Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
6. srp 2009
evco,gratuluju ke kyclim,dobrym 😉

chce se zitra nekdo pridat?
kvikvicek
6. srp 2009
San a v kolik mam prijet? mam navarino, uklizino, vyprano,vyzehlino,tak me nic netizi 😃 a kde se sejdem?
ninus81
6. srp 2009
Ahojky holky já se dneska zaláskovala do krásný kárky v tom baby centrum krásně světlounce modrá quinny buzz 2008 a to jse mi trojkolky nelíbili a tenhle se řídí nádherně jen ta cena ve slevě 9899,- 😞 😞 😞 😞 😞 takže nic 😃 😃 😃
ninus81
6. srp 2009
Snadři jak pak to že se cítíš sama, vždyt víš že když budeš chtít mužeš se z malou stavit
sayastautor
6. srp 2009
nin,cena dobra :-N

kato,necham to na tobe. ja nevarim :-N. mam cas,prizpusobim se 😉
kvikvicek
6. srp 2009
tak nejak poobede? treba v jednu u pivovaru na parkovisti?
sayastautor
6. srp 2009
ok,vyrazim s tou nasi nadherou :-N . kocarem 😃 😃 😃 😃
ninus81
6. srp 2009
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz... to je on přesně i ta barvička ale měl stříšku + fusak ta cena je masakr
sayastautor
6. srp 2009
nin,o tom si muzu nechat zdat :-N😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
6. srp 2009
Sandři tak to jsme dvě 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kvikvicek
6. srp 2009
Sandrus tak sjme domluveny. zitra pa
kvikvicek
6. srp 2009
holky ten kocarek je uzasnej, mit tak nejakyho sponzora 😃
ninus81
6. srp 2009
Káťo vid tak krásně se ovládá a kdyby jsi viděla ten co si koupila ségra PINK (růžovej) no naprosto dokonalej

Jo jo já ho hledám - toho sponzora
kvikvicek
6. srp 2009
Kacka uz ma kocarek? uz ho koupila ten co nam tu ukazovala?
ninus81
6. srp 2009
Ne ne koupila si jiný Quinny Buzz - sporták a k němu bude dokupovat ještě korbičku ale tam nám nepadla žádná barvička té hluboké do oka
ninus81
6. srp 2009
má tento plus k tomu je i stříška v reálu vypadá užasně 🙂 🙂 🙂 🙂
aninam
7. srp 2009
jo quinny je dobrej, krasne skladnej, lehonkej......super, ale cena neni pro normalni obcany 🙂
sayastautor
7. srp 2009
kocarek krasny 🙂

koukam ze je dnes krasne a tu nikdo ...
aninam
7. srp 2009
ja tu jsem zatim porad, jen odbiham k elektrikarum....
evulebobule
7. srp 2009
já tu jsem taky 😉 Jdu akorát žehlit plínky.Davídek je s tatínkem venku,tak jdu aspoň vyžehlit 😃
ninus81
7. srp 2009
Já bych řekla že ta cena je v dnešní době normal z hlubokou korbou dělá cca 14tisíc, já za ten můj dala 10500,-
anny84
7. srp 2009
Ahoj holky¨,

ty jo, Evi, to zehleni plenek te nezavidim 🙂 ale hlavne, ze vam latkovky vyhovuji 😉 🙂 ja si to proste nedovedu predstavit 😃

Ninus, sehnala si nejaka ta bodycka s dlouhym rukavem? My jsme vcera byly s Petou v Tescu, a tam meli fakt pekny, koupis 2, zaplatis 1, takze super akce, ta dve bodycka stala 75Kc 🙂
A taky tam meli Huggiesky Premium mega pack za 319Kc, tak mam 5 baliku 😃 😃 😃 tak jsme ted pekne zazasobeny.

Ani, prestavbu nezavidim, ale vysledek bude stat za to 😉 🙂 A delate k tomu i novou kuchyni?
evulebobule
7. srp 2009
Ani, no žehlení mi ani nevadí.Horší je pro mě luxování, tak to radši dělá Vašík. 😃
Tak je to práce navíc, to určitě, ale baví mě to. 😉
ninus81
7. srp 2009
Ahoj Anny ne ne nesehnala jé to kdybych věděla tak jsem ti mohla říct at mi je koupíš
ninus81
7. srp 2009
to jste teda pěkně zaplínkovaný 🙂 🙂 já včera načala ten první balík takže zatím plenky máme ale když uvidím taky nějakou akci proč je nekoupit 🙂 škoda že nemají akci na ten náš nutrilon 😃 😃 😃 😃
ninus81
7. srp 2009
Anny pokud nám sundají tu peřinku tak bych v týdnu zajela z blatný je jedna paní co si od ní přes MMB chci koupit bundičku pro malého tak bych to spojila 😃 😃 😃 😃
evulebobule
7. srp 2009
nin:to bych brala akci na Nutroš 😃
aninam
7. srp 2009
Nin, tak to uz je slusna cena, pred rokem stal mnohem mnohem vice....

Any, delame komplet vsechno. Vestavku do chodby, kuchyn, koupelnu a zachod. Dneska delaji cely den elektriku a snad uz se to chyli do finale, za chvili nebudu ani na MK 😃
ninus81
7. srp 2009
Evi vid to by bylo super třeba 2 ks+ jeden zdarma 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 no my už koncem září budeme přecházet na 2 a večer před spaním na ten nutrilon 2 good night

Začni psát odpověď...

Odešli