• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak koukám že tady to pěkně zamrzlo, srazík teda asi dneska není co?? tak já jdu něco dělat
5. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jituš, malá je krásná. Koukám, že u koupání taky řve. Náš Davídek taky. Moc se mu to nelíbí.

nin: potřebuju radu. Davídek už nám pije devadesátku a přijde mi, že má ještě hlad když dopije. Doktorka nám ale víc zakázala, říkala, že 90 je hranice. Co mám dělat? Malej plače a pusinkou pořád hledá. :confounded:
5. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co srazik holky?
ja jsem nepojizdna,takze pro me pripadaji v uvahu pouze strakonice
5. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja tu mam remeslniky min do 3 hodin a chci tu s nima byt, abych mohla rikat, tohle a tamhleto... bohuzel, je mi to lito, uz bych se konecne s vami taky srazila :frowning2: :confounded:
5. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi malej v téhle době pil taky 90ml a měl jí docela dlouho, ale moc ho nezasitila alespon mě to tak přišlo přesně jak ty píeš tak jsem přešla na Nutrilon 1 EXTRA (je více sytící) pár dní mě přiel efekt stejný ale pak už to bylo ok a malého zasitil pěkně
5. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi kolik má malý dávek za den???? a po 3 hod????
Malej měl 7 někdy 8 dávek ve dvou týdnech má mít miminko přísun mlíčka okolo 670 - 700 ml / den
a Honzík když papal 8x tak měl 720ml a co zkusit čajík?????
Mě doktorka říkala že mu mám dát kolik si myslím já a on že si vypije kolik bude chtít ale zase ho nepřepíjet pak by malému mohlo bolet bříško.
Honzík měl režim takovej papal v 1hod ráno - 4hod - 7 hod - 10 hod - 13hod - 16hod - 19 hod (to bylo i koupání ) a ve 22 hod (to bylo na začátku) pak začal vypoutet papání v 1 ráno a tak to pokračovala že ted papáme 5x denně
5. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: Má taky osm dávek za den.Dáváme tu devadesátku, ale někdy se vzbudí už za dvě hodiny a podle mě to prdíkama není a má hlad protože hledá pusinku a cpe si ručku do pusinky.

My to máme baj voko vždy ve 12, ve 3, v 6 a v 9 v noci i ve dne. Takže těch osm dávek.

A na ten Nutrilon EXTRA můžu přejít hned nebo nějak pozvolna? Kdy jsi na něj přešla ty?
5. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: hrozně děkuju že mi radíš, budeš mojí poradkyní jo? :grinning:
5. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak čajík jsme taky zkusili, ale přijde mi že mu to vydrželo tu hoďku a zase plakal. Jakej čajík kromě fenyklového jsi dávala?
5. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi přejít na něj mužeš hned a nemusíš pozvalna chut je naprosto stejná
čajík jsme dávala fenyklový a měla jsem i heřmánkový - ale ten mě malej plival tak jsme na fenyklovým a ten mu šmakuje já na něj přešla to bylo malému cca 3-4 týdny a uplně bez problému
Nemáš vubec za co když mužu a vím ráda poradím :wink:
5. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: a pak malej tedy byl spokojenější? Já si právě myslím, že by ještě pil, ale zase když nám doktorka řekla, že nesmíme, tak jsem z toho vykulená a nevím. zase mi je ho líto ho nechávat hlady.
Já mám ještě koupenou jednu krabici toho normálního,tak ho zkusíme dávat třeba přes den a na noc ten více sytící. Zase tamten nechci vyhodit.
A na tu devadesátku jsi dávala kolik odměrek? Já dávám 2 a třičtvrtě. Je to tak dobře?
5. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,dnes je to rok co nam dr potvrdil julcu v brisku :dizzy_face:
5. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na 90 ml tři zarovnané odměrky, u nutrilonu to je že co 30ml vody / to 1 odměrka zarovnávala jsem odměrky jak je v té krabici ten proužek tak tím
5. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři ahoj fakt my to budeme mít 18.9 to bude taky rok a i rok co jsi tuhle diskuzi založila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já jsem taky dodělala ten normální a na noc jsem dávala extra a pak jsem měla jetě trochu normal ale přilo mě že má pořád hladík tak jsem ten normální vyhodila protože po měsící od otevření se to má zlikvidovat
5. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tohle je ten EXTRA http://www.apidi.cz/nutrilon/kojenecke-mleko-nutrilon-1-extra-od-narozeni/ a rada jestli ho bude kupovat ve Strakonicích tak víš kde je prior???? Naproti prioru je rohová lékarna tam ho mají nejlevnější za 345,- jinak vude okolo 370 - 380,-
5. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: děkuju za odkaz, ten vypadá dobře.Ten bych si dala taky. Asi ho budu Davídkovi upíjet :grinning:

Tak já trochu přidám. Budu dávat na tu devadestáku ty tři odměrky. Já to taky zarovnávám tím proužkem.
A co v noci, když si dávala ten nutrilon extra, byla vidět potom nějaká změna?
5. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky,ale ten srazik me mrzi :frowning2:. nejdriv to vypadalo na takovou ucast a naednou nic :frowning2: :cry:
5. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: asi vím, kde to je. Tak to si tam zajedu až tam bude cesta. :wink:
Děkuju za tip.
5. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi změnu jsem viděla byl klidnější a neplakal hlady a v noci krásně spinkal
Já ho párkrát ochutnala a myslela jsem že se pobleju - já mlíko vubec nepíju tak to byl děs a nebo když jsem ochutnala kaši fuj fuj
To určitě ty 3 odměrky dávej a myslím si že ten Extra pomůže a Davča bude spokojenej
a fakt si ho kup v té lékarně já tam vždycky o mateřské přijdu a kupuju 4 krabice na celej měsíc

Sandři mě taky tak snad příte se povede a zrovna dneska je hezky já bych i jela za holkama ale s těma zádama bych nevyndala ani kočárek z kufru natož někde přebalit a nakrmit malého
5. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snad priste :slight_smile:. ja bych jela, ale bez kocaru se mi nechce. auto sice mame, ale byla bych rada ze pouze nastartuju :sweat_smile:. nejsem ridic :frowning2:
5. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři tak až na tom budu lépe tak to nějak vymyslíme a poskládáme se do našeho auta
5. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukam v kolik je sraz a ono prd, toz to jsem z toho jelen, my se segrou stejne vyrazime na podskali,

Petul,ja bych chtela pres ten eshop koupit kocar, ale nevim jestli je to dobry obchod, mas s nim zkusenosti?
5. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Káťo na podskalí jsem byla včera a mzala odtamtud samej komár a vlhko tak jsemrai trajdala po dvoře
5. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiši já píu jako prase blbá klávesnice mě vynechává písmenka mě omejou
5. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak doufám, že nám to pomůže jako vám. Byla bych moc ráda. taky to tak udělám. Koupím rovnou víc, když tam pojedu, tak nemá cenu brát jednu krabici :wink:
Jo tak to je ta lékárna co jsem si myslela, díky za odkaz :wink:
5. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my na podskali jezdime a je to bez problemu :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek