• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky hlásím také sirotu :slight_smile:
a my už spinkáme také
7. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže až po dvou měsících baj voko?
7. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, rekla bych, ze jo, ale muzete to mit uplne jinak, treba driv, treba dyl :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, jasně, já jsem právě netušila, jak to je
7. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani a taky se vzbouzeli po těch 3-4 hodinách i v noci? A dávali jste stejný dávky jako já? (těch 90 ml?)
7. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My cca taky po těch 2 měsících usínáme cca 20 - 21 hod spinkáme do 5-6-7 jak kdy a pak papáme a zase 3 hod chrupkáme takže z postele lezeme okolo 10 hod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my už se začínáme pokoušet sedat kanec jeden když ho beru na krmení tak se sám bez mojí pomoci přizvedává do sedu
7. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ze zacatku to bylo tak, ze v tech 20h papali, a pak se poprve vzbouzeli cca ve 12h, pak ve 4h, a pak spali do 8h. Pak si vypustili to krmeni o pulnoci, a vstavali poprve mezi 2-3h, a pak si to prodluzovali o tu hodinku.
7. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, já to noční vzbouzení tak blbě snáším, ale co se dá dělat
7. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ja s tim mela ze zacatku taky velky problemy, proste mne neslo vstat, ale do mesice si zvyknes, az pak uz vstavas automaticky :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz take spime a me bublaj spagety,mam hlad jako vlk :sweat_smile:

anny, vsechny pleny maj takovy rozptyl,proto jsem byla nadsena z huggies ze ty jediny to tak nemaj,i nam sedli a behem dne ne :frowning2:. je od nich otlacena,nejsou ji poradne zapnout, jsem zklamana :frowning2:

nin,to jste sikulky :wink:. julca se taky snazi do sedu,ale na brisko nebo bok ne :frowning2:

ani,ten utz je fakt vyhoda,ja kresnu kolikrat prosila,ale byl neoblomny, pritom by to toho cloveka tak uklidnilo...
ja zacala pohyby citit ve 12. tt :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to vstavani nemusim jeste ted :sweat_smile:.
7. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimochodem,julca samozrejme ted spi u nas v posteli,ji pak musim prenest. naucila se,ze spi pouze u nas :unamused:
7. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři to mi na bok jo i na to bříško by mu to určitě šlo ale ta peřinka mu vadí dneska v postýlce se mu povedlo se převalit na bok i s peřinkou ale rozčiloval se u toho že nemuže na bříško ale ještě 2 dny a v pondělí šupajdíme na ty kyčle doufám že ta jedna se zlepšila a už mu to sundají je to hruza ale zvykli jsme si vždyt to chudáček má od 6 týdnů
7. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ráda, že to nesnáším špatně jen já. Jsem vždycky jak praštěná palicí po hlavě.A hlavně ta doba mezi krmením vždycky tak strašně rychle uteče.
7. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: chudáček Honzíček, doufám, že se té peřinky už zbaví.
7. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, tak to ja v 16 tt v minulem tehu (nejdele v 18 tt), proste drive nez jsem mela. A ted citim jakoby bublani v brise, tak snad ucitim pohyby drive, uz aby to bylo!!
Ted jsme s manzelem psali mail primarovi neonatologie v CB, aby taky vedel, co a jak pokracuje....
7. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky moje, jdu chrnet, dneska jsem zase nebyla odpoledne a doufam, ze nebudu mit tak divoky sny jako na dnesek. Honila jsem manzela a jeho milenky :grinning:
7. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, me taky prislo ze jsem citila driv,ale od 12. tt to mam potvrzene i od dr :slight_smile:. pry jak jsem byla moc hubena, tak jsem opravdu citila brzo. a hlavne mala byla velka. ta kdyby se narodila v terminu (coz myslim ze by bylo o tyden dyl nez spocitali), tak ma dost :slight_smile:

nin,te perinky uz se urcite zbavite :wink:. honzula je sikulka. to my mame spis lenosku :frowning2:
7. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já byla ze začátku taky ale je to zvyk a pak už to děláš automaticky :slight_smile: :slight_smile: a Honzík jak si to pak prodloužil tak já jssem se ze začátku stejně budila jako předtím než jsem se naučila zase spát celou noc :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani :grinning: :grinning: :grinning: a chytilas je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . dobrou :wink:
7. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: :grinning: :grinning: :grinning: jo to se mi teď po porodu taky zdálo, že jsem načapala manžu s milenkou :grinning:
7. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,take to snasim lepe nez ze zacatku,ale ja byla vzdy spac, takze stale zadna slava :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři malej je strašne čipernej sním šijou všichni čerti dneska jsme měli diskuzu hodinovou seděla jsem na zemi s malým toho jsem držela a povídali jsme si s plyšovým slonem škoda že tatka nebyl doma a nenahrál to já se smála :grinning: :grinning: malej je ukecanej ten bude asi po mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nin: no snad si zvyknu jako vy. Jsem z toho nějaká vyřízená.
autor
o milencich se porad zda edovi a pak je rano nasrany protoze si mysli ze to je pravda :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
autor
tak nase je zatim pecicka,ale bojim se ze nam jeste ukaze :sweat_smile:. a je spis vazna
7. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to je mazec. Je to hnus takový sny, ale jsou to jen sny,tak je to třeba brát.
Evi zvykneš já si taky zvykla - asi i tím že jsem byla zvyklá dělat noční a v těhu jsem trpěla spíš nespavostí a byla vzhuru dlouho do noci. Ale na začátku je každej vyřízenej
nin: doufám, že si zvyknu co nejdřív. Nějak mě to zmáhá, což jsem čekala, že to nebude jednoduchý, ale někdy jsem fakt KO.
7. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek