• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jezis do melo jit do breznatek :grinning:
2. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, tak ja bych se priklanela ke kocarku Leviroo, ten je prekrasnej :slight_smile: :slight_smile:
Na ten jsem mela zalusk :wink:
Ten ruzovy pro holcicku :slight_smile: a ten tyrkysovy pro klucika :grinning:
2. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, kdyz ja nechci ty aretacni kolecka :frowning2: Me by se vice libil ten stred :slight_smile: a navic Leviroo je o 4 cm sirsi nez Baby Smile FX. A u FX se mi libi to jednotuchy reseni :slight_smile:. No jeste budu mit o cem premyslet. Kazdopadne nez koupim, tak chci nazivo videt :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to urcite, videt to chce
a co znamena ten aretacni stred? to nevim
2. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ze se te vlastne neotaci kolecka, ale stred..........

http://www.babylife.cz/kocarky-depemo/baby-smile-fx-depemo-sada-podvozek-korbicka-sportak-taska-nanoznik-stribrna-akce

tady je to videt na posledni fotce dole....
2. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ja jsem teda rada za otocna kolecka, protoze nas kocarek je preci jenom tezsi, a tohle mi to hodne usnadni
Ale i tento vypada docela pekne, to se mi libi ta stribrna barva :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, ja chtela neutralni u maleho, ted jsem rekla NE. Pro holku cervena nebo ruzova, pro kluka modra! Stejne budu kupovat jen ten kocar, vsechno ostatni vcetne plen na prvni 2 mesice mam.... Pak se pripadne proda a koupi novej znovu :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja nemuzu mit otocna, kdyz prijedu ke tchyni na vesnici, tak bych nevyjela. Tam je to sama jama......
2. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, ja bych taky nechtela neutral
2. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho u maleho chtela, s tim, ze bude pro dalsi. Ted vim, ze ho po prvnim prodam, kdyz bude druhe opacne pohlavi :slight_smile: At ma kazde sve :slight_smile:
Tentokrat verim, ze to dobre dopadne a jsem rozhodnuta, rodim v Pisku. Bude to lepsi pro vsechny a navic v tehu prukazce bude, co se stalo a verim, ze kdyz zavola Razak do nemocnice nebo si domluvim schuzku s primarem dopredu ja a domluvime postup. Vsechno je o komunikaci.
2. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych taky chtela pro kazde mimi novy kocarek :slight_smile: :slight_smile: at to druhe vsechno jen nededi :wink: :slight_smile:

jinak je to fakt jen o domluve, staci otevrit pusu
2. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týče kočárku já jsem spokojená z x landrem ale mohla by být větší korbička
2. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukam na nej Ninus a reknu ti, ze je jeste o 4 cm uzsi nez ten, co chci :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any já kočárek hned střelím teda až půjdeme do sportáku tak půjde na prodej hluboká korba. Na druhý si nenechávám nic jelikož znáš co říkám druhé mimi ne ne ne ne ne
Jo any u vás už né druhé ale třetí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, odrikaneho chleba nejvetsi krajic a jedno dite za maminku, druhe za tatinka a treti statu!!! :grinning:
2. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to mě právě štve že to má moc uzkou korbičku a hlavně blbě tvarovanou že u těch nožiček je to úzké to jsem si bláhově myslela že tam malej ještě tak v listopadu bude no to ani náhodou ale co se týče jízdních vlastností je super
2. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky chci hned korbicky prodat, aspon budou penizky na autosedacky :slight_smile:

Jo jo, Ninus, vim co rikas :wink: :slight_smile: Stejne si myslim, ze do toho pujdes :wink:
Co zada?
Tak ja si zkusila jezdit s klasikou, aretacnima koleckama a i stredem. Nejvice me vyhovoval aretacni stred, klasika a s aretacnima koleckama nejsem kamarad :(
2. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedno je za mě to je Honzík, tatínek už má a na stát víš co se.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame korby 78cm dlouhe a 32cm siroke, tak snad nam jeste ty dva mesice vydrzi :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem blahova, jeste nemam ani prukazku a uz vybiram kocar. Misto abych se drzela pri zemi, tak litam v oblacich, jak rikaji lidi kolem me, co me znaji: "Uz jsi to zase ty Ani, zase mas tu jiskru v ocich!"
2. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt
2. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záda no připadám si jako kdybych celej víkend tahala pytle cementu pořád ty svaly cítím a mezi lopatkama mě to bolí jako čert, uvidím co zítra ještě že má Honza ještě dovču abych mohla k dr.
Ani jakou budete pak kupovat autosedačku???????? Všichni chválí Maxi cosi ( jak říká moje segra maxi kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
2. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
Ani, kočárek Baby Smile FX je moc pěkný, kamarádka ho má, zkoušela jsem si ho i povozit a nevyhovuje mi jen ten podvozek má totiž ovládání v přední nápravě, ale je to na zvyku než se naučíš to ovládat, korbička je opravdu menší, má teď 6kg mimčo a je ho plný kočár, jo a korbička má vnitřek z flauše, je to opravdu napodobenina Mutsyho, mají ho opravdu malým náměstí a v ČB, my taky mamé Baby Smile, ale jiný podvozek a jsme moc spokojený. :slight_smile:

Nin, co zádíčka? Mě taky pořád ještě bolí kříž, na žádné dlouhé chození to není a to se ještě musím držet kočáru.

Dnes jsme byli v Tescu v ČB a mají už novou podzimní kolekci, no co více říce, nádhera, nevěděla jsem co dříve koupit, normálně jsem odtud utíkala.

Jinak naše Terezka je zatím zlatíčko, napapá a spinká, občas nás pozlobí bříško, ale jinak ok, už vážíme 2600g, opravdu nám chutná. :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ted mame vajicko maxi kozy :grinning: :grinning: :grinning: a je super, chtela bych i pak autosedajdy, ale jsou dost drahe, tak uvidim, ale spis jo

tak snad uz te to povoli, abys byla ok
2. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na tuhle konstrukci - Baby Smile FX 2008 - jde. Ja mam koupenou Romer od kamaradky z nemecka - ma ji pujcenou synovec, ale s tou uz jsem se rozloucila jako i s druhou postylkou, co jsem jim pujcila. Takze asi pujdu k te, co je primo v sade u toho kocaru.....
2. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani já byla to samý hned jak jsem se dozvěděla že jsem těhu (jéééé 18 srpna to bude rok co mě to gyndař řekl )jsem hned šla a koupila si šatičky já si myslela že to bude holčička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek