• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandruš dobrou noc jdu už chrupkat papapapa
24. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou ninusko :slight_smile:
24. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
asi jsem tu zas sama :sweat_smile:
25. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dbré sobotní ránko ne ne Sandři já jsem tu taky :grinning:
25. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
to je fajn. tu jsme asi sami co?
25. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja taky, ale pripravuji dobroty na vecerni oslavu, kdyz nemuzu pit, tak budu alespon mlsat :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme tu tři já konečně peču tu nádivku :grinning: :grinning: :grinning: a už se mě na ní sliny zbíhají maso ani nemusím ale nádivku bych snědal celou samotnou
25. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani když píšeš o dobrotách já bych si dala chlebíčky to je dobrej nápad na ňamku k večeři a k televizi
25. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus ja delam dort tiramisu :slight_smile:

2 pomazankovy masla bez prichute
2 zakysany smetany
20 dkg cukru

vse se utre

2 kavove lzicky se zalejou 20 cl varici vody, muze a nemusi se osladit

pak se dortova forma vylozi piskotama, ty se pokapou kavou, da se pulka "kremu" na to dalsi piskoty ty se opet pokapou kavou a vylozi se ovocem (dle libosti) a na to se da druha pulka "kremu", ozdobi se a da se do lednice tak na 3 hodiny utuhnout........ je to k sezrani!!!
25. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,skvelej recept :slight_smile:

tak u nas uz bylo zas veselo,ach jo :cry: :pensive:
25. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, jakto?

U nas je taky veselo, mamka tu radi co a jak delat :D Uz zacinam chytat rekonstrukcni horecku :D Jdu zas uklizet kuchyni....
25. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale,jednou si precetl jak se tu pise o "kolouskovi" a hned si mysli ze s nim neco mam :frowning2:
25. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to 100 % vyzkouším tiramisu mě chutná a ráda zkouším jak si tu všichni všimi nové a nové recepty :grinning: :grinning:
My jsme tu měli na návštěvě tchýni tak jsme kecali u kafíčka :wink: :wink: :wink:
Sandři měla jsi mu doma říct že sním máš 3 děti a hypotéku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bože je to hezkej chlap to je bez debat a to naše kokání není nic špatného :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,kdyz on si to moc nenechal vysvetlit :unamused:
rikam ze tam nechodim kvuli nemu ale kvuli vam a ze mi je absolutne jedno kam chodime
vzdyt ja bych zadnyho jinyho nechtela,mam uplne jiny myslenky. muj stred vesmiru je julinka :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mu rekni at je rad, ze jen ctes jidelni listky az budes ochutnavat, ze to bude horsi :D to ja vzdy rikam manzelovi a pak je bourliva noc :D

Say, tak tohle mu radeji nerikej, chlap nema rad, kdyz ma zenskou jistou viz kniha: Proc chlapi miluji potvory a hodnym holkam zustavaji oci pro plac! Super kniha....
25. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja bych mu priste rekla, ze tam chodim kvuli nemu, ze vy jste mi vlastne sumak a ze ma super postavu a tak :D a jeste s usmevem na tvari, aby zarlil.... Miluju muze, kteri prirozene zarli ....
25. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ale on tu postavičku pěknou má :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta knížka má pěknej název asi si jí pořídím a přečtu
25. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani je to ona http://knihy.abz.cz/prodej/proc-muzi-miluji-potvory-1 ?????????????????????????????
25. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenze kdyz nekdo zarli moc tak je to tezky :frowning2:
ani,kdybych mu rekla to co pises,tak bych uz asi videla jen jeho zada a ne zrovna lichotiva slova :sweat_smile:

ted je v porici na dokopne,pry jestli pro me nema prijet,rikam a co tam je,ze se mi nechce stravit sobotni odpo cumenim na fotbal ktery me nebavi,ze to radsi budu ve str. tak hned ze s nim nikam nechci,hlavne ze z vas a kolouska se muzu po.rat :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja potvora byt neumim. snazim se aby byl spokojeny a stejne je to vzdy spatne
25. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři promin aby se on nepos.al :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pry jestli by se vasim partnerum libilo ze mu rikame kolousek. vadilo?
25. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás určitě nevadilo protože se za tím neskrývá nic špatného
25. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vás na chvíli opustím vezu malého k mamině, a já se zase pustím do velkého gruntování :unamused:
25. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si taky myslim ze na tom nic neni.
ja nevim,kdybych s nim byla v kontaktu a chodila na kaficko,tak nereknu,ale kdyz nic neni...

ted je nasrany ze na ten fotbal nechci,ze nechci byt s nim. a to jsem jen napsala ze by me to tam nebavilo a ze neminim koukat na boubina
25. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě vezu pc ke známemu na opravu ještě že máme i ten notebook, no a Honza jede do práce na Rozvadov překládat kamion protože se jim rozbil a zboží musí přeložit do dodávek :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin, obe mam ta druha navazuje na tu prvni a je o tom jak si udrzet muze, kdyz uz jsi ho ziskala. Super se u toho pobavis....

Say nevim, jestli bych s takovym muzskym chtela byt ....
25. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek