• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi to znám já párktát čekala vždycky jsme si říkala za hodinku má papat počkám a on ten kanec zrovna né a spinkal si vesele dál :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se u nás nikdy nestalo a doufám že až někdy budu mít druhý že bude klidnější a spavější
5. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sice nejsem slaměná vdova ale Honza hraje playstationa 3 takže malý dítě hadr :grinning: :grinning: :grinning: a já mu před měsícem koupila hru po které toužil (já blbec) a mám po postelových hrátkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to já děkuji bohu malej usne nejdéle v 21hod a spinká do 5 nebo 6 nebo 7 jak se mu chce :grinning:
5. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vyjímečně volný večer tak si můžu tady koníkovat,jinak manža hraje taky hry a to mě sem nepustí, už jsem říkala švagrovi že mi musí vybrat nějaký notebook aby jsme měli každý svůj :grinning:
5. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostě Honzík v noci spí v kuse 10 hodin :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: snad mu to vydrží
5. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kup mu playstationa a dopadneš jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to má ségra, co přišla z porodnice tak malá usne vkolem 20 hod. a vzbudí se ráno v 7.30 to si chvilku hraje a v 10 hod. už si drtí oči tak jí ségra dá spát a ona si klidně spí i 4 hod., to je tak klidní dítě že jsem tomu nechtěla věřit
Zdeni jdu na cigárko za chvíli jsme zpátky musím se protáhnout nebo se zase nehnu :grinning: :grinning:
to já mu nikdy nekoupím,to má smůlu, navíc manža jezdí svoje motorky nebo auta ani nevím jak se ty hry jmenujou,ale jsou supr, já si občas taky zajezdím ty auta :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já si jdu napouštět vanu, jsem se rozhodla po měsíci vlézt a napařit se v horký vaně, jinak lezu jenom do sprchy, jsme si říkali doma proč jsme vlastně dělali tu vanu, když tam do ní nikdo nechodí :grinning:
5. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mu to koupila k vánocům poslední drahej dárek a ted se bude vše točit jenom kolem malého.
Honza zase střílečky, já si občas zahralá Sims 2 to je simulátor života - ale co mám malého nějak není čas
Mě vana z horkou vodou docela pomáhá na ty záda
5. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mažu,ale zřejmě tam dlouho nebudu,malej už zase seděl takže ze spaní toho moc asi nebude :angry:
5. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu budu ještě chvilinku zase lovím na mimibazaru a pak pošupajdím asi spát taky koukám po jídelních židličkách
5. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím papapa
5. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
vy jste toho tady nakecaly!!! To ja uz davno mela pulnoc. Jo manzelsky povinnosti, kdybych tak mohla, ale ja mam doporuceno najit manzelovi kamaradku......
6. srp 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jsou to uzasny fotky!! Je videt, ze nekdo fotit umi a nekdo je fotogenickej :slight_smile: To ja budu mit tak fotky na snehu :D
6. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona i nase Evicka ma hezke tehu fotky, akorat je nekde schovava......:wink:
6. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem totálně nasraná. Od června, kdy jsem nastupovala na mateřskou mi nepřišly peníze. No fakt boží. Sekretářka říká že vše vyřídila, ve Strakonicích zase tvrdí, že jim škola nedala výměry. Už jsem fakt zoufalá, přehazujou si to jak horkej brambor a peníze nikde :frowning2:
6. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: jojo schovávám. :grinning:
6. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to se mam teda na co tesit.....
6. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jeste jsem se chtela zeptat, je tam jen sekretarka nebo ma sluzbu jeste nekdo z vedeni????
6. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: já nevím, myslím, že by tam měli být. Zkusím tam dneska zajít a konečně tu mateřskou nějak vyřídit. Ať se už kontaktujou navzájem, já akorát utrácím peníze za telefon a nikam to nevede.
Jinak všem co jsou teď od nás na mateřský přišla vždycky včas a hned první měsíc. Nevím, čím jsem si to zasloužila, že musím mít tenhle problém.
6. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to nevim. Zjisti to pokud muzes, ja bych jim totiz kdyztak prisla v pondeli rici osobne, ze uz nenastoupim, neverim, ze me Razak s tim syndromem mizejiciho dvojcete pusti do prace a jeste do takoveho stresu, tak bych jim tam hodila ucebnice a byl by klid, meli by alespon jeste nejaky cas hledat za me nahradu......
6. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak mě volali z úřadu, že už je to tam vyřízené, tak snad dostanu peníze do 14 dnů.
Zkus si najít číslo na netu k nám do školy a zavolej si tam. Určitě to někdo zvedne. :wink:
My jedeme na kyčle, tak zatím papa
6. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja to neresim, ja se tam stavim a uvidim, kdyztak zavolam zastupkyni na tu ma telefon :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, at vam kycle dopadnou dobre!!!
6. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek