• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ani,ja vim,ale je to tezke. miluju ho a mam s nim dceru...
25. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, city pominou a dcera? Musis vedet ty.... Ja se snazim do vztahu davat oboji, city i rozum a mam svoje hranice.....
25. črc 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já dovytřela ty naše šílený metry čtvereční a jsem splavená jako jetel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani do těch půjdu snad je tady v knize budou mít čtu hodně a ráda, ve většině případů knížky které jsou podle skutečných události
25. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk kdepak se zase touláte to je zákon schválosti když tu jsem já není tu nikdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak já jdu pokračovat v uklízení :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, nevim jestli je tady maji, ja si je objednavala na netu. Jsou podlozeny skutecnosti, dokonce ta Sherry sbirala poznatky primo od muzu. Ja diky tem kniham, a samozrejme nejen diky nim, mam v urcitych situacich jasno.....
25. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusímse zptatv knize a kdyštak si udělám radost a obejdnám si nějak knížky z netu. Ta mám uklizeno v těchdle uklízecích chvílích lituji že nemáme 1+1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ještě bych měla vyžehlit ale to nechám večer až miláček usne. Ted vyrazím na kafíčko za kolegyněma z práce a pak k babi pro Honzíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus, tak to znam, my mame 4+1 a kdyz se gruntuje, tak si taky rikam: "Zlata garsonka!" Tak pozdravuj pocestny ....
25. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tě nezávidím my máme 5+1 210metru a to je ve dvou patrech no na uklid šílený :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to mate skoro 3krat tolik co mame my.....
25. črc 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu někdo????????
25. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem tu zase, malinkej už spinká měl povídavou tak jsme si povídali a ted usnul. Koukám že v posleníh dnech sem chodíme je já, Sandruš a Ani. holky na nás hážou bobek
25. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc
25. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any - klukům vše nej nej nej nej nej nej k dešním 4 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANIČKÁM vše nejlepší k dnešnímu svátku, hlavně zdravíčko,štestíčko a lásku
26. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejeme všem Aničkám vše nej a ať jsou v životě šťastné a všechno je tak,jak si přejou :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anickam a klukum vse nej :slight_smile:
26. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohhh, dekuji :slight_smile:

Holky dnes rano jsem mela sok. Davala jsem si posledni cipek vcera na zvysenou vaginalni sekreci, abych nemela zanet a k ranu jdu na zachod a na vlozce ruzovej vytok, tak jsem hned volala znamej porodni asistentce a ta rika at neplasim, bud at si dojdu do nemocnice, nebo pockam do zitra. Pokud to neni krvavy, ze to bude dobry. Tak nastesti to ustalo, ale rekla jsem doma, ze si ordinuji klidovy rezim, jeste, ze nebudu muset cely 3 tydny nic delat.....
26. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásim po víkendu
Aničkám vše nejlepší k svátku a Adíkovi a Davíkovi ke 4 měsícům a Honzíkovi k zítřejším 4.měs. :slight_smile: tak už kluci budou papkat něco jinýho než mlíčko to sem na ně zvědavá jestli jim bude šmakovat :slight_smile:

Ani M.tak snad to bude v pořádku, opravdu jen radši odpočívej
26. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak se úspěšně hlásíme po dovolený, dojeli jsme v pořádku a moc se nám líbilo. Celý týden jsme měli krásně, jen jednou v noci pršelo.

Evičce moc gratuluji,Davídek je krásnej,přejeme mu jen to nejlepší a ať vám dělá jenom samou radost.

Aničkám vše nejlepší :dizzy_face:
26. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,
tak se hlasim po vikendove absenci, uz jsem mela abstak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Byli jsme na pouti, bylo to fajn, a klukum se to taaak libilo, ze to skoro cele prospinkali :slight_smile: :slight_smile:

Dekuju za pranicka k svatku, a klucici taky dekujou za male narozeninky :wink: :slight_smile: uz to jsou velci chlapaci :grinning:
Ninus, vy mate oslavu zitra, vid? :wink: :slight_smile:

Ani, fakt radeji odpocivej, ja tohle mela taky, nastesti bylo vse v poradku, ale taky me to vyplasilo.

Tak co ve stredu, dame kolouska? :grinning: :grinning: My urcite prifrcime
26. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já hlasím návrat z chalupy :grinning: :grinning: :grinning:
Bylo krásně a zítra asi pojedme zase, já se hlásím na kolouška - už mu po nás muí být smutno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Any jo jo to bude oslava jak bejk :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petul děkuji

Zdeni ahoj to je super že se vám líbilo tak šup šup njaké fotečky

Ani to bude uritě v pořádu hodně odpočívej :wink:
26. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any co ty příkrmy - já jsem lempl já to ješt nenastudovala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: se strašně stydím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile:

teda dneska se nám spinkalo,že jsme všichni zaspali :sweat_smile: máme totiž už doma taťku a tak jsme si ho užívali :dizzy_face:

fotky dám až budu mít čas,takže zřejmě večer, mám jich pár,protože jsme doma zapomněli nabíječku a tak nám v zoo
došla baterka a poslední 3 dny jsme nic nenafotili :frowning2:

holky bude tento týden nějaký srazík? doma nás to nebaví už teď a chceme někam vyrazit :grinning:
když bude hezky půjdem zřejmě na bazén,chodíte někdo?????
27. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
nin,honzikovi vse nej :wink:

pro stredu jsem :slight_smile:

zdeni,tak konecne vyraz s nama :wink:
27. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tu nekdo?

Dnes v noci jsem zase spinila, tak jsem volala do nemocnice jestli tam nahodou neni Razak - nebyl. Tak jsem zavolala Topinkovi, ochotne me vzal a udelal ultrazvuk. Cekala jsem dvojvajecna dvojcata a jedno to vzdalo, to druhe se vyviji. Snad bude vsechno v poradku....
27. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
Nin a Ani plenky jsou na cestě, volal že je přiveze mezi 11-12, tak ninus můžeš si přiject nebo ti je vemu na sraz jak budeš chtít
27. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to je mi moc líto :frowning2: snad bude všechno teď už dobrý a miminko bude v pořádku, moc ti držim pěsti
27. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,to me mrzi,ale hlavne ze tam mas toho jednoho broucka :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek