Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
5. srp 2009
Tak koukám že tady to pěkně zamrzlo, srazík teda asi dneska není co?? tak já jdu něco dělat
evulebobule
5. srp 2009
Ahoj holky,

Jituš, malá je krásná. Koukám, že u koupání taky řve. Náš Davídek taky. Moc se mu to nelíbí.

nin: potřebuju radu. Davídek už nám pije devadesátku a přijde mi, že má ještě hlad když dopije. Doktorka nám ale víc zakázala, říkala, že 90 je hranice. Co mám dělat? Malej plače a pusinkou pořád hledá. :-S
sayastautor
5. srp 2009
co srazik holky?
ja jsem nepojizdna,takze pro me pripadaji v uvahu pouze strakonice
aninam
5. srp 2009
Holky ja tu mam remeslniky min do 3 hodin a chci tu s nima byt, abych mohla rikat, tohle a tamhleto... bohuzel, je mi to lito, uz bych se konecne s vami taky srazila 😞 :-S
ninus81
5. srp 2009
Evi malej v téhle době pil taky 90ml a měl jí docela dlouho, ale moc ho nezasitila alespon mě to tak přišlo přesně jak ty píeš tak jsem přešla na Nutrilon 1 EXTRA (je více sytící) pár dní mě přiel efekt stejný ale pak už to bylo ok a malého zasitil pěkně
ninus81
5. srp 2009
Evi kolik má malý dávek za den???? a po 3 hod????
Malej měl 7 někdy 8 dávek ve dvou týdnech má mít miminko přísun mlíčka okolo 670 - 700 ml / den
a Honzík když papal 8x tak měl 720ml a co zkusit čajík?????
Mě doktorka říkala že mu mám dát kolik si myslím já a on že si vypije kolik bude chtít ale zase ho nepřepíjet pak by malému mohlo bolet bříško.
Honzík měl režim takovej papal v 1hod ráno - 4hod - 7 hod - 10 hod - 13hod - 16hod - 19 hod (to bylo i koupání ) a ve 22 hod (to bylo na začátku) pak začal vypoutet papání v 1 ráno a tak to pokračovala že ted papáme 5x denně
evulebobule
5. srp 2009
nin: Má taky osm dávek za den.Dáváme tu devadesátku, ale někdy se vzbudí už za dvě hodiny a podle mě to prdíkama není a má hlad protože hledá pusinku a cpe si ručku do pusinky.

My to máme baj voko vždy ve 12, ve 3, v 6 a v 9 v noci i ve dne. Takže těch osm dávek.

A na ten Nutrilon EXTRA můžu přejít hned nebo nějak pozvolna? Kdy jsi na něj přešla ty?
evulebobule
5. srp 2009
nin: hrozně děkuju že mi radíš, budeš mojí poradkyní jo? 😃
evulebobule
5. srp 2009
Jinak čajík jsme taky zkusili, ale přijde mi že mu to vydrželo tu hoďku a zase plakal. Jakej čajík kromě fenyklového jsi dávala?
ninus81
5. srp 2009
Evi přejít na něj mužeš hned a nemusíš pozvalna chut je naprosto stejná
čajík jsme dávala fenyklový a měla jsem i heřmánkový - ale ten mě malej plival tak jsme na fenyklovým a ten mu šmakuje já na něj přešla to bylo malému cca 3-4 týdny a uplně bez problému
Nemáš vubec za co když mužu a vím ráda poradím 😉
ninus81
5. srp 2009
Evi a pak ještě tenhle ale u nás vede Fenyklový - http://www.apidi.cz/humana/humana-cajovy-napoj-...
evulebobule
5. srp 2009
nin: a pak malej tedy byl spokojenější? Já si právě myslím, že by ještě pil, ale zase když nám doktorka řekla, že nesmíme, tak jsem z toho vykulená a nevím. zase mi je ho líto ho nechávat hlady.
Já mám ještě koupenou jednu krabici toho normálního,tak ho zkusíme dávat třeba přes den a na noc ten více sytící. Zase tamten nechci vyhodit.
A na tu devadesátku jsi dávala kolik odměrek? Já dávám 2 a třičtvrtě. Je to tak dobře?
sayastautor
5. srp 2009
holky,dnes je to rok co nam dr potvrdil julcu v brisku x-)
ninus81
5. srp 2009
Na 90 ml tři zarovnané odměrky, u nutrilonu to je že co 30ml vody / to 1 odměrka zarovnávala jsem odměrky jak je v té krabici ten proužek tak tím
ninus81
5. srp 2009
Sandři ahoj fakt my to budeme mít 18.9 to bude taky rok a i rok co jsi tuhle diskuzi založila 😃 😃 😃 😃
ninus81
5. srp 2009
Evi já jsem taky dodělala ten normální a na noc jsem dávala extra a pak jsem měla jetě trochu normal ale přilo mě že má pořád hladík tak jsem ten normální vyhodila protože po měsící od otevření se to má zlikvidovat
ninus81
5. srp 2009
Evi tohle je ten EXTRA http://www.apidi.cz/nutrilon/kojenecke-mleko-nu... a rada jestli ho bude kupovat ve Strakonicích tak víš kde je prior???? Naproti prioru je rohová lékarna tam ho mají nejlevnější za 345,- jinak vude okolo 370 - 380,-
evulebobule
5. srp 2009
nin: děkuju za odkaz, ten vypadá dobře.Ten bych si dala taky. Asi ho budu Davídkovi upíjet 😃

Tak já trochu přidám. Budu dávat na tu devadestáku ty tři odměrky. Já to taky zarovnávám tím proužkem.
A co v noci, když si dávala ten nutrilon extra, byla vidět potom nějaká změna?
sayastautor
5. srp 2009
teda holky,ale ten srazik me mrzi 😞. nejdriv to vypadalo na takovou ucast a naednou nic 😞 😢
evulebobule
5. srp 2009
nin: asi vím, kde to je. Tak to si tam zajedu až tam bude cesta. 😉
Děkuju za tip.
ninus81
5. srp 2009
Evi změnu jsem viděla byl klidnější a neplakal hlady a v noci krásně spinkal
Já ho párkrát ochutnala a myslela jsem že se pobleju - já mlíko vubec nepíju tak to byl děs a nebo když jsem ochutnala kaši fuj fuj
To určitě ty 3 odměrky dávej a myslím si že ten Extra pomůže a Davča bude spokojenej
a fakt si ho kup v té lékarně já tam vždycky o mateřské přijdu a kupuju 4 krabice na celej měsíc

Sandři mě taky tak snad příte se povede a zrovna dneska je hezky já bych i jela za holkama ale s těma zádama bych nevyndala ani kočárek z kufru natož někde přebalit a nakrmit malého
ninus81
5. srp 2009
sayastautor
5. srp 2009
snad priste 🙂. ja bych jela, ale bez kocaru se mi nechce. auto sice mame, ale byla bych rada ze pouze nastartuju :-N. nejsem ridic 😞
ninus81
5. srp 2009
sandři tak až na tom budu lépe tak to nějak vymyslíme a poskládáme se do našeho auta
kvikvicek
5. srp 2009
ahoj holky, koukam v kolik je sraz a ono prd, toz to jsem z toho jelen, my se segrou stejne vyrazime na podskali,

Petul,ja bych chtela pres ten eshop koupit kocar, ale nevim jestli je to dobry obchod, mas s nim zkusenosti?
ninus81
5. srp 2009
Ahojky Káťo na podskalí jsem byla včera a mzala odtamtud samej komár a vlhko tak jsemrai trajdala po dvoře
ninus81
5. srp 2009
jéžiši já píu jako prase blbá klávesnice mě vynechává písmenka mě omejou
evulebobule
5. srp 2009
nin: tak doufám, že nám to pomůže jako vám. Byla bych moc ráda. taky to tak udělám. Koupím rovnou víc, když tam pojedu, tak nemá cenu brát jednu krabici 😉
Jo tak to je ta lékárna co jsem si myslela, díky za odkaz 😉
sayastautor
5. srp 2009
my na podskali jezdime a je to bez problemu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli