• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Say, to bylo na me?

Jinak mam radostnou zpravu. V patek prijede jeden pan, co dela rekonstrukce na klic, sepiseme smlouvu a pristi stredu zaciname a za 3 tydny mame predavacku :slight_smile: Tak to snad nakonec do konce prazdnin stihnem :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, jinak kojis jeste Julinku? Pokud nekakala tak to take muze byt tim, ze mas malo mlicka nebo malo vyzivne mlicko.... Ted to mela znama, co prisla z porodnice :(
22. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aninam,jj,bylo to na tebe :wink:
je super ze jste pana sehnali :wink:
kojim plne,ale zas kdyby moje mlicko bylo malo vyzivne,tak julca nevazi ve 4 mesicich 8 690 g,aspon myslim teda :sweat_smile:

no,uz pres pul hodiny,mozna dyl,ma v sobe ctvrt cipku a zatim nic :frowning2:. nekakala 15 dnu :frowning2:
22. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, tak koblizek je moc hodnej, bude to jine az zacnou pohyby, nevolnostmi netrpim, sice nekdy mam pocit, ze pujdu, ale neni to tak strasne.

Tak to asi by nevarila tolik. Hele a co zkusit pohotovost v nemocnici? Ja bych to moc nepodcenovala....
22. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k dr jsem volala v pondeli,tam mi rekli at pockam do dneska a zitra kdyztak prijdu. ale co jsme vcera byli v telci v lekarne,tak tam se jim to taky moc nelibilo :frowning2:. no,k dr pockam teda na zitra,ale strasne se bojim abych neco nezanedbala. ani netusis jak moc se tesim az uvidim vse pokakane a smradlavy cely byt.
taky se bojim aby mi nevynadali ze jsem to nechala tak dlouho :pensive:

uz mate nejaka jmena? nechate si rict pohlavi? :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, my byli domluveni uz u maleho, ze si vzdy nechame rict, co to je, abychom nazivali koblizka spravnym jmenem. Kdyz to bude kluk tak urcite Matej, jako druhe jmeno je v zaloze Manuel ci Frantisek a u holky se rozhodujeme mezi Manuelou a Katerinou. Holku nechavam na tatkovi, v klukovi mam jasno. Nechci jmena po rodicich a pokud mozno prarodicich....
22. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazyvali.....boze ty hormony, horko a to zarizovani prestavby....a pak tu delam prednasky :grinning:
22. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matej je krasny :dizzy_face:
22. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nam to pujde k jmenu - Matěj Matějka :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze jsem tu osirela :(
22. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Sandři stále bez reakce - jsem mo ráda
Aničko jména krásný - Matěj je nádherný jméno a jak je?????
Mažu vykoupat Honzíka a pak sem zase zavítám
22. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, dobre je. Tesim se na tu rekonstrukci :slight_smile: Koblizek prijde do zrekonstruovaneho bytu :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,tise zavidim,my mame sice koupelnu dobrou,ale chcem kvuli julce ji predelat a udelat vanu. na jadro sice nemame ale aspon neco.

jinak stale jsme nekakali :frowning2:

nin,to je super,my taky byli bez reakce :wink:
22. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři a to není nebezpečné 15 dní nekakat????
22. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say nezavid, radeji bych byla na vasem miste a mela mimiska........ ale alespon takhle dam urcite veci do poradku :slight_smile: Vsechny mame neco :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Nin, super, ze jste bez reakce, my jdeme za tyden

Sandri, a zitra jdete k doktoru, ne? Snad bude vse v poradku, i kdyz 15dni je fakt dlouho doba. To si nedovedu predstavit, my kajdime kazde rano.

Ani, tak to je fajn, ze jste takhle narychlo sehnali zedniky. My kdyz jsme predelavali barak, tak nam taky vypadl zednik, to bylo neco sehnat novyho, ale nastesti se taky zadarilo rychle.

Ninus, co v patek, to byste mohli dorazit, ne?

Jinak pristi tyden uz musime dat kolouska, mam abstak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,jsem stastna jak blecha! trochu jsme kakali,sice zadna hromada,ale bylo :slight_smile:. asi opravdu vse stravi,takze zitra k dr nekjdeme a misto toho pojedeme na vacovskou chalupu a mozna dame rohanov,nin,znas vid.

pro srazek jsem a hlasim ucast :slight_smile:

jo,kdyz najdu manzovo usb od fotaku,tak hodim fotky :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,
na www.sandy86.rajce.net jsou nove fotky :slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je bordel tady :frowning2:
23. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues holky tak nás čeká dneska asi pěkný dusno

sandři zkoukla sem fotky, ti uplně závidim to výletování :wink:
to je dobře že už julča povolila :grinning: jako 15 dní to je hodně dlouho

Nin a Ani plenky asi zas nedorazí, dneska z PPL nevolal :frowning2: asi to bude tim že jsem to platila převodem tak než jim to dojde na účet chvíli trvá a když to posílají do 72h, tak to přijde buď zítra nebo až příští týden, měla sem to vzít na dobírku a už by to tu bylo :pensive:
23. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Sandrus, vy jste toho ale obrazili :slight_smile: urcite jste si to uzili, vid? Fotky pekny :slight_smile:
Julca se teda vykakala, jo, to je dobre. Ale cim to je, ze kajdi tak malo. Ja bych se na to stejne zeptala doktora, at mas klid.

Tak jsem zvedava, jaky dneska bude ten parak? Zatim je to dobry, mohlo by to tak zustat
23. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,vyletovali jsme krasne :dizzy_face:
julca nekaka protoze vsechno stravi,proto tak pribira,ale stejne az pujdem v srpnu na dalsi ockovani,tak se na to zeptam.

anny,nevis jak se ma evca s davidkem?
23. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim, ale rikala jsem si, ze ji dneska napisu, tak jestli odpovi, tam sem hned hodim info :wink: :slight_smile:
Myslim, ze by zitra mohli jit domu
23. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky
Tak zase pro inspiraci :grinning: :grinning: :grinning: http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Moje_kucharske_umeni_-/#album jsou to poslední 4 fotečky a pekla jsem to včera no ani to nebudu komentovat bylo to dost žravý :slight_smile:

Sandři já nevím já bych radši šla k dr. už jen pro jistotu i když kakala ale malinko
My na chalupu na Javorník pojedem zítra až přivezou sporák, volali mi že ho přivezou dneska ale za 2hod mě volali že jsou plně naložený a že by ho museli vézt na ležato a to že nechtějí no já taky ne ješte by sním něco udělali

Sandři jo jo Rohanov znám máme to po cestě na chalupu
23. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsme doma. Davídek je nádhernej a porod byl rychlej. Určitě vám napíšu víc a přidám fotky, jak jen to půjde. :wink:
23. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem pár fotek do alba :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi AHOJ ještě jednou GRATULUJI :wink: :wink: :wink: :wink:
Davídek je kouzelnej, no nádhernej, už se těším na další fotečky a až se s kočárkem mezi nás přidáte na srazíků :wink: :wink: :wink:
23. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na tebe dneska myslela jsemsi říkala kdypak asi pujdtete domů

A co asi Jituš s malou jestli už i oni jsou doma, ale asi ne????
23. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Davidek je moc krasnej!!! At Vam dela jen radost a az budes pripravena, tak se ozvi a ja vyrazim na navstevu. Jen pristi tyden zaciname delat jadro a potrva to 3 tydny, jedine az bych jela 10.8 z kontroli, tak bych mohla na chvili zaskocit :slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ahoj jste měli v rodině svatbu viď????
Veru mě posílala pár fotek moc jí to slušelo
23. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek