• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi tady ho mají ten Extra za slušnou cenu - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18747893&tab=0
7. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to by šlo, to by se mi taky líbilo. :grinning:
Ty máš u toho nutroše extra žlutou krabici? My máme modrou se žlutým prostředkem.
7. srp 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je tedy dobrá cena.Uvidíme jak mu bude chutnat a kdyžtak objednáme odtud.
7. srp 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tu krabici jako ty žlutej prostředek a žlutá jednička, ale tuhle jsem taky v lékarnách viděla jestli to jsou nějaké nové krabice ale je to prý uplně stejné
7. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už jsi mu ho zkoušela dávat??? A co pořád je neklidnej i po té 90???????
7. srp 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mažu jedu k mamině, večer sem zase nakouknu :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: teď jsem mu ho zrovna dávala. Dososal a kouká, uvidíme. Snad mu to bude stačit, zatím se tváří spokojeně, ale to vždycky hlavně aby nezačal řvát po dvou hodinách. To bych mu musela pusu zacpat čajem :grinning:

tak to jo, já právě čuměla, proč je ta krabice jiná než máme my.
7. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, to je skoda, meli tam fakt pekny. Byli jsme ale v Pribrami. Dneska jsme byli v Tescu v Pisku a tam nemeli nic. Asi uz vyprodano.
Jinak urcite doraz pristi tyden, se domluvime jaky den. Coz stredu? A mohl by se nekdo pripojit a udelame srazik u nas, konecne :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak slevu na UM bych taky uvitala, a jeste pri nasi spotrebe :wink: :slight_smile:

Ani, tak to budete mit pekne, a fakt na dloooouho zrekonstruovane :slight_smile:

Ty jo, Evi, tak to ja bych radsi luxovala, ale to zehleni je pro mne utrpeni.
7. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: tak to vidíš a já měla žehlení vždycky ráda. :grinning:
7. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechapu :grinning: :grinning: :grinning:

A co Davca, co dela? V kolik chodite koupat?
7. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, kolem šesté koupeme a pak hned krmíme. Davídek teď spinká, ale sousedy dělají fasádu a je tu strašnej rachot, tak ho to budí
7. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, to by mne kleplo, jeste, ze jsme na samote u pole :grinning: :grinning:
Tak to koupete docela brzy. My od zacatku na tu pul 8h, coz je ted, tak jdu do akce :slight_smile:
7. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, jj bude to zrekonstruovane na hooodddnnneee dlouho, minimalne 15 let nechci do tehle casti bytu investovat!!! :slight_smile: Ted odesli elektrikari, ale maji kabely natazeny. Kompletace bude az po stukovani a dlazdickach....
7. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jeste vikend a jedu na kontrolu k panu doktorovi :slight_smile:. Moc se tesim az toho koblizka uvidim :slight_smile:
7. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky :slight_smile:
dnes s katou super,julca dostala k blizicim se mesicninam od katy hracicku, je nadsena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak se ze me stava slamena vdova :frowning2:

my mame ted huggies premium (8-14 kg) a jsou nam maly :rolling_eyes: . pritom tolik nemame :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, to ti závidím tu samotu u lesa, naštěsti už přestali a je klid.
7. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Evi, ze zacatku jsem se tu bala, ale uz jsem si zvykla, a je to super :slight_smile:

Sandrus, nerikej mi, ze vam jsou huggiesky 8-14kg male? Ja dneska nakoupila jeste 5 baliku 5-9kg, prijde mi, ze jim jsou porad vetsi.

Ani, ja se vzdycky taky strasne tesila k Razakovi, nemohla jsem dospat :grinning: je super, ze dela vzdycky ultrazvuk, ze porad miminko, u nas miminka, vidis. To temer nikdo nedela.
7. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,ja mam vsehovsudY max. 5 utz :frowning2:

anny. jo,nesedi nam :rolling_eyes: . dodelam balik a musim na jine. jakoze jsem s nima moc spokojena,ale julce nesedi,asi jak je boubelata :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, my ted meli jeden balik plenek z Penny, a musim rict, ze mi taky vyhovovaly. Na to, ze jsme taky meli 5-9kg, tak byly vetsi nez huggiesky. Tak je muzes vyzkouset. A byva na ne celkem i casto akce, a staly 179Kc, tech 55ks.
7. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akorat nam uz moc plen nesedi,protoze jsou spis pro hubeny deti :frowning2:. ted tu mame pampers 7-18 kg a ty docela jsou,ale je to bida :frowning2:
7. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
7-18kg? to je dost velky rozptyl. Tak hlavne, ze aspon tyhle zatim sedi.
7. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, je to o zvyku to je jasný. :wink:
7. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, na to, ze driv bych sama v byte pres noc nebyla, tak ted delam veeeelke pokroky :grinning: :grinning: :grinning:
Tak my uz spinkame :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky je to takova jistota ten ultrazvuk kazdou navstevu, hlavne ze zacatku, kdyz nejsou citit pohyby :slight_smile: Ikdyz ja uz mam obcas bublajici brisko, jako by v nem jezdili bublinky :slight_smile: Je to krasny pocit byt zase tehotna, jako ve hvezdach...
7. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: to jsi tedy udělala pokrok :grinning:
My se zase pomalu probouzíme na krmení :grinning:

anička: topča mi taky pokaždé dělal ultrazvuk a vždycky mě to taky uklidnilo, je fakt, že dokud nejsou pohyby,tak se člověk bojí a neví, co a jak.
7. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To urcite, mne to taky vzdycky uklidnilo :slight_smile:
Ani, uplne te to tehotenstvi zavidim :slight_smile: :slight_smile: bylo to kraaasny

Evi, a jaky mate papaci intervaly?
7. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani: zatím tři hodiny, občas se zadaří i čtyři :wink:
7. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se chtěla zeptat, kdy se začnou ty intervaly mezi krmením nějak prodlužovat?
7. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak já jsem taky ještě sama. Dneska jsme byly na plavču ve Strako a potkala jsem tam Alču - taru.
počasí super, co??
7. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas to taky bylo ze zacatku po 3-4h, rekla bych, ze od toho kvetna si to zacali prodluzovat cca o hodinku kazdy tyden, takze tak od cervna spinkame od tech 20h do 5-6h :slight_smile: pak vetsinou jeste do 8h dachneme. Ale posledni mesic ma Adik tak od 3h do 4h kulturni povidaci vlozku :grinning: :grinning: :grinning:
Ted jime 5x denne, 150ml
7. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek