• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak ja uz jsem tu taky :slight_smile: kluci uz odfukuji v postylkach

teda Ninus, tak to jste nas predbehli :wink: se nedivim, ze ji vyzahnul hned, ty kase jsou moc dobry :slight_smile: Jsem zvedava, na jak dlouho ho to zasyti, vis, jestli bude spinkat stejne. Ja prave zkusim jen tak polehku mrkvicku k obedu, k mliku teda

Kato, tak to je Kacenka fakt sikovna, ze takhle pekne vydrzela. Nasi kluci jizdu autem strasne milujou, vzdycky spinkaji, nebo pozoruji, je fakt, ze jsou zvykli, jezdime dost casto.
Fotky pekne, to si ji konecne babicka a deda uzili, vid?
28. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, zrovna si rikam, jak to, ze uz spinkate :wink: :slight_smile: To je Julca taky sikovna
28. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas cesta autem taky pohoda :slight_smile:. jeli jsme pres dve hodky a cely to prospala :dizzy_face:

jo jo,je cim dal sikovnejsi :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo, jdu si uvarit obed na zitra :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, to si jdes jeste ted varit obed? :grinning: :grinning: :grinning: A co dobreho?
28. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jen veprovy masiko na zelenine a brambory, dneska jsem mela takovej divnej den, nic se mi nechtelo, ani varit no proste nic, tak jsem se zivila pres den vsim moznym a je mi ted blbeplacala jsem fakt vsechno mozne, tak jsem se dokopala k tomu, abych si uvarila na zitra aspon, navic je zitra sraz, tak abych zase nejela jen s jogurtem v zaludku a taky Kacka je ted akcni jak blazen a neni casu na vareni, ted mam na to vetsi klid a aspon mi zbyde vice casu na uklizeni, musim prat a zehlit, porad jsem se k tomu nedokopala :confounded: :pensive:
28. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to chapu, ja zase varim hned rano, kdyz se kluci napapaji, to jsou pak na kolotoci, nebo na hraci dece, tak vzdycky litam jak blazen abych vsechno stihla, pak uz si vyzaduji stoprocentni pozornost :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to u nas uz pres hodinu vypuklo..... Bouraji o sto sest a ja je chodim jen kontrolovat :slight_smile: Zatim u toho nedelaji moc velky ramus, ale to prijde....
29. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
káť:naprosto tě chápu,taky jsme měli období,kdy jsem musela vařit večer,protože jinak bysme byli druhej den hlady :grinning:

ani tak ať jim to jde hezky od ruky
29. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, dneska na slezinu neprijdu, ma mi prijet navsteva a tady bordel jak v tanku, zrovna snidam, tak pak se do toho dam,Kacka nastesti ted usnula - jeste ze tak, jinak bych uklidila velky prd, jak se toci na bricho, nablinka pod sebe a pak ji do toho padne hlava, mam strach aby neco nevdechla, jeste ze spi a ja muzu makat :sunglasses:
29. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,to je skoda,tak priste

ani,tak uz budete mit brzo hotovo :slight_smile:

ja se dnes dozvedela ze moje spoluzacka porodila 3. dite,je ji 23 let. mazec
29. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky na srazík dorazím po půl druhé ale je na skok pro pleny a na cigárko a rychlou kofolu
29. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,to je skoda :frowning2:
29. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
san tak to je fakt mazec,jemi o deset let víc a stačí mi dvě :slight_smile:

jinak už je rozhodnuto,v neděli letíme s frantou na rhodos do tohohle hotelu,nechtěli jsme all inklusive a nakonec ho máme,nic z toho co jsme chtěli nebylo volný,tak jsme se nakonec rozhodli pro tohle www.eltur.cz/zeme/recko/rhodos/montemar-beach ale letíme s blue style,myslím,že nebudeme litovat :wink:
29. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dneska nestíhám,bohužel se nám rozbila doma voda,takže máme řemeslníky a na srazík to nestíháme, manža je v práci a já musím být doma :frowning2:
tak příští týden jestli bude slezina,to už půjdem na 100%
29. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já NAHLAS závidím já chci taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zabalíte si mě do kufru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni to je škda já dneska můžu jen na chvíli musím na gyndu jsem objednaná, antikoncepce mě nedělá dobře mám po ní hrozný migrény a nedostávám měsíčky tak to musím vyřešit.
29. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snadři 3 dítě v 23 to je holka čilá mě bude 28 a jsem ráda že mám toho našeho raráška
29. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,to je skoda :frowning2:

jj,ma deti po roce a pul. opravdu ji to nezavidim

lucy,ja bych taky chtela,je to nadherny :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po půl rce no to je hukot u ní slovo antikoncepce je asi sprosté slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale asi by jste platili za nadměrný zavazadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ani tak jak pokračuje bourání???
a co ta schůzka jak to dopadlo???
29. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:já to chtěla napsat,ale nechtěla jsem tě urazit :grinning: :grinning: ,ale jestli si to zaplatíš :grinning: :grinning: ,ale honzíkovi by bylo moooc smutno,kdy jdete na ty kyčle?
29. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin, bourani jadra je u konce, problem s elektrikou, takze pokracovani zitra. Jinak cele jadro je dole, jeste zbyva vybourat komora, ale tam prave vadi ta elektrika.....
Jinak nam vyhodili elektriku v celym byte, je to tu delany fakt jak na kolene......

No schuzka na CLK byla o nicem. Sedel tam i reditel nemocnice Fiala. Spis chteli zjistit nasi strategii a mysleli si, ze vsechno splachnou jen omluvou pred predsedou revize.... Pry uz udelali vsechna opatreni a nekteri lekari pry odesli (narazeli na Stetku) a nekteri prisli. No jako po tomhle rozhovoru nevim, zda budu opravdu rodit tady.....
29. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani.to je fakt k naštvání,nikde nenajdeš zastání,každej si jen hrabe na svým písečku,je mi z toho na bl... :rolling_eyes: :angry:
29. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli, no ja uz radeji neplytvala energii, kdyz mi reditel nemocnice rekl, ze udelal opatreni. Ze do dvou hodin na sale se musi zasahnout a ze je vlastne do te doby vesla (1 hod a 55 min na sale) a kdyz jsem mu rekla, ze to asi neni normalni a ze se mi nezda ani to, ze sundaji monitor po 30 min rodicce, ktere padaji ozvi pod 100 misto aby tocili monitor treba hodiny........No proste udelala jsem si obrazek a dohle nemocnici nedaruju. Uvidime jake prijde vyjadreni do 14 dnu.....Pujdu klidne soudne.... Prej nekteri doktori odesli a nekteri prisli. Odesli ti spravni???
29. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani podle mého odešli ty nepravý ti kteří naopak měli zůstat tím myslím Štetku

Jinak na gyn dobrý čípek v pohodě jen mě zarazilo že za vyšeření zrcátkama a cytologii jsem platila 50,- (o peníze nejde) jen mě to zarazilo že u Štetky jsem to nikdy neplatila :confused: :confused: :confused:
29. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, ja si take myslim, ze odchazeji ti, kteri by meli zustat......

A k placeni? Ja u Razaka platim 30 Kc prohlidku a 50 Kc zrcadla....
29. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to asi proto že Štetka nebyl soukromník že jo a Braunová je, právě že jsem na to nebyla zvyklá tak ted vím že to tak má být
29. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak bylo na srazíku?
u nás už je voda opravená,jen nemáme teplou v koupelně v bojleru,tak jsme malýmu na koupání nosili z kuchyně (tam máme průtokový ohřívač) a nám se snad do půlnoci v bojleru něco nahřeje

ninus já jsem u Křešničky nic neplatila a teď u Braunové jsem si na to už zvykla
29. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy kde jste všechny??????????????????
29. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem psala e-mail dekanovi prirodovedecke fakulty v CB, chci jit na postgradualni studium :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek