• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

JITUŠ ahoj já už se tak těším až nás z malou navštívíš na srazíku, téda 2600g to měl ten náš raubíř porodní váhu. No na pohotovosti dr říkal že to muže taky souviset z porodem tak nevím uvidím co zítra a pak co na neurologii

Anny to mě právě štve že ty maxi kozy jsou tak drahý
2. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murecka, dekuji za informaci. Dojdu se na nej podivat, ale az ke konci zari, az budu mit prukazku, zatim pokukuju po netu.

Anny ja mam tu dalsi autosedacku tusim 9 - 18 kg (nejsem si jista a je ted zavalena krabicema z kuchyne..) taky maxi cosi :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky me ted normalne zacalo svedet siti po porodu, citim kazdy steh a drbu se tam jako koza :astonished:
2. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou drahy, ale zase hodne bezpecny a pekny :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nej-kocarky.cz/r-mer-autosedacka-king-plus-trend-line-2009/ tuhle jsem nedavno prodavala kamosce z nemecka po jednom diteti.....
2. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, takovou ma prave segra na malou, je s ni strasne spokojena, protoze kdyz tam spinka, tak se to da jakoby podseknout, a je v takove spis lezici poloze, fakt super
2. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste nez vas doctu,nakecali jste dost :grinning:.
ani,ja mam firkon quatro a jsem s nim spokojena. az ted teda na to kolecko,ale mozna jsem si to zpusobila sama a na milavach jen dodelala :frowning2:
hlubokou korbu ma fakt velkou a jedina chyba co ma,je ze se mi nevejde do vytahu, to jsem si bohuzel neohlidala :frowning2:
co se tyce kolecek,tak uz bych nechtela aby se neotaceli. nas firkon je ma otocny, jdou zaaretovat a je to naprosto super. ten co mame pujceny otocny kolecka nema a ta manipulace je o dost tezsi. to jen moje zkusenosti :slight_smile:

a ted jdu docist :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá že si k ježíšku z tatkou koupíme MAXI KOZY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nééé plastiku mého hrudníku ale autosedačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ahoj kdepak ses toulala ????
Holky já musím na onu místnost nebo se po.... :grinning: né že zdrhnete
2. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no Ninus, asi tak, to bude pekny jezisek :grinning: :grinning: :grinning:

Ani, nas kocar ma taky ta otocna kolecka co se daji zaaretovat, myslim, ze uz to ma kazdy kocar, kdyz bys byla u tchyne, muzes zaaretovat, jinak si myslim, ze otocna vyuzijes hodne, je to ulehceni jizdy. :wink: :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, zalezi jak tam budes dlouho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, ja nemusim resit vytah, bydlime v prizemi :slight_smile:

Anny, ja bych radeji ten aretacni stred, ted te taky ulehci jizdu a muzu ho zaaretovat u tchyne a vlastne ani nemusim :slight_smile:. Nevim nejak jsem k nim neprilnula, ale nebranim se, co ale nechci je trikolka... S tou bych asi u tchyne trpela....
2. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,ten baby smile se mi libi :wink:

barvu mame neutralni, ale nam se cerny kocarek libil, nechteli jsme zadny barvy :slight_smile:. vec nazoru :slight_smile:. ted kdybych mela cekat druhy, tak bych si priplatila a koupila casualplay, libi se mi v te olivove barve,ale nezajimala jsem se jeste o to :grinning:, tak nevim jakou maji nabidku barev :slight_smile:

ja dneska byla u mamky, pak jsme cumeli na noveho pottera,pekna blbost teda,zklamalo me to, pak chalupari a chtela jsem vas pozdravit a vy takhle nakecano :grinning:

jito,ani, doufam ze tentokrat uz na sratzik dorazite at se taky pozname :slight_smile:. teda doufam ze nejaky bude :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to se nedivim, me osobne se trikolky ani nelibi, a i mi prijde, ze se s tim musi jezdit spatne
2. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, trikolku jsem taky nechtela. ty kolecka ale muzes zaaretovat, nevim jak je to u stredu, to slysim prvne :sweat_smile:. ale jak rikam. bez kolecek uz bych nechtela. tu nadheru co jsme provizorne dostali, manipulace hrozna :rolling_eyes: . ale golfky teda taky na denni jezdeni nejsou,tak s ni taky budu muset obcas vyrazit mezi lidi :frowning2:
ja uz se tak tesim na naseho firkonka :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, no snad me do toho nic nevleze, ja bych hrozne rada :slight_smile: Kam vubec na nej chodite??? Uz asi podskali ne co?

Ja asi pujdu do baby smile FX 2008 - ten aretacni stred me proste uchvatil a ta jednoducha konstrukce :slight_smile: a pro holku cervenej a pro kluka modrej!! A jestli ho maji tady na malym namesti, tak se musim premlouvat, abych tam co nejdriv nevplula :D
2. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, stred taky zaaretujes :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani :slight_smile:. vypada moc hezky :wink:
ted se schazime ve snacku,ale jestli nas bude vic,tak by mozna to podskali bylo lepsi, deti by cestou tam treba usnuli a nechali nas pokecat :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky jsem 5 minut pryč a tady toho přibilo :grinning:
2. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,tak to jo. ja vubec netusila ze taky tenhle stred existuje :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me je to jedno, hlavne, aby tam nebylo zakoureno. Z koure mi je na zvraceni a taky jsem zjistila, ze muj drahoceny parfem Madonna nudes budu moc pouzivat az po porodu, zveda se mi kufr :D
2. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ten vytah me stve :frowning2:. golfky se nam tam vejdou a to je takova pohoda vyjet s kocarem az nahoru a vsechno si v klidu na chotbe pripravit a ne se se vsim tahnou rucne a nenakupovat protoze bych to neunesla... to jsem tenkrat fakt udelala chybu ze jsem to neohlidala,ale me to vubec nenapadlo :sweat_smile:. myslela jsem ze se vejdou vsechny. chybi nam asi jen 3 cm. proste k nastvani
2. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, existuje :slight_smile: Tady je to novinka, ale v Nemecku uz to frci asi 6 let :grinning:

Holky moje ja budu muset jit spat, rano v 6 hod z postele a po 7 hodine tu jsou remeslnici, ted pojedou 14 dni v kuse bez vikendu, tak snad to dodelaji, uz chci aby to bylo hotove.....
autor
ani, my stejne sedime vzdy venku :wink:. tak sednes nejak aby na tebe kour nesel :wink:
autor
ani, dobrou :slight_smile:

ja taky pujdu,aby edik nenadaval ze zas sedim u kone :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je vazne vyhoda prizemniho bytu..... a ted uz vazne dobrou!!!
2. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na srazík by jsme dorazit mohli,když nebude vedro, jinak se snažíme venčit po ránku a pak jsme zalezlé doma. Taky tento týden očekávám dvě kamarádky, že se na nás přijedou podívat, takže uvidíme jaké stanovíte datum. :slight_smile:
Vůbec nevím jak Terku oblékat pořád mi přijde, že je malinkatá a že musí být navlečená a pak mi přijde zase přehřátá.

Ani, jestli ti vyhovuje to ovládání ve středu, tak kočárku nejde nic vytknout, jen košík na podvozku, ten je opravdu dost malinkýa a nepraktický, ale uvidíš, v ČB ho mají dokonce i levnější.
2. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani příště se přidej taky, já budu chodit kouřit opodál :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek