Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
19. črc 2009
za chvili udu net vypinat,tak kdyztak prosim o sms s info o evce,strasne na ni myslim!!!!!!!!
anny84
19. črc 2009
HOLKY UZ JE TO TADY, UZ JE TO TADY 😃 😃 😃 😃 😃 😃

sms od maminky Evicky 🙂

19.7.2009 v 10:00 vykoukla na svet rybicka, ktera meri 50cm a vazi 3,250 kilicka. A jake je jmeno te ryby? Davidek, bezpochyby. Maminka Eva a tatinek Vasik

tak my s klucikama prejeme Davidkovi vse nej nej nej a at krasne roste a dela rodicum jen samou radost 🙂 🙂
anny84
19. črc 2009
Sandus, tak si zpravu snad jeste stihla 😉 🙂
a mejte se krasne na vylete
zuzankast.
19. črc 2009
Moooc BLAHOPŘEJEME k DAVÍDKOVI !
sayastautor
19. črc 2009
no hura x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

a ani nebyl tak velky jak strasili 🙂. super zprava,evco,moc gratuluju x-) x-) x-)
tesim se na fotky 🙂

anicko,moc je pozdravuj!!!
zuzankast.
19. črc 2009
A musím říct, že s Huggieskama sem taky spokojená. Máme i tesco plenky, ale na noc dávám Hug. Taky pro ně pojedu, aspoň dva balíky, snad ještě budou.. A zřejmě je povezu busem, to bude veselo.Ještě budu platit zavazadlo 😃 😃
ninus81
19. črc 2009
HURÁ HURÁ Davídek už je tu x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Evičko velikánské gratulace at vám Davídek dělá jen samou radost
snad to bylo rychlí 😉 😉 😉 😉 😉 😉
už se těšímna fotečky
aničko moc jeode mě taky pozdravuj
Peto tak je objednáš????? Tak mě prosím taky 2 balíky
Pak zase uděláme objednávku až nám dojdou 😃 😃 😃
ninus81
19. črc 2009
Mě je dneska nějak ouvej v noci se mi zvedal žaludek a měla jsem návali horka a zimi asi se mě chytá nějaká chřipajzna 8-( 8-( 8-( 8-(
klaraemma
19. črc 2009
jééééé tak my se přidáváme ke gratulaci a přejeme oběma moc zdravíčka.
Nin: ať je Ti líp 😞
sandří : užij si dovču 😎
petulka12
19. črc 2009
véééélikááá gratulace Evče k Davídkovi 🙂 ať je zdravej a dělá Vám jen radost 😉

holky tak jsem ty plenky objednala,snad do středy přijdou
anny84
19. črc 2009
Petul, super 🙂 snad dorazi
ninus81
19. črc 2009
Petul super děkuji, kdyby do střey nedorazili tk já si pro n přijedu do Blátné nebo Mačkova 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Takže ve středu dáme kolouška 😃 😃 😃 😃
ninus81
19. črc 2009
Kláři je mi celkem dobře zapotila jsem se uklidem našeho hangáru 🙂
sayastautor
19. črc 2009
nin,tak at je ti brzo dobre

klari,dekuju

my dnes byli v jindrichove hradci a pak v cervene lhote na zamku,bylo to super!!!!!!
anny84
19. črc 2009
jasny, ve stredu to kolousek jisti 😃 😃 😃 😃 a koukej Ninus vyzjistit, jestli ho tam budeme mit, jinak nejedu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

a jinak klido muzete prijet, treba v patek, to uz ty plenky urcite dorazi
anny84
19. črc 2009
holky, dala jsem konecne nove fotky, tak se muzete mrknout 🙂
zuzankast.
20. črc 2009
Krásné ráno!
Anny ti jsou kouzelní, a jak hezky pasou koníčky, to Jůlince moc nejde, ale baví ji to, když ležim a mám ji tak na sobě, to se u toho i řehní 😃 😃 😃
San hezky si užij dovču, taky bych jela na zámek.. My pojedem snad za dva týdny, ale jezdíme pod stan, takže uvidíme podle počasí..
ninus81
20. črc 2009
Aničko fotky nádherný x-)
Tak nás zítra čeká očkování no vubec se netěším, snad budeme bez reakce
já jsem dneska jak praštěná kládou pořád mi je ouvej a do toho mě začal bolet žlučník ]-( ]-( něco na mě statečně leze a chlap to bohužel není 😞 😞 😞 😞 😞 😞
My letos pojedeme akorát tak do prd... a zpět 😃 😃 😃 😃 😃 ne dělám si srandu jezdíme na chalupu a tam jsme všichni spokojeny ale příští rok bych chtěla do Chorvatska - známý byli no Korčule a je to tam nádherný tak bych to tam chtěla vidět na vlastní oči
ninus81
20. črc 2009
jé já zapoměla KRÁSNÉ RÁNKO x-) x-) x-) x-)
anny84
20. črc 2009
Ahoj holky,

Zuzi, dik. Kluci pasou krasne uz dlouho, ale nevydrzi to dlouho, pak se zacnou vztekat 🙂 Jo jo, kdyz pasou na me, tak to je sranda.

Vy byste jeli pod stan i s Julinkou? A kam jezdite?
zuzankast.
20. črc 2009
Jezdíme na Třeboňsko - Staňkovský rybník. Už přez dvacet let, takže bych moc ráda i letos, jen je Julinka na stanování asi ještě moc malá,Tak sme chtěli aspoň na víkend, ale nevím nevím, aby to neodmarodila 😞
anny84
20. črc 2009
ty jo, Nin, tak to nezavidim, my jdeme za dva tydny na ockovani, taky se netesim, ale kluci to urcite zmaknou bez reakce, ver tomu 😉 🙂

My pojedeme letos na maltu a zlate pisky 😃 😃 😃 😃 😃
Pristi rok snad konecne Itoska
anny84
20. črc 2009
do toho stanu bych se bala, do chatky ne, to by bylo v pohode
zuzankast.
20. črc 2009
Ahoj NIno, to se máte. Jo, taky bysme chtěli k moři, už to plánujem asi tři roky,ale vždy sme pak jeli jen na Staňkov a za uštřený penízky koupili něco pro radost - loni to byl třeba foťák 😃 Snad se tam dostanem za rok 😃
zuzankast.
20. črc 2009
Jo, taky sme jinak na maltě a zlatých pískách a ještě k tomu s bobrama 😃 😃

Možná nakonec pojedem jen na den na otočku, je tam úžasný koupání. Je to hodina a půl cesty, ale stálo by to za to.

Očkování nás čeká v srpnu, taky už jeď bojim.
kvikvicek
20. črc 2009
ahoj ahoj ahoj, hlasi se matka cestovatelka 😃 😃 😃 O Evicce a Davidkovi vim, psala mi sms,my se mame dobre, svatba super, jidlo mnam mnam, nevesta krasna, zabava supr - nejlepsi byla hra mezi tatkama novomanzelu, rozbijeli si vajicka o hlavy 😃 😃 😃 aneb ruska ruleta 😃 vratim se az pristi tyden v pondeli, ted jsme u segry na baraku, pocasi mame krasne, psy me jeste nesezrali, Kacenka je sikovna, porad se toci na brisko a to i pojidle, pak pod sebe nablije a vymacha si v tom cely oblicej :-S kdyz ji dam na zada, tak rve, bo ji lezet nebavi 8-( mejte se hezky, ja se zase ozvu, a az se vratim, tak vas i doctu. papa a pusu mimiskum. kdo jedete na dovcu, tak stastnou cestu a kdo jde na ockovani, tak drzime palce 😉
zuzankast.
20. črc 2009
Teda Kačenka je mooooc šikovná,i přes ty následky pak :-p 😃 😃 Taky si to tam hezky užívej!
ninus81
20. črc 2009
Ahojky Káťo dovolenkářko 😃 😃
To j super že se máe dobře a že se daří. Kokám ty tatkové mli zajmavou zábavu 😃 😃 😃 to mžou fakt vymyslet jen chlapy 😃 😃 😃 a co ačenka jak zvládla cestu????? My se točíme na bok ta plenka nám brání tak snad už se brzo zadaří a až ám jí sundají tak to malej předvede. Dneska je nějakej protivnej teda ted je hodnej leží nahrací dece a morduje hračky 😃 😃 😃 😃 😃
Jinak jsme zvýšili dávku mlíčka 180ml už nám nestačí tak jsme na 210 ml od dneška 😉 😉 😉

Aničko už jsi studovala prikrmy???
Ja se chci zítra zeptat dětské jakou kaši mě doporučí

Zuzi kdo ví co bude příští rok ale chtělabych jet autem
ninus81
20. črc 2009
já bych s do stanu taky bála nesnáším ty uchavce 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zuzankast.
20. črc 2009
Já taky autem, je to podle mě lepší, můžeš se sama někam podívat a tak.. člověk je víc svým pánem
Ty seš jak moje tchýně, ta se bojí i mravence 😃 😃 Já jezdim stanovat s našima už od svýho prvního roku, takže sem na to už tak zvyklá, že když bysme nejeli, měla bych snad absťák 😃 Asi pojedem fakt jen na otočku když neseženem volnou chatku.
Jinak papáte pěkně. Mně Jůlinka chvíli baštila 100 - 120 a teď sme zas na 90. Pije 5 minut a hotovo.Zrovna sem vrátila koj. váhu, takže teď netušim, kolik papká, sem z toho nervozní. Ale co nadělám, víc bych do ní stejně nedostala. Podle dr přibírá hezky, tak snad je vše ok. Prcek náš maličkej 😃