• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

3. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nevim, jestli tam bude nejaka akce, ale tam ja vzdycky objednavala
3. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, tak to byla Barbora Čabrádková, je strašně moc super, moc jí vděčíme za záchranu, jediná ona a pan MUDr. Turek, mě neodbyli a podívala se na mě a zjistila jak se nález rychle zhoršuje a zařídila mi ty Budějovice. Je suprová, chodím k ní a musíme jí moc poděkovat, že vše tak krásně dopadlo.
3. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo gratuluji k zoubkum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
murecka: to jméno mi něco říká. Myslím, že měla i brýle. Hrozná sympaťanda. Níkoho lepšího jsem si nemohla přát. :wink:
3. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo já yla hulit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny super stránky, už jsem tam a nakukuju. Jsou moc pěkně udělaný.
3. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: jojo super stránky
3. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a ted se mnou momentálně nemluví internet
3. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
taky to mam rada, vzdycky kdyz jsem nevedela jaky vybrat, tak jsem mrkla sem, i treba pro manzu, mamku, segru, apod. :grinning: :grinning: :grinning: a vzdycky byli vsichni spokojeni
3. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak dobrou vsem, uz jdu :slight_smile:
3. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky, dobrou. :wink:
3. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě to pořád hází jednu vůni, asi si jí půjdu do obchodu trochu "očuchat" :sweat_smile: .
3. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou noc.
3. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
a ted jsem vytvářela Honzovy životopis a odesílala na DHL
3. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky dobrou :grinning:
3. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:

kato,gratuluju k zoubkum :slight_smile:

nin, to me moc mrzi :frowning2:. my tohle zazivame uz 4. mesic :frowning2:. kdyby honza mel zajem,eda by mu mohl sehnat brigadku. tak kdyztak posli tel :wink:

evco,nazdarek kocko :wink:. z toho kojeni si nic nedelej. ja vim,me se to mluvi, ale znas to, spokojena mamka,spokojene mimco :dizzy_face: . nekojeni neni tragedie :slight_smile:. a na popis porodu se tesim :slight_smile:

ani, videla jsem vcera hezky kocarek,vypadal skvele,byla to teda trojkolka,ale urcite delaji i ctyrkolky. byl to bebe confort, tak na nej muzes taky mrknout. videla jsem ho jako uz sportak a byl fakt vychytany :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak my vcera byli na podskali,dala jsem si 2 rezany a nejak mi to nesedlo a doma blila jak amina :sweat_smile:. pomalu jsem nebyla schopna se ani postarat o julcu. vubec to nechapu,kazdopadne se citim hodne blbe. to jsem to matka :pensive:
4. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Say, tak jsem na nej koukala. Tak ty kola co chci, tak maji jen v trojkolce :( Ale dekuji moc za tip!!! Klidne hazejte dalsi :slight_smile: Treba bude do porodu jeste nejaka novinka, zatim vitezi baby smile FX :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné upršené ráno :slight_smile:

ninus já ti zjistím u kamaráda jestli ještě hledá řidiče, má autodopravu v Písku a jezdí po ČR a chlapi si u něj vydělají pěkný peníze,vím že než jsem odjížděla na dovču tak říkal že hledá 1 řidiče

mě dneska do rána vzala taková bolest zad v kříži až jsem si úplně vzpomněla na svůj porod :pensive: :frowning2: teď už to bolí míň ale pořád to cítím
nin a co ty a záda?

venoušek dneska kouká na telku,byl venku ale moc ho to tam nebaví...
4. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska je holky takova hnusna vlezla zima ......brrrr
4. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
bohužel u nás pořád jakoby mrholí, je to hrozný, tohle není léto :frowning2:
4. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to by bylo super zeptej se budu ráda a děkuji

Sandři co by to bylo za brigádku??????????????
4. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: manžel dělá v Duře a práce je, bude se otevírat nová hala, tak kdyby náhodou...............
4. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláři jo jo tam dělá i mamina už leta na oknech tak se tam taky bude ptát ale děkuji moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt? Tak to jsem jí tam možná potkávala, ale já byla v kanclu, ale i tak, možná..............
4. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Taková blondýnka na krátko a hodně ukecaná - Hana Vadlejchová jestli tě to něco říká
4. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kláři když jukne do albíčka je tam mamky fotka jak krmí malého :grinning:
4. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se zdála povědomá, určitě vím. Já dělala na pokladně, tak se tak vystřídalo lidí.............., ale mamku si myslím pamatuju a když jsi napsala to jméno......... tak je mi povědomé.
4. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já tam kdysi dělala taky ale to tu tenkrát dura začínala ná tým tu tenkrát rozjížděl lakovnu a jezdili jsme na školení a na zaučování do německa
4. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek