• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi jo jo celej den ho dávám
5. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já tady právě někde četla, že se tím někdy zhoršujou ty koliky, jak to bylo u vás?
5. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tady z těch http://www.svatbajinak.cz/index.php?page=0
a segra měla tohle - http://www.svatbajinak.cz/svatebni+oznameni/83 a muže se k tomu objednat i pozvánka ke stolu
Minimální počet oznámení k objednání je 30ks cena 960,- jukni na to
5. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jak zhoršujou???? My nikdy na koliky netrpěli neměl jí ani jednou ( ťuk ťuk snad už ani nebude ) u nás akorát trápili prdíky a to pomohl baby calm a probiotické kapičky
5. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty jsi mě navnadila, my jsme se taky chtěli vzít ale bohužel se ztrátou Honzovo práce nějaká svatba nepřichází v úvahu
5. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus děkuju jsi zlatá :slight_smile:

evul my jsme měli ten nutrilon taky a bohužel se nám ty prdíky zhoršily,ale s pomocí kapiček jsme to zvládli, já jsem mu dávala kapky potom do ranního a večerního pití a pak byl klid
prdíci jsou katastrofa, my na ně trpíme ještě teď a to se kolikrát kroutíme že někdy mám strach jestli nemá slepák
5. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no myslela jsem ty prdíky. Holky tu psaly, že když byli na normálním Nutrilonu, tak prdíky tolik neměli,jak na tom Nutrilonu extra....ale asi je to individuální viď?
5. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nemáš vubec za co :wink: :wink: :wink: :wink: když můžu tak pomůžu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: myslíš taky ten nutrilon extra?
5. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si říkala že ti dva se nikdy nevezmou, Michal rozvedenej 2 děti a se ségrou má Andrejku a snaží se o druhý,tak jsem si říkala že budou žít na hromádce a oni si dneska přijeli vybrat ke mě zásnubní prstýnek,že jí včera požádal o ruku a svatbu chtějí nejdýl do 2 týdne v září,takže docela rychlost :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jj
5. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já myslím že jak u koho my na ně trpěli jak u normálního Nutrilonu tak i potom u Extra
5. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: asi je to fakt jak u koho, tak nevím, jestli to mám tedy risknout... :unamused:
5. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: a po normálním to bylo lepší?
5. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vydíš Zdeni a praští do toho hnedka pokud jsou srandisti určitě se jim bude nějaké to netradiční líbit mě osobně se moc líbí já jsem taková srnadistka že já bych nemohla mít klasické oznámení s veršíkem a holubičkama - mě se to zdá kýčovitý - ale to je otázka vkusu
My na to nemáme tak snad někdy na svatbu našetříme
5. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi malýho to zasytí,ze začátku se ti to teda nebude zdát,ale bude to lepší a prdíky zvládnete,neboj
my jsme na ně trpěli hodně,takže nám bylo jedno co jsme pili,pak jsme bohužel museli přejít na HAMI HA a to nám časem pomohlo ale jakmile jsme začali dávat příkrmy tak to začlo znova, jo u kluků je to horší :unamused:
5. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi rozhodnutí je na tobě :slight_smile: já do něj šla a nemůžu si stěžovat díky bohu za něj
5. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já vím, zkusit to můžeme, za zkoušku nic nedáme. :wink:

zdeni. jasně, snad to společnými silami nějak zvládneme :wink:
5. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně jak píše Zdenča mě se to ze začátku taky nezdálo efekt mě přišel stejný jako u normal nutrilonu a má pravdu po pár dnech byl znátelný rozdíl my na prdíky trpěli díky také té peřince malej se nemohl vykopávat
nin oni to chtějí mít všechno doma,od obřadu až po večerní párty a moc jich nebude, pouze sourozenci a rodiče ségry,michal je nemá a bude navíc zvát jenom jednu ségru s ostatníma nemluví jsou nevlastní takže jestli bude celkem 15 lidí...

už jsem jí psala že jsem našla supr oznámení,takže zítra bude prý vybírat
Evi přesně tak :wink:
5. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni pak hoď odkaz jestli z těch stránek nějaké vybrala
5. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že holky to tady zase dneska flákají a nebo všechny už spí a nebo plní manželské povinosti :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych na to doma pak neměla nervy to po hostech uklízet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi neboj zvládnete to a mateřství si budeš krásně užívat,šestinedělí je hrozně na psychiku ale časem bude líp a líp :slight_smile:

ten můj prďola už usnul,zaplať pán bů...

normálně včera jak jsme brzo usnuli teda v těch 18 hod. tak se vzbudil v 19.45 hod. najedl se a usnul znova, za hodinu byl vzhůru a znovu se najedl ale už neusnul,tak jsme ho s manžou vzali dolů do obýváku aby koukal s námi na telku,to ho nebavilo tak si hrál, do ložnice jsme přišli v 00:15 hod. s tím že budem spát,malej spustil hrozný řev, tak taťka ho vzal a šli chodit po schodech aby se unavil, po hodině jsme se prostřídali a chodila jsem já, malýho začal hrozně venku zajímat pes a nemohli jsme ho dostat do postele, tak jsme pejska vzali dovnitř,taťka neusnul tak šel zase chodit s malým a když už mu padali očička tak ho šoupnul do postele / k nám / a šli jsme spát /na budíku 2.38 hod./ a víte v kolik ten náš malej nespavec vstával???? přesně v 6.08 hod.

já už nevím co bych s ním udělala aby spal,když se v noci nekroutí kvůli prdům tak se mu spát nechce,to je hrozný :frowning2:
5. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky ne,ale tak snad to bude dobrý, pak určo hodím co si vybrala a i fotky :slight_smile:
5. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky, děkuju za rady. Čekám kdy se malej probudí, abych mohla nakrmit a jít konečně prdět do peřin :grinning:
5. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že z malým máte vesele a když byl mimi jak spinkal?????
5. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi plní ty manželský povinosti, je přeci středa a je ho tam třeba :grinning: :grinning: :sweat_smile:

já jsem bohužel slaměná vdova, manža se odpoledne prospal a tak šel na pivko
5. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin my nespíme od mala, já jsem ještě v 1,5 vstávala po 3 hodinách
5. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek