Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
7. srp 2009
Mě se teda už dlouho nic nezdálo 😞 😞
sayastautor
7. srp 2009
evco,hlavne ted uz to bude jen lepsi 😉
ninus81
7. srp 2009
Já byla ze začátku taky zoufala a nejen kvuli stávání první dny doma byli krušný kolikrát se mi chtělo brečet a měla jsem pocit že jsem neschopná a nezvládnu to je to naprosto normální
sayastautor
7. srp 2009
a mas muj obdiv s tema latkovama 😉
sayastautor
7. srp 2009
tak me se zda pouze o plenach,golfkach a takovych vecech 😃
sayastautor
7. srp 2009
ja julcu zvladam skvele,ale nezvladam ostatni, takze domacnost. doma bordel, neuvareno... 😢
ninus81
7. srp 2009
Naštestí už to taky zvládáme to období trvalo cca první týden doma, ted uplně v pohodě ráno vstaneme malej se napapá a hraje si já jdu připravovat co bude k obědu a vařim a maleho mám občas u sebe v lehátku a když pak usne v postýlce tak poklízím a koníkuju 😃 😃 😃 😃 musím říct že honza mě pomáhá - občas vytře ale já bych byla radši kdyby třeba chtěl žehlit 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 to já nesnáším 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Evi taky máš muj obdiv to i Katka s těma látkovkama já bych na to neměla nervy
sayastautor
7. srp 2009
no,dneska mi kata ukazovala plenku co meli a je to fakt nadherny x-) x-) x-)
ninus81
7. srp 2009
za to vaření mě prostě baví - jak už jste si stačili všimnout 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
7. srp 2009
ja bych mozna taky zvladala vse,ale jsem lina 😕
murecka76
7. srp 2009
Ahojky,
Evi, máme stejný interval v krmení jako vy, já už jsem také úplně hotová z toho nočního vstávání, kolikrát se mi stane, že když krmím tak se přistihnu, že dřímu. 🙂
Terka ráno po 6ožije, já bych ještě spala a ona už kouká a vrtí se takže ze spaní nic není.
Vždycky jí domlouvám, že za chvilku budeme zase stávat tak ať chrupká a ono nic. 😃
Nin, určitě bude od pondělí bez dečky. My jsme ještě od propuštění na kyčličkách nebyli, až prý v 6týdnech.
ninus81
7. srp 2009
sandři já kolikrát taky jsem taky líná 😃 😃 a víč co říká moje skoro tchýně - byt není výkladní skřín aby ho každej očumoval a pokud někomu vadí nepořádek tak at nechodí
evulebobule
7. srp 2009
já jsem taky chtěla kolikrát brečet. Mám od porodu Vašíka doma. Teď mu akorát končí dovča, tak byl s náma doma 14 dní a maximálně mi pomáhá a je mi oporou. Uklízí a krmí malého. Je to zlatíčko, horší bude, až na to budu sama. Nějaký vaření absolutně nezvládám, to nám vždycky přivezou mamky. Buď moje nebo Vašíkovo.
ninus81
7. srp 2009
Ahojky Jituš vy jste nebyli na té kontrole do 10 dnů od propuštění????????????,
evulebobule
7. srp 2009
a taky jsem měla pocit, že jsem neschopná taky hlavně kvůli tomu kojení. Teď je to o trošičku lepší.

Jituš, tak to jsme na tom stejně, kolikrát mi taky pade hlava. Davídek oči jak pětky a já hotovson 😉
ninus81
7. srp 2009
Evi neboj časem to zvládneš já Honzu doma neměla ani den ale díky bohu za mojí maminu 🙂
sayastautor
7. srp 2009
jito a jak jsi vlastne rodila ? 🙂
ninus81
7. srp 2009
Evi já se taky hodně trápila s kojením vždyt si to určitě pamatuješ pokoušela jsem se kojit malej brečel já brečela a taky jsem se cítila neschopná že ani malého nekojím ale když jsem ho pak viděla jak je spokojenej po Nutrilonu časem jsem se stím smířila
evulebobule
7. srp 2009
nin: no já mamču k dispozici nemám, musí chodit do práce a bydlí v Blatný,takže je to komplikovaný
sayastautor
7. srp 2009
se mnou byl eda doma 14 dni a to jako na potvoru bylo v pohode. ale u nas to dela hlavne pes,ktery byl hrozny kdyz jsem prisla z porodky :-p
ninus81
7. srp 2009
Evi u nás se kastrůlková metoda ( jídlo od maminek jak od mojí tak od Honzovo ) praktikuje pořád hlavně o víkendu a praktikovalo se to i před těhu a v těhu 😃 😃 😃 😃 😃 mám prostě zlatou tchýni
evulebobule
7. srp 2009
nin: tak to jsme na tom byly úplně stejně co? Já se taky kvůli tomu nabrečela a stejně jsem tím nic nezměnila. Po tom nutrilonu jak jsem viděla jak je spokojenej,tak mi to na čas pomohlo, ale výčitky mám pořád.
ninus81
7. srp 2009
Evi moje mamina taky chodí do práce ale mám jí tady ve Strakonicích a popráci vždy zajela
sayastautor
7. srp 2009
evco,jake vycitky 😉
sayastautor
7. srp 2009
ja taky s mamkou temer kazdy den,ted ne, jsou prazdniny,tak je na chalupe
evulebobule
7. srp 2009
sandři: no náš pes, co je u našich, to je taky katastrofa, je splašená jak blázen, do malýho štouchá, olizuje, no mazec.

nin: u nás to taky tak bylo. Když jsem přijela z porodnice, tak narvaná lednice. Ale to jsem byla nějaká hotová a absolutně jsem neměla na nic chuť. Mám to ještě teď. Jím že musím, ale snad se to srovná
ninus81
7. srp 2009
Evi jsme na tom uplně stejně ale netrap se Davídek bude prospívat a Nutrilon je nejlepší co mu mužeš dát pak je super ještě to co dává Anny - od Hippu - snad se nepletu.
a výčitky mít nemusíš i když já je z počátku měla taky
murecka76
7. srp 2009
Nin, nebyli, nikdo nic neříkal až po 6týdnech. Kontrolovali nám je v porodnici, máme i fotečku a je tam napsáno 1B.
Přesně tak Evi, padne hlava a já se proberu a Terka má poledne a tahá flanděru. Evčo, užívej si ty dny s tatínkem, my už jsme byli tento týden bez a je to znát, já se ještě snažím, uklízet, uvařit a vyprat a vyžehlit.
Dopolední procházky spojím s nákupem a odpoledne chodíme ven, jen když je chladněji, nebo jde tatínek, když přijde z práce, koupeme taky okolo té 18hod. 🙂
ninus81
7. srp 2009
Evi já tím trpím stále jím hodně málo ( Honza mě už nadává ) i když uvařím tak prostě nejím a tak to mám od porodu a návratu domů, už jsem - 13 kg
sayastautor
7. srp 2009
evco,podivej na me,kojeni taky neni vyhra. sice mleka mam asi dost,ale kolikrat jsem byla tak vycerpana,ze jsem to sama chtela vzdat. vzdyt ja nejdriv prokojila 18 h urcite !! sileny,ted si to vubec neumim predstavit. a nemohla jsem nic,jen sedet a kojit,hodiny... vse ma sve pro i proti 😉

endy je hroznej divoch,fakt sila :-N

Začni psát odpověď...

Odešli