• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
evco,gratuluju ke kyclim,dobrym :wink:

chce se zitra nekdo pridat?
6. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
San a v kolik mam prijet? mam navarino, uklizino, vyprano,vyzehlino,tak me nic netizi :grinning: a kde se sejdem?
6. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky já se dneska zaláskovala do krásný kárky v tom baby centrum krásně světlounce modrá quinny buzz 2008 a to jse mi trojkolky nelíbili a tenhle se řídí nádherně jen ta cena ve slevě 9899,- :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže nic :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Snadři jak pak to že se cítíš sama, vždyt víš že když budeš chtít mužeš se z malou stavit
6. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,cena dobra :sweat_smile:

kato,necham to na tobe. ja nevarim :sweat_smile:. mam cas,prizpusobim se :wink:
6. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nejak poobede? treba v jednu u pivovaru na parkovisti?
6. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ok,vyrazim s tou nasi nadherou :sweat_smile: . kocarem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=282496 to je on přesně i ta barvička ale měl stříšku + fusak ta cena je masakr
6. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,o tom si muzu nechat zdat :sweat_smile::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři tak to jsme dvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandrus tak sjme domluveny. zitra pa
6. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ten kocarek je uzasnej, mit tak nejakyho sponzora :grinning:
6. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo vid tak krásně se ovládá a kdyby jsi viděla ten co si koupila ségra PINK (růžovej) no naprosto dokonalej

Jo jo já ho hledám - toho sponzora
6. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Kacka uz ma kocarek? uz ho koupila ten co nam tu ukazovala?
6. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne ne koupila si jiný Quinny Buzz - sporták a k němu bude dokupovat ještě korbičku ale tam nám nepadla žádná barvička té hluboké do oka
6. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
má tento plus k tomu je i stříška v reálu vypadá užasně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jo quinny je dobrej, krasne skladnej, lehonkej......super, ale cena neni pro normalni obcany :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kocarek krasny :slight_smile:

koukam ze je dnes krasne a tu nikdo ...
7. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ja tu jsem zatim porad, jen odbiham k elektrikarum....
7. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
já tu jsem taky :wink: Jdu akorát žehlit plínky.Davídek je s tatínkem venku,tak jdu aspoň vyžehlit :grinning:
7. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych řekla že ta cena je v dnešní době normal z hlubokou korbou dělá cca 14tisíc, já za ten můj dala 10500,-
7. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky¨,

ty jo, Evi, to zehleni plenek te nezavidim :slight_smile: ale hlavne, ze vam latkovky vyhovuji :wink: :slight_smile: ja si to proste nedovedu predstavit :grinning:

Ninus, sehnala si nejaka ta bodycka s dlouhym rukavem? My jsme vcera byly s Petou v Tescu, a tam meli fakt pekny, koupis 2, zaplatis 1, takze super akce, ta dve bodycka stala 75Kc :slight_smile:
A taky tam meli Huggiesky Premium mega pack za 319Kc, tak mam 5 baliku :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme ted pekne zazasobeny.

Ani, prestavbu nezavidim, ale vysledek bude stat za to :wink: :slight_smile: A delate k tomu i novou kuchyni?
7. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, no žehlení mi ani nevadí.Horší je pro mě luxování, tak to radši dělá Vašík. :grinning:
Tak je to práce navíc, to určitě, ale baví mě to. :wink:
7. srp 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Anny ne ne nesehnala jé to kdybych věděla tak jsem ti mohla říct at mi je koupíš
7. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
to jste teda pěkně zaplínkovaný :slight_smile: :slight_smile: já včera načala ten první balík takže zatím plenky máme ale když uvidím taky nějakou akci proč je nekoupit :slight_smile: škoda že nemají akci na ten náš nutrilon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny pokud nám sundají tu peřinku tak bych v týdnu zajela z blatný je jedna paní co si od ní přes MMB chci koupit bundičku pro malého tak bych to spojila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
nin:to bych brala akci na Nutroš :grinning:
7. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Nin, tak to uz je slusna cena, pred rokem stal mnohem mnohem vice....

Any, delame komplet vsechno. Vestavku do chodby, kuchyn, koupelnu a zachod. Dneska delaji cely den elektriku a snad uz se to chyli do finale, za chvili nebudu ani na MK :D
7. srp 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi vid to by bylo super třeba 2 ks+ jeden zdarma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no my už koncem září budeme přecházet na 2 a večer před spaním na ten nutrilon 2 good night
7. srp 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek