• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani 10.8 jdeš na kontrolu?? My taky s kyčlema tak doufám že nás zbaví té peřinky
23. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontroly :slight_smile: v tom horku mi to vazne nemysli....
23. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, jo meli a si dobra, ze si uz videla fota, ja je jeste nevidela.... a oznameni jsem dostala, az kdyz jsem prijela z dovolene. Stejne si to naplanovala tak, ze jsem tam nemohla byt. Ale neprisla ona na moji, nemusim byt ja na jeji.... Jinak, co vim, tak asi budou chtit na sebe napsat Kubu..... 10.8 jdu na kontrolu k Razakovi :slight_smile: a uvidime uz i srdicko :slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani máš pravdu přesně tohle chce aby malej měl jejich jméno ale psala to m at to vyřídím z Honzou já
23. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chces slyset muj nazor? At jim to Honza vsechno podepise, nemusi platit alimenty a malej po nem nebude nic dedit. Trvala bych na prepsani i v rodnem liste, budete moci zacit s cistym stitem a Veruna si jednou bude drbat hlavu......... Ja bych tohle nikdy nedopustila :D Snad proto jsem to vzala z te "spravne" strany od svatby.... Nic proti Vam holky, ale proste zpusoby chovani me netere nejak nerespektuji.... At si to s nim vyridi sama ne? Ty s ni mas maleho Kubika? Bych ji poslala do zadni uslechtilosti...
23. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani já mám stejný názor jako ty, ale Honzu nechám at se rozhodne sám přesně jsem mu řekla jaké jsou možnosti a rozhodnutí je na něm nechci aby mě to jednou vyčítal tak je to jenna něm já mu řekla svuj názor,možnosti jaké jsou z právního hlediska no a prý pokud Honza nebude do neděle souhlasit z přepsáním na matrice půjde v pondělí k soudu a zažádá tam o změnu jména (příjmení)
Prý mu nechce volat ani psát,ale bez kontaktu to nevyřeší.
23. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nás jdu pobalit a jedeme k babičce na Habeš
Večer se zase ukážu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vítám zpátky Evičku ! Davídek je kouzelnej..

Nin to se máte , že jste bez reakce, my jdem v tom srpnu, docela se toho bojim..

Ani super že máte zedníka, že nemáš kvůli tomu starosti a máš klid, vychutnat si těhotenství bez nevolností, mně bylo taky dobře. Až sem si připadala jak simulant :grinning: Matěje sme měli taky pro kluka, krásný jméno.

San taky sem se bála, když malá 10dní nekakala, byla sem u Dr taky, ta že počkáme ještě 4 dni a pak se uvidí. Dva dni na to se malá pokakala, to bylo radosti, hlásila sem to po celym domě :grinning: :grinning: taťka s babi a tetou se běželi podívat na tu veselou nadílku :grinning: Bylo toho tak nějak normálně, jen už ne tak tekutý a šílenej smrad. Bože jakou já měla radost. Od té doby kadí tak jednou týdně a když si prdne, je to pěkně cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dr řikala, že to asi všechno stráví..
23. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alespon vidis jaky je srab! Ja bych normalne zvedla telefon, rekla bych, hele Honzo je to nutny, potrebuji s tebou neco probrat ohledne maleho. Pak bych si s nim v klidu sedla na kave a rekla bych mu, ze ma maleho Honzika a ze by bylo ted nejlepsi, abychom si sli vsichni vlastni cestou a nekomplikovali si situaci, ze oba mame vlastni rodiny a ze bych byla rada, kdyby mi podepsal souhlas k rodicovstvi a zmene prijmeni maleho Kuby, pak bych to mozna resila soudne............ Jako Honza pokracovatele ma a myslim si, ze si udelala dobre. Tohle je jeho rozhodnuti a ty si s nim do toho sla, ze ma jinde dite. Jsi holka statecna a muzu rici, ze ja jsem rada, ze tohle nemusim resit (nepisu, ze nebudu muset, nyni nemusim) a snad ani nebudu :slight_smile: Ikdyz ja jsem takovej "blbec", ze se vetsinou se vsemi dokazu domluvit....
23. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hezký fotečky holky! :slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja jdu holky do postele :slight_smile: Dneska uz po treti, vzdy to na me padne, tak se natahnu a pak me neco nebo nekdo vzbudi :D
23. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tam je pocasi na draka, proto me se chce tak spat cely den....
23. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím po 107 dnech v nemocnici návrat domů. Moc vám všem děkujeme za gratulace. :slight_smile:
Terezka je moc hodná, nají se cca po 3hodinách a spí. :slight_smile:
Dnes jsme byli u paní doktorky a od úterý jsme přibrali 80g, takže už máme 2300g, měříme 46,5cm.
Musím vás pořádně dočíst.
Davídkovi přejeme hodně a hodně zdravíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka, tak vitame zpet doma!!! At dela Terezka jen a jen radost!!! Tohle mi pripomina z vypraveni manzeluv porod....
23. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ahooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Davidek je moc kouzelny, takovy drobecek :slight_smile:
Hlavne, ze byl porod rychly, jsem to vedela :wink: :slight_smile: a moc ti to prala

Ninus, ty kucharko, to zase vypada krasne, co to bylo? Ja uz delala od tebe vsechno, a vzdycky velky uspech :slight_smile:

Ani, ty chodis k Razakovi normalne? Nebo se ted objednala?
23. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, ja chodim k Razakovi normalne, proc?
23. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vítej zpátky murecko
23. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen tak, ja myslela, ze k nekomu ve Strakonicich, vis? Prave, ze mi prijde Razak hodne ve vsem dusledny, ze jsem moc spokojena
23. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny, taky Razak nikde nepochybyl u maleho :slight_smile:, proto nebyl duvod ho menit.... Ja to nejlepsi gynekolog jakeho jsem zatim potkala.
23. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem na něj slyšela chválu.. Holky taky byl u vás takovej vichr? Bylo to až strašidelný.. teď už ale svítí sluníčko, to moje malý sluníčko doma nechce spinkat, tak půjdem asi ven, jestli ji udrncam.
23. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si to myslim, je skvelej, i jeho pristup a chovani, ten me rodil
23. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko, taby byl silenej pofirung :slight_smile:

Ja na nej slysela samou chvalu i od odborniku, kdyz se to stalo s malym....... Kdyz jsem rekla RAZAK, tak to bylo jen, tak moment, to jste byla v nejlepsich rukou: vyborny ultrazvukar, diagnostik, gyn. chirurg....... uz ani nevim co.
23. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas to bylo taky, snad behem 5ti minut se zatahlo a zaclo cedit
23. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to byl fofr, jen tak tak sem stihla sebrat prádlo.Naštěstí při tom dnešním vedru bylo už suchý.
Tak se tu mějte, papa
23. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mužu říct že Razak je užasnej díky bohu za něj u mého porodu, ještě že ho naše známá porod.asistentka přemluvila a on se velmi ochotně tenkrát šel převléct i když nesloužil a odrodil mě. Jeho přístup nikdy nezapomenu.

Jituš ahoj to musí být super být doma vid????

Any hned ti pošlu odkaz na ten recept ale trochu jsem si to poupravila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49387
23. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, on prijede z domova v noci klidne i v pyzamu ;)
23. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to já si dala dneska sprint byli jsme u maminy z malým zatáhlo se já doma otevřené ventilačky a střešní okno a na balkoně prádlo tak jsem naskočila do auta a mazala domů vše pozavírat a pak segra nebyla doma a taky otevřený okna a prádlo na balkoně tak jsem od nás ještě letěla k ní samozdřejmě na Míru nebylo kde zaparkovat tak jsem to šouplla na trochu vzdálená parkovište a v tu ránu začalo pršet tak jsem se teda i když nechtíc musela rozběhnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby prádlo nezmoklo tak jsm dneska měla sportovní pětiminutovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je strašně fajn na toho bych nedala dopustit jako jsem nedala dopustit na Štetku ten byl užasnej a je ho škoda že tu už není
23. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja dekuju Stetkovi, ze nerodim jeste dneska :slight_smile: Ten sel do Klatov :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů Evčo to je krásnej chlapeček :slight_smile:

ninus tak ses aspoň protáhla :slight_smile: :grinning:

jojo Razak to je jednička :wink:

dneska bylo teda na zdechnutí, Adíkovi jsem nafoukla malej bazének tak měl dneska premiéru, ale moc se mu to nelíbilo i když měl teplejší vodu, hodim vám se fotku :grinning:
23. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek