes: mejte se hezky, ja se zase ozvu, a az se vratim, tak vas i doctu. papa a pusu mimiskum. kdo jedete na dovcu, tak stastnou cestu a kdo jde na ockovani, tak drzime palce :wink:
20. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kačenka je mooooc šikovná,i přes ty následky pak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Taky si to tam hezky užívej!
20. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Káťo dovolenkářko :grinning: :grinning:
To j super že se máe dobře a že se daří. Kokám ty tatkové mli zajmavou zábavu :grinning: :grinning: :grinning: to mžou fakt vymyslet jen chlapy :grinning: :grinning: :grinning: a co ačenka jak zvládla cestu????? My se točíme na bok ta plenka nám brání tak snad už se brzo zadaří a až ám jí sundají tak to malej předvede. Dneska je nějakej protivnej teda ted je hodnej leží nahrací dece a morduje hračky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsme zvýšili dávku mlíčka 180ml už nám nestačí tak jsme na 210 ml od dneška :wink: :wink: :wink:

Aničko už jsi studovala prikrmy???
Ja se chci zítra zeptat dětské jakou kaši mě doporučí

Zuzi kdo ví co bude příští rok ale chtělabych jet autem
20. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych s do stanu taky bála nesnáším ty uchavce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky autem, je to podle mě lepší, můžeš se sama někam podívat a tak.. člověk je víc svým pánem
Ty seš jak moje tchýně, ta se bojí i mravence :grinning: :grinning: Já jezdim stanovat s našima už od svýho prvního roku, takže sem na to už tak zvyklá, že když bysme nejeli, měla bych snad absťák :grinning: Asi pojedem fakt jen na otočku když neseženem volnou chatku.
Jinak papáte pěkně. Mně Jůlinka chvíli baštila 100 - 120 a teď sme zas na 90. Pije 5 minut a hotovo.Zrovna sem vrátila koj. váhu, takže teď netušim, kolik papká, sem z toho nervozní. Ale co nadělám, víc bych do ní stejně nedostala. Podle dr přibírá hezky, tak snad je vše ok. Prcek náš maličkej :grinning:
20. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek