• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no vidíš, já dělala na lakovně taky.
4. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky budu si objednávat pár věcí z tohoto eshopu, tak kdybyste někdo něco chtěl
http://www.elinka.eu
4. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jdu se tam juknout :grinning:
4. srp 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám dneska nějaké mrtvo :confounded: :confounded: :confounded:
4. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem tady. :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš ahoj co princezna :wink: :wink: :wink: :wink:
4. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, už je v postýlce, umýtá a spinká už od 18.30hod.máme to tak naučené. Dnes jsme byli s taťkou na večeři U Papeže, máme dnes 3týdny od porodu.
Jak je na tom Honzík, už také spinká? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady taky... jsem slaměná vdova :frowning2:

ninus tak kamarád už řidiče má,ale kdyby se u něj uvolnilo místo tak hned písne nebo kdyby věděl o něčem jiným :slight_smile:

malej dneska usnul už v 18 hod., dneska jsme vyzkoušeli jestli vydrží přes den nespat a tak vydržel a v šest padnul,tak jsem zvědavá jestli bude spát celou noc,už bych se ráda taky vyspala,to noční vstávání mi dává poslední dobou zabrat :frowning2:
4. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se taky už spinká a já odbíhám do kuchyně dělám gulášovku.
Jinak jsem si dneska koupila super botičky na podpatku u Bati mají tam krásný slevy ty co jsem si koupila já byli slevněný z 599,- na 90,-

Zdeni to nevadí a i tak děkuju
4. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky,

tak jak zitra? Prijedete za nami do Blatny? Aspon zmenime misto srazu :wink: :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemůžu zítra,bohužel máme v plánu rodinný výlet,tak doufám že táta nezklame
4. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím???????????????
4. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poradíte mi, kde se žádá o porodné? Je to nahoře na sociálce? Stačí mi formulář a rodný list Terezky? Můžu tam s kočárkem? Moc děkuji, taky už bych to měla ráda z krku. srazík v Blatný bohužel zatím nezvládáme, ale v ST bych ho zítra zvládla. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vis :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dorazis k naaaam :grinning:
4. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš stačí rodný list, ten formulář a občanka, jo jo je to nahoře na sociálce jak je nad soudem je tam pár schodů tak nevím jestli stím kočárkem se tam dostane ale snad jo ani jsem si nevimla jestli tam mají tu plošinku na vyjíždění ale když jsem tam byla ohledně rodičáku byla tam i paní s kočárkem tak asi jo. Jinak je to naproti schodým u hlaních dveří projdeš tou dlouhou chodbou a bude hledat dveře s počátečním písmenem tvého příjmení.
4. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any stěma zádama právě nevím nevím tahat kočár a někde krmit malého by byl asi nadlidský výkon ted to všechn dělá Honza já ho krmím jen minimálně
4. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak dělá sandruš nějak to dneska fláká :grinning:
4. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Jituš a přišlo mě od zažádáni do 3 týdnů
4. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já jsem tu zase sama tak já mažu dodělat tu gulášovku :grinning:
4. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji Nin, no tak to zítra zkusím s kočárkem, když tak tam jindy dojedeme s taťkou. O to kdy korunky dorazí ani tak nejde, hlavně to chci mít z krku a nemyslet na to.
Já jsem, ale macecha, taťka krmí a já si tady koníkuji. :grinning: On to, ale dělá strašně rád a celý den se na to těší, tak mu alespoň ty dvě krmení dopřeji od půlnoci do zítřejšího koupání bude zase moje. :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš já jsem taky macecha :grinning: :grinning: :grinning: malýho ted krmí a nejvíc obstarává tatka já stěma zádama jsem zatím neschopná
4. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš a nějaké fotečky Terezky budou?????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna si tady s nima hraji, tak teda nějaké vložím. Už jsem dávala sice o víkendu, ale doplním. :grinning:
4. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak nějaké jsem vložila. :grinning:
4. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš no je nádherná taková princezna malinkatá, mě už přijde straně dávno že byl Honzíček taky tak maličkej a ted je z něj chlapák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a těch vlasů co Terezka má nám teda už taky nějaké vlásky rostou
4. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem na Honzíka před chvílí koukala, přijde mi, že byl větší než Terka, ona už měří 50cm, když jsme šli domů tak měla 46,5cm, tak je taková rukatá nohatá, všichni říkají jak je malinká, pro nás je už, ale veliká, když to porovnáme, těch 0,5kg je znát. :slight_smile: Jojo vlasy máme, nějak nám reznou, tak snad z ní nebudeme mít zrzečku. :grinning:
4. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se jdu na chvilku natáhnout, od půlnoci zase do služby, Terka je jak hodinky a po 3hoďkách se bude dožadovat lahvičky s mlíčkem, někdy i za 2,5hoďky. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzíček měl porodní 2600g a domu jsme šli z 2320g strašněj rozdíl když ted jak jsme byli na očkování měl 6250g :grinning: :grinning: jo jo to si taky pamatuju musela jsem se vždycky smát a říkala si že má v hlavě snad budík :grinning: :grinning: :grinning: ted usne a spinká my až do 6 - 7 hod :wink: :wink: :wink: :wink:
4. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu Nin, já si nařizuji pro jistotu budíka, ale ještě nezvonil Terka je rychlejší.
Tak to už je Honzík chlapák, já zvážím Terku ráno, v neděli měla 2632g, domůl jsme šli 2220g, no je vidět, že jí chutná. :slight_smile: Tak já už jdu, nebo to nebude mít cenu, ještě to musím vzít přes sprchu.
4. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš papapa a dobrou i když krátkou noc
Já si ze začátku nařizovala taky budík na mobilu ale nikdy taky nezvonil já se vždy naopak budila vždy cca o 5 min dřív než malej
4. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek