• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
jinak pripojeni mi dnes taky blbne :rolling_eyes:
17. únor 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi hodná že jsi na mě myslela.Stím čípkem nevím ale četla jsem různé názory doktorů gynekologů a uplně se rozcházejí. No nemá cenu asi na tím špekulovat stejně to nevyřeším. :grinning: :grinning: . Moje drahá polovička jezdí po republice a rozváží zboží takže kolikrát vyjíždí ve 4 ráno a vrací se po 18hod o Rexíčka je sice postaráno co se týče vyvenčení ale to je asi málo
17. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, ono by bylo fajn kdyby nas doktori obcas taky trosku poinformovali :grinning:
Ty jo, tak to ho mas taky dost pryc co?To si vubec neumim predstavit. I kdyz, hlavne ze praci ma, v dnesni dobe krize... Rexik ti to odpusti :wink:
17. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si říkám taky a to se ptám a stejně mám pocit že mě každý z nich říká něco jiného
Jo jo je hodně pryč akorát někdy má volnou středu a pak víkend, tak jen doufám že rodit budu o nějakém víkendu
aby mohl být miláček se mnou
17. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me kolikrat otazky napadnou az kdyz jsem pryc. ale tak nevadi. na konikovi se clovek dozvi dost :grinning:
To mas blby, ja bych manzu u porodu moc chtela a nam by to melo vyjit at to prijde kdykoliv. Ale tak honzikovi domlouvej at vyleze az o vikendu. treba to bude hodnej chlapecek a poslechne :grinning:

jakej mas pocit z doktoru tady v nemocnici? Nejaky postrehy? jen abych vedela na co se pripravit kdyby Braunova nemohla :rolling_eyes: . Primar stale neprijemnej?
17. únor 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím doktoři na mě nezapůsobili zrovna nejlíp - přimář mě prostě nesedí ani lidsky ani po lékařské stránce - přijde mě že málo informuje.
Měla jsem taky co dočinění z Gregorovou( ta mě dělala UTZ ) a Pokornou ( ta mě vyšetřovala a řekla bych že je šikovná )- no prostě to shrnu zlatej Štetka a Razak, Braunovou jsem tu ještě nezažila
17. únor 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono si clovek asi nikde nevybere :frowning2:. muzem jen doufat ze nas porod bude bez komplikaci. a nebo ze tam zrovna narazime na ty sikovnejsi. Braunova je pry jedina ktera dela cisare bez reci kdyz vidi ze to k tomu neni. ze zbytecne netrapi. to jsem slysela, nevim co je na tom pravdy. Jak na tebe pusobila Gregorova? me prijde docela mila, kdyz teda clovek nevi co vsechno uz zpusobila :pensive:
17. únor 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Gregorový jsem dneska slyšela pěkný věci, radši to nebudu rozvádět.
Ninus: taky si myslím, že je Štětka největší kapacita :grinning:
17. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,klidne muzes, at vime na co se pripravit :wink:
17. únor 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: radši ne, nechci vás stresovat. Kdyžtak až porodíte. :wink:
17. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ja uz toho o ni vim tolik, ze me asi nic neprekvapi :confounded: . ale ok, pockam az si vsechny odrodime :grinning:
a jakpak se jinak citis?
17. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: mám se dobře, akorát zase ta únava z práce. Prázdniny byly moc krátký. :frowning2:
17. únor 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a to nechci strasit,ale bude to cim dal narocnejsi :unamused: . ale jestli mas hodne studenty , tak to bez problemu zvladnes :wink:
17. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
vítám nově příchozí. Gratuluji k těhulkování :slight_smile: .

Ninus, myslím na tebe ať je ti líp. S těma penězma je to děs :frowning2: . Jak může někdo něco takovýho udělat. A okrást ještě nenarozený mimčo? Hnus. Snad se to brzy vyřeší a penízky se vám vrátí.
17. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi to víte líp než já, jen když se tady bavíte o tom Štetkovi, tak mi dneska kolegyně z práce,která k němu taky chodí říkala, že přestupuje do Klatov. Ona měla rodit taky tady ve ST, ale chce zůstat u něj, takže bude na prohlídky dojíždět z Horažďovic tam a asi i rodit.
17. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a hekam tady, slítla jsem ze schodů pěkně po zádech, tak je mám naražený. Snažila jsem se co nejvíc zbrzdit pád, tak jsem si sedřela i ruce o zeď a zábradlí. No, snad se případnýmu zárodku nic nestalo...
17. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilco :frowning2:. tak ted odpocivej :frowning2:. hlavne ze sis nic nezlomila nebo neco podobnyho. o pripadne mimco se neboj, to je dost chraneny :wink:
17. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stále v nemocnici
Ahojky Holky tak už najíždím na druhý týden v nemocnici :frowning2: :frowning2: je mi stále dobře a dneska mě řekla doktorka na vizitě že v pondělí se udělá UTZ a pokud to bude stejné a nebo lepší půjdu domů (což by byla nádhera :slight_smile:)) Stále mě jen měří tlak a dávají Magnosolv a ležím ležím a ležím

A jinak co se týče té ztráty peněz - kontaktovala jsem se z toho kluka maminkou se kterou se známe a dnes mě volala ten můj podnájemník má jíž 3 den vyplí telefon, od pondělka se neukázal v práci - nikdo o něm neví a to mu jeho mamka půjčovala v neděli peníze aby mě dal na nájem a slehla se jak po penězích tak po něm zem. Na policajty to dávat nebudu jeho máma je 100% přesvědčená že to její syn ukradl a nechce ostudu a ty peníze mě do pondělí vrátí ona :slight_smile: a i dá za něj dlužný nájem. Drahá polovička vyměnila dnes z mým tátou zámek takže už budu mít klid

Jinak malinkej kope uplně ukáskově, včera mě dělali monitor slyšet to jeho srdíčko mě vhání slzičky do očí a naštestí akce dělohy neukazuje nic takže si myslím že vydržíme :wink:
18. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evč copak se povídá o Gregorové - nenapínej nás :grinning: :grinning:
Já jsem holt strašně zvědavá ženská :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, tak to je sama skvela zprava :wink: :dizzy_face:
ja jsem taky hrozne zvedava zenska :grinning:
18. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si myslim ze te pusti :slight_smile:
18. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Ninus s těmi penězi mě to moc mrzí ale je vidět že se najdou dobrý lidi když ti to jeho mamka vrátí
s tím Štětkou je to k naštvání,jeden z dobrých doktorů a on odejde,když jsem ležela v nemocnici byla jsem s ním
spokojená a pak to byl on kdo mi řekl abych se snažila otěhotnět hned po šestinedělí, vzal si mě do pokoje a tam si se mnou promluvil z očí do očí a já mu dneska děkuju protože mám Vašíčka, měl to v nose že se mi to hned podaří, i Braunová byla toho zastánkyní ať se snažíme hned... :wink:
na Gregorovou toho vím taky dost,jednak z vlastní zkušenosti, rodila mě a taky od kamarádek které jí měli u porodu,taky jsem tady psala,že pokud půjdu rodit podruhý a bude tam na příjmu ona,žádám si ihned jiného lékaře
u nás se prolomily ledy a začíná se mluvit o druhém miminku,takže manža asi došel k názoru že skoro ve 40 to nebude pro něj ono, tak potichounku ať to nezakřiknu :zipper_mouth: a třeba budu mít za chvilku snž. :slight_smile:
tady u nás pořád sněží,už tu máme hromady sněhu, dneska jedeme za babičkou do nemocnice a taky nakupovat
no a v pátek nás čeká očkování to zase bude :cry: :unamused: :cry: :rolling_eyes:
a jak se jinak máte?
taky tady vítám nové lidičky,je dobře že se k nám pořád někdo přidává,aspoň nás tu bude víc...
jo a taky až sleze sníh a vykoukne sluníčko,spácháme nějaký ten srazík nebo jste proti? :dizzy_face:
18. únor 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcata :slight_smile: Ninus vydrz, radsi byt v nemocnici zbytecne nez aby se na tebe vyprdli a nechali te doma.A to ze doktori Ti nic nereknou to je normalni a me to pekne stve, je to fakt vsude. Musis byt neodbytna a ptat se, dozadovat se informaci. Pacient nic nevi, je pak ve stresu, nema se koho zeptat a kdyz uz, tak se pta sestry, ale ta taky neni vsevedouci, zvlast kdyz se pta: sestri a co mi pri te operaci presne budou delat, kde me riznou a jak to udelaji, copak sestra operuje? Tyhle info ma rikat doktor, sestra neco vi, ale vypravejte neco neurciteho vydesenemu cloveku, se toho pak chytne a je to o pruser. To me fakt na zdravotnictvi stve :confounded:
18. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato sis vzpomnela na praci :grinning:
zdeni, super zprava :slight_smile:
co se tyce sraziku, jsem pro :slight_smile:. at uz stale 2 v 1 nebo s kocarkem, prizpusobim se :slight_smile:. jen z porodky kvuli tomu asi neutecu :grinning:
18. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o Gregorove bych mohla povidat sve.....
Prvni postrehy a odkazy na dalsi jiz uzamcene diskuze prosim otevrete zde: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=66376&vGroupOffset=0

Jinak Dr. Gregorove mohu "dekovat", ze by se muj syn v sobotu DOZIL 3 mesicu......
Uz jsem se s tim hodne vyrovnala, ale rozepisovat se znovu nechci, pokud NAHODOU budu muset rodit ve Strakonicich, coz verim, ze ne, tak Gregorova na me ani nehrabne!
18. únor 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek: nechci strasit, ale ja se taky ptala a bylo mi receno neco jineho nez stalo v dokumentaci, on clovek dneska musi mit prehled zrejme ve vsech oborech.......
18. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky srazík beru ale kdy???? :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na noveho primare gynekologicko-porodnickeho oddeleni bych moc nespolehala, me tvrdil, ze muj porod byl fyziologicky a kdyz jsem videla dokumentaci a dala ji posoudit zname z oboru gynekologie, tak se jen zhrozila jak to mehl rici a jeste vyzdvyhovat to, ze je soudni znalec......pod stul se mel zahrabat!

Mym nazorem je volit nemocnici, kde pichnou epidural a delaji cisarsky rez! A hlavne, kde mi zaruci, ze u porodu bude "starsi" atestovany lekar. Jinde bych nerodila a pak bych brala jako plus to, ze je tam dostupna pece o dite. Takze strakonicka namocnice projizdi nyni v kriteriich, ktere jsem si stanovila na plne care. Jelikoz Braunova sice prijde rodit, ale pak to odnese personal a ma jiz svoji soukromou praxi. Stetka odchazi. A pak uz tam zbyde jen Pokorna, ktera si dodelava atestaci, Gregorova, ktera by ji v nejblizsi dobe bude take delat (jen doufam, ze ji to CLK protahne diky me stiznosti) a Kurinova, ktera je cerstve po skole. Razak posila pravdepodobne sve pacientky do Pisku a jezdi si je tam rodit, pokud zrovna neni v ordinaci. Takze u me pripada v uvahu CB, Plzen nebo Praha - Motole. A to CB a Praha je nejpravdepodobnejsi.
18. únor 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Animan - tvůj příběh znám (četla jsem příspěvky) a je mi moc líto co se stalo, to nejde ani popsat. Mě tady nejvíc fascinuje že se něktěří doktoři seznamuji z chorobopisem před dveřma a ještě tak nahlas že je člověk slyší. Mým gyn. je p.Štetka - doktor kterému naprosto důvěřuji jen bohužel končí a já si nedokážu představit že by mě rodil někdo jiný :confounded:
18. únor 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aninam :pensive:
Nin,tak az te pusti? :grinning:
18. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek