• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Petul, koukam, ze radeji by sel do vody pes :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nene, on vodu nerad :grinning:
23. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protáhla já myslela že zdechnu pak jsem s musela dát jednu zdravotní abych to rozdejchala
Fotečka krásná malej je krásnej jen se na to moc netvářil :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám při pátku mrtvo :frowning2: my na chalupu nejedeme Taťka nám šel do práce, a já ted čekámna sporák volali mezi 11 - 12 ho přivezou ale jaký jsou to kanci dopravný 399,- a dají ho za prvni uzamykatelný dveře a tech než dojdeme k našemu bytu je dost - 4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přeji krásné dobré ránko a všem co prchají na víkend někam pryč přeji krásnej víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak koukam, tenhle tyden kazdy ceka nejakou zasilku :grinning: :grinning: :grinning: Nam prisel ve stredu novy vysavac, to me to ted ale bavi vysavat :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvedava, jak dlouho :wink:

Ninus, jaky si nakonec vybrala sporak?
24. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tujen na skok, Ninus, prosim Te hod mi odkaz na recept z krkovicky, prosim prosim, nevime co uvarit :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo myslíš to supr masíščko???? http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=38657

Any nakonec jsme vybrali tenhle - http://www.bilezbozi.cz/sklokeramicke-sporaky/mora-mec-67322-fw ale z jiných stránek tam ho měli za 12750,- a + 399 doprava

mě se teda šíleně líbil tenhle ale díky jeho ceně nepřicházel v úvahu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: http://www.ad-elektro.cz/katalog-sporak-elektricky-siemens-hl-654540
24. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyby jste věděli o někom kdo by chtěl ten náš starý sporák třeb na chalupu je plně funkční - http://www.aukro.cz/item694938485_elektricky_sporak_se_sklokeramickou_deskou.html
24. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus ten sporák ti veze PPL nebo Toptrans nebo ještě jiná zásilk.služba? mě by dneska měl přivézt lednici právě Toptrans ale ještě nikdo nevolal a to číslo na řidiče to nikdo nezvedá
jinak pleny dneska opět asi nepřijdou to už by PPL volal :frowning2:
24. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, ten co jste vybrali je pekny, a Mora je dobra znacka. Tam ten je teda krasny, ale ta cena fakt odstrasujici :grinning: :grinning: :grinning:

Káťo, super masicko je fakt mnamka, to vyzkousej :wink: :slight_smile:
Nin, nemas nejaky dobry recept masicka nasladko?
24. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul veze mě to toptrans volal už v 8 ráno, měli ho privézt včera ale volal že by ho musel dát na ležato tak jestli mě nevadí že ho přivezou až dneska, že nechce aby ho poškodili že je plně naloženej mě je to bylo v celku jedno ale fakt volal brzo a ž mezi 11-12 tu bude :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta cena je šílená ale je dokonalý no až vyhraju sportku tak si ho koupím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to za chvíli budeme potřebovat novou pračku :frowning2: :frowning2: a pak lednici no ale postupně, na sporák mě dala 12tis tchýně je to zllatíčko fakt já to nechtěla přijmout ale nechtěla aby jsme si to brali na splátky
24. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo masíčko na sladko - to musím něco objevit to bych si taky dala :wink:
24. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hodna :slight_smile: to vis, sporak je potreba :wink:

tak neco objev a hod mi to sem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty kucharko :slight_smile:
taky mam prave chut na neco jinyho
24. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě povídej je to zlato lepší tchýni jsem si ani nemohla přát a to nejen co se týče příspěvku na sporák je prostě užasná po všech směrech.
Neboj něco objevím a pak vyzkouším
Any já nejsem žádná kuchařka podle receptu to musí zvládnout i to největší nemehlo já si teda některé ty recepty trochu upravuji podle svého ale jak kdy :grinning:
24. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, podle receptu se da udelat vsechno, ale ty vzdycky objevis jeden lepsi nez druhy, me to neba hledat, nebo vymyslet :wink: :slight_smile:
tak mam ted tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Tak sporák přivezli ted jn čekám na tatku až přiedou a se známým ho vytáhou do toho našeho druhého patra, a v pondělí přijde elektrikář a odpojí starej a připojí nový :wink: :wink: :wink: tak na něm budu o víkendu vařit naposledy :slight_smile: :slight_smile:
Holky já dneska trpím skerozou byla jsem nakopit že upeču kuře(to už e teda peče) a k tomu pak peču nádivku a já starej vul zapoměla koupit vajčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kdepak všichni jste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady :slight_smile: Ja jsem hajinkala, vcera jsem prospala cely den a dneska na me prisla taky unava a mam nejak zaludek na vode, cim to je?
24. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Aničko, já si říkala že jsem tu sama samotinká, oba moi Honzíkové spinkají :grinning: :grinning: :grinning: a já vařím :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me ma za pul hodiny prijit ten chlapik z te firmy, co nam budou delat jadro na klic a jeste musim se psem....
24. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

děkujeme za chválu, je to od vás milé.
Máme problém s kojením :frowning2: Jdu si i pro rady, protože jsem zoufalá. :cry:
Bradavky mám totálně potrhaný, rozkousaný, je to horor. Nemá šanci se to zahojit. Nejhorší na tom je, že malej po hodině kojení řve dál hlady. Mně řekli, že mám mléka dost, ale malej neví jak na to. Spíš má prso jako dudlík než aby z něho jedl a je pak totálně unavenej a nesaje.
24. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska najeli ráno na umělý a je strašně spokojenej, ale ty prsa jsou nalitý stejně, co by jste mi poradily?
24. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to mne mrzi, ze mas takovehle trapeni, ja te s tim bohuzel nijak neporadim, pac jsme kojili jen 3 tydny, ale u nas to bylo tak, ze mlika bylo malo.
Kazdopadne bych se snazila rozkojit, kdyz mas mleka hodne. Davca se to musi naucit. Je fakt, ze kdyz mas ty bolave bradavky, tak to jde tezko.
24. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Evi to mě mrzí že máš problém s kojením, já ho měla taky a hlavně já narozdíl od tebe měla málo mlíka a malej taky nevěděl jak na to bradavku neudržel chvilinku pil a se pustil.
Tak já tě bohužel neporadím, a co zkusit zavolat na tu linku kojení??????? a nebo najet na UM
24. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pokud mlíčko máš tak zkoušet byla by to škoda, ty bolavý bradavky nezávidím co nějakou mastičku nebo obklady????
24. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak kupuju odsávačku a budeme to dávat asi zatím do lahvičky. Teď jsem něco ostříkala ručně a Vašík mi jí veze, tak asi zatím takhle.
24. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any z nás hold kojný být němůžou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek