• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky tak já se tenhle týden nedostavim na sraz, páč nebude auto k dispozici, ale co kdybyste si udělali výlet do blatný jednou vy?

Evčo vůbec se tim netrap že nekojíš, to neni žádná tragédie :wink: ty prdíky nešťastný já bych ti mohla vyprávět :frowning2: jak sme si užili, nám nepomohlo nic, nechci tě děsit ale každý mimi je jiný a určitě bych zkusila ty probiotický kapičky třeba Davídkovi zaberou, nám taky zabíral Sabík jen na uklidnění :grinning: tak byl vždycky chvíli klid :grinning:

Nin to v pr...že honza ztratil práci, ale podle toho co jsi vždycky psala tak je řidič né? tak snad práci sežene, po těch je furt poptávka ne?
3. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak 80 je v norme :wink: hlavne, ze pribira, bud rada.
Hele, zabehnete se rychle, tak kdyz budes uz v klidu, coz uz si :slight_smile: a Davca pekne basti, jste zabehly raz dva :grinning:

Jo, holky, mohly byste tuhle stredu dorazit k nam, dobry napad :wink: :slight_smile:

Ninus, taky si myslim, ze jako ridic praci snad sezene rychle, urcite se neco objevi
3. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsme na mašli Honzu to dost vzalo že jsem ho poslala i na pivo je z toho hotovej pořád opakuje jak nás uživí jo jo jezdil s transitem ale o ničem jiném tady ve Strakonicích nevím kdyby jste o něčem věděli písněte mi je mu jedno nemusí to být nutně řidič i kdyby jen nějaká brigádka.
No bude to sranda mě mateřská končí 22.9 a pak jsme v prdeli z pracáku dostane cca 6000,- a to jetě platí 2000 alimenty :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Evi my jsme nedávno přešli na 210 ml / 5x denně ale to ublinknul tak jsem se vrátila na 180ml / 5x denně a ted už mu to nestačí tak jsme od včera na 210
ve 14 dnech jsme pili 60ml řídila jsem se tím podle krabice a pak 90ml - dr říkala at se podle krabice neřídím že prostě kolik si vypije tolik si vypije
3. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja do Blatny jedu v pondeli :D a budu tam po obede :D
3. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty probiotické kapičky mě přivážel Honza nebo brácha když jeli na Slovensko, brácha je ted na dovolenej cca 10dní ale jestli pak pojede na Slovensko tak mu řeknu at mi je přiveze jestli chceš??????????????????????????
3. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme v pondělí na ty kyčle snad už mu tu peřinku sundají
3. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby ten blbec neměl tenhle týden dovolenou - myslím ortoped už jsme mohli jít dneska jelikož dnes je to zase 6 týdnů
3. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, ani se mu nedivim, je to v dnesni dobe sileny, ale pokud budete shanet, urcite se nekde neco objevi, mrknete se i na pracak na net, tam jsou vsechna volna mista vypsana.

Jinak koukam, ze uz pijete 210ml? :grinning: :grinning: :grinning: vy jste jedlici, my jsme se fakt zasekli na te 150, ale jim to proste porad staci, tak nebudu zbytecne navysovat

Ani, tak se muzeme domluvit, co?
3. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any to bylo první c jsem udělala bída dřív tam bylo 11 stran volných míst ted už jen 3
3. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: já vím, jen to zamrzelo. :cry:
Já vím, uvidíme, jak to s těma prdama bude dál. Zkusíme co se dá a uvidíme. :confused:
malej není jedlík on je přmo žrout
Ninus, mam info, od manzela :wink: :slight_smile:
V Nisovicich za Volyni je firma Knuerr, a tam ted berou brigadniky, i ridice, ale je nutnoust mluvit nemecky, muze se tam Honza informovat. At to zkusi.
3. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé děkuji no německy to zvládám spíš já Honza tak guten tag :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zkusit se má všechno
3. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny, uvidime o vikendu nebo v pondeli rano, jak to tu bude se zednikama. Mamka je u brasky a manzel v praci, ale az bude po rekonstrukci a ja pojedu na kontrolu, tak v tom vubec nevidim problem....
3. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak mu davej soukrome hodiny :D
3. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, presne tak, nic za to neda, najdi si firmu na netu, a at tam cinkne

Ani, tak jo, das nam jeste vedet
3. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: náš je taky žrout, vypil by beztak i 120 kdybych mu to dala :grinning: To bych byla ráda, kdyby mi ty kapičky přivezl. Určitě bych je ráda vyzkoušela.
Jo jinak jsme dostali kartičku z písecké porodnice, že se máme 3.8. dostavit do ST na kyčle a co nás dneska čekalo? Dovolená, byli jsme nasraný, chudáka jsme tam v tom parnu malýho táhli a ono nic. Byli tam další maminky a taky nasraný

aničko, jojo je to snad v normě,jen jsem čuměla, co přibral, je to fakt žrout, jednou sní nás všechny a ještě barák :sweat_smile:
jinak ja umim asi stejne jako Honza, guten tag bych zmakla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jééé Evi škoda že jsi to sem nenapsala já bych tě to hned řekla, tak se tam potkáme 10.8 :wink: :wink: :wink: :wink:

Any já umím o trochu víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale slovo psát vubec
3. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasi klucici prave moc ze zacatku nechteli pit, malo pribirali, to me delalo starosti, ale ted to jsou pekni kousci :grinning: :grinning: :grinning:

No, to je trapny, ze jste se tam tahli a ona dovolena, by me kleplo
3. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky moje ja se s vami rozloucim, dneska bych prospala co by se dalo, takze mizim do pelisku. Tatka bude jeste mazat brucho (to uz je poradny, ale fota budou az bude pevny) :D
3. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani já si fotila bříko (u mě spíš buben jak blázen) až když se mě ze dvou špeků stal jeden kulatý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

evi v blatný prý začal dělat utz kyčlí u miminek i Dr.Petr
3. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no škoda. My byli právě u našich a jeli jsme odtud. Naštvalo mě to tedy dost. Taky se mohli v porodnici informovat, kdy tam je a kdy má dovču. Já myslela, když nám dali termín, že tam prostě musíme být. No hrůza.

anny: no naštvaný jsme byli fakt řádně. :angry:
3. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: jojo právě,že tam ve čtvrtek jdeme. Mamce jsem psala, že mají ve ST dovču a ona mi psala, že je Petr zrovna v důchoďáku,tak se ho zeptala a máme přijít ve čtvrtek, tak jsem ráda, že to máme vyřešený.
3. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak se taky hlásím. Vyhnala jsem manžela od PC a honem na koníka.
Jinak moc nestíhám. Jsem stále někde venku, nebo u rodičů. K počítači zasednu občas večer, přečtu si zprávy a pak jdu do hajan.
Omlouvám se, že sem chodím tak málo :cry: .
Dodatečně gratuluji Evičce a Jítě (murecka - doufám, že jsem to nějak nepomotala :fearful: ) k narození dětiček a Aninam k těhulkování.
3. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš tak to budete mít i blíž :wink:
Ahojky,

Evi, my pijeme taky tak nějak v průměru 70-80ml, někdy 60ml, nebo 90ml, jednou za den má potřebu dát jen 50ml. Jsme na Bebě, dávám hypoalergení, měli jsme jí už v porodnici, zatím nám vyhovuje. Přibíráme taky moc pěkně za 14dní 400g.
Ta mladičká u porodu byla asistetka, nebo doktorka,byla to blondýnka?
Plánujete ten srazík na středu? Zatím nemám nahlášenou žádnou návštěvu, tak bych mohla. :slight_smile:
Nin, je mi to moc líto, ale snad se brzo zadaří a nějaká práce se najde.
Ahoooj holky, dekuji za rady ohledne rodicaku, uz se na to tesim :confounded:

Holky my mame ZUB!!!!!!! :astonished: jeste se cely nevyklubal :grinning: ale kouka nam spicka, a normalne je to spicak vlevo!! a na druhe strane taky rasi!!!! no cumim jak pero z gauce . Kacka byla vztekla, cintame jako das, rveme, a ja nevim proc, tak jsem se dneska koukla do papulky acumi tam na me bily hajzlik, spicka :confused: toz jsme Kacence vrazili chladive kousatko do hubinky, tak to spokojene ozuzlavala :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já než něco napíšu, tak je toho zase plno na čtení.
Anny manžel dělá v tom Knürru, že má takové info?
3. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek