• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Evi já byla spocená nejen na prdeli no prostě všude ta co tam byla semnou prsa jak lentilky pod kobercem a mohla by kojit i vodníky z mostu kolik měla mlíka
7. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,tak tam nic nemam :sweat_smile:

jinak s obdarovanim souhlasim. dr kam chodi julca se setrickou hrozne debatovali z ceho juli kojim a ze tak pribira kdyz nic nemam :sweat_smile:. jak ja rikam,pred tehu jsem mela nulky minus,ted mam nulky plus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak teď jsem si to zase živě vybavila. Vzali mi prso, šíleným způsobem zmáčkli bradavku, já s těma mýma rozbolavělýma jsem viděla před očima hvězdičky a pak mu tu bradavku šoupli takovým způsobem do pusy, že jsem myslela že se udusí, no samozřejmě začal řvát.
fakt Nin? tak to je desny, to pak novopecene mamince musi jit hlava kolem. Jeste, ze jsem to nezazila, asi jsem mela stesti na sestry v tomhle smeru
:grinning: :grinning: Sandrus, presne tak :grinning:
7. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři, tak jedině nahoře v liště dej Zobrazit, velikost textu a střední.
já si v bolestech na nějak epidurál ani nevzpoměla já jen prosila o císaře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když už byl malej venku a já měla opět humoru na rozdávání zeptal se mě Razak s úsměvem na rtech jestli ješte chci toho císaře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já mu odpověděla asi něco vtipného protože si pamatuju že jsem se tam svorně tlemili
autor
evi,to je hnus :frowning2:

tak me nutili tlacit,ale ja nemohla moc dobre protoze jsem nevedal kdy. na konci uz jsem fakt nic necitila,jen jsem nechtela kleste

jito,epi jsem chtela,ale mela jsem smulu,nebyli lidi :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: :grinning: :grinning:
já tam měla holky, co nakojily a šli ještě odstříkat a dát do lednice.
autor
evco,super,mam to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
tak to me odstrikat nejde od zacatku

nin,ja jen prosila at mi mackaj na to bricho ze mi to pomaha :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny přesně tak já z toho byla na větvi a samozdřejmě že jsem se ptala jestli mi ho neudusí :grinning: :grinning: :grinning:
Evi přesně mě taky bradavku vždycky tak zmáčkla že jsem myslela že jí nakopu prdel a zmáčknu jí jí taky at ví jak to bolí
7. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo,jeste ze jsem to nezazila :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: to byl hnus, kapalo mi z čela a stejně výsledek max. čtyřicítka.A to jsem u toho strávila hodinu a z obou prsů.
7. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prave pro to bud evco rada, ze uz se s davi muzete venovat uzitecnejsim vecem :wink:
7. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to jsem ráda,že se to podařilo

nin: tak to jsme měly stejně pocity a oni vždycky já vím, že jsem zlá, ale musíte to vydržet a když jsem řekla,že mám rozkousaný bradavky,tak mi řekli, žeje to jako nový boty, taky si je musíme ošlapat :grinning:
7. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nemačkali jen si pamatuju hodně vzdáleně jak jsem jim upadla do bezvědomí a razak volal primáře a dětskou sestru bude kleštový porod a to jsem jako kdyby do mě střelily se probrala a v kontrkci jsme zatlačila a malej byl venku takže kleště sice byli nasazený ale nepoužili je DÍKY BOHU
7. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,to snad ne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já bych jí ošlapala taky krávy at si to zkusí
7. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě epi doktor úplně vnutil. Pak už jsem jen prosila ať už mi tu látku píchnou. ale stejně jsme kontrakce cítila, ale bylo to lepší. Ale ty nervy při zavádění, byli hrozné, měla jasem strach, že se to nepovede a ochrnu.
Jdu na chvilku na kutě, dobrou noc, hezký víkend. :slight_smile: My máme náštěvní. :grinning: :grinning:
tohle mě říct tak bych jí řekla ž nových bot můžu mít maximálně puchejře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jituš dobrou noc
7. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,
takovy chci druhy porod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . posledni popis :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=11048&vOffset=2940&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

jito, dobrou :slight_smile:

ja o epi prosila od prijmu,vsichni naslibovali a nakonec prd :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vám sepsat ten porod, ať se taky pomějete.

Tak první bolesti jsem ucítila ve 3:45 18.7. byly hned po 5 minutách, ale slabý, jako menstruační. Pro jistotu jsem v sobotu dopoledne jela do Písku, tam řekli, že to k porodu zatím není a poslali mě domů.
Znovu jsem jela do porodnice v osm večer,to už jsem špinila.
Už si mě tam nechali. Dali mě na pokoj s dvěma holkama,c o už měly mimča u sebe. V jednu hodinu jsem byla na chodbě, protože jsem tam nechtěla těm miminkům dělat vyrvál, všimla si mě sestra a říkala, že si mě zkontroluje, otevřená jsem byla na jeden prst. Šla jsem na pokoj a prožívala si bolesti až do rána, ani jsem nehlesla, nechtěla jsem budit maminky a ty mimča. Nikdo si mě nevšiml, ráno mi dali snídani.Od šesti ráno ty bolesti už byly nepříjemný a po té snídani už jsem měla ve sprše pocit na tlačení. Pořád si mě nikdo nevšiml. Poslali mě na monitor na porodní sál, udělali monitor a pak mě kontrolovali vnitřně, to už sestra šahala pro jistotu dvakrát a říkala, vy už tam máte hlavičku, tak přivezla stolek s nástroji a odešla. Byla jsem zase sama.
Říkala ať si v kontrakcích už tlačím, pode mnou dlaždičky, no super.
Už jsem měla hlavičku skoro venku a musela jsem na ně volat, protože tam nikdo nebyl. Pak přilítli a za chviličku byl malej venku. Nástřih mi dělali mimo kontrakci, takže jsem ho cítíla.
Chválili mě jak krásně tlačím a jak jsem pohodová maminka, že se po porodu hned směju.
7. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,tak teda dobry zajem :sweat_smile:

ale nebylo to nejhorsi vid :slight_smile:. co vasik,byl tam?
7. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to je narez :slight_smile: :slight_smile: jeste, ze nakonec za tebou nekdo prisel, jinak sis Davcu porodila sama :grinning:
Ale kdyz to shrnes, tak to slo, co?
a tím kojením potom to byl horor.
Bradavky se mi rozbolavěly hned po prvním přiložení, nemohla jsem se prsů ani dotknout.
Malej byl unavenej, sál a nic neteklo. A oni pořád mlíka máte dost a malej je línej a spavej, tak ho jednou dokonce polejvali studenou vodou, já byla zlitá on taky, tahali ho za uši ruce nohy. strkali do něj a já psychicky na dně, takhle to trvalo třeba i půl hodiny, zvážili ho a vypil jen 20 ml. a to tam na mě byly dvě sestry a takhle si nás braly do parády. No hrůza děs.
autor
evco,to je ale hruza :cry: . vzdyt kojit za kazdou cenu nema smysl. tohle je fakt neco prisernyho
7. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem právě byla na to monitoru a kontrole a oni, že rodím, jestli tam bude manžel a já, že to má do Písku daleko a že to už nestihne, to už jsem tlačila a oni že mi dojdou na pokoj pro mobil, ale to už nebyly myšlenky na to někomu volat, stejně by to nestihl. Zavolala jsem mu až když jsem ležela po porodu na sále.
7. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fakt siiilenost, a jeste ta studena voda, to jsem v zivote neslysela, to bych jen tak nenechala takovehle chovani. To musi vydepresit fakt kazdou maminku, uplne zbytecne
7. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek