• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Káťo ahoj taky slaměná ????
31. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já taky slaměnkuju a nějak se mi nechce do toho žehlení,nějak ani nevím,co si s sebou zabalit,pár nejoblíbenějších hadříků už mám na hromádce,ale nemůžu najít manželovo oblíbený kratasy,jestli je zejtra za světla nenajdu,tak mě asi zakousne a nikam nepoletíme :unamused:

jo a ty oranžový golfáče nebo co to je jsou krásný
31. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak půjdete na nuda pláž když nebudou oblíbený kratasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě před pár lety bysme klidně šli,jsme v tomhle docela v pohodě,ale teď se stydím za svojí postavu,když jsem oblečená,natož nahá :cry:
31. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě ber to tak že tam tě nikdo nezná tak je to jedno
31. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já fičím na cigárko a do hajan jsem grogy :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pápá,tak tedy půidu žehlit,když mě opuštíš :slight_smile:
31. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak tyhle moonky tam presne meli ale v ruzove,docela jsem nad nima premyslela,ale nemaj dobrou tu zadovou operku,to bych musela neco jeste dokoupit. no to co mame,tu nasi nadheru :sweat_smile:, uz si zacinam zvykat,ale teda des :sweat_smile:. barvy vysisovany,sportak se mi z toho vubec nelibi,chtela nam dat k tomu tu vloznou tasku,ale to by se tam julca vubec nevesla,uz ted to ma jentak tak,nejde to dat do polosedu jak jsem zvykla,blbe se s tim jezdi. ale je lehci nez nas a ma prehazovaci rukojet,to se mi libi. tak kez uz by byl ten nas :slight_smile:

kato,sla bych rovnou na ocni,ale jestli si nejsi jista,tak vanatove nejdriv cinkni :wink:

lucy,vy se mate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . moc si to uzijte :wink:

dneska jdem na ty pivni,tak se tesim :slight_smile:. je tam i U2 revival,jsou pry dost dobry,dokonce ted zpivali s pravyma U2 v parizi,tak uz mam domluveno ze mamina bude vozit,abych si to taky uzila :slight_smile:
1. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a na nuda plaz by me nikdo nedostal :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi to nedalo a letela jsem koupit golfky :grinning:
mame:
http://www.nej-kocarky.cz/graco-mirage-plus-s-tackem-a-nanoznikem-2009/
1. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ty jsou dobry San, ja mam od graca auosedajdu
1. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dnešní den a noc katastrofa :frowning2: :frowning2: :frowning2: v noci mě opět chytli šíleně záda, vydržela jsem to hodinu a pak Honza volal mamině ta ve 3 ráno přijela aby byla u malého a Honza mě vezl na pohotovost já nebyla schopná brečela jsem bolestí dostala jsem injekci a jeli jsme domů injekce zabrala na 3 hodiny tak jsem tam ráno volala a kdyby se to zhoršilo ještě víc mám přijet a prý by mě z největší pravděpodobností poslali na neurologii a hospitalizovali mě :frowning2:
Takže v pondělí mě čeká návšteva obvodáka a nasledně neurologie
Díky bohu za Honzu cele dopoledne se staral o malého a pak si ho vzala babička. Ptala jsem se dr z čeho to můž být prý to může souviet z porodem a jednostraným pohybem co se týče obstarávaní melého. Snad dnešní noc bude klidná nerada bych to absolvovala znovu
1. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin ty máš pech teda :pensive: tak snad se to obejde bez tý hospitalizace
2. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,to je hrozny :pensive: . snad to bude dobry a daji ti jen rehabilitace
2. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky HOLKY tak jsem se dneska vyspala a zada dali pokoj sic citim kazdej sval ale brufeny a prasky co me napsali celkem pomahaji doufam ze me daji rehabelitace a budu muset zacit neco delat aby se to neopakovalo
hospitalizaci bych odmitla kvuli malemu nedokazala bych si predstavit ze bych byla bez nej, no snad nebude nutná a budou to zatím řešit jinak.
2. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky,

teda Nin, tebe porad neco trapi, to je des. Snad se to fakt vyresi jinak nez hospitalizaci, to bych taky nechtela. Rehabilitace snad pomuzou. A nerikali te z ceho to mas?

Sandrus, golface jsou pekny, ty meli ve Strakach? A koupila si tyhle modry? To uz v nich budete jezdit?
To si asi uz moc hlubokeho neuzijete, co

Dneska uz ted tam je sileny parak, jsem zvedava, kde budem jezdit s klukama, vyzaduji uz jen jizdu, aby spinkali v kocaru :slight_smile: rozmachanci :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,
ano,koupili jsme je ve strakach. koukala jsem na vic druhu,ale na vsech mi neco vadilo :sweat_smile:. ted jsem moc rada ze jsem to okoukla nazivo a neobjednala naslepo pres net. V techle golfkach uz jezdime,jdou az do lehu,tak pohoda. maji velky snadno dostupny kosik, dobre se s nima jezdi, no,ale klasicky odpruzeny kocarek to neni,ale to nejsou zadne. a mame tu modrou barvu :slight_smile:
no,naseho hlubokeho si uz moc neuziju :frowning2:
2. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...

san golfky jsou nádherný, kamarádka zrovna tyhle prodává, jen má oranžovo-krémovou barvu.

nin je mi líto že tě ty záda tak trápí, doufám že se to obejde bez hospitalizace a tobě se brzo uleví

tady bylo tak nádherně, šla jsem napouštět ten náš bazén, do těď jsme doma řešili jak ho napustíme, až jsem se naštvala,natáhla hadici a že budu napouštět a v tom začlo pršet, sotva jsem zalezla domů, začali padat kroupy... :frowning2:
2. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme se vratili od manzelovo rodicu, abychom tu nemuseli pres vikend byt v tom rozdelanem byte :slight_smile:

Jinak taky jsem koukala na kocar, nejak se mi nechce kupovat ten co jsem mela vybrany pro maleho, nevim, ale neco mi rika koupit jiny. Tenhle se mi moc libi a ma stejnou vybavu a ma navic ten aretacni stred, docela se mi libi. Juknete na nej a reknete mi nazor: http://esen-baby.cz/kombinovany-kocarek-baby-smile-fx-2008-vcetne-autosedacky-p-602.html
2. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni,my taky pekne cestou zmokli :frowning2:. a byla ta tvoje kamaradka s tema golfkama spokojena?

ani, ten kocarek vypada moc pekne,ale nemuzu si pomoct, ja sice se svym kocarem spokojena jsem,ale kdybych se ted mela rozhodovat znovu,priplatim si za casualplay nebo jane,i kdyby mel byt z druhe ruky... ale to jen vec nazoru :slight_smile:. ten co jsi hazela odkaz je pekny :wink:
2. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, tek ten ani jeden nema kontstrukci, co chci ja. Nechci aretacni kolecka ani trojkolku.....
2. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
say kamarádka byla s golfkama spokojená moc :slight_smile:

ani kočárek je krásnej, je to podobný Mutsy kočárku, jen bych měla strach jak je velká hluboká korba, do mutsyho si totiž neumím představit dát 6 měsíční mimčo ve fusaku :frowning2: pokud má korbu dostatečně velkou pak bych neváhala

já jsem taky pevně rozhodnutá, že na druhý mimčo koupím casualplay s4, už mám vybraný i barvičky, teď už jenom to mimčo :dizzy_face:
2. srp 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikesova: rozměry hluboké korby délka 78cm,šířka 36cm, prave si myslim, ze je dost velky ne?
2. srp 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me u casualpaly vadi, ze ma ty kolecka jako u golfek a s tim, kdyz bych prijela ke tchyni v zime, tak se ani nehnu :D a s aretaci uz vubec ne. Je potrebuju nejlepe klasickou ctyrkolku, ale zase se bych chtela trochu moderni design :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak mutsy má na délku 76 cm a na šířku 34 cm v nejužším místě,takže ta korbička o moc větší není ale tak každý mimčo je jiný
já jsem taky nechtěla moc kočárek s dvojitýma kolama,ale v dnešní době málo kterej kočárek je bez, golfky skoro vůbec,takže když jsem si vyzkoušela na našich golfkách jak se jezdí s dvojitýma kolama tak už mi to nevadí a většinou
jde aretace zamáčknout aby se kolo netočilo
2. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miki, to ja mam golfky taky na dvojitych koleckach. Proste jsem se do tohohle zamilovala :slight_smile:.

Na maleho jsme meli tenhle: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=185519, jenze mi intuice nejak rika, abych tentokrat na tenhle nemyslela a poohlizela se po jinem. Nevim proc, ale posledni dobou intuici posloucham. Rikala, ze cekam dvojcata a cekala jsem. Rika, ze vse dopadne dobre a verim, ze dopadne. Rika, ze mam jit rodit do Pisku a po stredecni debate na CLK s reditelem jsem se definitivne rozhodla.....
2. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja se na nej dojedu kouknout do CB nebo sem na maly namesti, ale az bude tehu prukazka. Zatim budu pokukovat po netu :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten firkon je teď hodně žádanej, já jsem měla skoro na stejný způsob dorjan http://www.levnykocarek.cz/kocarek-dorjan-cross-country-vzor-2008?var=13 jen v zelený barvě a teď je krásný i ten nový dorjan http://www.detskyraj.cz/zbozi/6372-dara-dorjan-danny-sport-2009-+-autosedacka

v budějovicích si vybereš určo,já jsem tam měla jasno hned :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v to verim, je to tam dost velky. Pravda, ze ja tam jen vbehla, rekla jakou chci odsavacku a zase bezela..... Zrejme ted pojedu k Cudkovi na UTZ, tak se tam stavime s manzelem a budeme se kochat :slight_smile:
Zatim je favorit baby smile FX 2008 :slight_smile:
2. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja na netu okoukavam kocarky :slight_smile: Na juniora jsem mela vybrany firkon ivone a nejak se mi nechce kupovat ten, co jsem mela vybrany, tak se koukam, co je "noveho". Zatim se mi libi Baby Smile FX 2008 a Leviroo 3 in 1 model 2010 :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek