• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
evco,krasne fotky :wink:
5. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
mě tam včera ty kurvy komáří poštípali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi krásné fotečky předpokládám že se tatínek s Davídkem koukají na televizi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je jako u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: děkuju :wink:
5. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, mas moc krasny miminko :slight_smile:
5. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
brý večír :slight_smile:

Káťo já už si to objednala, zkušenosti s tim obchodem nemam,ale nebojim se toho, tak ti pak řeknu jestli bylo všechno ok

evi davi je krásnej kluk
5. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus jsi tady? potřebuju od tebe poradit ohledně pc... :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jé holky děkujeme za chválu, jdu to povědět Davídkovi, určitě bude rád :grinning:
5. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
evi davídek je opravdu krásnej :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikesova, co potrebujes s PC????
5. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak co, byly jste dneska na Podskali? Snad na klapne tedy pristi tyden.
Evi, Davca je krasny bobik :slight_smile: uz si fakt ani nepamatuju, ze jsme byli taky takhle malinky.
5. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
holky opravdu děkujeme za chválu. Je to milý :wink:
5. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Aničko, koukala jsem ti do alba. Kluci jsou už tak velcí, to je hrůza jak to letí. Musím si Davídka co nejvíc užívat, za chvíli to taky bude kluk jako buk
5. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, to je, ani nemrknes, a bude takhle veliky. Zase je s nima den ode dne vetsi sranda, a pozorujes co se vsechno uz naucili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kazdy ma svoje. Ale tohohle malinkatyho broucka si moc a moc uzivej :wink: :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak ja jdu k tete vyvencit psa a vysprchovat se, uz abychom meli tu koupelnu hotovou. Fotodokumentace je zde: http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Prestavba_bytoveho_jadra
5. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni jsem tu co potřebuješ????????????????
5. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak já ráno koukla, žádná zprávička o srazíku tak jsem to neřešila.
Stejně jsme byli u doktrorky, bylo to tam děsné, 2hoďky čekat než na nás přišla řada. Máme rýmičku a moučnivku, takže mažeme genciálkou a jsme jak od borůvek. Trápí nás to a noc byla děsná, tak se bojím té dnešní.
Evi, Davídek je kouzelnej, koupání taky fakt nesnášíme, ještě hladík je pěkný kanec to se umí taky ozvat, než se připraví papka. :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi co Davídek?? zkoušela jsi ty 3 odměrky????????????

Ani teda koukala jsem na fotky nechtěla bych to absolvovat mě stačilo loni předělávat obývák a myslela jsem že mě omejou
5. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš ahoj, ta močnivka je prevít ale brzo to bude pryč
My koupán milujeme od samého začátku
5. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Nin, tak my loni delali ty plastovy okna a fasadu a letos jsme si vymysleli tohle.... No ale uz bude vsechno hotovy a uz se nebude muset do konce meho zivota nic bourat!!!! Uz budemem jen menit nabytek a malovat, to bohate staci....
5. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky potřebuju poradit jak vytvořit doma vlastní svatební oznámení, v jakým programu a jak na to, slíbila jsem ho ségře,ale nějak si s tím nevím rady :frowning2: asi jsem neschopná :pensive:
5. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jé ještě že my nemusíme nic rekonstruovat to by mě omyli
5. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Miki, tak to si neudelala dobre. Pokud to bude chtit jako na nejaky lepsi papir, tak vas to vyjde draz nez napr. v tiskarnach..... Jinak ja to zkousela v GIMPu, delat navrch, ale pak kdyz jsem zjistila, ze bychom za vlastni navrzeny oznameni zaplatili 60 tis (draha je sablona), tak jsem to vzdala a nechala si udelat takove, co maji v agenturach ci jiz zminovane tiskarne.....
5. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni zkus si stáhnou tento program http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/tvorba_grafiky/ostatni/picture-collage-maker/ je to Picture collage maker
5. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
bohužel my už rekonstruujeme 4 rokem, každý rok jedna místnost,takže vím co to je a aničce to nezávidím a teď navíc jsme se pustili do tý stavby,ale jde nám to dobře,ale bohužel letošní vánoce tam trávit ještě nebudeme,ach jo :pensive: :cry:
5. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
program už stahuju,no naštěstí jich ségra moc nechce a papír mi zítra doveze švagr,má ho doma takže by to teoreticky mohlo jít dobře,uvidíme, při nejhorší si bude muset dojít do agentury a tam si narychlo něco vybrat,moc času na to nemají
5. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni a co nějaké netradiční na netu jich je spousta a dodají do pár dnů segra si oznámení dělala přes net
5. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi jí to zítra navrhnu,za jak dlouho ho měla ségra doma?
5. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, tak ten náš má u koupání takový amoky že jsem pak mokrá až kdesi... :grinning:

nin:jo dala jsem ty tři odměrky, tak snad je to trochu lepší,uvidíme jak to bude dál.
Ninuš, ty dáváš ten Nutrilon extra celý den nebo jen na noc? Asi celej den viď?

anička: ty brďo, vy jste se tedy do toho dali. Ale budete to mít zase krásný.

Anička: no snažím se to užívat i když ty prdíky nám to trochu komplikujou.
5. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Abych nekacala mám pocit že do 2 dnů jeden den to objednala a ještě ten den jí přišel návrh nanečisto na mail ona to schválila a hned to dali do tisku zkusím najít stránky kde to bylo
5. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek