• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ještě k těm uchavům :grinning: sem si vzpomněla, že si tam ségra jeden rok vzala morče a nevim jestli ty myši přitahovalo, ale normálně nám rejdily pod ložnicí !! Fuj, to sem teda taky nemusela.
20. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
FUJ :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: já znich mám respekt od malička si pamatuju jak mě někdo ve stanu jako malou postrašil že mě vlezou do ucha a štípnou a já pak neuslyším :grinning: :grinning: :grinning: a od té doby už jsem ve stanu nespala nedostal mě ta nikdo ani párem volů. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi Honzík nepapá on přímo žere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pokud Jůlinka přbírá tak bych to neřešila, já jsem zvědavá kolik budeme vážit zítra na kontrol my.
Ještě cca 22dní a mli by nám sundat tu peřinku už aby to bylo
20. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,včera jsem se sem nedostala,tak dodatečně přejeme,at se davídkovi na tom světě líbí a evče moc blahopřejeme

my jsme od včerejška u našich,vracíme se v pátek,protože v pátek začíná poutový víkend,to bude super ten kravál zase,doufám,že honzis nebude chtít na všechny atrakce,ale pár peněz jsme našetřili :wink:

jinak nám naši řekli,že dětičky tejden pohlídaj,takže 1.tejden v srpnu zřejmě vyrazíme s tatkou někam za sluníčkem
20. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI ahoj :wink: :wink: :wink: :wink: jsem i zrovna říkala kam jsi nám zmizela
Tak to je fajn to si s tatkou pořáně užijete když dětičky budou mít hlídání a kam pak plánujete jet - k moři????????????
20. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pochlub se Luci, kampak vyrazíte?
20. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Luci, jsem taky zvědavá!!
zuzi - a v tom kempu nejsou chatičky??? My jsme byly asi před měsícem s malou na vranovské v chatce, vzaly jsme cestovní postýlku a pohoda. Dokonce jsme ji dali spát a seděli jsme před chatkou a pili :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři Ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lucka nás navnadila a neprozradila kam z manžou vyrazí :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny víš koho jsemviděla balkónu ????? KOLOUŠKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože to ještě nevíme,teprve jsme začali shánět,něco na poslední chvíli,asi řecko :wink:
20. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Luci ty se máš !!Možná bych i měnila :grinning: :grinning: :grinning:

Chatky tam bohužel nejsou a v okolí už bývaj zamluvený. Kousek dál v Chlumu u Třeboně jsou takový obyč - jak z dětských táborů, fakt jen na nocleh, tak možná zkusíme aspoň to na přespání, jestli tam tedy ještě jsou. Na netu je nemaji.

Hale nedrážděte s tím kolouškem! Co je to zač? Nějaké foto by to chtělo, dokumentujete srazíky?
20. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem založila novou diskuzi o stanování a tam jedna mamina stanovala prý s dvouměsíčním chlapečkem a bylo tam i víc miminek a všechna v pohodě.. Tak já do toho asi půjdu i když neseženem chatku.
20. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky auto mi na středu neklaplo, mohla by sis Ninus udělat výlet do Blatný což? vem ségru a přijeďte, stejně asi nikdo jiný sraz neměl v plánu a mohly byste už klíďo zítra
20. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Nin, to byste mohly se segrou dorazit k nam, coz? Udelame vam prohlidku Blatny s posezenim v cukrarne :wink: :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můžem si zajít do pizzerky na obídek, tam se dá sedět venku :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Petul ráda bych zítra přijela ale jdeme na to očkování, tak spíš v tu středu a to jen na otočku pro ty plenky protože nevím jaká bude reakce na to očkování když to bude ok přijela bych i z Honzíkem
20. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, já bych se toho nebála, malou dáš do fusaku, pořádně do tepla a bude :grinning:
luci - řecko - to bych taky někdy chtěla, ale já se tak strašně bojím do letadla :cry:
20. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, ja bych se toho taky nebala. V italii byla jedna maminka s dvoumesicnim chlapeckem :slight_smile: Pokud kojis, je to jeste idealnejsi :slight_smile: Jen si uzivej, za rok to bude chodit a ty kolem toho litat :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári:letadlo nic není,taky jsem měla poprvý strach,ale je to v pohodě a v řecku jsme za chvilku

holky,chtěla bych koupit ten parní mop,nemáte s tím nějakou zkušenost,jakoukoliv
20. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ted jsem totalen vytocena!!! Za 14 dni mame delat rekonstrukci jadra, ja mam vyklizeno pulku, vyrizenej uver, koupenej novej sporak, objednanou linku a vestavku a volam zednikovi a on mi oznami, ze to nestiha, protoze jde 7.8 na operaci s kolenem a jeste se prizna, ze o tom terminu vi 3 mesice, no neni debil? Nevite o nekom, kdo dela bytova jadra a mel by volno v nejblizsim terminu???
21. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já vím už jsem párkrát letěla, ale mám hrozný strach, ten let si vůbec neužiju, nemůžu koukat ani z okýnka - děs, prostě. Asi budu po mamce, ta má vždycky z letadla žlučníkový záchvat! :sweat_smile:
aničko - to nase..!
21. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - ten parní mop se mi taky zamlouvá, ale mě už manžel zařídil centrální vysavač a mám dobrý moc na vytírání, tak zatím nic, ale taky se mi líbí. Zkus to udělat jako Zuzka - založ diskuzi a uvidíš.
21. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
klári:dobrej nápad s tou diskuzí,možná do toho půjdu

já mám v letadle taky takovej svíravej pocit,ale nepřipouštím si ho a za ty druhý líbánky mi to stojí :slight_smile:

Ani:bohužel neporadím,neznám nikoho :frowning2:
21. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, s mopem osobně zkušenosti nemám, ale taky by mě to lákalo. Musí to být síla.
21. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Tak máme za sebou první očkování Hexa+prevenar zatím jsme bez reakce (píchali mu to do stehýnka) trochu zaplakal ale jinak šikula jinak máme 6250g a 58cm doktorce jsme se líbili jen malej preferuje víc pravou stranu ale prý v tomhle věku je to v pohodě a má na to prý nárok (já už to věděla dávno že preferuje pravou)
No jinak jsem se uplně zapoměla zeptat na příkrmy :frowning2: :frowning2: :frowning2: já stará skleroza tak musím nahnat info na netu.

Aničko to jsou dneska řemeslnící, přemýšlím koho bych ti doporučila ale nikdo mě nenapadá, pozeptám se šéfa kdo jim dělal na hotelu zděný jádra a řekn mu at mě dá kontakt a písnu ti ho jdu za ním v pátek.

Luci já po tom mopu taky pokukuju už co ho inzerujou ale nejdřív byl dost drahej a ted je za super cenu tak založ diskuzi at taky vím jestli do něj jít nebo ne

Ty vado kláři centrální vysavač ten musí bejt super mě by se taky šikl v tom našem hangáru
Já dneska objednala novej sporák - ten starej půjde do sběrnýho dvora a nebo ho někomu daruji vaří i peče jen nedoléhají trochu dvířka tak ho třeba někdo ještě užije :grinning: :grinning:

Holky jdu do postele už 2 dny mě zlobí žlučník já snad budu muset k doktorce :frowning2: :frowning2:
21. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
brýý ránko holky
s mopem zkušenost nemam, já bych ho ani nevyužila v našem malym 2+1 :slight_smile: ale kdybych měla velkej byt nebo barák tak bych do něj možná šla, přijde mi to jako šikovná věc

Ninus dneska mi volali z PPL že mi veze balíček za 3tis,já se lekla cože sem to objednávala a on že to je z Nikonu ten opravenej foťák a jinej balíček pro mě nemá, takže plenky dneska nedorazí :frowning2:

nám v pátek přivezou novou ledničku jupííí, se těšim konečně bude ticho v noci :grinning: ta stará hučela a vrčela jako prase

aničko nám dělal nový jádro honzovo táta,ale bohužel ty mají hrozně práce, lidi tady staví jako šílený,pak že je krize :sweat_smile:
22. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Petruš to nevadí když přijdou zítra nebo v pátek tak si pro ně zajedu to je to nejmenší Blatná je kousek jsem tam autem za chvilinku :grinning: :grinning: :grinning:
No já čekám kdy mě přivezou ten sporák už se na něj těším
22. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Njn, holky dekuji moc za pomoc.... Neco mam rozpracovanyho, tak uvidime. Jako melouchem by me to udelalo spoustu zedniku, ale ja to chci komplet, mit to bez urcitych "starosti" navic, kdyz ted nemuzu vzit ani balik s dlazdickama do ruky :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ten můj dělá u firmy zedničinu, bohužel maj mooooc práce, takže já ti Ani taky nepomůžu.

Když jste u těch balíčků, já taky čekám :grinning: objednala jsem berušce fusak na tu dovču, tak už se těšim.
http://www.detskezbozi.com/inshop/pictures/store/Combifusak2007_25.jpg
22. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
nez vas doctu,tak jen zdravim,vratili jsme se predcasne,julca nam uz 15 dni nekakala :frowning2:. takze dnes zkusime kousek cipku a kdyztak zitra valime k dr. snad to bude v poradku.

doctu vas dyl
pa
22. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninus,porad bez reakce :slight_smile:?

ani,to ti neporadim :frowning2:. ale teda,nastve to :rolling_eyes: . co dela miminko?
22. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek