Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
3. srp 2009
koukni na www.vunenamiru.cz 🙂
anny84
3. srp 2009
nevim, jestli tam bude nejaka akce, ale tam ja vzdycky objednavala
murecka76
3. srp 2009
Evi, tak to byla Barbora Čabrádková, je strašně moc super, moc jí vděčíme za záchranu, jediná ona a pan MUDr. Turek, mě neodbyli a podívala se na mě a zjistila jak se nález rychle zhoršuje a zařídila mi ty Budějovice. Je suprová, chodím k ní a musíme jí moc poděkovat, že vše tak krásně dopadlo.
ninus81
3. srp 2009
Káťo gratuluji k zoubkum 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
3. srp 2009
murecka: to jméno mi něco říká. Myslím, že měla i brýle. Hrozná sympaťanda. Níkoho lepšího jsem si nemohla přát. 😉
ninus81
3. srp 2009
jo jo já yla hulit 😃 😃 😃 😃
tara78
3. srp 2009
Anny super stránky, už jsem tam a nakukuju. Jsou moc pěkně udělaný.
evulebobule
3. srp 2009
anny: jojo super stránky
ninus81
3. srp 2009
a ted se mnou momentálně nemluví internet
anny84
3. srp 2009
taky to mam rada, vzdycky kdyz jsem nevedela jaky vybrat, tak jsem mrkla sem, i treba pro manzu, mamku, segru, apod. 😃 😃 😃 a vzdycky byli vsichni spokojeni
anny84
3. srp 2009
holky, tak dobrou vsem, uz jdu 🙂
evulebobule
3. srp 2009
já taky, dobrou. 😉
tara78
3. srp 2009
Mě to pořád hází jednu vůni, asi si jí půjdu do obchodu trochu "očuchat" :-N .
tara78
3. srp 2009
Dobrou noc.
ninus81
3. srp 2009
a ted jsem vytvářela Honzovy životopis a odesílala na DHL
ninus81
3. srp 2009
já taky dobrou 😃
sayastautor
4. srp 2009
dobre ranko 🙂

kato,gratuluju k zoubkum 🙂

nin, to me moc mrzi 😞. my tohle zazivame uz 4. mesic 😞. kdyby honza mel zajem,eda by mu mohl sehnat brigadku. tak kdyztak posli tel 😉

evco,nazdarek kocko 😉. z toho kojeni si nic nedelej. ja vim,me se to mluvi, ale znas to, spokojena mamka,spokojene mimco x-) . nekojeni neni tragedie 🙂. a na popis porodu se tesim 🙂

ani, videla jsem vcera hezky kocarek,vypadal skvele,byla to teda trojkolka,ale urcite delaji i ctyrkolky. byl to bebe confort, tak na nej muzes taky mrknout. videla jsem ho jako uz sportak a byl fakt vychytany x-)
sayastautor
4. srp 2009
jinak my vcera byli na podskali,dala jsem si 2 rezany a nejak mi to nesedlo a doma blila jak amina :-N. pomalu jsem nebyla schopna se ani postarat o julcu. vubec to nechapu,kazdopadne se citim hodne blbe. to jsem to matka |-|
aninam
4. srp 2009
Say, tak jsem na nej koukala. Tak ty kola co chci, tak maji jen v trojkolce 😞 Ale dekuji moc za tip!!! Klidne hazejte dalsi 🙂 Treba bude do porodu jeste nejaka novinka, zatim vitezi baby smile FX 🙂
mikesova25
4. srp 2009
krásné upršené ráno 🙂

ninus já ti zjistím u kamaráda jestli ještě hledá řidiče, má autodopravu v Písku a jezdí po ČR a chlapi si u něj vydělají pěkný peníze,vím že než jsem odjížděla na dovču tak říkal že hledá 1 řidiče

mě dneska do rána vzala taková bolest zad v kříži až jsem si úplně vzpomněla na svůj porod |-| 😞 teď už to bolí míň ale pořád to cítím
nin a co ty a záda?

venoušek dneska kouká na telku,byl venku ale moc ho to tam nebaví...
aninam
4. srp 2009
Dneska je holky takova hnusna vlezla zima ......brrrr
mikesova25
4. srp 2009
bohužel u nás pořád jakoby mrholí, je to hrozný, tohle není léto 😞
ninus81
4. srp 2009
Zdeni to by bylo super zeptej se budu ráda a děkuji

Sandři co by to bylo za brigádku??????????????
klaraemma
4. srp 2009
nin: manžel dělá v Duře a práce je, bude se otevírat nová hala, tak kdyby náhodou...............
ninus81
4. srp 2009
Kláři jo jo tam dělá i mamina už leta na oknech tak se tam taky bude ptát ale děkuji moc moc moc x-) x-) x-)
klaraemma
4. srp 2009
fakt? Tak to jsem jí tam možná potkávala, ale já byla v kanclu, ale i tak, možná..............
ninus81
4. srp 2009
Taková blondýnka na krátko a hodně ukecaná - Hana Vadlejchová jestli tě to něco říká
ninus81
4. srp 2009
Kláři když jukne do albíčka je tam mamky fotka jak krmí malého 😃
klaraemma
4. srp 2009
mě se zdála povědomá, určitě vím. Já dělala na pokladně, tak se tak vystřídalo lidí.............., ale mamku si myslím pamatuju a když jsi napsala to jméno......... tak je mi povědomé.
ninus81
4. srp 2009
já tam kdysi dělala taky ale to tu tenkrát dura začínala ná tým tu tenkrát rozjížděl lakovnu a jezdili jsme na školení a na zaučování do německa

Začni psát odpověď...

Odešli