• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky omlouvám se že jsem tu nebyla skolila mě příšerná chřipka - no jsem uplně ko, nemužu ani mluvit jak me bolí v krku a rýmu mám jak blázen - do nosu si stříkám mořsko vodu která je určená pro miminka :grinning: a můžou to i těhu a dále kloktám šalvěj a cucám Septisan to je prý jediné co těhule můžou a v lékarně jsem zahučela za 300,- :angry: :angry:
1. říj 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si včera byla konečně pro těhu průkazku :slight_smile: sestřička mě změřila tlak - ten mám prý ukázkový, a moč vyšla taky dobře. Mučila mě při braní krve (já to bytelně nesnáším) vzali mě 4 ampulky - na určení krev.sk,rh faktoru a pohl.nemoci a na vyvojové vady SNAD bude vše v pořádku.Jinak až se dostanu z té chřipky můžeme vyrazit na to těhu cvičení. Abych ještě nezapoměla měřil mi pánev a z těch čísel jsem uplně zmatená no ale prdel mám jak valach celý život tak snad to bude ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
nino a kdy ze je to cviceni? V nemocnici? Nevis kolik to stoji?
Ty jo,tos tam vyplazla dost, ale to mimi za to stoji.
Taky cekam na vysledky tak muzem cekat spolu :wink:
ja tem cislum taky nerozumim,ale me rekl ze jsem uzka, takze ty to mas urcite v poradku. jo a sobe moc uzka neprijdu :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak cvičení se koná každé uterý od 16:00 - 17:00 v zasedací místnosti gyn.-por.pavilonu. Poplatek za 1 hod je 30,- nevím jestli se k tomu platí ještě něco víc. :unamused:
Jsou to žídáci v tech lékarnách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mimi za to stojí :wink:
To čekání je hnusné a ještě mě sestřička řekla že kdyby něco vyšlo špatně zavolá mi, tak vždycky nadskočím když začne zvonit mobil. A prý ty testy absolvuje ženská v těhu dvakrát no jestli mě budou mučit zase braním krve tak jim snad vemu roha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mě neřekla nic ohledně pánve u mě stačí pohled do zrcadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem někde na netu četla že v těhu se prsa zvětšují až o 2 čísla no to nechci vidět to si budu muset koupit asi padáky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny :grinning: ja mam taky rymu jako prase, ale snad to bude dobry, chudak dite, kycham tak 30krat denne, tak se asi dycky chudak lekne :sweat_smile: A taky uz jsem dva dny nezvracela, ale to nerikam moc nahlas, aby se mi to nevratilo :zipper_mouth: Na to cviceni se moc tesim, ale zensky musime trochu vyzdravet. Ninus nevis co si vzit sebou na to cviceni? A to tam muzem jen tak prijit? co kdyz nas prijde 50? kdyz je ten babyboom :grinning: Aby nas pak nevyhnali :grinning: Se bojim ze tam prilitnem vybavene jak na spartakiadu a budou na nas koukat jak na zjeveni :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me tam to nase dite dneska nejak tlaci :grinning: asi si dela mistecko :slight_smile:
2. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak cviceni super,moc se tesim :slight_smile:
ja musim zaklepat (tuk tuk),jsem zdrava jak ripa :sunglasses:
Jen vcera,byla jsem vecer na chvili v praci,v klidu sedim a najednou takovek kopanec,druhej a treti. Normalne uz se tak moc to nase miminko (asi peknej divoch :grinning:) ozvalo. ja koukala jako blazen. Hlavne jak jsem to necekala tak me to dost prekvapilo :grinning:
2. říj 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a holky,jeste, pristi tyden to cviceni nestiham,jsem objednana k obvodnimu, tak bysme to mohli nechat na ten dalsi tyden. vy se aspon poradne vykuryrujete :wink: :wink: :wink:
2. říj 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas :grinning:
2. říj 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale urcite, at si taky trochu zacvicim :grinning:
2. říj 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vůbec netuším co máme mít sebou ale zkusím té ženské zavolat a nebo se v pondělí zeptám sestřičky na gyn. To mě povídej já o rýmě ani nemluvím protože to je katastrofa ale trochu pomáhá ta mořská voda no aby ne za 180,- :grinning: :grinning: a to mě ještě začínají svědět rty tak doufám že se ráno nevzbudím a nebudu mít pusu jak havajskej domovník :grinning: :grinning: samej opar to by mě už asi šmejklo.
Ty jo holky já necvičila ani před těhu a ted začnu no to bude sranda :grinning: :grinning: :grinning:
Ohledně cvičení vše zjistím a dám v pondělí vědět.
Jinak co se třeba příští týden sejít někde na kávu??????????
2. říj 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus to budes moc hodna kdyz to zjistis :slight_smile: , jinak to kafiko neni spatny napad :slight_smile: Holky ja si stejne myslim ze to cviceni nebude nejak hrozny, nebudemem behat, posilovat nebo neco takoveho, si myslim ze nas budou ucit ruzne protahovat, posilovat panevni dno a tak a dejchat :grinning:
3. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zjistím to hned v pondělí, já mývám samé dobré nápady :grinning: :grinning:
Ja totiž vůbec netuším co si pod pojmem těhotenské cvičení mám představit - no jen abych to všechno udejchala :grinning: :grinning:
Dneska jsem byla u obvodačky, celou noc jsem nespala bylo mě tak strašně zle, že jsem myslela že to je poslední noc v mém životě, nachlazení se mi usadilo na průduškách a mám pocit že mě na tom hrudníku někdo sedí, a kašlání mě staršně bolí, tak mě doktorka řekla ať si koupím jitrocelový sirup (je teda pěkně hnusnej ) že nic jiného nemůžu a při té příležitosti mě vypsala její návštěvu do těhu prukazky tak už mě chybí jen ten zubař.
3. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ninusko,to me moc mrzi ze ti neni dobre :frowning2:.
Ja jdu k obvodnimu pristi tyden a k zubari az 19.12.
Na cviceni se moc tesim,bude to sranda :grinning:
3. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska je nejaky divny tlak nebo co :confounded: strasne spatne se mi spalo, bylo mi desne divne a rano to pokracovalo, ted je to lepsi, ale zadnej zazrak, zvracet se mi nechce, ale docela dost me tlaci podbrisek, ryma k tomu... posledni dobou pozoruju ze se mi dost blbe spi, mate to taky? Budim se casto, prevaluju, pak se mi chce curat, proste spani na prd :confounded:
3. říj 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám něco podobného kařdou noc se budím většinou okolo 02hod ranní a musím jít na záchod a pak mě trvá hodnou dobu než zase usnu. Zatím se mi stále daří spát na břiše ale je to už celkem nepohodlné a mám strach že tam mimíska tlačím, takže si kolikrát v posteli připadám jako na kolotoči pořád se otáčím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsem celý den prospala, a jitrocelový sirup snad trochu zabírá i když si ho mám dát chce se mi blinkat jen ho vydím na té lžičce no nedá se nic dělat budu to muset vydržet :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. říj 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja musim rict ze jsem zatim bez problemu. Jen to bricho uz nezvladam,je to neprijemne kdyz se na nej chci lehnout,ale jinak v poho. nevzbouzim se ani na zachod,spim az v klidu do rana. ja musim rict ze mam naprosto bezproblemove tehu (tuk tuk)
jediny co me trapi je moje lenost,nemuzu se k nicemu dokopat :frowning2:
3. říj 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky,kde jste kdo? :astonished:
6. říj 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak tam dneska ta ženská co má na starost Těhu cvičení nebyla - takže v pondělí 13.10 jdu na kontrolu tak snad už na ní narazím a vše zjistím.
Jinak už jsem celkem v pořádku ještě sice kašlu ale už je to lepší, ale přes noc mě naskákali na puse ukazkový opary - že dělám konkurenci havajskému domovníkovy :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem se sestřičky ptala jak mě vyšli testy - tak vše ok až na RH faktor ten mám RH- takže partner bude muset se mnou na gynekologii a budou mu brát krev aby zjistili jeho kr.skupinu a faktor - snad to bude v pořádku :frowning2: :frowning2:
6. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,bohužel mě skolila chřipka takže jsem ležela ale ještě to není ono,musím fungovat kvůli malýmu,takže snad se to nezhorší :unamused:
Jinak na pouti to bylo super,Venoušek jezdil ve vláčku a na autíčkách a docela se vyřádil a mamka zase utrácela za oblečení,už jsem si koupila bundy a oteplováky na zimu.
Co je jinak novýho u vás???
:slight_smile:
6. říj 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,tak me taky neco skolilo :frowning2:
boli me v krku a mam teplotu. Zitra jdem objednana k obvodni, tak snad bude vsechno v poradku. Me je sice dost mizerne, ale jde mi o miminko :cry:
6. říj 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak moje teplota se vysplhala na 38,5 a boli me i v zadech. Snad ne ledviny :cry: . V noci jsem se vubec nevyspala :frowning2:
7. říj 2008 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky z takovou horečkou už by jsi měla mazat k doktorce je dost nebezbečná, já naštestí teplotu neměla, ale pořád se mě drží šílenej kašel a ty opary jsou katastrofální myslela jsem že se to zlepšilo a ono nic.
Tak holky dávejte na sebe pozor - ať se nás to nachlazení co nejdřív pustí :wink:
7. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem byla u doktorky, taky se ji to moc nelibilo :frowning2: . Davala jsem i moc,ta byla hranicni,jinak jen zanet hrtanu. Delali mi vyter,vysledky budou ve ctvrtek. Horecka pry miminku ani tak nevadi jako spis ty viry co se ve me tlucou :unamused: . Musim lezet a nic nedelat. Dneska mam zatim jen 37,7, tak snad uz to pujde jen k lepsimu. Kez by.
zatim pa pa, jdu do hajan k telce
7. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bozatka :frowning2: ja se zase malem otravila v nedeli svestkama, zvracela jsem tak ze to nechtelo prestat, myslela jsem ze pojedu do nemocnice, nastesti to po cipku prestalo, ale zaludek jsem mela jetej jeste asi dva dny, ted se bojim jist, zhubla jsem kilo, no des. Holky mame nejakej blbej tyden za sebou, tak snad uz to bude lepsi :slight_smile:
8. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,
tak jsem nevydrzela a zavolala na gyndu a vsechny vysledky krve mam v poradku :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. říj 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, tak to je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja mam takovou radost!!!
9. říj 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super že tě vyšlo vše v pořádku :wink:
Jinak koukám že jsme všichni chytli nějaké viry, minulej i tenhle týden byl u mě jeden z těch horších stál uplně za h.... :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak mě je trochu lépe, kašel přetrvává a opary taky :angry: :angry: :angry: už bych byla ráda aby konečně vše bylo normální a v pohodě.
9. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me uz je dobre a chytaj me roupy,nejradsi bych sla nekam na prochazku, ale manza nechce dovolit. Jen lezet a lezet :angry:
9. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek