• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi to je dobrej nápad snad to trochu pomůže a za chvíli budeš zase normálně kojit
24. črc 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, chci dát těm bradavkám šanci se zahojit. Je to horor
24. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, pokud budes krmit po flasce, tak se tezko vratis ke kojeni a odsavacka na odsavani neni take reseni na stalo.... Vim, je tezky radit, ale odsavani jsem si zkusila 14 dni..... Zkus ruzne polohy. Kdyby neodjela ta moje znama na dovolenou, dotahla bych ti ji tam, aby ti poradila.... Purelan na bradavky pouzivas??
24. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli chces dal kojit, tak ho krm po injekcni strikacce nebo po lzicce, z flasky si znici saci reflex, je rozdil sat z lahve a prsa....
24. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,malej je nadhernej! :dizzy_face:
co se tyce kojeni,jestli chces kojit,musis vydrzet,pouzivat masticky,treba i kloboucky,ale taky si myslim,ze jakmile najedes na flasky,tak uz se ti davidek z prsa nenakoji :pensive: . ja to mela taky tak,asi tyden,vydrzela jsem,i kdyz mi kolikrat tekly slzy bolesti,ale zatla zuby a vydrzela a od te doby jsme bez problemu

my se pred chvili vratili z chalupy,bylo super a koupali jsme se na rohanove a julca ve svem bazenku :slight_smile:. az budu mit u sebe fotak,dam fotky :slight_smile:

jito,super ze jsi doma :slight_smile:. konecne ses dockala :slight_smile:

tak holky,
tak uz muzem zas hromadne vyrazit na srazik :slight_smile:
24. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, jenže malej visí na prsu třeba i hodinu a pak řve hlady.Já jsem fakt zoufalá. :confounded:
24. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,ja kolikrat mela julcu u prsa i 3 hodiny v kuse,i dyl,takze vim jak ti je :frowning2: . taky kdyz nebyla u prsa tak rvala,ale me navic mela i misto dudliku :unamused: . ja vetsinu dne prokojila.
a nema prdiky?
24. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: nemá. Spíš má hlad, mi to prso jen dumlá a usíná u toho. :unamused:
24. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evco nevim co bych ti poradila,mě šlo kojení bez problémů,ale určitě bych vyzkoušela ty kloboučky a mazat mastičkou, byla by škoda nekojit když máš hodně mlíčka, já začala přikrmovat v poledne a večer a jinak kojim,v noci se malej přisaje bez problémů ale přes den právě pije málo

holky přišla mi sms z raj-plinek.cz že zboží dnes předali přepravci a v pondělí ho můžu očekávat, no hurá :slight_smile:

jinak ta lednice, ty v tom mají bordel, když sem se konečně dovolala řidiči tak mi řekl že dneska žádnou ledničku neveze :frowning2: , tak sem volala na obchod odkud jí posílali a tam mi řekli že to je divný, že jí přepravci předali že to zjistí a zavolají mi,no a pak volali z toptransu že jí zapoměli naložit :angry: a je v Kolíně :angry: a že se moc omlouvají a dovezou jí už zejtra tak aspoň že tak
24. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,urcite bych zkusila masticky a kloboucky,nejaky mam dokonce doma,ani jsem je nepouzila,jen vybalila z krabicky,tak ti je muzu dat jestli chces. jsou z dm. jinak bepanthen mi vubec nepomohl,spis ten purelan nebo jak se to jmenuje

peto,tak aspon ze ji privezou zitra,ale maj v tom bordel :rolling_eyes:

ja jsem dnes slamena vdova,co vy? nebudu tu strasit sama? :frowning2:

jinak dnes je zazrak,julca spi uz od pul 8 :dizzy_face:

evco a co porod a pisecka porodnice?
24. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vyklizim pulku bytu na rekonstrukci s manzelem a mamka do toho jen hudruje, ze ji taky za chvili zabalime nebo vyhodime..... a silene me to zmaha :(
24. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,tak se na to vyprdni,ty musis odpocivat
24. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
say: my ve stredu zaciname, tj. 4 dny na vyklizeni, z toho jeden jsme u tchyne, zitra vecer se slavi a v pondeli a utery prijde manzel z prace dlouho - dela od 8 do 5 hod. Takze neni kdy nez dnes, zitra a dodelavky v pondeli a utery.... a u maleho jsme taky rekonstuovali a neuskodilo mu to a alespon to tu budeme mit hezke.....odpocivam v mezicase u Copak je to za vojaka? :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se moc nepredri :wink:. ale aspon to tam budete mit jeste hezci :slight_smile:

a kdepak jsou ostatni?
24. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlasím také slaměnou vdovu :grinning: :grinning: :grinning:
Malej si ze mě dneska udělal srandu v osm jem ho chtěla vykoupat a že mu dám mlíčko a on mi v 18hod usnul na balkoně a spinkal do 21hod tak jsem ho pomalinku přenesla do pokojíčku a v postýlce zdárně pokračuje ve spánku :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hura,dalsi slamenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak to je sycak :grinning:. me taky dnes julca prekvapila :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přece tě v tom nenechám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už máme sporák v přesíni ted jen v pondělí elektrikáři aby ho zapojili a tarej odpojili a můžu zase vesele kuchtit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja si prave zakladam nove album na rajceti,protoze nejaka chytra "kamaradka" (tusim jaka) my napsala k fotkam hanlive komemtare,no a ja jak jsem si to snazila smazat,tak jsem si to cely nejak pokazila :rolling_eyes: . bych vrazdila :angry:

tak az to pak nahraju a mel nekdy nekdo v budoucnu chut nakouknout,tak je to adresa www.julisek2009.rajce.net
24. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

byla to lebedka. ale nastvala me. ubohost nekterych lidi je az neskutecna...
24. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ale pí.. :angry: :angry:
Co po ní chceš její IQ je na bodu mrazu a i houpací kůň má větší než ona
24. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mas pravdu

me to jen nastvalo,protoze to jsou moje fotky,moje soukromi a vadi mi ze si tam formou verejnych komentaru chladi zahu jen proto,ze nestojim o to se s ni bavit. ma mi to bud rict,nebo napsat na mobil,ale tohle se mi nelibilo. jeste to napsala k fotkam kde je jen julca,tak jsem pak mela strach aby nekomntovala i julci baculatost,tak jsem radsi zalozila novy ucet
24. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím tě je to ubožačka a co tam psala slečna chytrého
24. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale,ze jsem nejvetsi krava na svete a podobne reci na mou osobu,ale mela jsem strach aby to neobratila potom na julinku. lidi dokazou byt zly a ublizit. o me nejde,me to jen nas.ralo :rolling_eyes:
a hlavne nechapu jak na ty moje fotky na rajceti prisla,ja ji adresu ani prezdivku nerikala,nebavim se s ni dlouho
24. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me hlavne stve ze jak jsem se to snazila smazat,tak jsem to cely nejak pokazila a pak my to blblo,tudiz bud fotky nesli oetvrit nebo my to nahralo jen nektere fotky. tak kvuli tomu musim nahrat vse znovu. no,aspon se nenudim :sweat_smile: . jeste ze takovych lidi neni vic
24. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi mluvila ona o sobě néééé ježiši ta je blbá jak daleko vydí
Ona není zlá za n mluví její totální debilita
24. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo,zas tak zla neni,ale je naprosto hloupa. me je ji svym zpusobem lito,nejen ze je hloupa,ale navic jeste oskliva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a chuda jak kostelni mys :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona jen závidí to co máš ty ona nikdy mít nebude
24. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek