• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Mě se teda už dlouho nic nezdálo :frowning2: :frowning2:
7. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,hlavne ted uz to bude jen lepsi :wink:
7. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla ze začátku taky zoufala a nejen kvuli stávání první dny doma byli krušný kolikrát se mi chtělo brečet a měla jsem pocit že jsem neschopná a nezvládnu to je to naprosto normální
autor
a mas muj obdiv s tema latkovama :wink:
autor
tak me se zda pouze o plenach,golfkach a takovych vecech :grinning:
7. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja julcu zvladam skvele,ale nezvladam ostatni, takze domacnost. doma bordel, neuvareno... :cry:
7. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštestí už to taky zvládáme to období trvalo cca první týden doma, ted uplně v pohodě ráno vstaneme malej se napapá a hraje si já jdu připravovat co bude k obědu a vařim a maleho mám občas u sebe v lehátku a když pak usne v postýlce tak poklízím a koníkuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musím říct že honza mě pomáhá - občas vytře ale já bych byla radši kdyby třeba chtěl žehlit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to já nesnáším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evi taky máš muj obdiv to i Katka s těma látkovkama já bych na to neměla nervy
7. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,dneska mi kata ukazovala plenku co meli a je to fakt nadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
za to vaření mě prostě baví - jak už jste si stačili všimnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych mozna taky zvladala vse,ale jsem lina :-/
7. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Evi, máme stejný interval v krmení jako vy, já už jsem také úplně hotová z toho nočního vstávání, kolikrát se mi stane, že když krmím tak se přistihnu, že dřímu. :slight_smile:
Terka ráno po 6ožije, já bych ještě spala a ona už kouká a vrtí se takže ze spaní nic není.
Vždycky jí domlouvám, že za chvilku budeme zase stávat tak ať chrupká a ono nic. :grinning:
Nin, určitě bude od pondělí bez dečky. My jsme ještě od propuštění na kyčličkách nebyli, až prý v 6týdnech.
7. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři já kolikrát taky jsem taky líná :grinning: :grinning: a víč co říká moje skoro tchýně - byt není výkladní skřín aby ho každej očumoval a pokud někomu vadí nepořádek tak at nechodí
7. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky chtěla kolikrát brečet. Mám od porodu Vašíka doma. Teď mu akorát končí dovča, tak byl s náma doma 14 dní a maximálně mi pomáhá a je mi oporou. Uklízí a krmí malého. Je to zlatíčko, horší bude, až na to budu sama. Nějaký vaření absolutně nezvládám, to nám vždycky přivezou mamky. Buď moje nebo Vašíkovo.
7. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jituš vy jste nebyli na té kontrole do 10 dnů od propuštění????????????,
7. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky jsem měla pocit, že jsem neschopná taky hlavně kvůli tomu kojení. Teď je to o trošičku lepší.

Jituš, tak to jsme na tom stejně, kolikrát mi taky pade hlava. Davídek oči jak pětky a já hotovson :wink:
7. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi neboj časem to zvládneš já Honzu doma neměla ani den ale díky bohu za mojí maminu :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito a jak jsi vlastne rodila ? :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já se taky hodně trápila s kojením vždyt si to určitě pamatuješ pokoušela jsem se kojit malej brečel já brečela a taky jsem se cítila neschopná že ani malého nekojím ale když jsem ho pak viděla jak je spokojenej po Nutrilonu časem jsem se stím smířila
7. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: no já mamču k dispozici nemám, musí chodit do práce a bydlí v Blatný,takže je to komplikovaný
7. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se mnou byl eda doma 14 dni a to jako na potvoru bylo v pohode. ale u nas to dela hlavne pes,ktery byl hrozny kdyz jsem prisla z porodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi u nás se kastrůlková metoda ( jídlo od maminek jak od mojí tak od Honzovo ) praktikuje pořád hlavně o víkendu a praktikovalo se to i před těhu a v těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám prostě zlatou tchýni
7. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to jsme na tom byly úplně stejně co? Já se taky kvůli tomu nabrečela a stejně jsem tím nic nezměnila. Po tom nutrilonu jak jsem viděla jak je spokojenej,tak mi to na čas pomohlo, ale výčitky mám pořád.
7. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi moje mamina taky chodí do práce ale mám jí tady ve Strakonicích a popráci vždy zajela
7. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,jake vycitky :wink:
7. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky s mamkou temer kazdy den,ted ne, jsou prazdniny,tak je na chalupe
7. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: no náš pes, co je u našich, to je taky katastrofa, je splašená jak blázen, do malýho štouchá, olizuje, no mazec.

nin: u nás to taky tak bylo. Když jsem přijela z porodnice, tak narvaná lednice. Ale to jsem byla nějaká hotová a absolutně jsem neměla na nic chuť. Mám to ještě teď. Jím že musím, ale snad se to srovná
Evi jsme na tom uplně stejně ale netrap se Davídek bude prospívat a Nutrilon je nejlepší co mu mužeš dát pak je super ještě to co dává Anny - od Hippu - snad se nepletu.
a výčitky mít nemusíš i když já je z počátku měla taky
Nin, nebyli, nikdo nic neříkal až po 6týdnech. Kontrolovali nám je v porodnici, máme i fotečku a je tam napsáno 1B.
Přesně tak Evi, padne hlava a já se proberu a Terka má poledne a tahá flanděru. Evčo, užívej si ty dny s tatínkem, my už jsme byli tento týden bez a je to znát, já se ještě snažím, uklízet, uvařit a vyprat a vyžehlit.
Dopolední procházky spojím s nákupem a odpoledne chodíme ven, jen když je chladněji, nebo jde tatínek, když přijde z práce, koupeme taky okolo té 18hod. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já tím trpím stále jím hodně málo ( Honza mě už nadává ) i když uvařím tak prostě nejím a tak to mám od porodu a návratu domů, už jsem - 13 kg
7. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,podivej na me,kojeni taky neni vyhra. sice mleka mam asi dost,ale kolikrat jsem byla tak vycerpana,ze jsem to sama chtela vzdat. vzdyt ja nejdriv prokojila 18 h urcite !! sileny,ted si to vubec neumim predstavit. a nemohla jsem nic,jen sedet a kojit,hodiny... vse ma sve pro i proti :wink:

endy je hroznej divoch,fakt sila :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek