Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
24. črc 2009
Sandruš dobrou noc jdu už chrupkat papapapa
sayastautor
24. črc 2009
dobrou ninusko 🙂
sayastautor
25. črc 2009
dobre ranko 🙂
asi jsem tu zas sama :-N
ninus81
25. črc 2009
Dbré sobotní ránko ne ne Sandři já jsem tu taky 😃
sayastautor
25. črc 2009
😃 😃 😃
to je fajn. tu jsme asi sami co?
aninam
25. črc 2009
No ja taky, ale pripravuji dobroty na vecerni oslavu, kdyz nemuzu pit, tak budu alespon mlsat 🙂
ninus81
25. črc 2009
Tak jsme tu tři já konečně peču tu nádivku 😃 😃 😃 a už se mě na ní sliny zbíhají maso ani nemusím ale nádivku bych snědal celou samotnou
ninus81
25. črc 2009
Ani když píšeš o dobrotách já bych si dala chlebíčky to je dobrej nápad na ňamku k večeři a k televizi
aninam
25. črc 2009
Ninus ja delam dort tiramisu 🙂

2 pomazankovy masla bez prichute
2 zakysany smetany
20 dkg cukru

vse se utre

2 kavove lzicky se zalejou 20 cl varici vody, muze a nemusi se osladit

pak se dortova forma vylozi piskotama, ty se pokapou kavou, da se pulka "kremu" na to dalsi piskoty ty se opet pokapou kavou a vylozi se ovocem (dle libosti) a na to se da druha pulka "kremu", ozdobi se a da se do lednice tak na 3 hodiny utuhnout........ je to k sezrani!!!
sayastautor
25. črc 2009
ani,skvelej recept 🙂

tak u nas uz bylo zas veselo,ach jo 😢 |-|
aninam
25. črc 2009
say, jakto?

U nas je taky veselo, mamka tu radi co a jak delat 😃 Uz zacinam chytat rekonstrukcni horecku 😃 Jdu zas uklizet kuchyni....
sayastautor
25. črc 2009
ale,jednou si precetl jak se tu pise o "kolouskovi" a hned si mysli ze s nim neco mam 😞
ninus81
25. črc 2009
Ani to 100 % vyzkouším tiramisu mě chutná a ráda zkouším jak si tu všichni všimi nové a nové recepty 😃 😃
My jsme tu měli na návštěvě tchýni tak jsme kecali u kafíčka 😉 😉 😉
Sandři měla jsi mu doma říct že sním máš 3 děti a hypotéku 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
25. črc 2009
no bože je to hezkej chlap to je bez debat a to naše kokání není nic špatného 🙂
sayastautor
25. črc 2009
no jo,kdyz on si to moc nenechal vysvetlit :-|
rikam ze tam nechodim kvuli nemu ale kvuli vam a ze mi je absolutne jedno kam chodime
vzdyt ja bych zadnyho jinyho nechtela,mam uplne jiny myslenky. muj stred vesmiru je julinka x-)
aninam
25. črc 2009
tak mu rekni at je rad, ze jen ctes jidelni listky az budes ochutnavat, ze to bude horsi 😃 to ja vzdy rikam manzelovi a pak je bourliva noc 😃

Say, tak tohle mu radeji nerikej, chlap nema rad, kdyz ma zenskou jistou viz kniha: Proc chlapi miluji potvory a hodnym holkam zustavaji oci pro plac! Super kniha....
aninam
25. črc 2009
a ja bych mu priste rekla, ze tam chodim kvuli nemu, ze vy jste mi vlastne sumak a ze ma super postavu a tak 😃 a jeste s usmevem na tvari, aby zarlil.... Miluju muze, kteri prirozene zarli ....
ninus81
25. črc 2009
Ani ale on tu postavičku pěknou má 😃 😃
ninus81
25. črc 2009
ta knížka má pěknej název asi si jí pořídím a přečtu
ninus81
25. črc 2009
Ani je to ona http://knihy.abz.cz/prodej/proc-muzi-miluji-pot... ?????????????????????????????
sayastautor
25. črc 2009
jenze kdyz nekdo zarli moc tak je to tezky 😞
ani,kdybych mu rekla to co pises,tak bych uz asi videla jen jeho zada a ne zrovna lichotiva slova :-N

ted je v porici na dokopne,pry jestli pro me nema prijet,rikam a co tam je,ze se mi nechce stravit sobotni odpo cumenim na fotbal ktery me nebavi,ze to radsi budu ve str. tak hned ze s nim nikam nechci,hlavne ze z vas a kolouska se muzu po.rat :-N
ninus81
25. črc 2009
sayastautor
25. črc 2009
ja potvora byt neumim. snazim se aby byl spokojeny a stejne je to vzdy spatne
ninus81
25. črc 2009
sandři promin aby se on nepos.al 😞 😞 😞 😞 😞
sayastautor
25. črc 2009
pry jestli by se vasim partnerum libilo ze mu rikame kolousek. vadilo?
ninus81
25. črc 2009
no u nás určitě nevadilo protože se za tím neskrývá nic špatného
ninus81
25. črc 2009
tak já vás na chvíli opustím vezu malého k mamině, a já se zase pustím do velkého gruntování :-|
sayastautor
25. črc 2009
ja si taky myslim ze na tom nic neni.
ja nevim,kdybych s nim byla v kontaktu a chodila na kaficko,tak nereknu,ale kdyz nic neni...

ted je nasrany ze na ten fotbal nechci,ze nechci byt s nim. a to jsem jen napsala ze by me to tam nebavilo a ze neminim koukat na boubina
ninus81
25. črc 2009
a ještě vezu pc ke známemu na opravu ještě že máme i ten notebook, no a Honza jede do práce na Rozvadov překládat kamion protože se jim rozbil a zboží musí přeložit do dodávek ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
aninam
25. črc 2009
nin, obe mam ta druha navazuje na tu prvni a je o tom jak si udrzet muze, kdyz uz jsi ho ziskala. Super se u toho pobavis....

Say nevim, jestli bych s takovym muzskym chtela byt ....

Začni psát odpověď...

Odešli