Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
29. črc 2009
Ani to je super, já bych chtěla od příštího roku začít studovat ještě musím najít nějakou odpovídající VŠ
aninam
29. črc 2009
Nin, jaky obor? Tak to ja uz mam za sebou, ted uz jen rozsirit studijni obzory 🙂
aninam
29. črc 2009
Jezis to je hodin a zitra po sedme jsou tu remeslnici a nanovo, dneska moc netloukly 🙂 I sousedka byla prekvapena, jak to bylo tiche, ze na to nejsme takhle zvykly 😃
Holky mame nasazenej zachod a vzdy rikame, ze chodime curat na Vaclavak 😃 😃
Tak se jdu vycurat a spat 🙂
DOBROU!
ninus81
29. črc 2009
Ani maturovala jsem z práva,krimilastiky a integrovaného záchraného systému ( loni v září ) tak bych ráda našla něco tomu podobného na práva není šance a hlavně vše musím dálkově
aninam
29. črc 2009
Nemusis dalkove! Muzes si na dennim domluvit individual 🙂, ale to chce vse probrat s dekanem....
A ted uz vazne dobrou....
sayastautor
29. črc 2009
ani,tak to jste teda moc nevyresili 😞

zdeni,tak aspon ze uz mate opraveno 🙂

ja julcu prechvalila,dnes usnula az ted
aninam
29. črc 2009
say, zaver disciplinarniho rizeni revizni komise prijde doporucene do 14 dnu, tak jsem na to zvedava. Pokud nebude, to co ocekavam, davam samozrejme odvolani.....
ninus81
29. črc 2009
My už spinkáme od 21:20 jako každý den bežně od 21:30 já Honzíka přechválila co se týče kaše nechce jí vypil 30ml a tak se vztekal mamina říkala to jsou prdíky a já né né on se ksichtí to mu prostě nechutná no a měla jsem pravdu udělala jsem mu jeho dávku mlíčka a jak bumbal takže na nějaké kaše víte co ....... 😃 😃 😃 😃 😃 počkám 14 dní nebo 3 neděle a najedeme na mrkev 😃
sayastautor
29. črc 2009
nin,to je rostak 😃

ani,ale to co vam tam rekli,jako ze podle nich staci omluva a ze nekteri uz opustili sva mista (skoda ze ty nespravny),to me od nich prijde jako ubohost :-x |-| . by me zajimalo jestli by to stacilo fialovi kdyby byl na vasem miste 8-(
ninus81
29. črc 2009
Sandruš je vyčuranej kanec jeden 😃 😃 😃 😃
sayastautor
29. črc 2009
ja jsem pak zvedava na nas :-N 😃 😃 😃
aninam
29. črc 2009
say, take jsem jim neco podobneho rekla..........no proste to bylo o nicem........
Jeste nam tam tvrdi, ze jim tam loni v srpnu umrela rodicka po 24 letech a ze umira rocne 12 rodicek a ze novorozenecka umrtnost je proste bezna.........no nemam slov...
sayastautor
29. črc 2009
no,tak to teda taky nemam slov ... 8-( . hlavne kdyby slo o ne...
aninam
29. črc 2009
Holky, ale tohle je mimo tema, nekdo to naprasi a mam zakazanej pristup 😃
ninus81
29. črc 2009
Ani to nechápu kdo by tě měl naprášit a proč a kam zakázanej přístup???????????????????????????
sayastautor
29. črc 2009
to taky nechapu =-) :-N
ninus81
29. črc 2009
Sandři tak to jsme dvě, hele v kolik jste zmizli já do snacku dorazila v 15:20 a vy nikde 😞 😞 😞 😞 😞
ninus81
29. črc 2009
jééé omluva za hrubku 😃 😃 😃 😃
ninus81
29. črc 2009
jdu kouřit a pak asi do hajan
sayastautor
29. črc 2009
no kluci breceli,tak holky spechali domu a ja tam sama cekat nechtela,protoze jsem nevedela jak dlouho. to me mrzi. my odchazeli neco malo po treti
ninus81
29. črc 2009
Holky jezdíte někdo častěji a nákupy do Tesca????????????????????
sayastautor
29. črc 2009
nin,my vubec
sayastautor
29. črc 2009
ja bych jela k mori...
aninam
30. črc 2009
Ale holky moje, napsala jsem na jedne diskuzi neco, za co me hrozi, kdyz se to bude opakovat, zakaz na MK....

Say, ja bych jela znovu k mori.....
kvikvicek
30. črc 2009
Ahoj holky, Nin ja tam docela jezdim, ted jsem tam byla v pondeli 😉
sayastautor
30. črc 2009
holky,loucim se do zitrka,jedeme na milavy 🙂

ani,to me mrzi 😞
ninus81
30. črc 2009
Ani aby se nepos.... ]-(
ninus81
30. črc 2009
Ká´to kdyby jsi tam narazila na bodýčka z dlouhým rukávem vel- 6-9 mohla by jsi m je kdyštak vzít bud bilý nebo barevný to je jedno na ně je strašně těžké tam narazit
kvikvicek
30. črc 2009
San hezky si to uzijte 😉 x-)
kvikvicek
30. črc 2009
Nin urcite ti je vezmu, shanim je taky , ale ted je nemeli, koukala jsem na ne :-|