Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
30. črc 2009
kato,diky,uz mam sbaleno a jen cekam az me tu eda vyzvedne. jedeme jen do zitrka do chatky,tak to bude urcite v pohode.

chystate se sem v sobotu nekdo na pivni?

co evca? Zuzka? Klarka? Alca? dlouho tu nebyli
ninus81
30. črc 2009
já tam byla dvakrát jenom kvuli nim a ulovila jsem akorát jedny kolik oni vastně stojí já už si to nepamatuju na mimibazaru je prodává nějaká ženská nové za 179 + poštovné
ninus81
30. črc 2009
Sandři užijte si to zrovna jse dneska ráno na holky myslela nějak nás zanedbávají ale asi dovolenkaří
ninus81
30. črc 2009
Káťo to by jsi byla moc hodná 😉
kvikvicek
30. črc 2009
Ninus myslim ze ta cena sedi, je zvlastni jak je tenhle kousek obleceni nedostatkovej :-| ja myslim na Evcu, chudak asi zapasi s kojenim a bradavkama 😞
kvikvicek
30. črc 2009
Holky co dneska delate? ja bych nekam zajela , mam tu auticko, manza ma druhe od rodicu, tady u nas u jezu je hrozne lidi a neda se tu roztahnout ani deka a je hrozne vos a ovad a komaru.
ninus81
30. črc 2009
a ješte bych na zimu chtěla sehnat ty rolákový bodýčka, možná že je objednám přes ní uvidím oni se neztratí a malý ješte nedávno měl velikost bodýček newborn 😃
ninus81
30. črc 2009
my neděláme nic malej malej usnul, velkej leží u telky má dovču
sayastautor
30. črc 2009
holky,to nam 6-9 mesicu je akorat :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃

kato,kam vyrazit nevim,ono komary a tuhle havet mas ted vsude u vody 8-(

nin,u tech rolakovych bodycek si davej pozor,taky jsem jich par mela a ani jedno neoblekla pres hlavu ]-(
ninus81
30. črc 2009
Sandři je jevy jedete s těma velikostma, y máme některé věci stále 0-3 a něco u i 3-6 😃 😃 😃 😃 😃 velikost 6-9 by měl malý jako noční košilku
Prý jsou dobrý ty rolkový od HaM ale pry jsou docela drahý
ninus81
30. črc 2009
chtěla jsem napsat rolákový
petulka12
30. črc 2009
čauky děvčata
já taky shánim body s dlouhym rukávem, v sekáči to vůbec teď nemají, právě se chystáme s Ani po mateřský na nákupy do Písku a spoléháme na Tesco

Káťo škoda že sem dopo nečetla koníka, bys bejvala mohla přijet do Blatný, my jsme s Ani courali po parku
kvikvicek
30. črc 2009
Ahojky, Peto to je skoda, bych urcite prijela 😞 tak priste. Holky volala jsem Evci a je chudak uplne psychicky na dne |-| - proste sestinedeli je hnus, mam vas pozdravovat, a rikala az se da dokupy, tak se uvidime 😉
petulka12
30. črc 2009
tak jo příště bys přijela 😉 , to mi mrzí ta evina snad to bude brzo dobrý
mikesova25
30. črc 2009
ahojky holky 🙂

tak my jsme dneska byli za taťkou na kombajnu,Venoušek je naprosto kouzelnej,hned se k taťkovi rozběhne a to ho neviděl měsíc 🙂

včera jsme se s manžou konečně rozhodli,že po ms jdeme do ostrého snažení x-) x-) už se moc těším já už chci mít doma krásného malého broučka nebo berušku, kamarádka má 14ti denní holčičku a ta je naprosto úžasná

jo a hlásím že máme doma bazéééééééééééén, taťku jsme přemluvili a už stojí na sadě 🙂
anny84
31. črc 2009
Dobre ranko,

tak mame za sebou prvni hexu, kluci to zmakli v pohode, bez reakce, tak jsme rada. Sice kdyz jim to pichla, tak chudacci straaasne plakali, ja skoro taky, ale pak uz to bylo dobry 🙂

Káťo, tak pristi tyden muzes prijet k nam, a holky samozrejme taky 😉 🙂 udelame vam prohlidku Blatny s Petou 😃 😃

Jinak Evci je mi moc lito, snad to rychle prekona, aby se mohla kazdy den radovat, ze ma Davidka.
zuzankast.
31. črc 2009
Ahojky, přeju krásné dopoledne.
Nějak teď nestíhám,děláme na bydlení, k tomu sem včera zprovorňovala káru za auto (světla a skoro se i povedlo 😃 ) a do toho balim na to naše stanování. Dnes už je doma i Jára, tak mi pomůže s nakládáním na káru, abysme zítra ráno hned vyrazili. Má být vedro, snad to s Jůlinkou přežijem :-S Ale pak už prý příjemně, tak doufám, že tam vydržíme i dýl než na víkend.
Snad budu mít na dovče čas vás ten týden dočíst.
Mějte se tu krásně, zatím papa
sayastautor
31. črc 2009
holky,
hlasim navrat,chteli jsme jet az vecer,ale jelikoz se nam rozbil kocar,tak jsme jeli dop 8-( . tak mame ted nechtene julcu v pujcenem hroznem sportaku 😞 . je to stary kocar,neotocny kolecka,nehoupe,no, stydim se s nim mezi lidi a to jsou zitra ty pivni 😞 nas bude do mesice.ach jo. to uz si naseho hlubokyho moc neuziju a muzu jit do sportaku. a taky se nam julca do tohohle moc nevejde :-|

na evcu moc myslim!
sayastautor
31. črc 2009
zuzko,moc si to uzijte,my byli v chatce a bylo to v pohode. julca tam byla nejmladsi ze vsech na celych milavach,i na recepci koukali ze berem tak male mimco 😃 😃 😃
ninus81
31. črc 2009
Ahojky Sandři to je pech stím kočárkem a co se na něm pokazilo?????
A co koupit ty golfky???? ale to je možná zbytečný
sayastautor
31. črc 2009
z niceho nic se zacal blbe vozit a takovy zvuk,tak koukame a to jedno predni kolecko se tam divne hybalo,jako by melo kazdou chvili upadnout. tak jsme hned jeli domu a dali to reklamovat. jenze na to maji mesic. tak si zvykam na tenhle co nam pujcili,ale teda,moc parady neudelame :-N.
golfky ted uz kupovat asi nebudem,myslim ze to nema cenu,ale na malym meste meli v akci moonky,za 2990 kc,ale nekoukala jsem kolik stoji na netu
kvikvicek
31. črc 2009
ahoj holky, potrebuju poradit , Kacence zacalo hnisat ocicko, kapu ophtalmoseptonex, jde mi o to, jestli muzu jit rovnou na ocni kdyby to bylo spatny, nebo musim nejdriv k detskemu,a kam bych vlastne na to ocni musela jit? San, to je k prdu s tim kocarem, ja nechala podvozek u segry pres jednu noc venku a zrovna chcalo, tak ted ten kocar tak nesnesitelnevrze, ale to namazem a dobry, ale brzda u Roanu, to je fakt hnus, je plastova a musis to tak seslapnout, takovou silou, no kolikrat se nadru jak blazen
kvikvicek
31. črc 2009
ja budu urco kupovat nejaky lehky skladny sportacek-golfky, do mesta , k dr. na nakupy, cestovani a tak, ta moje krava velika- to je fakt des s tim cestovat
mispuli
31. črc 2009
káť:já myslím,že když se to nebude lepšit,tak můžeš rovnou na oční,ale i děcař ti předepíše nějakou antibiotickou mastičku nebo kapky,nebo tam zavolej a poraď se 😉

já se jdu rozloučit,v neděli v jednu odpoledne letíme,takže na letišti musíme bejt v jedenáct,tudíž odjíždíme do tábora už zítra a to ještě musíme stihnout popřát tchýni k narozeninám,tak jdu žehlit a zítramusíme zabalit nás i dětičky 🙂

škoda san,půjčila bych ti náš hlubokej
kvikvicek
31. črc 2009
Luci dik, a hezky si to uzijte ty druhe libanky x-) x-) x-)
ninus81
31. črc 2009
Ahojky Holky tak se tu hlásím, přijela sem z grilování mamina hlídala Honzíka a velkej šel na pivko takže jsem sirota 😃 😃 😃
ninus81
31. črc 2009
Luci nahlas a stále závidím a pořádně si to užijte 😉 😉 😉 😉
kvikvicek
31. črc 2009
Nazdar Ninus 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli