• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
teda vy jste toho zas nakecali :grinning:

my jdem dnes k dr, julce hnisa ocicko :frowning2:. tak se zkusim zeptat jestli by ji rovnou nenaockovali. o tyden driv,ale snad to neva. jinak tam pristi tyden jdem zas
6. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, fotky jsem zkoukla a teda vubec nezavidim :sweat_smile:. ale vysledek stoji za to :slight_smile:. do jake barvy budete koupelnu ladit?
6. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say: neco takovehleho http://www.siko-koupelny.cz/serie/MONAKO/monako.html

No vysledek bude super, jen uz aby to bylo, kdyz si vzpomenu na to umasteny jadro, ktery neslo zadnym zpusobem odmastit......brrr....... no ted je tu zase silenej prach a ja psikam, protoze jsem na prach alergicka....
6. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je moc pekny,ja koupelnu taky chci delat,ale jadro ne, na to nemame, tak premyslim o svetle ruzove nebo modre,ale to mame jeste cas a muzu to jeste 100x zmenit :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja kdyz si spocitala prestavbu a jen upravu, tak prestavba ve finale vyjde levneji...
6. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jestli Vas to zajima, tak v nasem pripade s malym nam "dali za pravdu". Revizni komise (coz je uroven policie a statniho zastupitelsti) rozhodla v nasi veci podat navrh na zahajeni disciplinarniho rizeni proti MUDr. Radce Gregorove pred senatem Cestne rady okresniho sdruzeni Ceske lekarske komory ve Strakonicich (Čestnou radu OS ČLK lze považovat za quasi stavovský soud prvého stupně.). Takze mam fakt radost, ona snad ta spravedlnost (tuk tuk, abych to nezakrikla) EXISTUJE!!!
6. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani gratuluju že vám konečně dali za pravdu :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikesova, no jeste to ma dohru, ted jeste aby tohle vyslo....
6. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak mě opět v noci chytla bolest - zubů - ale spala jsem v pohodě jen ráno jsem měla hubu jak rocky po 5 kole :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem zavolala svému zubařu a mazala k němu 2 hod jsem tvrdla v čekárně a pak mě řezal váček nad moudrákem mě nastarý kolena začalí růst moudráci ( konečně budu chytrá ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted už je to lepší jen huba mě trochu pobolívá když mě to řezal já myslela že ho kopnu a zdrhnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vydržela jsem. Trošku vtipně mluvím a nemůžu ani jíst tak snad se to do večera uklidní ale díky bohu bolest z noce a rána je pryč a koncem září mě chce vidět znova :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Za chvíli vyrážíme se segrou do ČB juknout do baby centra a tesca - snad tam budou mít bodýčka z dlouhým
6. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani taky gratuluji konečně snad spravedlnost bude a budou potrestaní ty pravý viníci
6. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak co kyčle???? My jdeme v pondělí už aby to bylo a sundali tu peřinku

Sandři co očičko je to OK?????????????????
6. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme zpet :slight_smile: . nase dr samozrejme dovcu, tak jsme byli u jine, mame zanet ocicka jak fik :frowning2: . dostali jsme (rikala kapky,ale je to masticka :rolling_eyes: ). takze fakt sranda takovemu prckovi davat mast do ocicek :sweat_smile: . no,ale jde to . snad to bude brzo dobre. dala nam 5 dni,kdyz se to nezahoji,tak si mame sami dojit na ocni

ani, tak kez by ji potrestali. moc drzim palce

nin, teda, ty mas porad neco :sweat_smile:

ani, no my chcem hlavne vymenit sprchac za vanu a on to dela nejaky edovo znamy, takze levneji a ze by nam tu koupelnu zmenil, tudiz by se nam tam vesla i pracka a ja bych si splnila sen a koupila konecne mycku :dizzy_face:. zatim se nam do koupelny s bidou vejde mini umyvadlo a pracku musim mit v lince :frowning2:
6. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, tak to ja mam rohovy sprchac 90x90 cm s tou hlubsi vanickou, takze se budou moci deti jednou i koupat dokud budou male. Vejde se mi do koupelny vsechno a konecne budu mit mycku pod linkou, protoze jsme si ji nechali delat na miru. No ja kdyz videla, co vsechno by se muselo delat jen kvuli vyndani vany a udelaji sprchace, tak mi to prisly zbytecne vyhozeny prachy. Je pravda, ze o rekonstrukci jadra mluvim uz 9 let, nez jsme se k tomu dostali :slight_smile: Ale uz se tesim az to bude hotovy. Uz mame vodu (viz fota) :slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame sprchac taky dost velky, ale ja uz kvuli julce chci vanu. uz ji tam vidim jak si tam hraje s kachnickama :dizzy_face: . taky si myslim ze udrzba je lepsi (vany) a hlavne,taky se mi do ty koupelny neco vejde :grinning:.
co se tyce jadra,kdyby to byl konecny byt, nevaham a priplatim a necham udelat, ale jelikoz je to pouze 1+1 a doufam ze casem budem ve vetsim, tak to nechavam :slight_smile:

a do kdy ze to budete mit hotovy?
6. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, pristi tyden v patek mi slibili, ze bude, ale jinak maji termin predavacky 24.8.
6. srp 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kyčle dobrý, prý ukázkový. Tak doufám, že tomu pomohly i ty naše látkový plenky.Jsem ráda, uvidíme jak to bude za ty 4 týdny.

Koukám samý zdravotní problém. Nin zuby, malá Jůlinka očíčko. Tak doufám,holky, že se z toho brzy dostanete.

ani: jsem ráda, že se to hlo a hlavně, že opravdu nějaká spravedlnost je... :wink:
6. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to jsem rada, ze mate kycle v poradku. Ty pouzivas jen latkove pleny? Nebo davas latkovou pres jednorazovku?
No uvidime jak to bude pokracovat.....
6. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani, určitě to dopadne dobře. moc bych ti to přála, po tom všem.
My používáme jen látkový plenky. Dáváme dvě a navrch ty svrchní kalhotky. Jednorázovky opravdu vyjímečně, jen třeba k doktorovi.
6. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to te moc obdivuji. Ja bych byla asi lina je prat, takze bych davala (a budu) jednorazovky a presto latkovou....
6. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: jasně, to si každý musí rozhodnout sám. Já jsem měla chuť to vyzkoušet a pasuje se mi to.
6. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jasne, to je kazdeho volba.....
6. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak tak, jednorázovky jsou určitě pohodlnější, s tím souhlasím. Je to poloviční práce. :wink:
6. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jste zvládly to dnešní parno?????

já jsem vytočená jak nikdy, jak jsem posledně psala že se nám rozbila voda, tak bohužel teď se nám už po druhý rozbil bojler teda spír termostat v bojleru,takže jsme v koupelně bez teplý vody, musím nosit vodu v kyblíku z kuchyně,tam máme průtokový ohřívač :frowning2:
6. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, to je tedy den co? To je k naštvání... :angry:
6. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je opravdu k naštvání :frowning2:

evi tak co davídek?

náš malej kouká na policejní akademii, my opravdu nejsme žádní spáči, já snad půjdu koupit nějaký kapičky na spaní :frowning2:
6. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
San co delas zitra ze bych prijela s malou na pokec, treba bychom vyrazily na podskali :wink:
6. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já jsem taky slaměná - manžel je na vodě. Včera jsme tu měli návštěvu, známý co s nima jezdíme vodu, tak jsme je pozvali o den dřív abych s nima pobyla i já, večer jsme trochu popili a ráno nám bylo všem všeljak.
Zítra jestli bude hezky tak bych chtěla jet s malou na plavečák.
6. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: Davídek spinká, je to zlatíčko :wink:
6. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,super,prijed!!! budu jen rada :wink:
6. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
citim se posledni dobou tak sama :frowning2:
6. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek