• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
kato,diky,uz mam sbaleno a jen cekam az me tu eda vyzvedne. jedeme jen do zitrka do chatky,tak to bude urcite v pohode.

chystate se sem v sobotu nekdo na pivni?

co evca? Zuzka? Klarka? Alca? dlouho tu nebyli
30. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam byla dvakrát jenom kvuli nim a ulovila jsem akorát jedny kolik oni vastně stojí já už si to nepamatuju na mimibazaru je prodává nějaká ženská nové za 179 + poštovné
30. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři užijte si to zrovna jse dneska ráno na holky myslela nějak nás zanedbávají ale asi dovolenkaří
30. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo to by jsi byla moc hodná :wink:
30. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus myslim ze ta cena sedi, je zvlastni jak je tenhle kousek obleceni nedostatkovej :unamused: ja myslim na Evcu, chudak asi zapasi s kojenim a bradavkama :frowning2:
30. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co dneska delate? ja bych nekam zajela , mam tu auticko, manza ma druhe od rodicu, tady u nas u jezu je hrozne lidi a neda se tu roztahnout ani deka a je hrozne vos a ovad a komaru.
30. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ješte bych na zimu chtěla sehnat ty rolákový bodýčka, možná že je objednám přes ní uvidím oni se neztratí a malý ješte nedávno měl velikost bodýček newborn :grinning:
30. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my neděláme nic malej malej usnul, velkej leží u telky má dovču
30. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,to nam 6-9 mesicu je akorat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kato,kam vyrazit nevim,ono komary a tuhle havet mas ted vsude u vody :rolling_eyes:

nin,u tech rolakovych bodycek si davej pozor,taky jsem jich par mela a ani jedno neoblekla pres hlavu :angry:
30. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři je jevy jedete s těma velikostma, y máme některé věci stále 0-3 a něco u i 3-6 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: velikost 6-9 by měl malý jako noční košilku
Prý jsou dobrý ty rolkový od HaM ale pry jsou docela drahý
30. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat rolákový
30. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky děvčata
já taky shánim body s dlouhym rukávem, v sekáči to vůbec teď nemají, právě se chystáme s Ani po mateřský na nákupy do Písku a spoléháme na Tesco

Káťo škoda že sem dopo nečetla koníka, bys bejvala mohla přijet do Blatný, my jsme s Ani courali po parku
30. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Peto to je skoda, bych urcite prijela :frowning2: tak priste. Holky volala jsem Evci a je chudak uplne psychicky na dne :pensive: - proste sestinedeli je hnus, mam vas pozdravovat, a rikala az se da dokupy, tak se uvidime :wink:
30. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo příště bys přijela :wink: , to mi mrzí ta evina snad to bude brzo dobrý
30. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

tak my jsme dneska byli za taťkou na kombajnu,Venoušek je naprosto kouzelnej,hned se k taťkovi rozběhne a to ho neviděl měsíc :slight_smile:

včera jsme se s manžou konečně rozhodli,že po ms jdeme do ostrého snažení :dizzy_face: :dizzy_face: už se moc těším já už chci mít doma krásného malého broučka nebo berušku, kamarádka má 14ti denní holčičku a ta je naprosto úžasná

jo a hlásím že máme doma bazéééééééééééén, taťku jsme přemluvili a už stojí na sadě :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak mame za sebou prvni hexu, kluci to zmakli v pohode, bez reakce, tak jsme rada. Sice kdyz jim to pichla, tak chudacci straaasne plakali, ja skoro taky, ale pak uz to bylo dobry :slight_smile:

Káťo, tak pristi tyden muzes prijet k nam, a holky samozrejme taky :wink: :slight_smile: udelame vam prohlidku Blatny s Petou :grinning: :grinning:

Jinak Evci je mi moc lito, snad to rychle prekona, aby se mohla kazdy den radovat, ze ma Davidka.
31. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přeju krásné dopoledne.
Nějak teď nestíhám,děláme na bydlení, k tomu sem včera zprovorňovala káru za auto (světla a skoro se i povedlo :grinning: ) a do toho balim na to naše stanování. Dnes už je doma i Jára, tak mi pomůže s nakládáním na káru, abysme zítra ráno hned vyrazili. Má být vedro, snad to s Jůlinkou přežijem :confounded: Ale pak už prý příjemně, tak doufám, že tam vydržíme i dýl než na víkend.
Snad budu mít na dovče čas vás ten týden dočíst.
Mějte se tu krásně, zatím papa
31. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,
hlasim navrat,chteli jsme jet az vecer,ale jelikoz se nam rozbil kocar,tak jsme jeli dop :rolling_eyes: . tak mame ted nechtene julcu v pujcenem hroznem sportaku :frowning2: . je to stary kocar,neotocny kolecka,nehoupe,no, stydim se s nim mezi lidi a to jsou zitra ty pivni :frowning2: nas bude do mesice.ach jo. to uz si naseho hlubokyho moc neuziju a muzu jit do sportaku. a taky se nam julca do tohohle moc nevejde :unamused:

na evcu moc myslim!
31. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,moc si to uzijte,my byli v chatce a bylo to v pohode. julca tam byla nejmladsi ze vsech na celych milavach,i na recepci koukali ze berem tak male mimco :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandři to je pech stím kočárkem a co se na něm pokazilo?????
A co koupit ty golfky???? ale to je možná zbytečný
31. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
z niceho nic se zacal blbe vozit a takovy zvuk,tak koukame a to jedno predni kolecko se tam divne hybalo,jako by melo kazdou chvili upadnout. tak jsme hned jeli domu a dali to reklamovat. jenze na to maji mesic. tak si zvykam na tenhle co nam pujcili,ale teda,moc parady neudelame :sweat_smile:.
golfky ted uz kupovat asi nebudem,myslim ze to nema cenu,ale na malym meste meli v akci moonky,za 2990 kc,ale nekoukala jsem kolik stoji na netu
31. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, potrebuju poradit , Kacence zacalo hnisat ocicko, kapu ophtalmoseptonex, jde mi o to, jestli muzu jit rovnou na ocni kdyby to bylo spatny, nebo musim nejdriv k detskemu,a kam bych vlastne na to ocni musela jit? San, to je k prdu s tim kocarem, ja nechala podvozek u segry pres jednu noc venku a zrovna chcalo, tak ted ten kocar tak nesnesitelnevrze, ale to namazem a dobry, ale brzda u Roanu, to je fakt hnus, je plastova a musis to tak seslapnout, takovou silou, no kolikrat se nadru jak blazen
31. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu urco kupovat nejaky lehky skladny sportacek-golfky, do mesta , k dr. na nakupy, cestovani a tak, ta moje krava velika- to je fakt des s tim cestovat
31. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
káť:já myslím,že když se to nebude lepšit,tak můžeš rovnou na oční,ale i děcař ti předepíše nějakou antibiotickou mastičku nebo kapky,nebo tam zavolej a poraď se :wink:

já se jdu rozloučit,v neděli v jednu odpoledne letíme,takže na letišti musíme bejt v jedenáct,tudíž odjíždíme do tábora už zítra a to ještě musíme stihnout popřát tchýni k narozeninám,tak jdu žehlit a zítramusíme zabalit nás i dětičky :slight_smile:

škoda san,půjčila bych ti náš hlubokej
31. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci dik, a hezky si to uzijte ty druhe libanky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak se tu hlásím, přijela sem z grilování mamina hlídala Honzíka a velkej šel na pivko takže jsem sirota :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nahlas a stále závidím a pořádně si to užijte :wink: :wink: :wink: :wink:
31. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar Ninus :slight_smile:
31. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek