• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
a kolikpak ti je?
ty jo, ivf, no jste si uzili, co? Hlavne ze se podarilo :slight_smile:. nechate si rict co cekate?
16. únor 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi 32let, podařilo se hned 1IVF, takže jsme měli štěstíčko. :grinning: To se nám ještě těsně před IVF v létě podařilo otěhotnět přirozeně, bohužel těhotenství skončilo v 8tt, spontálním potratem. Takže jsme si museli dát pauzu a začali bojovat na podzim a zadařilo se. I tentokrát jsem začala v 8tt krvácet,ale vše odpadlo ok a bojovníček se drží. Ale bylo to hrozné. Necháme si říci co to bude, čekáme na genetický UTZ u Čutky.

Maš krásné věcičky v albíku. :slight_smile:
16. únor 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jste meli stesti ze se podarilo takhle hned. Musi to byt neprijemny. jsem rada ze my jsme to resit nemuseli.
I kdyz co by se pro prtouse neudelalo, ze :grinning:
U Cutka je to super, vem si kazetu, i kdyz nam to zrovna nenahrali :frowning2:
Dekuju za pochvalu vecicek :slight_smile:. Snazlili jsme se levne a jen to zakladni. Uvidime jak mi to vyslo :grinning:
16. únor 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka: ahoj a vítej tady.
Já chci taky rodit v Písku, uvidíme, jestli si to nerozmyslím.
Genetický ultrazvuk mě čeká 27.2
16. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to uz mas za chvili evco :slight_smile:
16. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evilebobule, děkuji za přivítání. Tak já jsem s Pískem už rozhodnutá. Tak to už máš za pár, my pojedeme až v březnu, 26.2. jdu na kontrolu tak mě budou teprve objednávat. :slight_smile: Pak se budu těšit na 3D UTZ, už ho totiž dělají i v Písku v nemocnici. :slight_smile:
16. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
murecka, tak to mate super :slight_smile:. ja na nem nebyla, nechtelo se mi jet do Plzne, bliz to nikde nebylo. a ted uz by mi to stejne neudelali a i kdyby jo, tak si pockame :slight_smile:
16. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka: no do Písku to máme rychlejší i lepší cestu. Takže asi půjdu tam.
16. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
treba se tam jeste potkate :wink:
16. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám termín 6.8. a ty evulebobule? :slight_smile: Já tam chci hlavně, protože jsou tam lépe vybaveni, kdyby s miminkem nastali nějaké komplikace. Jinak prostředí je asi lepší ve Strakonicích. Ale uvažujeme o nadstandardu, ale je to ještě daleko a taky nemusí být volný.
16. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě omejou
Tak si představte byl tu za mnou v nemocnici můj přítel a záhadně nám zmizelo z bytu 11 tisíc :cry:( :cry:( které byli určené pro malého byli doma v trezoru i s dalšími penězmi a jen z obálky z nápisem Pro miminko zmizelo 11tis. Holky já snad z toho předčasně porodím. on totiž přítel nechal ležet klíče které jsou od trezoru na komodě a dneska když přišel z práce je po penězích.V našem 5+1 už mám 3 roky mladého klučinu v podnájmu tak to udělal asi on, já nevím co mám dělat 11 tisíc zase není malá částka a hlavně je to už trestný čin a když podám tr.oznámení budou vyslíchat celou rodinu jelikož se tam pohybovali všichni o víkendu jelikož dodělávali dětský pokojíček já se zblázním :frowning2: :frowning2: :rolling_eyes:
16. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak bych chtěla přivítat murecka vítám tě mezi námi :wink: :wink:
16. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, to si delas srandu??? tak to je hrozny :pensive: . Vubec se nedivim ze je ti z toho hrozne :cry: . Do toho vseho jeste tohle :frowning2:. V dnesni dobe to opravdu neni mala castka :unamused:
Ted jde o to, jestli by s tim policajti vubec neco udelali a na neco prisli :sweat_smile: :confounded:
16. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus, tak to je šílený, to by mě asi omyli. :angry:

murecka: termín mám 25.7. Třeba budu přenášet a ty porodíš dřív a třeba se sejdeme :grinning:
16. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou :grinning:
16. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři kéž by to byla sranda bohužel není :angry: není mě z toho zrovna dobře ale snažím se nestresovat aby to neublížilo malému. Je to hnusný ale ukrást peníze z obálky z nápisem pro MIMINKO je fakt vrchol, Honzíka už okradli a ještě se ani nenarodil. O naši policii pochybuji jsou tam samý profíci :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, dobrou

no, je to opravdu ubohy. to by me vubec nenapadlo. to jsou lidi taky nektery :angry:
16. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Ninus to je fakt smůla, co vás potkalo, je to hnusný od toho kdo to udělal.. :rolling_eyes:

Vítám tě Murecko!

Sayast krásný oblečky a všecko! Ten kočárek je kouzelnej, já si vyhlídla ve Strak podobný od Mikada. Hrozně se mi líbí ty ornamenty - jen v jiné barvičce, sem ulítlá na zelenou :slight_smile: ..

JInak něco o mně? Je mi 26, čekáme první mimi, povedlo se okamžitě po vysazení prášků na dovolené.. Do Strak. sem jezdila do školy na krejčovou.. A rodit bych tam chtěla proto, že tam můžu darovat pupeč. krev.
Taky máme lepší cestu do Písku a je to blíž, ale když těch "deset minut navíc může pak někomu zachránit život", asi je obětujem..
17. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda že tu teď nikdo není, odpoledne mě u netu vystřídá zas ségra a už se sem nedostanu :frowning2:
17. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ninus, je to fakt hnus a sprosté od toho kdo vám to udělal. :frowning2:

Zuzanko, děkuji za přivítání. :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
zuzanko, dekuju za pochvalu :slight_smile:. nektery veci jsou fakt nadherny a byt ve vetsi velikosti tak by se mi taky libili :grinning:. Zvlast ty svetriky :grinning:
Kocarek se mi libil hlavne proto ze houpa a barvu vybiral manza. A ten rekl ze jinej nez cernej vozit nebude a me se taky libil, tak bylo rozhodnuto :slight_smile:. Uz se tesim az s nim vyrazim do jarni prirody :dizzy_face:

zuzanko,ted koukam jaky mas motto :wink:. to to tajis i pred manzou? Klobouk dolu :wink: . Ja bych to nevydrzela :sweat_smile: . stacilo mi to tajit pred nasima pul dne a mela jsem co delat, protoze jsem se chtela pochlubit a oni netrpelive cekali na telefonu :grinning:
17. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast, já když vybírala ty oblečky, tak sem taky pak koukala, jestli náhodou nenajdu něco i na mě. Tak máme stejný bílý chlupatý svetřík :slight_smile: Jinak nám asi něco podobného ušiju, jestli bude čas.
Tajim před celým světěm :slight_smile: Manžel se chce nechat překvapit a když to někomu z rodiny řeknu, mohlo by se to prokecnout (jako se nám to stalo u bráchy), tak si dávám pozor. Je to fakt těžký, kor když to vím 100% (byla sem na plodovce). A když to neřeknu doma, nebylo by fér říkat to jinde... Byla sem ale na měkko o Vánocích, chtěla dát mý mamce originální dárek, tak sem jen jí napsala psaníčko, co to bude.
17. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitam vsechny nove prichozi :slight_smile:
17. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzi a jak to resis treba s oblecenim? vzdyt jim to nemuzes ani ukazat :sweat_smile: . To ja se se vsim mamce hnedka chlubim, bych nevydrzela neukazat :sweat_smile: . manza taky se mnou kouka co mame. ja bych to neutajila :sweat_smile:
a co na to mamka?
jestli cekate holcicku, tak je to docela sranda :grinning:
17. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
juu, tak mame v breznovkach prvni miminko :dizzy_face:
a slovensky breznovky jich maji dokonce uz sest. asi maji jiny vzduch :grinning:
17. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak pracovní úterý za mnou. Už aby byl zase víkend. Už se blíží ty Budějovice, zase začínám mít strach.

ninus: to je fakt ubohý. Jak to někdo dokáže vzít? Já to nepochopim. :angry:
17. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,snad je vse v poradku, vubec ses dneska neozvala :confused:
17. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nebojte jsem v naprostém pořádku byl blbý signál kvůli tomu hnusnému počasí tak jsem vzdala nějak připojeni a četla si. Dneska byla velká vizita ale nedozvěděla jsem se opět nic. Což mě už ani nepřekvapuje stále žádná změna - jen měření tlaku a braní stale magnosolv :unamused: do sprchy už můžu a na jídlo (jestli se tak dá nazvat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) chdím do jídelny, takže se nemůžu dočkat dne kdy mě pustí. Naši mi říkali že náš Rexík doma docela knučí - byl zvyklí že sním sem doma a najednou mu panička odjela a už se navrátila - chudáček můj chlupatej taky se mi po něm stýská.
Sandři máš krásný věcičky - mě všechny moje věcičky zpacifikovala mamka a vyprala je a vyžehlila :grinning:
Co se týče peněz tak to už včera ten můj řekl jeho mamce od ní ty peníze byli byla z toho špatná a já nad tím pořád přemýšlím ale nenervuju se,nehci ubližovat malému :slight_smile:
Jinak mě dneska natáčeli monitor je to tak krásný slyšet jak malému tluče srdíčko a vše je ok, děloha nevykazuje žádnou akci tak já si osobně myslím že malej jen tak ven nepůjde :slight_smile: :slight_smile:
Holky máte někdo zkušenost s tím čípkem já ho mám 1,5 cm
17. únor 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak parada ze je vse ok :slight_smile:. myslela jsem na tebe :wink:
tak si ty vecicky mela aspon bez prace :grinning:
Cipek nevim, to mi nikdo nic nerikal, ale mam CS 6, jestli to spolu nejak souvisi, ale asi ne :sweat_smile:
jen at tam malej jeste zustane, stejne je venku zima :grinning:
ten nas by byl taky asi smutnej. preci jen je od cervence zvyklej ze sam neni ani chvilku, tak by to pro nej byl sok. uz takhle bude muset vydrzet az budu v porodce, protoze predpokladam ze manza se moc zdrzovat doma nebude :grinning:
17. únor 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek