• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin: to je fajn, to u nás je to blbý v tom, že mamka neřídí, tak se sem nemá jak dostat, navíc má směny, ráno, odpoledne noc. A střídá se jí to tedy slušně během týdne.

sandři: blbě se to vysvětluje, ale hrozně jsem chtěla malého kojit, je to takový hezký pocit a pak když to ztroskotá na tom, že já prostě mléko nemám a on chudák je hlady, tak to moc člověku nepřidá. Ten jeho hladovej pláč mě strašně deptal, začalo to už v porodnici, ale tam nechtěli o nějaké flašce ani slyšet, pořád musíte kojit, musíte kojit
7. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si pamatuju že ve Strakonicích přišel Maruna do porodnice zkoukl kyčle a řekl po propuštení do 10 dnů na kontrolu tak nevím
7. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mas nin,pravdu. my do 14 dnu museli na kontrolu,pak v 6. tydnecha 3 mesicich
7. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi přesně já to taky zažila v porodnici už tam jsem si přišla neschopná - žádná flaška to až poslední večer malého přikrmili a pořád nás trápili kojit kojit kojit a to já kojila jen s pomocí kloboučků
7. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš: tak to máme fakt stejně, já bych spala a malej je plnej energie. Já taky žehlím, což mi nevadí, ale uklidit celej barák fakt nestíhám. Mojí náplní je teď hlavně Davídek.

nin já vím, snažím se na to nemyslet a netrápit se, ale prostě to nějak nejde....Hlavně to okolí: A proč nekojíš, proč si to vzdala tak brzy...třeba by jsi se rozkojila atd.
To s tím jídlem je hrůza, kde je můj apetýt.....
7. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři že jo a to jsou povinné kontroly že jo??????????????
7. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,vykasli se na reci!!!

nin,vsude asi podle zvyklosti,holky z klokanu meli taky jinak navstevy nez my :wink:
7. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi víš co já na tyhle blbý otázky říkala - proč nekojíš - a já no sice mám kozy jako mlékárny ale nápln žádná není
7. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prý jsou povinné 3 kontroly kyčlí a je jedno v jakých intervalech
7. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: já vím, ale hrozně mě to mrzí, co se dá dělat.

Jituš my na kyčlích už byli teď ve čtvrtek. Tzn. 14 dní po porodu, pak mám přijít v 6 týdnech a třech měsících.

nin: jak jsem psala na porod vzpomínám strašně ráda, i když jsem to vlastně zvládla skoro sama ale na ty obštrukce po porodu s kojením, to se s tím opravdu srovnat nedá. Hrůza hrůza hrůza. Musím vám to všechno napsat, jak probíhal porod i ten horor potom.
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky,na neco jsem zmackla a mam hrozne male pismo, co s tim? nevite?
sandři: jenže já jsem takovej blboun, že se na to prostě vykašlat neumím. :frowning2:

nin: to jsi měla dobré vysvětlení.... :grinning:
7. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak to jo,ale tri navstevy meli vsechny :slight_smile:

evco,na popis se tesim :wink:.a z kojeni si nic nedelej,nejdulezitejsi je ze jste spokojeny,oba!!!
není to dole v pravém rohu, jak je tam to zobrazení? Mělo by tam být 100%
to jenom my pro velký úspěch budeme mít 4 kontroly :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sweat_smile: myslis klavesu nebo nejakou znacku tam? nikde 100% na liste nemam (na monitoru) :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím, my jsme v ČB dostali takovéhle pokyny, doktorka taky říkala až po 6týdnech, jdeme tam na KO tento týden tak se přeptám.
Rodila jsem na základě kapačky, vyvolávaný porod opravdu ňamka, připoutaná na koze od 14.30, v 17.30 jsem poprosila o sprchu a v 19.20 se Terka narodila. Nikomu nepřeji.
Vyvolávali mi porod kvůli utz, sšpatné průtoky a monitory, vypadalo to na tachykardii, nakonec monitor při porodu, byl ukázkový, ale jsem ráda, že už to mám za sebou, jinak termín jsem měla včera.
7. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo to já mám občas takovýhle vysvětlení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito,to sis taky uzila. taky jsem mela vyvolavany, ale nastesti jsem nebyla k nicemu pripoutana
7. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš jo jo vyvolávání porodu je opravdu mnamka já měla tu tabletu a to co to rozjelo se nedá popsat, a pak jak do mě šahal a udělal mi toho hamiltona to rozjelo takový bolesti že jsem myslela že ho kopnu a zdrhnu nerada na to vzpomínám
7. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, ja nez jsem se vykoupala, tak jste toho zase zmakly nakecat :grinning:
7. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
do mě ješte cpali kapačkama už ani nevím co to bylo ale bylo to kvůli odtečení plodovky aby to neublížilo mě ani malému asi nějaké antibiotika a po 3 hod
7. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny já si říkala kde se couráš jsem si myslela že plníš manželské povinosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takhle při pátku se nemáš koupat vždyt víš že je nás tu dost sirot nebohých a kecáme o 106 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ty řeči o kojení jsou fakt super, každý se diví, když jsme tak vybavená, že tam nic není. Já už se tím nestresuji, nejhorší to bylo v nemocnici, byla jsem na pokoji se 2maminami a ty nakojili a ještě ostřílali, to bylo fakt super na psychiku.
No nám je kontrolovali při propuštění z nemocnice tak nevím, teptám se v týdnu doktorky.
7. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja se docela divim, ze vam v porodnici porad cpali, ze musite kojit, me rovnou paty den dali pro kluky flasku, pac jsem mela mleka fakt malo. Samy sestry mi mleko pripravovaly a nosily
7. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hamiltona mi delali asi tyden pred porodem a nic. pak jen tableta,ale byla to taky chutovka. jinak ja cokoliv do zily nechtela,ale stejne se me nikdo na nic neptal a ani nic nedaval :sweat_smile:. mozna proto jsem julcu tlacila tak dlouho. ono to slo blbe kdyz jsem nemela na konci zadne kontrakce a pocit na tlaceni :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me nakojeni taky nikdo nic nerikal. jen se zeptali jestli kojim,ale jak to uz nikoho nezajimalo
7. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, říká se, že víc mléka mívají ty méně obdarované a mám zkušenost, že na tom něco je.
Jinak jsem byla taky na pokoji s holkama kterým to šlo a já zpocená až na prdeli a nic....Fakt pro psychiku výborný.

sandři: jak je lišta Start atd, napravo by měly být hodiny a nad tím by to mělo být.
7. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jejich tlačte a netlačte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemít bolesti tak jim řeknu at si to jdou zkusit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Anny mě pořád nutili ale kolikrát stylem drapli malého mě prso a div by ho chudáčka neudusili
7. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já byla na kapačce celou dobu, tak jsem nesměla dolů z kozy. Hned na začátku mi doktor doporučil epidurál, tak mi ho ještě před kontrakcemi zavedli a po 18hod trošku píchnuli, prý nemůžou moc, abych spolupracovala, prý ve 21hod píchnou další dávku, ale nebylo potřeba.
7. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek