• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ninus81: Stetkovi mohu dekovat, ze jeste nerodim ted.....

Ja uz to beru jako soucast zivota. Nekteri tady me znaji i osobne a reknu vam, ze bych tohle nikomu z vas neprala, ale jedne osobe preci........Gregorove! Nastesti v nestesti to pro nas dopadlo "dobre", kdyz uz to zpackala. Nedokazu se starat o postizene dite, alespon ne ted, to bych se teprve nejspis zblaznila.....
18. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam - promin poprvé jsem zkomolila tvou přezdívku :sweat_smile:
Pokorná prý jakmile si dodělá atestaci také odchází (takhle jsem to slyšela) takže tady asi nezbyde nikdo, ty co tu za něco stáli jdou pryč :cry: :cry:
Tu Kurinovou - neznám
18. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo fajn ráda se srazíku zůčastním i s mým protieteckým balonkem :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus81: Je to ta dlouhovlasa cernovlasa, ta co roznasi, ze se s manzelem rozvadime :grinning: Je tam kratce, od prazdnin..... Kde jsou ty casy, kdy tam byl starej Gregora, Four, Razak, Stetka.......pryc.... Ja uz mam tu jistotu, ze se ted kolem me snad bude skakat, alespon v to doufam.....

Ja mizim na pripravy do prace.....
18. únor 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kurinovou taky neznam. ani pokornou a ze by mela odchazet vubec nevim :confused: . Vzdyt uz tam snad nikdo nezustane :astonished: :sweat_smile:

Nin, jestli se to stihne do meho porodu, tak s brichem urcite povedu :grinning:
18. únor 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
O té Pokorné to říkal Štetka že by si měla dodělat atestaci a pak prý bude odcházet - nevím co je na tom pravdy.
Sandruš to si jen myslíš :grinning: :grinning: já až se vrátím domů musím si pořídit nějaké foto břicha :frowning2:
18. únor 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja kdyz se vidim oblecena v normalnich hadrech tak jen koukam. vsichni se mi smejou a nereknou mi jinak nez Sandricka kulicka a nebo babulinka :grinning: . Je fakt ze jak jsem mala, tak jsem kulata :sweat_smile: . nahore mam uz 18,3 kg a porad to stoupa :angry: . a to celkem nic nejim :sweat_smile:
18. únor 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla vždycky korpulentní tak ted mám akorát velký břicho a váha - 2 kg :grinning:
Důležitý je že budeme mít krásné a zdravé dětičky
18. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vahu ti docela zavidim, jak ja tohle budu shazovat, to nevim :sweat_smile: . ale manzovi jsem slibila ze do leta budu zas jak pred tehu, tak jsem zvedava :grinning:
me napadlo ze jsme asi jediny dve primo strakonicky, tak bysme pak spolecne mohli chodit vozit :slight_smile:. a samozrejme se kdykoliv kdokoliv muze pridat :slight_smile:
18. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím tě na váhu kašli jsi hubenoučka a po porodu budeš jako lunt. mě není co závidět :confounded:
No stím počítám, že budeme společně vozit a už se na to těším :wink:
18. únor 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyztak se muzes pridat ke me, mam v planu chodit na pilates, ale ja a cviceni :sweat_smile: . snad to nerikam jen ted a pak skutek utekl :grinning:
jj, vozeni, uz se nemuzu dockat az budem brouzdat jarni prirodou :dizzy_face:
18. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no přidt bych se jako na cvičení mohla ale i jak píšeš ty já a cvičení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja si to spis rikam jen ted kdyz vim ze nemuzu :grinning:. Jsem zvedava na realitu :grinning:. ale ted se tim uklidnovat muzu :grinning:
ja si stejne myslim ze az se mimca narodi, tak kila pujdou dolu :wink:.
a jakpak to jde dnes v nemocnici? Mate tam aspon televizi nebo neco?
18. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: ahoj kolegyně, :wink: tak se k tobě hlásím.

jinak to je ten příběh, co jsem nechtěla tady vyprávět, protože mi přišlo nefér vyprávět příběh někoho jiného aniž by o tom věděl. Jsem ráda, že to Anička udělala za mě.
18. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulebobule: Dekuji, ze jsi respektovala me soukromi :slight_smile:
Tak ja ted dodelala pripravy a mizim do pelechu :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Aninam - moc mě mrzí tvůj příběh, je to opravdu smůtné.

Já pořád váhám, kde budu rodit. Chtěla sem ve Strak, ale jak píšete, že většina dobrých doktorů tam není.. Tak tedy nevím. Obdivuju tebe, že volíš až mezi krajskýma nemocnicema, já bych měla obavy, abysme tam dojeli včas, je to přeci jen docela dálka..

Ninus jak se dneska máš? nezlobí tě tam?

Jinak sem včera byla poprvé na předpor. kurzu v Písku, napřed sme hodinu relaxačně cvičily - z čehož mě dnes pěkně bolí kyčle :frowning2: A pak nám PA povídala, kdy jet k porodu a co si vzít s sebou. Jak už se tu sayast zmiňovala, tady na koníkovi se člověk opravdu dozví hodně, takže sem vše, co nám řikala, věděla už odsud :sweat_smile:
Ještě k tomu tam manžel se mnou nesměl - pro ně je specielní hodina jindy, takže i přesto, že se tam opravdu těšil, musel čekat venku. Bylo mi z toho mooooc smutno. Příště už to budem vědět, měla sem se zeptat předem.
19. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak se hlásím že jsem stále 2 v 1 :grinning: :grinning: :grinning:
Je mi dobře malej kope, kanec jeden :slight_smile:
Jinak jsem na pokoji osiřela předchvíli odvezli holčinu co jsem tu sní ležela je v 21tt a čeká dvojčátka začala ale hrozně krvácet tak je na pozorování na porodním sále :frowning2: :frowning2: držím jí palečky snad k ní bude příroda shovívavá a miminka jí nechá
19. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
ninus tak to ti je teď smutno co, já jsem vždycky koukala z okna,proto jsem byla ráda že když jsem nastoupila šla jsem na pokoj kde nikdo nebyl a mohla jsem si vybrat postel... mě nejvíc vždycky naštvalo, že mi tam dali maminku která ještě neměla rodit, měla termín až po mě a jakmile nastoupila, šly jsme na monitor dolů na por. sály a jí praskla voda, takhle se to stalo 3x za sebou a pak už mi nedali na pokoj nikoho a naštěstí jsem potom porodila i já :slight_smile:
aninam vítej mezi námi, tvůj příběh jsem četla od začátku a jsi pro mě maminka s velkým M.Honzíček vás sleduje ze shora a říká si jak má skvělý rodiče,jsi silná. Chodíš někam do práce?
srazík bych nechala až budete mít mimča u sebe a bude krásně, můžeme jít na podskalí na procházku, já si chci letos koupit kol. brusle a chci se takhle vždycky dojet podívat do strak. a zajezdit si tam, celý léto budeme mít taťku zase v práci a moc si ho neužijeme tak se musíme nějak zabavit... :grinning:
Venoušek spinká venku, pak půjdeme zase sáňkovat, no a potom za námi přijede švagr.Taťka jede dneska na hokej do budějovic.
Jo a hlásím že máme nový foťák,takže můžu zvesela fotit!!! :slight_smile:
19. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem pro srazik kdykoliv :grinning:. ostatne, uz to mam za par :slight_smile:. Ale klidne pred i po porodu :wink:. je mi ted doma smutno, nikam nechodim, uz mi to unavuje a taky kam by se clovek cpal v tomhle pocasi :rolling_eyes: . Takze ja se na jaro tesim strasne moc :slight_smile:
Nin, urcite ji to dobre dopadne. Ale musi ji chudakovi byt hrozne :pensive: . hale a 2 v 1 koukej jeste vydrzet :grinning:. jeste mas dost casu :wink:.
jinak jsem se dneska po dlouhe dobe krasne vyspala a kupodivu nebyla ani jednou na wc :astonished: . Ne ze by mi to chybelo :grinning:
19. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se mnou dneska tak mlati hormony az jsem protivna sama sobe :sweat_smile: :rolling_eyes: . Jeste ze jsem sama doma :zipper_mouth:
19. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

sayast: já já teď chodím na záchod furt, to je tak otravný. V noci mě to taky budí.

jinak pro sraz jsem na jaře až bude hezky. Já budu sice ještě dva v jednom, ale užiju si aspoň vašich miminek.
Klidně až porodí Sanřík a Ninuš. :wink:
19. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ninus by to mohla sfouknout se mnou, co, Nin :grinning:. To uz by bylo vsechno v pohode, mohli by nas dat spolu na pokoj :grinning:. to by nebylo marny :grinning:
19. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzankast: Je to smutne, ale musim to rici, ja uz si mohu volit. Pristi tehu pujdu o tyden drive - pred terminem - do porodnice, vicemene u me bude uz od zacatku indikovan CR, coz ma take sve nevyhody, ale.....Takze si s panem doktorem reknem, ze tenhle datum je hezkej a spachame to.....Jen co tomu muselo predchazet...

mikesova25: Chodim do prace, teda do zamestnani. Jsem kolegyne Evci :slight_smile:
19. únor 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: jojo jsme učitelky bláznivý. :grinning:
19. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro budouci mamky, kouknete, mohlo by se vam hodit :wink: :
http://www.miminko.com/clanky/vyziva-a-jidelnicek-behem-kojeni-105.html
http://www.vitejdoma.cz/rodina/vyziva.4/vyziva-pri-kojeni.5339.html

davam to sem, protoze jsem se o to zajimala a urcite driv nebo pozdeji byste taky hledali :wink:
19. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Aninam, tak držím palečky, ať se ti daří a už žádné bolístky..
20. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syast, jak jsi psala, jak to můžu vydržet s utajením co čekáme a s oblečkama - není to jednoduché. Mám ségru (15) která pořád vyzvídá a zkouší na mě různý fígle, abych se prokecla :wink: Naštěstí mi pomáhá mamka, ´že jí pořád drží na pochybách. Když sem prala po barvách, hned se ptala, to máš všechno červený a růžový, to bude holka - jenže ono máme takové zásoby, protože pár věcí je po ní a pár taky mělo být pro bráchy mimi, než sme se tedy dozvěděli, že čekají dvě holčičky :slight_smile: (Teď jim bude rok, jsou kouzelný). A dva stejný oblečky ve stejný velikosti se neshání moc lehko.. Nakupuju většinou neutrální barvy a hodně bílý.Ve středu jsem pro změnu nakoupila něco zeleného a světle modrého, tak sem ji zas rozhodila :grinning: Je to sranda
20. únor 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak aspon mate veselo :grinning:
mate krasny jmena, mame stejny,teda holcici :zipper_mouth: :grinning:
20. únor 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím je veselo, počkej až se fakt jednou prokecnu a budeme to muset tutlat tři :grinning: to bude teprve sranda!
co jinak děláš sayast? Pracovala jsi nebo študuješ? Teď už jsi asi na mateřský viď?
20. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek