Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
2. srp 2009
JITUŠ ahoj já už se tak těším až nás z malou navštívíš na srazíku, téda 2600g to měl ten náš raubíř porodní váhu. No na pohotovosti dr říkal že to muže taky souviset z porodem tak nevím uvidím co zítra a pak co na neurologii

Anny to mě právě štve že ty maxi kozy jsou tak drahý
aninam
2. srp 2009
Murecka, dekuji za informaci. Dojdu se na nej podivat, ale az ke konci zari, az budu mit prukazku, zatim pokukuju po netu.

Anny ja mam tu dalsi autosedacku tusim 9 - 18 kg (nejsem si jista a je ted zavalena krabicema z kuchyne..) taky maxi cosi 🙂
aninam
2. srp 2009
No holky me ted normalne zacalo svedet siti po porodu, citim kazdy steh a drbu se tam jako koza :-o
ninus81
2. srp 2009
Anny tahle je pěkná no to i ta cena http://www.nej-kocarky.cz/maxi-cosi-autosedacka... 😞 😞 😞
anny84
2. srp 2009
To jsou drahy, ale zase hodne bezpecny a pekny 🙂
aninam
2. srp 2009
http://www.nej-kocarky.cz/r-mer-autosedacka-kin... tuhle jsem nedavno prodavala kamosce z nemecka po jednom diteti.....
anny84
2. srp 2009
No, takovou ma prave segra na malou, je s ni strasne spokojena, protoze kdyz tam spinka, tak se to da jakoby podseknout, a je v takove spis lezici poloze, fakt super
sayastautor
2. srp 2009
jeste nez vas doctu,nakecali jste dost 😃.
ani,ja mam firkon quatro a jsem s nim spokojena. az ted teda na to kolecko,ale mozna jsem si to zpusobila sama a na milavach jen dodelala 😞
hlubokou korbu ma fakt velkou a jedina chyba co ma,je ze se mi nevejde do vytahu, to jsem si bohuzel neohlidala 😞
co se tyce kolecek,tak uz bych nechtela aby se neotaceli. nas firkon je ma otocny, jdou zaaretovat a je to naprosto super. ten co mame pujceny otocny kolecka nema a ta manipulace je o dost tezsi. to jen moje zkusenosti 🙂

a ted jdu docist 🙂
ninus81
2. srp 2009
tak to vypadá že si k ježíšku z tatkou koupíme MAXI KOZY 😃 😃 😃 😃 nééé plastiku mého hrudníku ale autosedačku 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
2. srp 2009
Sandři ahoj kdepak ses toulala ????
Holky já musím na onu místnost nebo se po.... 😃 né že zdrhnete
anny84
2. srp 2009
😃 😃 😃 😃 no Ninus, asi tak, to bude pekny jezisek 😃 😃 😃

Ani, nas kocar ma taky ta otocna kolecka co se daji zaaretovat, myslim, ze uz to ma kazdy kocar, kdyz bys byla u tchyne, muzes zaaretovat, jinak si myslim, ze otocna vyuzijes hodne, je to ulehceni jizdy. 😉 🙂
anny84
2. srp 2009
Nin, zalezi jak tam budes dlouho 😃 😃 😃 😃
aninam
2. srp 2009
Say, ja nemusim resit vytah, bydlime v prizemi 🙂

Anny, ja bych radeji ten aretacni stred, ted te taky ulehci jizdu a muzu ho zaaretovat u tchyne a vlastne ani nemusim 🙂. Nevim nejak jsem k nim neprilnula, ale nebranim se, co ale nechci je trikolka... S tou bych asi u tchyne trpela....
sayastautor
2. srp 2009
ani,ten baby smile se mi libi 😉

barvu mame neutralni, ale nam se cerny kocarek libil, nechteli jsme zadny barvy 🙂. vec nazoru 🙂. ted kdybych mela cekat druhy, tak bych si priplatila a koupila casualplay, libi se mi v te olivove barve,ale nezajimala jsem se jeste o to 😃, tak nevim jakou maji nabidku barev 🙂

ja dneska byla u mamky, pak jsme cumeli na noveho pottera,pekna blbost teda,zklamalo me to, pak chalupari a chtela jsem vas pozdravit a vy takhle nakecano 😃

jito,ani, doufam ze tentokrat uz na sratzik dorazite at se taky pozname 🙂. teda doufam ze nejaky bude :-N
anny84
2. srp 2009
Hmm, to se nedivim, me osobne se trikolky ani nelibi, a i mi prijde, ze se s tim musi jezdit spatne
sayastautor
2. srp 2009
ani, trikolku jsem taky nechtela. ty kolecka ale muzes zaaretovat, nevim jak je to u stredu, to slysim prvne :-N. ale jak rikam. bez kolecek uz bych nechtela. tu nadheru co jsme provizorne dostali, manipulace hrozna 8-( . ale golfky teda taky na denni jezdeni nejsou,tak s ni taky budu muset obcas vyrazit mezi lidi 😞
ja uz se tak tesim na naseho firkonka x-)
aninam
2. srp 2009
Say, no snad me do toho nic nevleze, ja bych hrozne rada 🙂 Kam vubec na nej chodite??? Uz asi podskali ne co?

Ja asi pujdu do baby smile FX 2008 - ten aretacni stred me proste uchvatil a ta jednoducha konstrukce 🙂 a pro holku cervenej a pro kluka modrej!! A jestli ho maji tady na malym namesti, tak se musim premlouvat, abych tam co nejdriv nevplula 😃
aninam
2. srp 2009
Say, stred taky zaaretujes 🙂
sayastautor
2. srp 2009
ani 🙂. vypada moc hezky 😉
ted se schazime ve snacku,ale jestli nas bude vic,tak by mozna to podskali bylo lepsi, deti by cestou tam treba usnuli a nechali nas pokecat 🙂
ninus81
2. srp 2009
Teda holky jsem 5 minut pryč a tady toho přibilo 😃
sayastautor
2. srp 2009
ani,tak to jo. ja vubec netusila ze taky tenhle stred existuje :-N
aninam
2. srp 2009
No me je to jedno, hlavne, aby tam nebylo zakoureno. Z koure mi je na zvraceni a taky jsem zjistila, ze muj drahoceny parfem Madonna nudes budu moc pouzivat az po porodu, zveda se mi kufr 😃
sayastautor
2. srp 2009
jo a ten vytah me stve 😞. golfky se nam tam vejdou a to je takova pohoda vyjet s kocarem az nahoru a vsechno si v klidu na chotbe pripravit a ne se se vsim tahnou rucne a nenakupovat protoze bych to neunesla... to jsem tenkrat fakt udelala chybu ze jsem to neohlidala,ale me to vubec nenapadlo :-N. myslela jsem ze se vejdou vsechny. chybi nam asi jen 3 cm. proste k nastvani
aninam
2. srp 2009
Say, existuje 🙂 Tady je to novinka, ale v Nemecku uz to frci asi 6 let 😃

Holky moje ja budu muset jit spat, rano v 6 hod z postele a po 7 hodine tu jsou remeslnici, ted pojedou 14 dni v kuse bez vikendu, tak snad to dodelaji, uz chci aby to bylo hotove.....
sayastautor
2. srp 2009
ani, my stejne sedime vzdy venku 😉. tak sednes nejak aby na tebe kour nesel 😉
sayastautor
2. srp 2009
ani, dobrou 🙂

ja taky pujdu,aby edik nenadaval ze zas sedim u kone 😃 😃 😃
aninam
2. srp 2009
Tak to je vazne vyhoda prizemniho bytu..... a ted uz vazne dobrou!!!
murecka76
2. srp 2009
Na srazík by jsme dorazit mohli,když nebude vedro, jinak se snažíme venčit po ránku a pak jsme zalezlé doma. Taky tento týden očekávám dvě kamarádky, že se na nás přijedou podívat, takže uvidíme jaké stanovíte datum. 🙂
Vůbec nevím jak Terku oblékat pořád mi přijde, že je malinkatá a že musí být navlečená a pak mi přijde zase přehřátá.

Ani, jestli ti vyhovuje to ovládání ve středu, tak kočárku nejde nic vytknout, jen košík na podvozku, ten je opravdu dost malinkýa a nepraktický, ale uvidíš, v ČB ho mají dokonce i levnější.
ninus81
2. srp 2009
Ani příště se přidej taky, já budu chodit kouřit opodál 😉 😉 😉 😉 😉

Začni psát odpověď...

Odešli